Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.104
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Brawlhalla je free to play, trebalo bi biti ok.

Imaš i Multiversus ali ne znam dal je dio pretplate.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

ekipa jel ima neka igra za PS5, po mogućnosti da je uključena ps plus premium, da je tučnjava kao mortal kombat, ali da nije toliko nasilna, odnosno brutalno prikazana? pitam jer će mi doći neke balavurdije, pa da im dam da se međusobno mlate, ali ne baš da vade kralježnice sa svim grafičkim detaljima

 

Injustice 2 ti je ko mortal kombat, al pogodnije za klince. Ne znam jel na premiumu.

Ili to što je spomenuo Hex, to su više kopije Super Smash Brossa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Poz, dali radi volan g29 za ps4/ps5 na PC u cemu je kvaka? na kutiji nigdje ne pise da je kompaktibilan s PC?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Boris grozni kaže...

Poz, dali radi volan g29 za ps4/ps5 na PC u cemu je kvaka? na kutiji nigdje ne pise da je kompaktibilan s PC?

 

Radi, naravno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 13:47 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koji točno tier ja dobivam (Essential, Extra, Premium) sa onim 3-mjesečnim PS+ bonom/karticom? Koji tier moram imati da bi upao u onaj Playstation Plus Collection koji će zatvoriti u 5. mjesecu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Promster kaže...

Koji točno tier ja dobivam (Essential, Extra, Premium) sa onim 3-mjesečnim PS+ bonom/karticom? Koji tier moram imati da bi upao u onaj Playstation Plus Collection koji će zatvoriti u 5. mjesecu?

 

Essential.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ps plus Essential je dovoljan za kolekciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 16:04 (Gogy7).
3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Kako sam se malo bacio jučer i danas u istraživanje cijena PS5 u DE, zapravo se isplati direktno naručiti s Amazon.de u Hrv. Zbog PDVa i dostave cijena je viša 35-40e.

 

Još kad dođe dan da se konzole prodaju "gole" bez dodataka...

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na iPonu ima "gola", ali samo disk verzija. Cijena je tu negdje kao Amazon, ovisno koliko cijeniš GoW Ragnarok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na iPonu ima "gola", ali samo disk verzija. Cijena je tu negdje kao Amazon, ovisno koliko cijeniš GoW Ragnarok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na iPonu ima "gola", ali samo disk verzija. Cijena je tu negdje kao Amazon, ovisno koliko cijeniš GoW Ragnarok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pa oso na tisak i kupio kod(nadopuna lisnice play station store!

 

Htio si kupit play station plus essential al kazem ne prihvaca mi kod nikako

ne znam zasto

 Nazovi službu za korisnike. I meni nije prihvaćao prošle godine pa sam ih nazvao i aktivirali su mi kod sa svoje strane. Događa se.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Vidim sad da ima dostupno i kod iPona.

 

https://iponcomp.hr/shop/grupa/konzola-igra-djecja-igra-skola/konzola/18490

 

 

630€ disk verzija ili 710€ sa GoW Ragnarok. 

 

Ako se ovako nastavi uskoro će ekipa s Njuškala morati drastično korigirati cijene.

Znači o njima sam pročitao niz negativnih komentara korisnika . To nije naša firma niti se šalje iz Hrvatske već ako se ne varam iz Mađarske. Neki su se žalili da su dobili polovne stvari koje su naručili, pa neispravne itd. itd. Samo kažem što sam pročitao. Htio sam nešto preko njih uzeti jer su uvijek najpovoljniji ali nakon kritika koje sam pročitao odustao sam.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Neka preporuka za slusalice wireless ili ne , osim sonijevih. One su mi se toliko ishabale nakon god i pol da mi je sramota stavit slike. Rade mislim i sve ok, al...ofucale se ko stari mačak ( bitanga ...) hihihi...

Cijena cc do 150 eura

 

 

AHHHH.... ( ma da....)

 

kasno je....

 bla . bla ...

 

 

 

ajmo....

 

najpametniji.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2023 22:29 (CROatVU).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Neka preporuka za slusalice wireless ili ne , osim sonijevih. One su mi se toliko ishabale nakon god i pol da mi je sramota stavit slike. Rade mislim i sve ok, al...ofucale se ko stari mačak ( bitanga ...) hihihi...

Cijena cc do 150 eura

 

 

AHHHH.... ( ma da....)

 

kasno je....

 bla . bla ...

 

 

 

ajmo....

 

najpametniji.....

 https://www.mall.hr/naglavne-slusalice-bezicne/jbl-quantum-610-wireless-bezicne-gaming-slusalice

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Hexfire kaže...

Vidim sad da ima dostupno i kod iPona.

 

https://iponcomp.hr/shop/grupa/konzola-igra-djecja-igra-skola/konzola/18490

 

 

630€ disk verzija ili 710€ sa GoW Ragnarok. 

 

Ako se ovako nastavi uskoro će ekipa s Njuškala morati drastično korigirati cijene.

Znači o njima sam pročitao niz negativnih komentara korisnika . To nije naša firma niti se šalje iz Hrvatske već ako se ne varam iz Mađarske. Neki su se žalili da su dobili polovne stvari koje su naručili, pa neispravne itd. itd. Samo kažem što sam pročitao. Htio sam nešto preko njih uzeti jer su uvijek najpovoljniji ali nakon kritika koje sam pročitao odustao sam.

 

Mađarska je, ista shema kao edigital valjda, pol sajta je na slovenskom.

Naručivao sam bio neku original Samsung masku za ženin S20 jer su ju jedini imali i ok je prošlo. Nije neki uzorak naravno. PS5 ne bih od njih kupovao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2023 0:34 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel jamstvo za dualsense vrijedi 12 ili 24 mjeseci? Kupljen je u paketu sa konzolom u studenom 2021. Do sad je sve bilo ok, ali nedavno sam primjetio da desni analogni stick šteka. Npr; u BF 2042 I BF 4 kada se okrećem na desnu stranu jedva ide. Kada pritisnem gumb malo čvršce onda bude ok pa kasnije opet jedva, a zadnjih par dana je postalo katastrofa. Pa me zanima jel vrijedi garancija jos uvijek, ako je netko imao iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2023 17:57 (corco).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
corco kaže...
Jel jamstvo za dualsense vrijedi 12 ili 24 mjeseci? Kupljen je u paketu sa konzolom u studenom 2021. Do sad je sve bilo ok, ali nedavno sam primjetio da desni analogni stick šteka. Npr; u BF 2042 I BF 4 kada se okrećem na desnu stranu jedva ide. Kada pritisnem gumb malo čvršce onda bude ok pa kasnije opet jedva, a zadnjih par dana je postalo katastrofa. Pa me zanima jel vrijedi garancija jos uvijek, ako je netko imao iskustva.

 Ako prilažeš račun od konzole garancija i na nju i na dualsense ti vrijedi 24 mjeseci. Kada ti zamjene za novi dualsense za njega ćeš dobiti novi račun i novu garanciju samo na 12 mjeseci.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa kod tebe je još i dobro. Meni je evo počeo desni driftat nakon cijelih 2 mjeseca korištenja. Nosim ga u trgovinu ili ima neki servis u Zagrebu?

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Meni su ga u Santa Domenici zamijenili odmah u dućanu jednog , a drugog koji je bio stariji od godinu dana su slali na servis i čekao sam cca dva tjedna na novi....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Idem u bilo koji SD dućan ili trebam baš na Jankomir u servis? Inače PS5 je kupljen na eKupi.

Bit će!
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam otišao u SD u Arena centru a kupio sam preko weba SD.Bitno je račun i ako nije stariji od god dana zamijene ga odmah....samo ti daju boju koju imaju u dućanu...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jedva čekam sutra.
Hogwarts Legacy je pokupio sjajne ocijene i jako dobro se prodaje.
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gledam deluxe verzija rasprodana, dobro da sam stisnuo prednarudzbu prije 6 mjeseci xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jeste dobili ikakvu obavijest da su poslali vi koji ste naručili fizičku kopiju.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da , pise mi danas dostava izmedju 9:30 i 12:30, dostavlja gls

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Idemooooooo xd

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
unique83 kaže...

Idem u bilo koji SD dućan ili trebam baš na Jankomir u servis? Inače PS5 je kupljen na eKupi.

 

Ja sam nosio Dualsense koji je driftao u SD dućan. Testirali su ga na licu mjesta (spoje ga na laptop i provjere da li drifta) i ako se potvrdi drift dobiješ odmah novi.

 

Pretpostavljam da su imali ogroman broj zamjena kad testiraju u dućanu i više ne šalju na servis pa na taj način vjerojatno ubrzavaju proces i rasterećuju servisere.

23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

Nikad nisam kužio tu nestrpljivost koja te tjera da unaprijed platiš igru i nestrpljivo čekaš da bi je zaigrao prve minute kad izađe ili kad čekaš 36 sati ispred trgovine da bi kupio novi iphone...

 

valjda sam staromodan 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 11:16 (Vive24).
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

Nikad nisam kužio tu nestrpljivost koja te tjera da unaprijed platiš igru i nestrpljivo čekaš da bi je zaigrao prve minute kad izađe ili kad čekaš 36 sati ispred trgovine da bi kupio novi iphone...

 

valjda sam staromodan 

 Možda netko zna da će sigurno kupiti igru makar ona bila najveće smeće kad izađe po recenzijama... Pogotovo je dobar primjer Hogwarts Legacy jer puca na nostalgiju HP fanbaze

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice