Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

E da....cito sam jos prije nego sam dobio ps5 da se ne mize pkacar karticim na play stationu radi ovog uvodenja eura.S obzirom da sam u ruralnom podrucju dal ima onih ps kartica za kupit u tisak mediu?

Na koji nacin mogu platit pretplatu ako je budem uzimo?

 Za tebe je možda Tisak najbolji.

Dođeš do tete na kiosku, molim Vas Playstation bon, ona pita koje vrijednosti (euri ofc) ti platiš, dobiješ ga u obliku Simpa ili sličnih bonova, isprintano .

Odeš doma uneseš u "valet" vidljivo će biti u kunama, ali nije bitno i platiš si pretplatu i što još hočeš.

 

Lp

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Se isplati uzet Avengerse sad na akciji?Čitam da SP dio igre,kampanja i nije loša.

 Igrao dok je bio free weekend, pocetak, prvih par misija gdje ti mijenja avengerse su mi super, medjutim ubrzo dodjes na to da igras samo sa onom likusom sa velikim sakama i hulkom a tu je gameplay toliko dosadan i naporan da sam odustao.

Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

E da....cito sam jos prije nego sam dobio ps5 da se ne mize pkacar karticim na play stationu radi ovog uvodenja eura.S obzirom da sam u ruralnom podrucju dal ima onih ps kartica za kupit u tisak mediu?

Na koji nacin mogu platit pretplatu ako je budem uzimo?

 

ja sam si uzeo preko Aircash-a

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Avengersi se više neće razvijati, tako da ili ne vrijedi kupovati uopće, ili ne vrijedi kupovati za više od 5€
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav moze pomoc.Kupio sam kod od 20€ za ubacit u ps al mi ga ne prihvaca

The prepaid card could not be redeemed

Zna li netko u cemu je problem!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozdrav moze pomoc.Kupio sam kod od 20€ za ubacit u ps al mi ga ne prihvaca

The prepaid card could not be redeemed

Zna li netko u cemu je problem!

 zee_15 

Jel to code za HR store?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 20:16 (hummer0).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa zato su i sad na akciji na PS Store-u.8 € valjda i vrijede.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa oso na tisak i kupio kod(nadopuna lisnice play station store!

 

Htio si kupit play station plus essential al kazem ne prihvaca mi kod nikako

ne znam zasto

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo sa storeom je sad sve smiješnije i smješnije.

Znači sad tisak prodaje 20€ topup, a PSN ga još ne prihvaća? :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Probaj preko aplikacije ukucat kod

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

https://satmedia.hr/?s=Pre+paid&post_type=product&dgwt_wcas=1

 

Ja tu kupim i dođu kodovi odmah nakon dokaza uplate na mail.

 
0 0 hvala 1
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozdrav moze pomoc.Kupio sam kod od 20€ za ubacit u ps al mi ga ne prihvaca

The prepaid card could not be redeemed

Zna li netko u cemu je problem!

 

u neispravno upisanom kodu? Ili u tome da si kupio hrvatski kod a račun ti možda nije za hrvatsku?

23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Ovima iz PSN smo stvarno posljednja rupa na svirali...

 

vjerujem da se ta konverzija moga riješiti u par radnih sati...

 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Playstation. E to, ta žaba. Pošto se lik ne okreće automatski za neprijateljem onda mi je nezgodno jer moram i kameru okretati. Dosta konfuzno. Probat ću još par puta, ako ne bude išlo ide delete. :)

 Malo kasnim ali dvije stvari: Ta žaba nije tu da se odmah ubije, naravno može se ako imaš skila (kao ja  ) ali da je teško, jest. Kako se vraćaš na planete jer igra je metrovandia tip igre, možeš je kasnije lako pobijediti. I drugo, možeš lockati neprijatelja pa se kamera sama okreće.

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Dva pitanja:

 

Koliko je isplativo kupiti PS5 i igrati na malo lošijem TVu (Sharp lc-50ui7222e). HDR slika je dosta loša da sam Ps4 spojio na HDMI koji ga ne podržava.

 

Je li itko kupovao preko mailbox.de (https://direct.playstation.com/de-de/buy-consoles/playstation5-digital-edition-god-of-war-ragnarok-bundle). I s tom dostavom je opet dosta jeftinije nego kod nas, a i stvarno mi ne treba disk verzija s obzirom na koliki backlog imam (pitam za direct.playstation čisto jer mi je razlika izmedju 540 i 700 eura kao studentu dosta velika :D)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Dva pitanja:

 

Koliko je isplativo kupiti PS5 i igrati na malo lošijem TVu (Sharp lc-50ui7222e). HDR slika je dosta loša da sam Ps4 spojio na HDMI koji ga ne podržava.

 

Je li itko kupovao preko mailbox.de (https://direct.playstation.com/de-de/buy-consoles/playstation5-digital-edition-god-of-war-ragnarok-bundle). I s tom dostavom je opet dosta jeftinije nego kod nas, a i stvarno mi ne treba disk verzija s obzirom na koliki backlog imam (pitam za direct.playstation čisto jer mi je razlika izmedju 540 i 700 eura kao studentu dosta velika :D)

Pa uzmi u obzir da 98% PC igraca spaja ultra skupe konfe na minijaturna ips smeca od monitora,to ti je odgovor.

Ako je njima super bit ce i tebi.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Dva pitanja:

 

Koliko je isplativo kupiti PS5 i igrati na malo lošijem TVu (Sharp lc-50ui7222e). HDR slika je dosta loša da sam Ps4 spojio na HDMI koji ga ne podržava.

 

Je li itko kupovao preko mailbox.de (https://direct.playstation.com/de-de/buy-consoles/playstation5-digital-edition-god-of-war-ragnarok-bundle). I s tom dostavom je opet dosta jeftinije nego kod nas, a i stvarno mi ne treba disk verzija s obzirom na koliki backlog imam (pitam za direct.playstation čisto jer mi je razlika izmedju 540 i 700 eura kao studentu dosta velika :D)

 

HDR je fora, ali ako nemaš TV za dobar HDR ne brini ništa i igraj bez njega. Ono, uživaš u slici par sati, ali gameplay je ono što je bitno.

 

mailboxde mi je super, većinu stvari sa amazon.de shippam preko njega u HR jer je često jeftinije čak i ako to što kupujem šalje amazon.de direktno u HR.

Nikad problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2023 21:24 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam bio naručio s Amazona al već par dana stoji narudžba bez ikakve informacije kad će biti shippano.

 

I onda danas naletim na oglas: 3 tjedna star PS5 BR edition + dodatan kontroler + 4 igre (GoW, Spiderman, Horizon, FIFA) + 3 mjeseca PS+ subscription...Sve to za 700€, odmah uzeo, mislim da bolje nije moglo.

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vidim sad da ima dostupno i kod iPona.

 

https://iponcomp.hr/shop/grupa/konzola-igra-djecja-igra-skola/konzola/18490

 

 

630€ disk verzija ili 710€ sa GoW Ragnarok. 

 

Ako se ovako nastavi uskoro će ekipa s Njuškala morati drastično korigirati cijene.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 1
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

da li je netko kupovao bonove ili igre ovdje? Djeluje više nego povoljno. A možda je neka scam stranica...nisam siguran

 

 

https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-875-hrk-hr-psn-emea-standard-875hrk-gift-cards

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 0:04 (Vive24).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SaintGriz kaže...
Vandit kaže...

Playstation. E to, ta žaba. Pošto se lik ne okreće automatski za neprijateljem onda mi je nezgodno jer moram i kameru okretati. Dosta konfuzno. Probat ću još par puta, ako ne bude išlo ide delete. :)

 Malo kasnim ali dvije stvari: Ta žaba nije tu da se odmah ubije, naravno može se ako imaš skila (kao ja  ) ali da je teško, jest. Kako se vraćaš na planete jer igra je metrovandia tip igre, možeš je kasnije lako pobijediti. I drugo, možeš lockati neprijatelja pa se kamera sama okreće.

 

 Upotrebi silu !!!

 Kada te zaba napadne (pocrveni) izbaci jezik da te uhvati ( upotrebi silu ) uspori joj potez, uhvati za jezik , odrezi joj ga i nema vise zabe...ha da !

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...
SaintGriz kaže...
Vandit kaže...

Playstation. E to, ta žaba. Pošto se lik ne okreće automatski za neprijateljem onda mi je nezgodno jer moram i kameru okretati. Dosta konfuzno. Probat ću još par puta, ako ne bude išlo ide delete. :)

 Malo kasnim ali dvije stvari: Ta žaba nije tu da se odmah ubije, naravno može se ako imaš skila (kao ja  ) ali da je teško, jest. Kako se vraćaš na planete jer igra je metrovandia tip igre, možeš je kasnije lako pobijediti. I drugo, možeš lockati neprijatelja pa se kamera sama okreće.

 

 Upotrebi silu !!!

 Kada te zaba napadne (pocrveni) izbaci jezik da te uhvati ( upotrebi silu ) uspori joj potez, uhvati za jezik , odrezi joj ga i nema vise zabe...ha da !

 
Baš sam danas počeo igrati.

Attack i odmah dodge pokraj nje, jedan za drugim, ubio ju iz prve bez ikakvih problema. Valjda je lakše nakon što sam taman završio Elden Ring :-)

 

Igra ima baš poštene FPS dropove u performance modeu, PS5 verzija. Ali čini se ok. Volim taj svijet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 0:57 (Bitanga).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam kupovao bonove i uvijek kada kupim nakon mjesec dana mi jos par eura skine s paypala

23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
  • Rondo9 kaže...

Ja sam kupovao bonove i uvijek kada kupim nakon mjesec dana mi jos par eura skine s paypala

 

 

Koliko sam vidio tamo, po defaultu je uključen neki "smart price" dobiješ neki popust na kupnju ali si tada uključen u njihovu neku VIP pretplatu koja se skida sa računa mjesečno. To trebaš odčekirati prilikom kupovine.

 

Baš sam sada gledao the last of us part one, bez tih smart price fora, na check outu je zajedno sa croatian tax  sve skupa iznosi 34,10 EUR (257 kuna) što je super cijena.

Na kraju krajeva to je kod a ne nečiji tuđi account.

 

Možda i kupim... vidjeti ću

 

što se tiče tog smart..0,99 ( sa tax 1,30 EUR) eur za prvi mjesec i 2,99 (sa tax vjerovatno 3,99 EUR) za svaki ostali. Isplati se ako ćeš redovito kupovati više toga.

 

 

Mene je samo zanimalo ako je netko koristio da li su kodovi ok i da nije neka scam stranica

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 10:08 (Vive24).
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

ovo je po defaultu uključeno pri narudžbi, trebaš odčekirati

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Šta je na kraju sa bonovima za nadopunu, jel vrijede ovi s tiska?
Vidim da je kolega gore naveo da mu ne prihvaća...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
CROatVU kaže...
SaintGriz kaže...
Vandit kaže...

Playstation. E to, ta žaba. Pošto se lik ne okreće automatski za neprijateljem onda mi je nezgodno jer moram i kameru okretati. Dosta konfuzno. Probat ću još par puta, ako ne bude išlo ide delete. :)

 Malo kasnim ali dvije stvari: Ta žaba nije tu da se odmah ubije, naravno može se ako imaš skila (kao ja  ) ali da je teško, jest. Kako se vraćaš na planete jer igra je metrovandia tip igre, možeš je kasnije lako pobijediti. I drugo, možeš lockati neprijatelja pa se kamera sama okreće.

 

 Upotrebi silu !!!

 Kada te zaba napadne (pocrveni) izbaci jezik da te uhvati ( upotrebi silu ) uspori joj potez, uhvati za jezik , odrezi joj ga i nema vise zabe...ha da !

 
Baš sam danas počeo igrati.

Attack i odmah dodge pokraj nje, jedan za drugim, ubio ju iz prve bez ikakvih problema. Valjda je lakše nakon što sam taman završio Elden Ring :-)

 

Igra ima baš poštene FPS dropove u performance modeu, PS5 verzija. Ali čini se ok. Volim taj svijet.

 

Ja sam je ubio odmah na početku na način da se zaglavila kod ulaza, a ja je udarao sa sigurnog mjesta.

 

Ne ponosim se time. Nije moj najsvjetliji trenutak, ali s vremenom sam naučio živjeti s time. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Još jedan Wo Long demo izlazi 24.02.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

ekipa jel ima neka igra za PS5, po mogućnosti da je uključena ps plus premium, da je tučnjava kao mortal kombat, ali da nije toliko nasilna, odnosno brutalno prikazana? pitam jer će mi doći neke balavurdije, pa da im dam da se međusobno mlate, ali ne baš da vade kralježnice sa svim grafičkim detaljima

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice