Ukrade PS4 upomoc haha

poruka: 4
|
čitano: 4.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Ukraden PS4 upomoc haha

Tuzno pisem da mi je ukraden PS4. Znaci kupljen je u HR u ducanu Goblin, PS4 Slim (500 GB) model CUH-2116A. Naravno nije samo konzola ukradena, nego i 2 v2 DualShocka i jedna igra u njemu. Imam originalnu kutiju (na kojoj ima par brojeva i bar kod) u kojoj je dosao, racun tj dokaz da sam vlasnik. Otišao sam na policiju isti dan, ali imam osjećaj da je to spremljeno u ladicu i ništa od toga jer nemam MAC adresu, jer je router podesen da ne ''pamti'' spojene uredaje, nego prikazuje samo trenutne. Zvao sam Bnet i bio 18 minuta na telefonu s covjekom i nismo uspjeli izvuci MAC adresu. Da bi stvar bila bolja, kako i svima ostalima ostao mi je acc spojen na ps4 - kralj koji ga je ili ukrao ili prodao nekom naivnom covjeku i dalje koristi moj acc haha na kojem imam fifu 18, par ps+ igara i CIJELOGODISNJU pretplatu PS+. Jedini problem je sto je acc americki (namjerno sam ga napravio na US radi jeftinijih igara) i time je tesko ista napraviti, hrvatski Sony ne moze nista, dok americki Sony ima glupu proceduru preko sudskog naloga za ikakve informacije (bio sam na live chatu s njima pola h). Postoji li ikakav nacin da dodem do MAC adrese uz ove podatke? Svako malo vidim covjeka online na svome accu i mislim da mi je zadnje rjesenje javiti mu se preko frendovog acca i izmisliti neku pricu da se nadjemo i uzmem ga nazad, a kad to naravno ne uspije samo odspojiti svoj acc i bok. Unaprijed hvala ako mi itko imalo pomogne!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ukrade PS4 upomoc haha

Pa ne znam zašto odma nisi promjenio šifru na accountu.

Možda si mislio da ga možeš uloviti ako se prijavi online.

Prati njuškalo možda nađeš svoju konzolu pogotovo ako je bila bilo koje druge boje osim crne sa 2 kontrolera,a po serijskim brojevima ju možda otkriješ.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 9:37 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ukrade PS4 upomoc haha

Pa na koji način je ukradena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ukrade PS4 upomoc haha
pqweasdyxc kaže...

Pa na koji način je ukradena?

 Pa kako ju možeš ukrasti nego uzeti i ruke i odnesti ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice