Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.711.509
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
houska kaže...

isao sam na mediamarkt i kontaktirao live chat kaze nemoze salju samo unutar njemacke, a ona stranica s nabave net moze samo jednokratno :D

Ovi daju na rate. Prošli tjedan je bilo još jeftinije. Vidim da su dignuli cijenu ali opet s 5% popusta dođe te povoljnije nego drugdje. Dobiješ zadnju verziju konzole. Ja sam uzeo kod njih prije desetak dana. Imao sam sve tri verzije PS5 i ova je savršeno tiha, nečujna. Niti prijašnje nisu bile glasne ali ova se doslovno ne čuje niti kada uho na nju staviš. Nisam im htio platiti preko neta jer nisam znao da li ih imaju pa sam odabrao plaćanje pouzećem. Poslali su bez pitanja u četvrtak poslije podne i dobio sam je sljedeći dan odmah ujutro. Baš sam se iznenadio.

 

https://www.se-mark.hr/ps5-digital-gow-ragnarok-vch-media-remote.aspx

15 godina
offline
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Haha bas bi mi se dalo iz splita u graz :D

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eventualno ce morat spustit cijene Ps5 i u Hr.

Vidim da hvale na sve strane ovaj Pro gamepad.....

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
houska kaže...

isao sam na mediamarkt i kontaktirao live chat kaze nemoze salju samo unutar njemacke, a ona stranica s nabave net moze samo jednokratno :D

Ovi daju na rate. Prošli tjedan je bilo još jeftinije. Vidim da su dignuli cijenu ali opet s 5% popusta dođe te povoljnije nego drugdje. Dobiješ zadnju verziju konzole. Ja sam uzeo kod njih prije desetak dana. Imao sam sve tri verzije PS5 i ova je savršeno tiha, nečujna. Niti prijašnje nisu bile glasne ali ova se doslovno ne čuje niti kada uho na nju staviš. Nisam im htio platiti preko neta jer nisam znao da li ih imaju pa sam odabrao plaćanje pouzećem. Poslali su bez pitanja u četvrtak poslije podne i dobio sam je sljedeći dan odmah ujutro. Baš sam se iznenadio.

 

https://www.se-mark.hr/ps5-digital-gow-ragnarok-vch-media-remote.aspx

 

hvala na pomoci isao sam na web shop upisao svoju visa premium karticu na rate i ne nudi mi broj rata nis mi nije jasno

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Na Amazonu 619€ sa GoW Ragnarock + 16€ dostava u HR.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako ideš preko mailboxa. 665 eura ak se ne varam ako ide direkt dostava.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Ako ideš preko mailboxa. 665 eura ak se ne varam ako ide direkt dostava.

 Imam i mailboxde ali stavio sam baš HR adresu da vidim cijenu i da li uopće šalju jer ne šalju sve direkt u HR. Ovo šalju direkt za 16.07€ .

Vjerovatno je još za koji euro veća cijena kad staviš u košaru pa na blagajnu, ali i tih 665 € je ok.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 16:40 (Pote).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Eventualno ce morat spustit cijene Ps5 i u Hr.

Vidim da hvale na sve strane ovaj Pro gamepad.....

Uzeo sam ga iz zahebancije. Na prvu malo je kraći. Baš sam ga uspoređivao sa standardnim. Sam izgled mu je baš profinjen. Sviđa mi se gumirana zadnja strana koja ne dopušta proklizavanje gamepada kroz ruku. Modularnost je vrhunska. Podešavanje trigera mi se sviđa. Ima lijepe mogućnosti. Posložio sam si ga po nekoj svojoj logici. No isprobavam i dalje. Mogućnosti podešavanja gljiva su velike. Ovi novi trigeri sa zadnje strane dobro leže na prstima i pomažu u igranju. Možda sada pričam sugestivno ali osjetim nekako lakše igranje. Kabel je odličan i jako dugačak tako da možete sjesti gotovo 2.5 metra od televizora i imati kabel uključen u gamepad. Isto i kabel izgleda kvalitetno. Dva para gljiva koje dolaze s njim su mi bezveze. Ne volim takav oblik jer palčevi klize po njima. Ove originalne su bolje ali za mene ove lošije dobijem dva para. Vjerojatno ih nikada neću koristiti. Zaključavanje kabla da se ne iskopča ne izgleda mi pametno. Ako nešto naglo potegnem, bolje da mi se iskopča iz gamepada nego da potegnem konzolu za sobom pošto mi je kabel uštekan sa zadnje strane pa obilazi konzolu, ali ok. Možda nekome ima smisla. Koliko će sve to biti trajno i u ovakvoj formi, ne znam ali za sada nemam neki negativan komentar. Lijep komad za oko a ugodan za igru.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
houska kaže...

 

hvala na pomoci isao sam na web shop upisao svoju visa premium karticu na rate i ne nudi mi broj rata nis mi nije jasno

Jasno im na stranici piše da daju na rate?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 19:04 (movie).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pote kaže...
Hexfire kaže...
Ako ideš preko mailboxa. 665 eura ak se ne varam ako ide direkt dostava.

 Imam i mailboxde ali stavio sam baš HR adresu da vidim cijenu i da li uopće šalju jer ne šalju sve direkt u HR. Ovo šalju direkt za 16.07€ .

Vjerovatno je još za koji euro veća cijena kad staviš u košaru pa na blagajnu, ali i tih 665 € je ok.

 Zašto se hebati vani kad kupiš kod nas, osim ako nije u pitanju verzija s disk pogonom za tu cijenu.  Evo, ja uzeo prošli tjedan digitalnu za 616 eura kod nas. Tak mi svejedno kakva je a ovo je bila neka cijena koju sam bio spreman platiti kod nas i dobiti konzolu drugi dan. Ove dvije stvari koje su došle s konzolom prodam za 40 eura i dodatno si smanjim cijenu konzole. Ispadne me onda 576 eura. Sasvim ok. Mogao bih i gamepad prodati pa dodatno smanjiti cijenu konzole pošto imam ovaj edge.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 19:00 (movie).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Pote kaže...
Hexfire kaže...
Ako ideš preko mailboxa. 665 eura ak se ne varam ako ide direkt dostava.

 Imam i mailboxde ali stavio sam baš HR adresu da vidim cijenu i da li uopće šalju jer ne šalju sve direkt u HR. Ovo šalju direkt za 16.07€ .

Vjerovatno je još za koji euro veća cijena kad staviš u košaru pa na blagajnu, ali i tih 665 € je ok.

 Zašto se hebati vani kad kupiš kod nas, osim ako nije u pitanju verzija s disk pogonom za tu cijenu.  Evo, ja uzeo prošli tjedan digitalnu za 616 eura kod nas. Tak mi svejedno kakva je a ovo je bila neka cijena koju sam bio spreman platiti kod nas i dobiti konzolu drugi dan. Ove dvije stvari koje su došle s konzolom prodam za 40 eura i dodatno si smanjim cijenu konzole. Ispadne me onda 576 eura. Sasvim ok. Mogao bih i gamepad prodati pa dodatno smanjiti cijenu konzole pošto imam ovaj edge.

 Disk verzija je PS5

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko novi ps ima garanciju godinu ili dvije? 

NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dvije
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mac23 kaže...

Koliko novi ps ima garanciju godinu ili dvije? 

 Ovisi gdje je kupiš. Većina trgovina daje 12 mjeseci komercijalnog jamstva na PS5, a teleoperateri npr. A1 24mj.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Calisto Protokol bi mi bio meh da sam prvo odigrao Dead Space.

Ovaj remake je extra.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 9:23 (Gajotres).
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesi probao season?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
houska kaže...

 

hvala na pomoci isao sam na web shop upisao svoju visa premium karticu na rate i ne nudi mi broj rata nis mi nije jasno

Jasno im na stranici piše da daju na rate?

 Pa da to i govorim, sve dok ne dodem na nacin placanja itd upisem svoju karticu i sve i ne prikazuje mi rate... zato sam napisso da

mi nije jasno pise da nude to a nema

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako misliš na Sophoslab jasno piše: Visa premium - jednokratno. Odi na njihovu stranicu i pažljivo prouči načine plaćanja

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...
houska kaže...
movie kaže...
houska kaže...

 

hvala na pomoci isao sam na web shop upisao svoju visa premium karticu na rate i ne nudi mi broj rata nis mi nije jasno

Jasno im na stranici piše da daju na rate?

 Pa da to i govorim, sve dok ne dodem na nacin placanja itd upisem svoju karticu i sve i ne prikazuje mi rate... zato sam napisso da

mi nije jasno pise da nude to a nema

 Nema u web shopovima na rate. 

 Odakle ti to? 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...

Je, al ti ides u onih 10-20% koji actually zbog male djece nemaju vremena.

ovi ostali su price/izlike za zene. :D

prebacimo staz na forumu, tipkanje, citanje u sate i minute nakupilo bi se "slobodnih"

sati za gejmanje. Btw cestitke na drugom djetetu, znam da je zena bila trudna zadnji

put kad smo se culi na discordu i drago mi je da ste svi dobro. :)

 

hvala ti puno, svi su super 

 

zapravo ovo moje je specifična situacija gdje ja zbog niza okolnosti imam jako malo vremena za gaming, ali npr. za pročitati knjigu imam vremena, ili za neku aktivnost da sam u kući i da ne ometam ostale. 


Ali zato sam se sinoć ubio od god of wara, svi ošli spavati rano a ja peglao do 2 ujutro, to je meni ko božić za desetogodišnjaka 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ispucah 665 GB s konzole, Kingston KC3000 2TB stiže. Ne'š ti "insufficient storage space"
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ako misliš na Sophoslab jasno piše: Visa premium - jednokratno. Odi na njihovu stranicu i pažljivo prouči načine plaćanja

 

 Na se-mark

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Ispucah 665 GB s konzole, Kingston KC3000 2TB stiže. Ne'š ti "insufficient storage space"

 Što su ti sve za PS5 igre nemaš PS4 igara pa ne možeš staviti na vanjski disk obični.

P.S. Sad sam skužio da nisi do sad dodavao SSD.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 14:16 (hummer0).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ako misliš na Sophoslab jasno piše: Visa premium - jednokratno. Odi na njihovu stranicu i pažljivo prouči načine plaćanja

 

 Na se-mark

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uz promo kod samo jednokratno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
robogo kaže...
Ispucah 665 GB s konzole, Kingston KC3000 2TB stiže. Ne'š ti "insufficient storage space"

 Što su ti sve za PS5 igre nemaš PS4 igara pa ne možeš staviti na vanjski disk obični.

P.S. Sad sam skužio da nisi do sad dodavao SSD.

Ja imam vanjski od 5TB za Ps4 igre i unutrasnji nvme ssd od 2TB za ps5 igre,na ovom unutarnjem imam jos mislim 200gb free i mozda 300gb u samoj konzoli free.Brzo se to popuni.....

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Ispucah 665 GB s konzole, Kingston KC3000 2TB stiže. Ne'š ti "insufficient storage space"

 

ma mene je optika spasila od te sekiracije, brzina 1000/500, uzeo ps plus premium prije mjesec dana, dvadesetak igara sam instalirao i brisao, doslovno mogu izbrisat igru koju trenutno igram ako mi treba mjesta za drugu, nakon toga samo stavim da se opet igra skine, u prosjeku 10-20 minuta. Sejvovi se svi čuvaju tak da nema greške. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5
Dead space ps5 80€.... malo pretjerano

ako su ovo nove cijene igara za ps5, slabo ce ih vise itko kupovati po izlasku....

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
Dead space ps5 80€.... malo pretjerano

ako su ovo nove cijene igara za ps5, slabo ce ih vise itko kupovati po izlasku....

 Igre koštaju 80€ od izlaska konzole.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice