Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Igraj na RT performance 120hz VRR pa ces imat internu 1440p rezu upscalanu na 4k sto izgleda fantasticno a framerate ce ti bit oko 80-90fps ako se dobro sjecam.

Probaj takodjer i Fidelity mode uz 120hz VRR,dobijes max vizuale u 4k uz RT i framerate oko 50fps ako se dobro sjecam jer igra vise nije lockana na 40fps uz VRR.

 

Ja sam apsolutno odusevljen sa Unchartedom 2 remasteriranim i u 60fps....kakav je ovo nevjerovatan skok od Uncharted 1.

Nadam se da ce nam ND ovakve skokove donjet i na Ps5 ❤️

 

Da, htio sam probati još par modova, al je tražilo restart igre pa mi se nije dalo :-)

 

Ne budem ovo sa 50 FPSa, jer mi je i 60 FPSa izgledalo pretromo. Razmazili su me veliki FPSovi, više mi ni 60 FPSa nije dovoljno. To mi je bitnije od grafike i RTa, volim kad igra radi glatko.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Igraj na RT performance 120hz VRR pa ces imat internu 1440p rezu upscalanu na 4k sto izgleda fantasticno a framerate ce ti bit oko 80-90fps ako se dobro sjecam.

Probaj takodjer i Fidelity mode uz 120hz VRR,dobijes max vizuale u 4k uz RT i framerate oko 50fps ako se dobro sjecam jer igra vise nije lockana na 40fps uz VRR.

 

Ja sam apsolutno odusevljen sa Unchartedom 2 remasteriranim i u 60fps....kakav je ovo nevjerovatan skok od Uncharted 1.

Nadam se da ce nam ND ovakve skokove donjet i na Ps5 ❤️

 

Da, htio sam probati još par modova, al je tražilo restart igre pa mi se nije dalo :-)

 

Ne budem ovo sa 50 FPSa, jer mi je i 60 FPSa izgledalo pretromo. Razmazili su me veliki FPSovi, više mi ni 60 FPSa nije dovoljno. To mi je bitnije od grafike i RTa, volim kad igra radi glatko.

Onda probaj RT performance 120hz VRR to je oko 80fps sto bi ti trebalo bit ok 🥂

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Igraj na RT performance 120hz VRR pa ces imat internu 1440p rezu upscalanu na 4k sto izgleda fantasticno a framerate ce ti bit oko 80-90fps ako se dobro sjecam.

Probaj takodjer i Fidelity mode uz 120hz VRR,dobijes max vizuale u 4k uz RT i framerate oko 50fps ako se dobro sjecam jer igra vise nije lockana na 40fps uz VRR.

 

Ja sam apsolutno odusevljen sa Unchartedom 2 remasteriranim i u 60fps....kakav je ovo nevjerovatan skok od Uncharted 1.

Nadam se da ce nam ND ovakve skokove donjet i na Ps5 ❤️

 

Da, htio sam probati još par modova, al je tražilo restart igre pa mi se nije dalo :-)

 

Ne budem ovo sa 50 FPSa, jer mi je i 60 FPSa izgledalo pretromo. Razmazili su me veliki FPSovi, više mi ni 60 FPSa nije dovoljno. To mi je bitnije od grafike i RTa, volim kad igra radi glatko.

 Mislim da mijenjanje modova samo reloada sejv a to traje 2 sekunde.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Igraj na RT performance 120hz VRR pa ces imat internu 1440p rezu upscalanu na 4k sto izgleda fantasticno a framerate ce ti bit oko 80-90fps ako se dobro sjecam.

Probaj takodjer i Fidelity mode uz 120hz VRR,dobijes max vizuale u 4k uz RT i framerate oko 50fps ako se dobro sjecam jer igra vise nije lockana na 40fps uz VRR.

 

Ja sam apsolutno odusevljen sa Unchartedom 2 remasteriranim i u 60fps....kakav je ovo nevjerovatan skok od Uncharted 1.

Nadam se da ce nam ND ovakve skokove donjet i na Ps5 ❤️

 

Da, htio sam probati još par modova, al je tražilo restart igre pa mi se nije dalo :-)

 

Ne budem ovo sa 50 FPSa, jer mi je i 60 FPSa izgledalo pretromo. Razmazili su me veliki FPSovi, više mi ni 60 FPSa nije dovoljno. To mi je bitnije od grafike i RTa, volim kad igra radi glatko.

 

Doslovno to,čak sam počeo ozbiljno razmišljati kada pređem novi GOW da prodam PS 5 i preusmjerim samo lovu u grafičku iz razloga da sve mogu igrati na višljem fps-u, iako s obzirom na potencijalne cijene novih grafi, otom potom. 

Ali high fps otkada sam iskusio nema nazad jednostavno, bitnije mi to od grafike i svega postalo...doduše sony se nije baš pretrgao sa 120 hz naslovima, ali ovo gdje je fps otključan je fenomenalno za igrati.

Tako sam i ja odigrao Spiderman reamstered konačno, a Miles Morales čeka Božićni ambijent da ga odigram (nekako mi je ta igra za igrati oko Božića baš haha).

Vjerujem da će kada Pro verzija PS 5 izađe to biti malo ozbiljniji 120 fps gaming, ali i obični PS 5 je definitivno donio napredak u tom pogledu.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Onda probaj RT performance 120hz VRR to je oko 80fps sto bi ti trebalo bit ok 🥂

 

Ma taj RT i refleksije su mi zadnja rupa na svirali.

Ionako su većinom jako pretjerane kako niti ne izgleda u stvarnosti.

No u ovako brzim igrama gdje ne stignem ni tipke stiskati, stvarno mi refleksije nisu važne. I bez njih igra izgleda prekrasno, a 40 FPSa više mi je bitnije.

 

Možda nekad probam, al ionako neću igrati s tim. Niti na PCu to ne palim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.10.2022 16:55 (Bitanga).
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Uh, u jednom trenutku oko 42% igre mi se spiderman crashao valjda 10 puta u 1h dok sam rješavao side activities.

Prije toga danima niti jednom. Nešto su ozbiljno sjebali s tom igrom, šteta jer je odlična.

To je prvi put i da sam u 2 godine vidio crash screen na PS5.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Uh, u jednom trenutku oko 42% igre mi se spiderman crashao valjda 10 puta u 1h dok sam rješavao side activities.

Prije toga danima niti jednom. Nešto su ozbiljno sjebali s tom igrom, šteta jer je odlična.

To je prvi put i da sam u 2 godine vidio crash screen na PS5.

Meni se nisu rusili Spiderman ili Morales na Ps5 ali znam da sam imao 2-3 situacije u ove 2 godine da se nesto srusilo na Ps5 ali samo igra ne cjeli sistem.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Meni se nisu rusili Spiderman ili Morales na Ps5 ali znam da sam imao 2-3 situacije u ove 2 godine da se nesto srusilo na Ps5 ali samo igra ne cjeli sistem.

 

Da, samo igra, sreća pa ima kvalitetni autosave i brzo se loada na PS5. I uvijek mi se crashalo kod free roama, kad sam "letio" od točke A do točke B, nikad u misijama ili usred šore.

Probao sam sad ga igrati bez da ostavljam u rest modeu, pa ćemo vidjeti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni se nisu rusili Spiderman ili Morales na Ps5 ali znam da sam imao 2-3 situacije u ove 2 godine da se nesto srusilo na Ps5 ali samo igra ne cjeli sistem.

 

Da, samo igra, sreća pa ima kvalitetni autosave i brzo se loada na PS5. I uvijek mi se crashalo kod free roama, kad sam "letio" od točke A do točke B, nikad u misijama ili usred šore.

Probao sam sad ga igrati bez da ostavljam u rest modeu, pa ćemo vidjeti.

 

Zanimljivo, nakon reboota konzole niti jedan crash cijelo poslijepodne.

Očito ga i dalje rest mode sjebava, makar se crashne nešto mu ostane očito što mu smeta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni se nisu rusili Spiderman ili Morales na Ps5 ali znam da sam imao 2-3 situacije u ove 2 godine da se nesto srusilo na Ps5 ali samo igra ne cjeli sistem.

 

Da, samo igra, sreća pa ima kvalitetni autosave i brzo se loada na PS5. I uvijek mi se crashalo kod free roama, kad sam "letio" od točke A do točke B, nikad u misijama ili usred šore.

Probao sam sad ga igrati bez da ostavljam u rest modeu, pa ćemo vidjeti.

 

Zanimljivo, nakon reboota konzole niti jedan crash cijelo poslijepodne.

Očito ga i dalje rest mode sjebava, makar se crashne nešto mu ostane očito što mu smeta.

Ja uvjek drzim u restu,nikad ne radim full gasenje.

 

Presao vise od pola Uncharteda 2 ❤️

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ja uvjek drzim u restu,nikad ne radim full gasenje.

 

Presao vise od pola Uncharteda 2 ❤️

 

Ma i ja isto. Al očito spiderman i dalje ima nekih problema s njim. Druge igre nemaju.

Ne znam. Nije bitno, odigrat ću ga i to je to :-)

 

Klinci nekad zgase full, ja držim u rest modeu uglavnom, ali nije ni neka drastična razlika na PS5 je se sve ekstremno brzo i boota i učitava.

Osim Days Gone, on se učitava sto godina. Ali dosadio mi je pa ga neću ni dovršiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nikad nisam koristio rest mode...

Uzmem kontroler, stisnem dugme, dok ja dodjem do kauca i sjednem - spremno za igru.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže.

Ja sam baš otplatio 24. ratu, platio digitalnu 3400kn na preorderu. Još sam kalkulirao dal da uzmem odjednom za 3200, ili na rate za 3400 :-D

 

 

 

 

Ma bravo !

....najjači si !

Respect !

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 22:01 (CROatVU).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Nikad nisam koristio rest mode...

Uzmem kontroler, stisnem dugme, dok ja dodjem do kauca i sjednem - spremno za igru.....

 

A ono, rest mode ima prednosti ako igraš jednu igru cijelo vrijeme. I ako nije online igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 23:01 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sony priprema jos jedan remake:
Horizon Zero Dawn za PS5.
Kao i LoU Part 1, donosi grafiku iz nastavka i accessibility opcije.
Vise nisu zanimljivi remakeovi igara s ps1, ps2 ili ps3, vec se direktno ide na novije igre koje se dobro prodaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sony priprema jos jedan remake:
Horizon Zero Dawn za PS5.
Kao i LoU Part 1, donosi grafiku iz nastavka i accessibility opcije.
Vise nisu zanimljivi remakeovi igara s ps1, ps2 ili ps3, vec se direktno ide na novije igre koje se dobro prodaju.

 Stvarno više ne znaju što bi sa sobom

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uskoro vise igre nece ni izlaziti....

Kupit ces tri screenshota, i obecanje da iduce godine stize remaster.

Koji k i za koji k kome k treba remaster tako friske igre....

Rimejkajte dobre stare igre ili pazi sad ludog prijedloga - napravite dobru novu igru....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja vjerujem da sony nema nista dobro do Spider-Man 2 i Wolwerine.
Iduce godine izbacuju hrpu live service igara i to je uz Spider-Man 2 to.
Mislim da nemaju IP vrijedan zarade pa se okrecu remasterima da popune raspored.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ta vijest za remake horizon zero dawn nema nikakvog izvora. Na reddit je neko pisao ali nema izvora.

Ja sam bio u potpunosti protiv ovakvih stvari, pogotovo nakon sto su najavili TLOU Part 1 remake, medjutim drug mi je dao igru da odigram i odusevljen sam kako su to odradili. Maksimalno su se potrudili oko same igre a isto tako i oko svih PS5 funkcija. Game help je iskoristen maksimalno i smatram da ovako to treba svaka sony eksluziva raditi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eee ako ne dobijemo GT7 remake u 2023.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nemaju više ideja, pa samo rokaju remastere.

Jedino što imam za odigrati još je nadolazeći GOW , ovo ostalo stvarno ne znam što bih izdvojio od ekskluziva...ako nastave ovako globalno će ih komp i Xbox nadjebat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zalosno ali istinito.

No, da se ne vrtimo ukrug sa starim pricama, ono sto ce eventualno spasiti scenu je nadolazeci jb (exploit), s time bi se dobilo malo vremena, i ustedjelo hrpa novaca, dok se i ako se ne pojave igre vrijedne kupovanja.....

Jer trenutno davati ovolike novce za igre koje su odavno odigrane... Ne hvala.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 10:34 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da naprave barem onda pošten remake starih igara kao što je to slučaj s Mafiom, ali oni remake rade igre koja je stara 4 godine, a grafički izgleda odlično...mogli su ne bit šupci i samo otključati fps, ali moraju pokupiti para još, sirotnja nije zaradila dosad 

Neki Max Payne 1 i 2 da naprave remake recimo, ali to im je ipak prevelik zalogaj, ovako pokupe pare s minimalno truda i ćao.

 

EDIT: doduše pričalo se nešto o tom Max Payneu, vidio i neki trailer, ali ništa konkretno nema za sada?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 10:46 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Zalosno ali istinito.

No, da se ne vrtimo ukrug sa starim pricama, ono sto ce eventualno spasiti scenu je nadolazeci jb (exploit), s time bi se dobilo malo vremena, i ustedjelo hrpa novaca, dok se i ako se ne pojave igre vrijedne kupovanja.....

Jer trenutno davati ovolike novce za igre koje su odavno odigrane... Ne hvala.

 

Neki dan gledam kolko bih morao platiti upgrade za Ghost of Tsushimu (koju sam bio samo započeo i prestao igrati radi nedostatka vremena) da dobijem PS5 verziju... reko ne treba hvala, već sam ju jednom platio.

Rađe platim onda PS+ Extra pa odigram još nešto. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

remakeovi postaju broj 1 problem gaminga, uskoro će prestići mtxove

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja isto tako gledao ps5 verziju za death stranding pa opet moram platit upgrade, ne hvala.

 

odigram drugi put radije na pcu onda piratsku verziju. neda mi se placat dvaput istu stvar

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma ok, nije problem platiti, ako igra to zasluzuje. U nekom momentu, ne moram igrati cim izadje.

No, sve teze nalazim igre za koje mislim da vrijedi dati novce, sto moze biti moja interna kriza, a moze biti i da stvarno nemam sto kupiti....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Ma ok, nije problem platiti, ako igra to zasluzuje. U nekom momentu, ne moram igrati cim izadje.

No, sve teze nalazim igre za koje mislim da vrijedi dati novce, sto moze biti moja interna kriza, a moze biti i da stvarno nemam sto kupiti....

 

Ma nije samo do tebe, vidim i po mojim klincima, već dugo me nisu ništa tražili da im se čini zanimljivo.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Nemaju više ideja, pa samo rokaju remastere.

Jedino što imam za odigrati još je nadolazeći GOW , ovo ostalo stvarno ne znam što bih izdvojio od ekskluziva...ako nastave ovako globalno će ih komp i Xbox nadjebat.

 Cime ce ih xbox nadjebat? 

EDIT: Sto se tice PC gejminga, tesko da ce nadjebat konzolu jer na kraju ljudi ne uzmu konzolu samo zbog tih par eksluzivnih igara nego jer im odgovara iz mnogo drugih razloga bolje nego PC za gejmanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 11:31 (gamex1423).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, od silnog entuzijazma i kod mog juniora se igranje svelo na one autice, i skidanje svega s ps extra, nije mjesecima nista trazio da bas kupi....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice