Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spellcaster kaže...
Gogy7 kaže...
Project Q baterija traje svega 3-4h
Sretno Soniju s prodajom.

 Sonyju uopće to nije trebalo jer nitko to neće koristiti umjesto mobitela za streamanje igara. Sa samom najavom je to osuđeno na propast. U zadnje vrijeme donose glupe odluke.

 

Ovaj Sony nije više onaj stari Sony

 

https://www.hcl.hr/kolumne/zasto-playstation-mijenja-konja-koji-pobjeduje-202848/

 Živi bili pa vidjeli ali mislim da se varaš. Sama činjenica da se za mobitel mora kupovati dodatna oprema (u vidu kontrolera) i onda to nakačiti na mobitel, to automatski odbija ogromnu većinu ljudi od korištenja mobitela za streamanje igara. Jedino entuzijasti koriste mobitel za to. Ovako kad postoji službeni uređaj koji dolazi gotov i bez potrebe za puno namještanja, to će automatski biti atraktivno masama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 22:11 (antimadridista).
10 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Spellcaster kaže...
Gogy7 kaže...
Project Q baterija traje svega 3-4h
Sretno Soniju s prodajom.

 Sonyju uopće to nije trebalo jer nitko to neće koristiti umjesto mobitela za streamanje igara. Sa samom najavom je to osuđeno na propast. U zadnje vrijeme donose glupe odluke.

 

Ovaj Sony nije više onaj stari Sony

 

https://www.hcl.hr/kolumne/zasto-playstation-mijenja-konja-koji-pobjeduje-202848/

 Živi bili pa vidjeli ali mislim da se varaš. Sama činjenica da se za mobitel mora kupovati dodatna oprema (u vidu kontrolera) i onda to nakačiti na mobitel, to automatski odbija ogromnu većinu ljudi od korištenja mobitela za streamanje igara. Jedino entuzijasti koriste mobitel za to. Ovako kad postoji službeni uređaj koji dolazi gotov i bez potrebe za puno namještanja, to će automatski biti atraktivno masama.

Ne mora se kupovati dodatna oprema za mobitel ako imas vec kontroler, npr. Xbox kontroler, DualSense...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 22:39 (Spellcaster).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spellcaster kaže...
antimadridista kaže...
Spellcaster kaže...
Gogy7 kaže...
Project Q baterija traje svega 3-4h
Sretno Soniju s prodajom.

 Sonyju uopće to nije trebalo jer nitko to neće koristiti umjesto mobitela za streamanje igara. Sa samom najavom je to osuđeno na propast. U zadnje vrijeme donose glupe odluke.

 

Ovaj Sony nije više onaj stari Sony

 

https://www.hcl.hr/kolumne/zasto-playstation-mijenja-konja-koji-pobjeduje-202848/

 Živi bili pa vidjeli ali mislim da se varaš. Sama činjenica da se za mobitel mora kupovati dodatna oprema (u vidu kontrolera) i onda to nakačiti na mobitel, to automatski odbija ogromnu većinu ljudi od korištenja mobitela za streamanje igara. Jedino entuzijasti koriste mobitel za to. Ovako kad postoji službeni uređaj koji dolazi gotov i bez potrebe za puno namještanja, to će automatski biti atraktivno masama.

Ne mora se kupovati dodatna oprema za mobitel ako imas vec kontroler, npr. Xbox kontroler, DualSense...

 Naravno ali je nepraktično. Šta da držim mobitel na nogama dok igram?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Naravno ali je nepraktično. Šta da držim mobitel na nogama dok igram?

 

Slažem se.

Ja bih prvi kupio taj Project Q samo da mi bude čim jednostavnije i da mogu bacit neki gaming session dok nemam pristup TVu ili na WCu.

No nisam ljubitelj streaminga u LANu jer volim kvalitetnu sliku, a Sony ju ne zna isporučiti. Na tom malom ekranu se možda ne bi skužilo toliko kao na monitoru.

A kako godine idu tako je i sve teže imati dobar fokus na malim ekranima blizu face. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

da su napravili obicnu handheld koji podrzava psn+ igre da mozes ih skinut i igrat bez neta bi bila super, i kupio bi je jer imam hrpu igri na accountu koje bi volio opet prec

 

meni mobilna konzola sluzi da ne igram doma, nego na poslu ili u negdje vani dok cekam i imam hrpu vremena. a oni je napravili bas da se moze igrat samo doma na istom wifiju, i jos moras imat ps5.

 

u biti ovaj dodatak bi trebao biti free i davat se uz obicni ps5 kao bundle, inace nema smisla

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 mjeseci
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

The Lat of Us Multiplayer je zapeo u problemima, a ND je objavio da rade na novu SP igru

 

https://www.hcl.hr/vijest/the-last-of-us-multiplayer-projekt-problemima-naughty-dog-se-prebacio-novu-single-player-igru-202874/

 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ukratko, trebala je biti live service igra, a sad više ne znaju je li to najbolji potez. Odlična vijest što se mene tiče. Neka samo rade SP.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svakako ce biti live service, problem je sto Bungie smatra da igra ne nudi dovoljno sadrzaja da bi opstala. Hrpa live service igara se ugasi nakon godine dana. Sony nije ko ubisoft da ulozi hrpu para i izbaci smece od live service igre pa ju ugasi jer ju nitko ne igra.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam jel to postoji vec duze vremena pa su meni tek sada izbacili obavijest, ali na Keks Pay mozete isto kupiti PSN bonove 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Svakako ce biti live service, problem je sto Bungie smatra da igra ne nudi dovoljno sadrzaja da bi opstala. Hrpa live service igara se ugasi nakon godine dana. Sony nije ko ubisoft da ulozi hrpu para i izbaci smece od live service igre pa ju ugasi jer ju nitko ne igra.

 

Koji je to primjer Ubisoft smeće live service igre koju su ugasili jer nitko nije igrao?

Rekao bih da je baš suprotno, Ubisoft ima neke od boljih live service igara koje rade i po 10 godina.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zar nisu ugasili onaj hyperscape?
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zar nisu ugasili onaj hyperscape?

 

Hehe, to sam zaboravio da je i postojalo. Istina, to im nije ni trebalo baš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Svakako ce biti live service, problem je sto Bungie smatra da igra ne nudi dovoljno sadrzaja da bi opstala. Hrpa live service igara se ugasi nakon godine dana. Sony nije ko ubisoft da ulozi hrpu para i izbaci smece od live service igre pa ju ugasi jer ju nitko ne igra.

 Sony će sigurno neke od svojih 10-12 live service igara sigurno ugasiti jer nitko do sada nije uspio pobijediti Fortnite, Minecraft....

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2023 14:57 (Spellcaster).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel se zna hoće li red dead 2 dobiti upgrade na plejki? Uzeo bih igru, ali čitam da je zaključana na 30fps i manjoj rezi, pa da se ne isplati igrati

 
0 2 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Teško po meni. Eventualno, ako će raditi RDR3 pa prije toga. Svakako je bolje odigrati na PC-u ako možeš, ali ako ne igra je odlična i šteta ju je propustiti radi 30fps.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rdr2 se ne isplati igrati. E svasta se moze procitati ovdje…
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

presao je na 30 fpsa i nisam osjetio nedostatak framova, dok recimo na nintendo igrama osjetim.

 

najgori dio igre je spor start, tu dosta ljudi odustane. ali ako ne odustanes, igra ti postane genijalna

 

ja sam je presao tek iz treceg pokusaja

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Plejka mi služi za gejmanje jer pc mi je preslab. Odigrat ću je onda, to mi je velika želja odigrati. Na youtube sam čitao komentare s tim fps, ali vjerujem da je igra tolika dobra da je to zanemarivo. Hvala na odgovorima

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mmafan kaže...

Plejka mi služi za gejmanje jer pc mi je preslab. Odigrat ću je onda, to mi je velika želja odigrati. Na youtube sam čitao komentare s tim fps, ali vjerujem da je igra tolika dobra da je to zanemarivo. Hvala na odgovorima

 
igra je toliko dobra i opsežna da je tih famoznih 30fps aposlutno i potpuno zanemarivo. 
pusti što drugi pričaju, instaliraj i zaigraj, nečeš požaliti.
samo napomena, prvih par sati igre se priča i uvod u igru sporije odvija, pretrpi to i ako se "zakačiš", zabava je zagarantirana.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mmafan kaže...

Plejka mi služi za gejmanje jer pc mi je preslab. Odigrat ću je onda, to mi je velika želja odigrati. Na youtube sam čitao komentare s tim fps, ali vjerujem da je igra tolika dobra da je to zanemarivo. Hvala na odgovorima

 

Ako su ti baš tako bitni frameovi, stavi interpolaciju frameova. Na Sonyju se to zove Motionflow, ali vjerujem da svaki bolji TV to danas ima. Ja sam tako odigrao i bilo je sasvim ok.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Days of play pocinje 2.6.
PS plus je 25% off, uključujući i nadogradnje.
Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Days of play pocinje 2.6.
PS plus je 25% off, uključujući i nadogradnje.

 

Čekam Days of Euro.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nacekat ces se 🥂
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Poz svima,

 

Znam da sony daje besplatne ps plus za one koji imaju aktivan plus. Jel netko zna, ako se sada kupi preko bona jedan mjesec, hocu li sljedeci dobiti free ili ne?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Velika je šansa da hoćeš. Izgleda da neće ove godine prebaciti na euro.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
23 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

jbt. danas nije bilo interneta par sati i nisam mogao skoro ništa igrati

Nije radio niti gran turismo 7, niti grid legendes, ni wrc generations, pinballe razne itd...

 

đabe ti igra u vlasništvu kad nema internet konekcije

 

katastrofa

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...

jbt. danas nije bilo interneta par sati i nisam mogao skoro ništa igrati

Nije radio niti gran turismo 7, niti grid legendes, ni wrc generations, pinballe razne itd...

 

đabe ti igra u vlasništvu kad nema internet konekcije

 

katastrofa

 

Pa jasno, to je ono kaj pričam, i kad kupiš fizički rijetko kad ti to nešt znači. Bez PSNa bi teško bilo kaj danas igrao ili patchirao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rift Apart dolazi na PC - 26.7
Moj PC  
3 0 hvala 1
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Vive24 kaže...

jbt. danas nije bilo interneta par sati i nisam mogao skoro ništa igrati

Nije radio niti gran turismo 7, niti grid legendes, ni wrc generations, pinballe razne itd...

 

đabe ti igra u vlasništvu kad nema internet konekcije

 

katastrofa

 

Pa jasno, to je ono kaj pričam, i kad kupiš fizički rijetko kad ti to nešt znači. Bez PSNa bi teško bilo kaj danas igrao ili patchirao.

 sad baš malo njuškam o toj problematici. Ispada da u postavkama moraš staviti konzolu u "off line mode" i onda sve radi 

 

  • Firstly, you have to simply go to your PlayStation 5 Homescreen.
  • Next, you have to go to the PlayStation 5’s Settings menu. You have to scroll and select the Users and Accounts option.
  • In Users and Accounts, you have to go to the Other option and select the Console Sharing and Offline Play option.
  • Then, you have to select Enable. After doing so, you have to go back to the Settings menu and select the Network option.
  • Now, you have to go to Settings and disable the Connect to the Internet option. You can now play games offline on the PlayStation 5.
  • You can also appear offline on the PlayStation 5. This can be done by pressing the PlayStation button on your controller. Likewise, you have to go to this quick menu and select the Online Status option. You have to set this to Appear Offline.
  • Finally, you now know how to play games without an internet connection and also appear offline to other players.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 19:24 (Vive24).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Vive24 kaže...

jbt. danas nije bilo interneta par sati i nisam mogao skoro ništa igrati

Nije radio niti gran turismo 7, niti grid legendes, ni wrc generations, pinballe razne itd...

 

đabe ti igra u vlasništvu kad nema internet konekcije

 

katastrofa

 

Pa jasno, to je ono kaj pričam, i kad kupiš fizički rijetko kad ti to nešt znači. Bez PSNa bi teško bilo kaj danas igrao ili patchirao.

Tko ce se javit nego ti,pogresno.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice