Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.181.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Kupio sam polovni XBox 360 Slim 250GB sa RGH modifikacijom za 500kn. Uglavnom vrhunska kupnja sve radi, dobio sam originalni nand dump na dvd-u tako da sam lagano instalirao najnoviju verziju dasha, odma sam stavio i Auroru kao custom dash i dashlauncher. Sve radi kao očekivano.

Moje pitanje je kako instalirati multi disc igrice koje koriste disc swap metodu. Uglavnom za neke igre ima onaj Content folder content na DVD 1 kojeg iskopiram na Content folder na konzoli i te mi rade uredno ali neke nemaju taj Content folder nego se valjda diskovi mijenjaju ingame? Pročitao sam da Aurora ima podršku za switching al ne mogu nikako to namistit.

ovako sam kopirao
Hdd\Games\Ime igre\disc 1\sadržaj
Hdd\Games\Ime igre\disc 2\sadržaj

Nešto krivo radim?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dobar dan..imam jedno pitanje vezano za xbox 360 slim.kad ubacim orginal dvd on počne učitavati i nakon nekoliko sekundi stane i izbaci da trebam ukucati neki sigurnosni family cod od 4 znamenke..pošto sam xbox kupio jučer,i kad mi je to izbacilo zvao sam vlasnika xbox i on mi je odgovorio da se to njemu nije događala,da nikad nije tražio neki kod,te da on ne zna kod.sad je moje pitanje kako da se tog kod rješim,obrišem ga ili zaobiđem,pa da mi može učitavat normalno igre..xbox nije ćipiran niti modificiran..Hvala svima koji su mi voljni pomoći.

goros
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Izgleda da ti je za account aktiviran parental control code kako djeca ne bi mogla pokretati njima neprimjeren sadržaj. Ukoliko ga ti nisi postavio i ne znaš koji je code, treba pratiti postupak sa slike iz privitka. :-)

 

 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
6 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ukoliko imam cipovan Xbox 360 da li mogu da igram igrice namenjene za xbox one?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kratko i jasno - ne! :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Pozdrav,
Htio bi modificirat xbox 360 slim (build date 09-03-2012) da mogu igrat sa hdda igre (rgh ili jtag modifikacija?). di to u hr mogu napravit i koja je cijena cca?
našao sam gpuinfo shop iz zg koji radi rgh modifikaciju za 250kn. jel imao netko iskustva s njima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ljudi triba me netko tko radi RGH modifikaciju Xboxa u Splitu, preporuke??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam Xbox 360 od nedavno, uz njega imam original PES 2017 ...primjetio sam da mi neki transferi iz 2017 nedostaju, ima li kakva "caka" da to nadođe ili je to tako kako jest?

Pitanje br.2.; xbox neka balkan opcija, sa domaćim klubovima, ili neki treći dodaci koji se mogu dodati koji bi poboljšali iskustvo igranja?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

BUMP, ima li živih ovdje?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Poštovanje

 

Dakle, pošto nisam neki maher za konzole zanima me par pitanja!!!

Kolega sa posla prodaje xbox 360... e sad konzola je modificirana a pošto bi ja igrao multiplayer me zanima dal se ta modifikacija može maknut da mogu igrat  da me ne banaju!!!I reko mi je da moram napravit još nešto da bi mogao igrat kao novije igrice pa me zanima kaj kako i koliko bi to koštalo!?

Hvala unaprjed

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mikaboy270993 kaže...

Poštovanje

 

Dakle, pošto nisam neki maher za konzole zanima me par pitanja!!!

Kolega sa posla prodaje xbox 360... e sad konzola je modificirana a pošto bi ja igrao multiplayer me zanima dal se ta modifikacija može maknut da mogu igrat  da me ne banaju!!!I reko mi je da moram napravit još nešto da bi mogao igrat kao novije igrice pa me zanima kaj kako i koliko bi to koštalo!?

Hvala unaprjed

 

Mislim da modifikaciju ne možeš maknut, a da bi igrao nove igre moraš updeatat modifikaciju, tj očito stavit lt 3.0, ili ako mozes igrat igre s harda onda ti je to Jtag/RGH. do 200tinjak kuna ti je samo upgrade ja mislim.

Roll it up and smoke it up
8 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav forumasi, imam pitanje, imam xbox 360 sa lt 3.0 modifikacijom, nikad nisam spajao na net (znaci zastarjeli dash iz 2015/2016 mislim), spojio bi ga kako bi update-ao igre kao sto su pes 2017 i gta v na zadnje azurianje,

 

Da li ce online update poništiti Lt 3.0 modifikaciju ili?

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bencho2211 kaže...

Pozdrav forumasi, imam pitanje, imam xbox 360 sa lt 3.0 modifikacijom, nikad nisam spajao na net (znaci zastarjeli dash iz 2015/2016 mislim), spojio bi ga kako bi update-ao igre kao sto su pes 2017 i gta v na zadnje azurianje,

 

Da li ce online update poništiti Lt 3.0 modifikaciju ili?

Pozdrav

Pozdrav. I ja sam imala Xbox sa lt modifikacijom, ažurirala sam sistem i modifikacija se nije izbrisala/poništila. I usto nisam dobila ban.

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
8 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hvala, evo uspjesno spojen i modifikacija je ostala
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bencho2211 kaže...
Hvala, evo uspjesno spojen i modifikacija je ostala

 Nista, drago mi je da sam pomogla!

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ne znam gdje da pitam pa ću ovdje. Uzeo pokvareni xbox 360 za 100 kn zbog kontrolera. E, sad kad ga spojim na pc i pokrenem neku igru ne prepoznaje taj xbox 360 kontroler. On svjetli, ali ga ne prepoznaje. Da li ovo uopće može raditi na pc ili? Da nije možda do drivera? Imao sam crni takav na kabal, ali razlika je bila u kablu. Da radi za 100 kn mi se isplati. Ako ne da vratim kolegi. Evo slike...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ja imam crni kontroler xbox360 sa kablom i preko usb normalno se ucita na pc, ako je kontroler bez zice znaci preko wireless-a treba adapter za pc
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imao sam i ja crni sa kablom i normalno je radio. Evo slika kakav je ovo kabel. Ima li tu kod nas gdje taj adapter ili najbolje da si kupim takav crni pa sam na miru.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 13:32 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
To je taj kabel. Prvi put vidim takav
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

potreban je adapter, ne znam ako ima kod nas pošto je zastarjela konzola ali na ebay ima sigurno

12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Dao mi je kolega kabel i sada je ok.
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi, evo jedno pomalo čudno pitanje.

 

Planiram si nabaviti rabljeni Xbox 360 i javio mi se jedan lik na njuškalu s ok cijenom, ali nema ni jedne igre na DVD-u nego samo digitalno. Pa me zanima ako uzmem neki DVD sa sobom (film neki recimo) mogu li biti 100% siguran da ako očita film da će i igre normalno očitati?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hexfire kaže...

Pozdrav ljudi, evo jedno pomalo čudno pitanje.

 

Planiram si nabaviti rabljeni Xbox 360 i javio mi se jedan lik na njuškalu s ok cijenom, ali nema ni jedne igre na DVD-u nego samo digitalno. Pa me zanima ako uzmem neki DVD sa sobom (film neki recimo) mogu li biti 100% siguran da ako očita film da će i igre normalno očitati?

 Ne, mora biti igra a i odmah je sumnjivo što nema baš niti jednu igru na dvd

 Još ako je i neka prastara konzola onda bježi od toga

13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
MajstorX kaže...

 Ne, mora biti igra a i odmah je sumnjivo što nema baš niti jednu igru na dvd

 Još ako je i neka prastara konzola onda bježi od toga

 Tnx na informaciji.

 

A eto, veli čovjek da je konzolu upalio samo 5 puta od kad ju ima. Konzola je Xbox 360 E 500GB, čovjek želi 500kn. Meni je cilj odigrati Red Dead pa ju onda probati prodati dalje pa mi nije baš ni previše bitno da je to najnovije izdanje konzole. Ne izgleda mi oglas sumnjiv po ničemu samo je taj dio malo čudan. Iako baš sad gledam, nemam bome ni ja u ovom trenutku ni jednu igru na disku za svoj PS4. Tako se poklopilo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kako sve mogu dopuniti svoj xbox račun

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ovako,više manje svaki vikend ja i frenodvi bacimo Halo 3 Reach lan parti ili preko xbox livea Custom igre.Ako je netko zainteresiran neka se javi da bacimo par matcheva :) Peace

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Narode, kupio sam igru Gears of Wars, redeemao preko Xbox.com, uredno sve proslo, nakon aktivacije, iskocila porukica ako je auto download ukljucen u konzoli, da ce odmah krenuti download na konzoli, medjutim kod mene je to bilo iskljuceno ali sam ukljucio zatim.

Sad je problem sto ja ne mogu nigdje naci taj Gears of Wars, na mom accountu kad gledam preko weba, stoji da je kupljen, da je tu, ali ga preko Xboxa ne mogu naci, osim ako udjem u store, ali ga tada moram kupiti. Kao da nije sinhronizovan account na konzoli i ovaj sto udjem preko weba.


Da sam pogrijesio account, nisam, jer samo jedan koristim, kljuc koji sam kupio je za EU regiju, a i meni je account prebačen na EU regiju.


Sta sad da ovde uradim, nisam konzolas, Xbox 360 slim sam uzeo jer mi je iskocio po fakat dobroj cijeni, ali ne znam sad za ubuduce ako uzmem neki key hoce li se isti problem desiti, a ne mogu preko konzole redeemati code.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Preporuka gdje modificirati konzolu u Zagrebu? Očekivana cijena ma model iz 2011 g.?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav,

zna li netko na koji način da ubacim u svoj XBox360 Slim umjesto staroga harda novo kupljeni 1Tb Toshiba za Laptop?

ima li neki software za to?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
MajstorX kaže...
Hexfire kaže...

Pozdrav ljudi, evo jedno pomalo čudno pitanje.

 

Planiram si nabaviti rabljeni Xbox 360 i javio mi se jedan lik na njuškalu s ok cijenom, ali nema ni jedne igre na DVD-u nego samo digitalno. Pa me zanima ako uzmem neki DVD sa sobom (film neki recimo) mogu li biti 100% siguran da ako očita film da će i igre normalno očitati?

 Ne, mora biti igra a i odmah je sumnjivo što nema baš niti jednu igru na dvd

 Još ako je i neka prastara konzola onda bježi od toga

 

Znam da je ovo post od prije pola godine, al me zanima zašto je nužno sumnjivo? Možda je neko kupio modificiranu konzolu i samo skida igre i pokreće sa harda..

 

Btw, koji je procijenjeni životni vijek 360 Slim verzije (ne E)? Pikiramo jednu na njuškalu iz cca 2010., 2011., pa ne znam je li to prestaro?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice