Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.122
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Kupio sam Xbox one gamepad u Instarinformatici. Nakon 3 mjeseca korištenja gamepada pokiadao mi se usb ulaz preko kojeg sam ga spajao na računalo. Da li netko zna tko je ovašteni se serviser za taj gamepad i dali taj kvar ulazi u rakelamaciju?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xbox One
Bitanga kaže...

Sad ću ja pitat gluposti kao ekipa na PS4 temi, ali razmišljam o kupnji Xbox One X.

Imam već Microsoft account (regija Hrvatska) s kojim se ulogiravam na windowse, kupio sam na njemu Forzu Horizon 3 i 4, i Forzu 7 uredno na Windows Storeu (Play Anywhere verzije).

 

Ako kupim Xbox One X što moram napraviti da mogu te igre igrati i na Xboxu? Ulogirati se samo s tim HR accountom? Ako uopće mogu?

Ako želim kupiti GamePass i Xbox Live to neću moći sa HR accountom?

 

Moj doša u subotu. Uredno se prijavio s Microsoft računom kojeg koristim na Windowsima(isto hr regija), namistija američku adresu, zabina Visa Electron uredno prošla na gamepassu i goldu. 

Nisam kupova igre u windows storu, ali uredno vidim sve šta sam igra na xbox appu tako da mislim da ne bi smilo bit problema. Jedini problem sam ima kod ženinog profila na 360 igri...

15 godina
online
Re: Xbox One
om-prat kaže...
Bitanga kaže...

Sad ću ja pitat gluposti kao ekipa na PS4 temi, ali razmišljam o kupnji Xbox One X.

Imam već Microsoft account (regija Hrvatska) s kojim se ulogiravam na windowse, kupio sam na njemu Forzu Horizon 3 i 4, i Forzu 7 uredno na Windows Storeu (Play Anywhere verzije).

 

Ako kupim Xbox One X što moram napraviti da mogu te igre igrati i na Xboxu? Ulogirati se samo s tim HR accountom? Ako uopće mogu?

Ako želim kupiti GamePass i Xbox Live to neću moći sa HR accountom?

 

Moj doša u subotu. Uredno se prijavio s Microsoft računom kojeg koristim na Windowsima(isto hr regija), namistija američku adresu, zabina Visa Electron uredno prošla na gamepassu i goldu. 

Nisam kupova igre u windows storu, ali uredno vidim sve šta sam igra na xbox appu tako da mislim da ne bi smilo bit problema. Jedini problem sam ima kod ženinog profila na 360 igri...

 

Znači dok si se ulogirao sa HR accountom samo si mu promijenio adresu. Više ti nije HR account onda?

Kad u windowsima otvoriš store sad su ti cijene u dolarima?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
online
Re: Xbox One
Bitanga kaže...

 

Znači dok si se ulogirao sa HR accountom samo si mu promijenio adresu. Više ti nije HR account onda?

Kad u windowsima otvoriš store sad su ti cijene u dolarima?

 Nisam čak minja adresu nego ukuca američku za biling kod početne konfiguracije. Iskreno nemam pojma jeli još hr (store je na hrvatskom,cijene su u eurima na winu, a dolari na xboxu). Evo kako je kod Forze iz stora na winu...

 

15 godina
online
Re: Xbox One
om-prat kaže...
Bitanga kaže...

 

Znači dok si se ulogirao sa HR accountom samo si mu promijenio adresu. Više ti nije HR account onda?

Kad u windowsima otvoriš store sad su ti cijene u dolarima?

 Nisam čak minja adresu nego ukuca američku za biling kod početne konfiguracije. Iskreno nemam pojma jeli još hr (store je na hrvatskom,cijene su u eurima na winu, a dolari na xboxu). Evo kako je kod Forze iz stora na winu...

 

 

To je sve kaos :-) Do nedavno su sve cijene na Windows HR storeu bile u kunama, sad je većina u eurima, a ponešto u kunama. Nešto jako briju.

Hvala ti na informacijama.

 

EDIT: Bah, moju sliku mi prikazuje pod tvojim citatom

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 11:27 (Bitanga).
10 godina
online
Re: Xbox One
Bitanga kaže...

 

To je sve kaos :-) Do nedavno su sve cijene na Windows HR storeu bile u kunama, sad je većina u eurima, a ponešto u kunama. Nešto jako briju.

Hvala ti na informacijama.

 

Konfuzno je dosta, ali ono očito puštaju te ludosti s računima jer nema HR stora. Iskreno sam mislija da će bit puno veća zajebancija.

Ali eto ja sam ga uzea jer ima potencijal postat odličan media player + dva nova controlera za PC, a moš za nevolju nešto i odigrat sa zadnje dvi generacije. 

15 godina
online
Re: Xbox One
om-prat kaže...
Bitanga kaže...

 

To je sve kaos :-) Do nedavno su sve cijene na Windows HR storeu bile u kunama, sad je većina u eurima, a ponešto u kunama. Nešto jako briju.

Hvala ti na informacijama.

 

Konfuzno je dosta, ali ono očito puštaju te ludosti s računima jer nema HR stora. Iskreno sam mislija da će bit puno veća zajebancija.

Ali eto ja sam ga uzea jer ima potencijal postat odličan media player + dva nova controlera za PC, a moš za nevolju nešto i odigrat sa zadnje dvi generacije. 

 

Ma ja imam dobar PC pa mislim da im neću davati podršku za ovakvo ignoriranje Hrvatske.

A i nekako mi se neće plaćati još jedna online pretplata jer je evidentno da ću morati i za Switch platiti klincima (uz PS+). Game pass je dobra spika doduše.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 11:44 (Bitanga).
10 godina
online
Re: Xbox One
Bitanga kaže...
om-prat kaže...

 

Ma ja imam dobar PC pa mislim da im neću davati podršku za ovakvo ignoriranje Hrvatske.

A i nekako mi se neće plaćati još jedna online pretplata jer je evidentno da ću morati i za Switch platiti klincima (uz PS+). Game pass je dobra spika doduše.

 Ista stvar PS+, sad ovo. Razmišlja sam i o Switchu jer volim Nintendo samo sve mi to brzo dopizdi i vratim se na PC.

Kako je ovaj bija 166 € u Saturnu, a ovde dva controllera dođu oko 800 kn kontam ajde uzest ću uvik ga mogu u sobu tutnit ka MP(Kodi i 4K BR ostalo manje više postoji i na drugim konzolama). 

Za X ne bi dava tolike novce ako imaš pristojan PC, a imaš.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav!uspio sam upogoniti konzolu,hvala svima na odgovorima.

Imam jedno pitanje u vezi igara, dobio sam 14 dana koristenja xbox live golda. Zanima me dali igre koje kupim na popustu na Goldu mogu koristiti i nakon sto istekne Gold pretplata?

Pitam iz razloga sto bi pokupovo par igara. I sto je s onima koje su besplatne?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...

Pozdrav!uspio sam upogoniti konzolu,hvala svima na odgovorima.

Imam jedno pitanje u vezi igara, dobio sam 14 dana koristenja xbox live golda. Zanima me dali igre koje kupim na popustu na Goldu mogu koristiti i nakon sto istekne Gold pretplata?

Pitam iz razloga sto bi pokupovo par igara. I sto je s onima koje su besplatne?

 Napiši kako si riješio, ako neko bude imao sličan ili isti problem da zna da ima lijeka.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
x18x05x kaže...
vlatko kaže...

Pozdrav!uspio sam upogoniti konzolu,hvala svima na odgovorima.

Imam jedno pitanje u vezi igara, dobio sam 14 dana koristenja xbox live golda. Zanima me dali igre koje kupim na popustu na Goldu mogu koristiti i nakon sto istekne Gold pretplata?

Pitam iz razloga sto bi pokupovo par igara. I sto je s onima koje su besplatne?

 Napiši kako si riješio, ako neko bude imao sličan ili isti problem da zna da ima lijeka.

 Problem je bio u controlleru,posto prvi put uopce imam konzolu nisam znao da ga treba upariti sa konzolom tako da tesko da ce nekome biti od koristi posto je bilo sve ok ali je trebalo da skuzim.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...

Pozdrav!uspio sam upogoniti konzolu,hvala svima na odgovorima.

Imam jedno pitanje u vezi igara, dobio sam 14 dana koristenja xbox live golda. Zanima me dali igre koje kupim na popustu na Goldu mogu koristiti i nakon sto istekne Gold pretplata?

Pitam iz razloga sto bi pokupovo par igara. I sto je s onima koje su besplatne?

 
Igre na Gold popustu možeš koristit i bez te pretplate, a igre koje dobiješ besplatno ne. 

13 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Ekipa banuo sam u temu, nisam bas u toku sa konzolama ali me zainteresirala sada, ok cijena xbox one s 1tb, dva kontrolera i game pass na 12 mj, brce me ovaj game pass ako netko moze u kratkim crtama pojasnit..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
Jeti kaže...

Ekipa banuo sam u temu, nisam bas u toku sa konzolama ali me zainteresirala sada, ok cijena xbox one s 1tb, dva kontrolera i game pass na 12 mj, brce me ovaj game pass ako netko moze u kratkim crtama pojasnit..?

 Online pretplata za igre, kao i EA Access.. Sve igre na listi tamo skidaš i igraš, ali kad istekne game pass ne možeš igrati sve dok ne obnoviš pretplatu. Dobro za nekoga tko želi igrati veliki broj naslova, ali ovisi kad i ako će doći u ponudu tamo. 

16 godina
offline
Xbox One

Pitanje.... Radi li play filmova (avi, mkv, divx, mp4 ...) sa xbox one s preko usb-a ukljucivo i titlovi ako su istog naziva kao i film, te pustanje sa BL diska snimljenog kao data na kojem su filmovi u folderima? Preko kodija ili vlc-a?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xbox One
kilkenny kaže...

Pitanje.... Radi li play filmova (avi, mkv, divx, mp4 ...) sa xbox one s preko usb-a ukljucivo i titlovi ako su istog naziva kao i film, te pustanje sa BL diska snimljenog kao data na kojem su filmovi u folderima? Preko kodija ili vlc-a?

Hvala.

Lokalni stremovi mi uredno rade u Kodiju, ne znam zašto to ne bi. Problem je jedino izostanak SMB-a u Kodiju za Xbox pa moraš ić na NFS, doduše ja sam to zaobiša Emby serverom i Emby for Kodi addonom.

9 godina
neaktivan
offline
Xbox One

kako da napravim account da mogu kupiti xbox live gold? ako se logiram sa outlook.com mailom koji koristim, promijenim adresu u neku američku i odem platiti paypalom ili visa karticom javi mi se "We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out."

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

cdkeys.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Tombelino kaže...

kako da napravim account da mogu kupiti xbox live gold? ako se logiram sa outlook.com mailom koji koristim, promijenim adresu u neku američku i odem platiti paypalom ili visa karticom javi mi se "We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out."

 Prijavi se na UK adresu, meni je isto bacalo tu grešku kad sam se prijavio na USA adresu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
vlatko kaže...
Tombelino kaže...

kako da napravim account da mogu kupiti xbox live gold? ako se logiram sa outlook.com mailom koji koristim, promijenim adresu u neku američku i odem platiti paypalom ili visa karticom javi mi se "We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out."

 Prijavi se na UK adresu, meni je isto bacalo tu grešku kad sam se prijavio na USA adresu.

 

Citirat ću sam sebe jer imam pitanje u vezi kupovine sa store-a. Zanima me dali postoji riješenje kako kupovati sa USA store-a u slučaju da ne dozvoljava kupnju.

U drugom slučaju me zanima dali je moguće kupiti putem poklon bonova pošto se moraju kupiti u dolarima, dali dopušta unos bona i daljnju kupnju.

Pitam iz razloga što je većina igara jeftinija na USA storeu.

13 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav ekipa, Molim Vas pomoć.

 

Imam Xbox One... jel može tko izdvojit min dvije i napisat kratko koje postavke treba staviti kako bih mogao koristiti store...

 

Ono što sam probao...

Jezik i lokacija: USA/UK (Xbox)

 

Acc hotmail Hrvatski

Acc outlook Engleski

 

Ni u jednoj kombinaciji ne radi.

 

Ako i kupim kod preko G2A i sl... koji mi jezik/lokacija mora biti postavljena?

Imam feeling da će lova otić u vjetar.

Ako je netko voljan pomoći, može i preko PM-a.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Ja imam UK account i sve što sam ikad kupovao sam kupovao s cdkeys.com

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xbox One
MS11 kaže...

Pozdrav ekipa, Molim Vas pomoć.

 

Imam Xbox One... jel može tko izdvojit min dvije i napisat kratko koje postavke treba staviti kako bih mogao koristiti store...

 

Ono što sam probao...

Jezik i lokacija: USA/UK (Xbox)

 

 A koji ti je način plaćanja, možda je problem ako probaš plaćati direketno HR karticom?

5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav svima, novi sam na forumu i imam pitanje.
Dobio sam XBox One S i spojio ga. 
Zanima me korištenje Game Passa - kad aktiviram ovu verziju u kojoj je prvi mjesec cijena 1$, a svaki sljedeći 10$, hoću li imati ikakvih problema s igranjem

igara koje su na Game Passu? Negdje čitam da nema nikakvih problema, a negdje da ne mogu ako sam iz Hrvatske pa mi ništa nije jasno?

Dakle, mislim na microsoftovoj stranici unijeti podatke za plaćanje i kupiti Game Pass, ne mislim na druge internetske stranice koje prodaju.
Ima li tko iskustava s Game Passom?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xbox One

I ja sam kupio Xbox One S prije tri tjedna i taman za Badnjak aktivirao mjesec dana Game Pass.. platio sam jednu funtu za taj prvi mjesec umjesto besplatnih 14 dana...

 

Kroz par dana sam zapunio disk (1 TB)   Uglavnom sve radi što god sam downloadao a u game pass programu je .. Forza 4, Doom, Gears of War 4, Sniper Elite 4, Dirt 4, Lara Croft... probao sam i par naslova za xbox 360 isto rade (Lego) al kod njih mi neće sejvat poziciju, mislim da traži za to Gold tj. Live pretplatu (online sejvanje).

 

BTW Gears od War 4 ti je sam 100 Gb!

 

BTW. kod mene ju u xboxu narihtana adresa u UK, (Hrvatske ionako nema) samo tako mi je htio prihvatit plaćanje s kartice, Kartica je HR Visa ali sam adresu unio neku random iz UK.

 

A Microsoft acc mi je već otprije stari hrvatski...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 13:01 (Havo).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

E bravo, ajde mi molim te sada pomozi. 
Trenutno sam na poslu, pokušao sam na službenoj stranici isto tako kupiti 1 mjesec, ali mi se na kraju pojavio error i rekli su da nisu u mogućnosti obaviti transakciju.
Napomena - obzirom da niti ne prihvaća hrvatsku adresu kod plaćanja, stavio sam neku američku, pronašao restoran na Aljasci i unio njegovu adresu. 
Sve sam to radio preko računala na poslu. 

Reci mi kako si ti kupovao Game Pass, preko računala ili preko Xboxa?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox One
Spidey99 kaže...

E bravo, ajde mi molim te sada pomozi. 
Trenutno sam na poslu, pokušao sam na službenoj stranici isto tako kupiti 1 mjesec, ali mi se na kraju pojavio error i rekli su da nisu u mogućnosti obaviti transakciju.
Napomena - obzirom da niti ne prihvaća hrvatsku adresu kod plaćanja, stavio sam neku američku, pronašao restoran na Aljasci i unio njegovu adresu. 
Sve sam to radio preko računala na poslu. 

Reci mi kako si ti kupovao Game Pass, preko računala ili preko Xboxa?

 

I ja sam krenuo prvo sa kompa sa američkom adresom i nije mi prošla, a onda sam došao doma i probao na samom Xboxu sa UK adresom i prošlo je plaćanje...

 

Dakle unos svega preko kontrolera u Xboxu.. tamo di se aktivira game pass (npr. kad odabereš bilo koju igru koja je u Gamepassu)

5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Super, još jedno pitanje. 

Sad sam na kompu u microsoft accountu promijenio adresu u UK.
Je li to isto sad trebam napraviti na konzoli, jer se ne sjećam kako je išao postupak?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Odnosno da bolje formuliram pitanje - je li u Xboxu mogu samo promijeniti adresu (ne sjećam se uopće koju sam stavio), ili trebam brisati account u konzoli i raditi novi s UK adresom?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox One
Spidey99 kaže...

Odnosno da bolje formuliram pitanje - je li u Xboxu mogu samo promijeniti adresu (ne sjećam se uopće koju sam stavio), ili trebam brisati account u konzoli i raditi novi s UK adresom?

 

Ja nisam dirao adresu microsoft acc.. to je i dalje Hrvatska, tj. nisam ništa mjenjao po tom accountu, tj. brijem da nisam to je acc star par godina.

 

Samo sam u konzoli odabrao zemlju UK i nastavno na to kod plaćanja te jedne funte ukucao ispravnu UK adresu (neke osnovne škole iz Leicestershire-a )

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice