Steam Deck izdvojena tema

poruka: 199
|
čitano: 98.461
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Steam Deck
AmonZero kaže...
Doci ce ti kroz par dana. Strpi se

 

Dobio odgovor od Steama. Nekakav "problem s carinom" zbog kojeg su poslali pošiljku nazad. Ne kužim kakav problem s carinom kad je pošiljka poslana iz jedne EU države u drugu EU državu. 

 

Kažu da su dali nalog da se pošalje ponovno i da ću dobiti novi tracking kod. Valjda se neće dogoditi isto i s novom pošiljkom.

 

Uglavnom, pišem o tome ovdje ako se dogodi i nekome drugome.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Steam Deck

Kolege, što igrate na Decku? Zasad mi je Vampire Survivors najdraži jer em koristim samo left stick, em su runovi kratki pošto je ograničeno vrijeme na 30 minuta. Uz to planiram odigrati Moneky Island i možda probati neki card game. To mi isto izgleda kao žanr koji dobro paše.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam Deck

vampire survivors, devil may cry 5, zelda, pokemon scarlet, diablo 4 zasada.

12 godina
offline
Re: Steam Deck
Hexfire kaže...

Kolege, što igrate na Decku? Zasad mi je Vampire Survivors najdraži jer em koristim samo left stick, em su runovi kratki pošto je ograničeno vrijeme na 30 minuta. Uz to planiram odigrati Moneky Island i možda probati neki card game. To mi isto izgleda kao žanr koji dobro paše.  

 

Trenutno je na meniju Loop Hero, Stardew Valley, Graveyard Keeper, Diablo 4, Vampire Survivors, The Binding of Isaac, Cult of the Lamb i Grim Fandango Remastered. Miješam prema raspoloženju. 

 

U planu su uskoro Dredge, Tetris Effect i Roots of Pacha, te puštanje u pogon emulatora da se vratim u vrijeme Amige, C-64, Spectruma...

 

Još da je više vremena, eh. Kad će ta mirovina? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Steam Deck
Ja sam Vampires i ostale Roguelike magistriro na decku. Sad sam nedavno uzeo onaj Bioware bundle sa Mass Effect i Dragon Age pa sam prelazim ME serijal prvi put.
Danas zavrsio jedinicu.

Naravno kad se ekipa skupi picimo sve zivo sto ima local multiplayer bilo na steamu ili emudecku. Spojimo par kontrolera i deri.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Steam Deck
Igram Tape to Tape i FM23...pitanje za FM23, naskidao sam 12GB modova i sve mi je na internoj memoriji, jel se to može kod skidanja preusmjeriti na micro sd karticu?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam Deck

da

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
8 godina
offline
Re: Steam Deck
Q-Tip kaže...
Hexfire kaže...

Kolege, što igrate na Decku? Zasad mi je Vampire Survivors najdraži jer em koristim samo left stick, em su runovi kratki pošto je ograničeno vrijeme na 30 minuta. Uz to planiram odigrati Moneky Island i možda probati neki card game. To mi isto izgleda kao žanr koji dobro paše.  

 

Trenutno je na meniju Loop Hero, Stardew Valley, Graveyard Keeper, Diablo 4, Vampire Survivors, The Binding of Isaac, Cult of the Lamb i Grim Fandango Remastered. Miješam prema raspoloženju. 

 

U planu su uskoro Dredge, Tetris Effect i Roots of Pacha, te puštanje u pogon emulatora da se vratim u vrijeme Amige, C-64, Spectruma...

 

Još da je više vremena, eh. Kad će ta mirovina? 

Nisi niš napisao, ali pošto si naveo igre, pretpostavljam da je druga pošiljka stigla kak treba ...

 

Jesi stavio umjesto emmc m.2 disk

 

Dijete me nagovara da joj to kupim za rođendan, ali i dijete u meni bi se malo poigralo s time ...

 

Znači u biti da bi ta od 64gb bila sasvim ok, naravno + disk (vidim da na amazonu ima 1TB za 120€), to bi ferceralo ??? https://www.amazon.de/-/en/Corsair-MP600-Mini-NVMe-PCIe/dp/B0C28HLKNB/ref=sr_1_14?crid=4GXBAINLKB4G&keywords=steam+deck&qid=1686127085&sprefix=steam+deck%2Caps%2C121&sr=8-14

15 godina
offline
Steam Deck

Ja kontam da u svoj necu zasad niti stavljat SSD. SD kartica funkcionira super. A skoro sve mi je tamo.

Dodam mozda SSD ak bude neka super akcija, al zasad mi ne treba i preporucio bi radje SD karticu za prvu pa ako vam se kasnije ukaze potreba za boljim, lako zamijenit.

Plus sto kad sam gledo da inicijano uzmem SSD (jos dok mi je Deck bio na putu) ljudi se zalili da ak kupis neku xxx verziju koja nije official moze doc do problema sa Deckom zbog razlike u voltazama originalnih SSD koji dolaze uz deck i ovih koji ljudi kupe sa strane.

Neki nemaju nikakvih problema i sve funkcionira (cak i sa ovim SSD sa aliexpressa), dok imaju neka manjina koja je imala problema sa uredjajem nakon instalacije nekog vanjskog SSD.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Steam Deck

Nemam Deck (iako se brusim već dugo), ali da imam, uzeo bi tu mmc verziju i svakako dokupio ssd od teru.

Mmc jer mi odgovara da mi steamOs bude na tih 64, a sve ostalo na ssd-u. 

SD je ok, ali mi i 512 djeluje dosta limitirajuće uz današnje igre i hrpu dlc-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam Deck
nbdy32 kaže...

Nisi niš napisao, ali pošto si naveo igre, pretpostavljam da je druga pošiljka stigla kak treba ...

Jesi stavio umjesto emmc m.2 disk

Dijete me nagovara da joj to kupim za rođendan, ali i dijete u meni bi se malo poigralo s time ...

Znači u biti da bi ta od 64gb bila sasvim ok, naravno + disk (vidim da na amazonu ima 1TB za 120€), to bi ferceralo ??? https://www.amazon.de/-/en/Corsair-MP600-Mini-NVMe-PCIe/dp/B0C28HLKNB/ref=sr_1_14?crid=4GXBAINLKB4G&keywords=steam+deck&qid=1686127085&sprefix=steam+deck%2Caps%2C121&sr=8-14

 

Da, stigla druga pošiljka, zaboravio javiti.  U odgovoru mi napisali da im je cijela jedna paleta otišla u krivom smjeru, završila u Velikoj Britaniji i vraćena nazad.

 

Nisam stavio disk, a ni ne planiram. Imam Micro SD karticu od 512 GB i mislim da će biti sasvim dovoljno za dogledno razdoblje. 

 

Puno ljudi kupi 64 GB, pa ugradi hard disk, meni se ne da s time zajebavati pa još instalirati i OS gore...

 

Realno ne znam da ćeš dobiti nekakav posebno velik napredak u performansama. Gledao sam neke testove, u realnim situacijama kod učitavanja igara i slično M.2 disk bude za nekoliko desetinki brži od boljih Micro SD kartica. Fakat mi to ne treba, a posebno mi nije bitno za igre kakve trenutno igram. Za AAA igre ionako imam PC, njih ni ne namjeravam vrtjeti na Decku.

 

 

dax-lax kaže...

Nemam Deck (iako se brusim već dugo), ali da imam, uzeo bi tu mmc verziju i svakako dokupio ssd od teru.

Mmc jer mi odgovara da mi steamOs bude na tih 64, a sve ostalo na ssd-u. 

SD je ok, ali mi i 512 djeluje dosta limitirajuće uz današnje igre i hrpu dlc-a

 

Ma nije limitirajuće. Ne znam kakve igre planiraš igrati na Decku, ali neke koje su poznate po tome da zauzimaju najviše prostora (npr. COD) ionako ne možeš instalirati. Meni je 512 uvrh glave za takav uređaj. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Steam Deck
Meni bi deck služio isključivo kao prijenosni pc, dakle, igrao bi sve što igram na kompu minus vr. Kak yuzu radi? Zelda specifično
15 godina
offline
Re: Steam Deck

Fantasticno.

Nisam probao niti jednu zeldu, al sve ostale velike Nintendo igre ja vrtim bez problema.

Mario Odysesy, Diablo 3, Smash, Mario Cart itd

Znam da sam vidio da ovu prijasnju zeldu bolje igrat na nekom drugom emulatoru (simulacije neke ne switch konzole) jer su puno bolje performanse.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Steam Deck
Da, zelda botw nešto bolja na cemu (wii u emu) nego yuzu. Znači yuzu ok. Tnx
12 godina
offline
Re: Steam Deck
dax-lax kaže...
Meni bi deck služio isključivo kao prijenosni pc, dakle, igrao bi sve što igram na kompu minus vr. Kak yuzu radi? Zelda specifično

 

Još nisam probao, prva Zelda navodno radi super na Cemu emulatoru, dok za ovu novu stalno izlaze novi hackovi i načini optimizacije. Koliko pratim još uvijek je dosta komplicirano dobiti konzistentne performanse.

 

A što se tiče igranja svega što igraš na PC-ju, jasno ti je da ti neće raditi doslovno sve. Uvijek valja provjeriti je li Steam Deck Verified ili Playable, a instaliraš si i plugin s kojim odmah u storeu možeš vidjeti iskustva drugih igrača na Decku.

 

I ne znam što sve igraš, ali kod zahtjevnijih igara valja spustiti očekivanja.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Steam Deck
To mi je jasno. Sve u skladu s hardverom i linuxom. Provjerim si protondb kad me zanima da li, i kako radi na decku.
Inače ne igram gotovo ništa od novoizašlih 3a naslova. Zadnje "teže" što sam aktivno igrao je bio Deathstranding. Ajde, cyberpunk, ali njega nisam dovršio.
Recimo, portal 1 i 2 bi tu letjeli



12 godina
offline
Re: Steam Deck
dax-lax kaže...
To mi je jasno. Sve u skladu s hardverom i linuxom. Provjerim si protondb kad me zanima da li, i kako radi na decku.
Inače ne igram gotovo ništa od novoizašlih 3a naslova. Zadnje "teže" što sam aktivno igrao je bio Deathstranding. Ajde, cyberpunk, ali njega nisam dovršio.
Recimo, portal 1 i 2 bi tu letjeli


 

Bilo bi čudno da ne lete koliko su stari i još od Valvea. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Deck
AmonZero kaže...

J

Plus sto kad sam gledo da inicijano uzmem SSD (jos dok mi je Deck bio na putu) ljudi se zalili da ak kupis neku xxx verziju koja nije official moze doc do problema sa Deckom zbog razlike u voltazama originalnih SSD koji dolaze uz deck i ovih koji ljudi kupe sa strane.

Neki nemaju nikakvih problema i sve funkcionira (cak i sa ovim SSD sa aliexpressa), dok imaju neka manjina koja je imala problema sa uredjajem nakon instalacije nekog vanjskog SSD.

 

 

 To je slučaj jer ljudi kupuju SSD "normalne" veličine i onda ga odrežu da stane u Deck jer na donjem djelu pločice se ne nalazi ništa pa to mogu napraviti.

Valve je za te rekao da to ne preporuča jer veći SSD vuče više struje i više se grije a s obzirom gdje se nalazi može doći do ozbiljnog degradiranja baterije zbog te topline.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Steam Deck
Q-Tip kaže...
dax-lax kaže...
Meni bi deck služio isključivo kao prijenosni pc, dakle, igrao bi sve što igram na kompu minus vr. Kak yuzu radi? Zelda specifično

 

Još nisam probao, prva Zelda navodno radi super na Cemu emulatoru, dok za ovu novu stalno izlaze novi hackovi i načini optimizacije. Koliko pratim još uvijek je dosta komplicirano dobiti konzistentne performanse.

 

A što se tiče igranja svega što igraš na PC-ju, jasno ti je da ti neće raditi doslovno sve. Uvijek valja provjeriti je li Steam Deck Verified ili Playable, a instaliraš si i plugin s kojim odmah u storeu možeš vidjeti iskustva drugih igrača na Decku.

 

I ne znam što sve igraš, ali kod zahtjevnijih igara valja spustiti očekivanja.

 CEMU BotW radi bez greške, uz neke tweakove i 40 FPS.

TotK zasada radi iznenađujuće dobro na yuzu (tj. EmuDeck), a svakim danom sve bolje jer stalno updateaju EmuDeck

14 godina
offline
Steam Deck

Danas stavio 1TB SSD unutra. Naručeno s aliexpressa za 80-ak eura. 

LINK

 

Proces dosta jednostavan, oko pola sata posla. Samo jedna napomena, ako se odlučite na ugradnju SSD-a, nemojte slučajno zaboraviti izvaditi SD karticu iz Decka ukoliko ju koristite. Jer ako vam ostane unutra dok skidate backplate, SD krtica puca napola i nema joj spasa.

Uglavnom sve radi savršeno nakon ugradnje. Sad sam spreman za instalaciju dual boota Windows + Steam OS. Windowsi mi trebaju samo zbog Gamepassa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Steam Deck
Znam da je stretch, ali ako bi netko mjenjao Steam Deck za Switch OLED sa dosta igara, neka se javi. 😀
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam Deck
Ajd baš napiši iskustva s gamepassom, dal radi sve ok. Možda se odlučim i ja na dual boot.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Steam Deck

Na kraju mi se nije dalo zajebavati sa Windowsima nego sam si namjestio Gamepass cloud na SteamOS i moram reći da funkcionira savršeno. Nema input laga, praktički neprimjetno. Probao sam dosta puta cloud igranje preko mobitela i uvijek je input lag bio katastrofa ali na Steam Decku je totalno igrivo. Nakon toga sam si namjestio i playstation remote play. To isto funkcionira bez greške.

 

Čovječe ovaj Steam Deck mi je jedna od boljih kupovina otkad gejmam uopće. Uređaj za sve. Hrpetina toga sa Steama radi savršeno, emulatori za sve živo, cloud igranje za Xbox, Playstation...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam Deck
Sad ovaj sale jos malo pocinje pa ce se sigurno upecat par dobrih igara.

Sad sam na Skyrimu koji odlicno radi i baterija traje jako dugo.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steam Deck
Krenio summer sale i SD vam je na 10-20% sto je super cijena. Ja sam ga uzeo prije par mjeseci na 10% tako da vam je sad nikad jeftiniji.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 23:11 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Steam Deck

evo u par točaka nakon 24h korištenja...

 

1. Dizajn, kvaliteta, ergonomija, impresije: 

robustan i kvalitetan, djeluje solidno izdržljivo.

Ergonomija mi je OK iako imam velike "šape" a oblik pruža dovoljno udobno držanje tijekom igranja (nakon nekih 2 sata vremena u komadu treba kratka pauza). Mišljenja sam da je layout i udaljenost bolje prilagodjen za manje ruke. Period navikavanja je brz, težina je sjajno rasporedjena a dimenzije i grip su mi osobno super.

Hladjenje uredjaj je pristojno a buka je primjetna u nekom tišem okruženju. 

Količina slobodnog prostora se može lako nadograditi.

 

2. Performanse: 

AMD APU Zen2, solidne performanse za igranje i modernih igara. Načelno, 40fps u nativnoj rezoluciji "vozi glatko" bez ikakvih zastoja ili problema sa svim igrama koje sam probao zaigrati.

Kako god, može se nositi s zahtjevnim

naslovima na nešto nižim postavkama kvalitete. Ima i potentnijih uredjaja "out there" no ovo je dovoljno i za taj novac nema ništa ni blizu.

 

3. Ekran: 

7" IPS LCD, 800p rezolucija. Na papiru zvuči slabo, i osobno sam bio sumnjičav. Nakon ponešto sati ozbiljnog korištenja uredjaja (linux desktop setup+SteamOS administracija te igranje i proba raznih igara) mogu konstatirati da je rezolucija više no dovoljna za to što jest i obzirom na dijagonalu te udaljenost od očiju. Boje i prikaz istih...nije za ozbiljan rad i daleko je od 100% RGB standarda, no za namjenu je više nego pristojan doživljaj. Osvjetljenje je sjajno a mogućnosti softverske korekcije slike su genijalne i dostupne out of the box tako da se da podesiti po želji.

 

4. Kontrole: 

najsličnije kontrolerima ostalih konzola. 

D-pad, analogni stickovi i A,B,X,Y gumbi pružaju solidno precizno upravljanje i reakciju.

Nemam dojam da kaska za Xbox ili PS kontrolerom. 

Touchpadovi i haptika su odlični, podesivost i granularnost su izvrsni.

 

5. Softver: 

SteamOS u gaming modu je GUI omotač na arch-linux s KDE okusom.

Steam Deck pruža pristup doista ogromnoj biblioteci igara na Steam platformi (na kojoj sam prisutan već ravno 15 godina). 

Naravno, od te silne spomenute gomile...dobar dio nije podržan i optimiziran za kontroler (odredjen broj igara je prilagodjen mišu i tipkovnici primarno te se teško "prevodi" na kontroler)

Dijele se na tri kategorije: verificirano, igrivo te nepodržano.

Srećom, zbog Protona i doba u kojem živimo podržava i druge PC platforme, što omogućuje instaliranje drugih igara i softvera, kojekakvih emulatora te u konačnici može vrtiti bez poteškoća sve od Nintenda do PS3. Zahtjeva ponešto tweakanja ali sve je to moguće za 30 minuta "posla" 

Dodatno, kako je pozadina svega linux, reći ću samo da je granica samo nebo i ovisi o korisniku.

Valve pruža izniman support i ima odličan "track record" u proteklih godinu dana od izdavanja uredjaja. 

 

6. Baterija: 

OK, pristojna baterija. Rekao bih "nothing to write home about". Svakako dosta ovisi o igri, zahtjevima iste te svjetlini ekrana. Osobno imam raspon (za sada) od 1:30h-3:30h 

Za dan igranja dovoljno da se možeš na neki period maknuti od punjača.

 

Napomenuo bih da se ova velebna "recenzija" temelji samo na početnim informacijama o malenom prijatelju...

Nije lako sažeti sve detalje.

Za taj novac "šiša" sve što sam ikada vidio. Boljeg komentara nemam.

Računalo ili laptop koji tjeraju iste igre na tim postavkama koštaju znatno više i manje su portabilni.

Ono što ja igram i želim igrati, mijenja mi računalo gotovo u potpunosti + može se igrati udobno i gotovo bilo gdje.

 

buyer beware 

svakako prije kupovine ili razmišljanja o istoj, provjeriti da igre koje se namjeravaju igrati su zaista OK na njemu. Youtube i internet su krcati materijalima i tutorialima. 

 

anyhow, handheld je opet u modi, a ja sam prilično sretan s kupovinom. 

Činjenica da imam solidan repozitorij igara za PC koje posjedujem (što direktno na Steamu što na drugim platformama) i da mogu zaigrati novi Diablo gdje god su bili su moj osobni "selling point" broj 1.

 

Your mileage may vary...

If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Steam Deck
antimadridista kaže...

Na kraju mi se nije dalo zajebavati sa Windowsima nego sam si namjestio Gamepass cloud na SteamOS i moram reći da funkcionira savršeno. Nema input laga, praktički neprimjetno. Probao sam dosta puta cloud igranje preko mobitela i uvijek je input lag bio katastrofa ali na Steam Decku je totalno igrivo. Nakon toga sam si namjestio i playstation remote play. To isto funkcionira bez greške.

 

Čovječe ovaj Steam Deck mi je jedna od boljih kupovina otkad gejmam uopće. Uređaj za sve. Hrpetina toga sa Steama radi savršeno, emulatori za sve živo, cloud igranje za Xbox, Playstation...

 Xbox i PlayStation postaju skroz nepotrebni jer sve se može odigrati na Steam Decku. Handheld PC-evi postaju sve popularniji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2023 10:23 (Spellcaster).
12 godina
offline
Steam Deck

Neki dan sam instalirao Cryo Utilities jer nemoguće ga je preskočiti u svim preporukama, doslovno ga svi Youtuberi preporučaju premda ni kod jednoga u testovima nisam vidio osjetne razlike u performansama.

 

Moj glavni razlog zapravo nisu ni bile performanse, nebitne su mi jer ionako na Decku ne guram AAA zahtjevne igre, nego sam htio prebaciti shadere na SD karticu jer imam 64 GB model.

 

Međutim, nitko u tutorialima za instalaciju ne spominje potencijalan problem za model od 64 GB, ako se koriste "recommended" postavke Cryo Utilitiesa. Naime, Cryo prilikom instalacije na glavnom disku kreira swap file od 16 GB, koji valjda treba poboljšati performanse, ali na modelima s malim diskom zapravo pojede četvrtinu prostora. I sad sam se našao u situaciji da su shaderi prebačeni na SD karticu, ali je swap file pojeo neusporedivo više prostora i sad na glavnom disku imam još manje nego što sam imao. Isprva mi uopće nije bilo jasno što se dogodilo, odjednom sam s cca 20+ GB prostora pao na 8-9 GB i koji god folder sam pogledao nisam našao što je pojelo četvrtinu diska. Sasvim slučajno sam primijetio swap file u rootu.

 

Sad ne znam mogu li uopće vratiti nazad shadere zbog manjka prostora i zatim vratiti sve u početno stanje. O Linuxu znam premalo da bih se upuštao u neke manualne postavke i promjene pomoću konzole. 

 

Uglavnom, dijelim iskustvo, jer ima i ovdje vjerojatno ljudi s istim modelom Decka, pa da znaju što očekivati od "recommended" postavki. Možda netko zna i relativno lako rješenje za ovo. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steam Deck

jel se moze koristiti gamepass offline, ili samo radi ova stream opcija ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam Deck
Gemmy kaže...

jel se moze koristiti gamepass offline, ili samo radi ova stream opcija ?

 Može ako staviš i Windowse gore. Onda normalno instaliraš gamepass app i igraš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice