Xbox 360 s

poruka: 24
|
čitano: 7.137
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

kakva je razlika xbox-a 360 s od prdhodnika koji je bez slova s , znamm da je tanji al koja su mu druga poboljsanja ili prednosti i jel isto tako ima 360 S elite

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

ima wlan manje se grije 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 s
AFK kaže...

ima wlan manje se grije 

jel postoji xbox 360 slim elite i dali ga je moguce kupiti sa cipom tj. da se mogu piratske igre igrati

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 17:32 (hitmanr).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 s
hitmanr kaže...
AFK kaže...

ima wlan manje se grije 

jel postoji xbox 360 slim elite i dali ga je moguce kupiti sa cipom tj. da se mogu piratske igre igrati

Ima Fw da se mogu igrat te pir.... igre nema više elite sad je od 4 i 250 gb

14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

pa koji mi je onda najbolje uzet ovaj slim od 250 gb ili....? i sta je to fw jel to neki program ili nes sto se ugradi u konzolu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

najbolje ti je naci neki polovni elite od 120gb ... modifikacija ti kosta 200kn ako nije modificiran .. ako je onda nemas problema ...

 

ja sam svoj elite 120gb platio 1600kn polovan (ali nov .. upaljen svega 4-5puta)

hard od 250gb ti je bespotreban ... a 20gb je premalo jer mozes instalirati samo 1-2 igre ... posto se ne proizvode konzole s 60gb hard diskom (on bih bio idealan) kupis ovog sa 120gb hardom ...

 

hard ti treba kako bih instalirao igre na njega (svejendo moras imati dvd unutra ali ne cita igru s dvda vec cita s hard diska i potpuno je necujan (a kad ucitava samo s dvda onda je jako bucan)

+nece ti se trositi(kvariti) laser kad instaliras igru na hdd ...

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 20:08 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

znaci bolje uzest elite, a sta je to modificiranje jeli  to da moze piratske.......znam da puno pitam al prije sam ima ps 2 pa sad mi je ovo skroz nes drukcije

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

da to je za to ...

a mozes ti uzeti i slim (cuo sam da se i on sada moze modificirati) ...

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 20:11 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

moze li se kupiti sa vec modificiranim, dali je elite moguce kupit u ducanu, i cuo sam vec to negdje da se trosi laser kada citas sa dvd a kad stavis na hdd onda je ok

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

gle mozes ti u sophoslabu kupiti elite .. ali onda ako zelis garanciju na modifikaciju (tj. na cijelu konzolu daju garanciju kad je modificiraju 12mj.) platis dodatnih 600kn cini mi se ...

 

imas na njuskalu likove koji prodaju nove, modificirane konzole po znatno manjoj cijeni .. imaju i arcade i elite ...

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 s
hitmanr kaže...

moze li se kupiti sa vec modificiranim, dali je elite moguce kupit u ducanu, i cuo sam vec to negdje da se trosi laser kada citas sa dvd a kad stavis na hdd onda je ok

Da,da,Laseri se ne troše

14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

predpostavljam da se i slim moze modificirat,...jeli tesko instalirat igru...il je to maciji kasalj.....svi znamo da se laseri tore po malo al ja sam imao ps 2 i cesto sam i minjao igre pa trajao je 7 god i jos traje

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 20:38 (hitmanr).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

nisam mislio da se trose ...

ali s vremenom se kvare .. kao i dvd przilice i ostali citaci ... kad stalno mora vrtiti dvd unutra :S

 

meni je to logicno 

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 20:38 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 s
rebelsy kaže...

nisam mislio da se trose ...

ali s vremenom se kvare .. kao i dvd przilice i ostali citaci ... kad stalno mora vrtiti dvd unutra :S

 

meni je to logicno 

 pa to je to si upravu al kako su neki to naglasavali ja sam mislio da u roku godinu dana to crkne

14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 s
Slim je probijen ali postupak jos nije pusten u javnost
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 s
Toni93 kaže...
Slim je probijen ali postupak jos nije pusten u javnost

 probijen...???

14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 s
Aha

Upisi na google,you tube...
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

jos jedno pitanje, dali se moze igrica instalirat na hdd sa usb-a, i zna li neko di mogu vidit cijenu slima sa modifikacijom i garancijom

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 s
Cijena slima s modifikaciom i garancijom ne postoji jer nije jos izaslo ni za javnost postupak modanja a kamoli u ducane.


To s usb-om nemozes ali mozes instalirat igru na usb stick(mozes koristiti samo 16 gb)




Inace postoji gumb HVALA pa ga stisni kada ti netko pomogne
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 s

a da, sad sam se sjetio vidio sam negdje da ga jos nije moguce modificirati al da ce uskoro bit moguce...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 21:32 (hitmanr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 s

Ponosan vlasnik novog xbox 360s tek 2 tjedna al mogu reci sve naj naj.Tisi,elegantniji ukratko bomba.Cista 5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox 360 s

ja sam kupio svoj u sloveniji jel je znatno jeftiniji, evo ti stranica pa si pogledaj www.goblin.si    posalju ti konzolu na postu ti dodes i samo je podignes, jedino ju je frka preko granice prijenjet, al tu sluzi woofer od auta heheh 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Xbox 360 s

jel je xbo 360 s isto kao nintendo wii

14 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 s
NE zapravo posve je različito ali je kinect slićan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice