Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.721
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...

 Ja koristim isto, imam 2 joysticka, kupio ovaj pack , i prezadovoljan, baterije traju dugo, koristim to vise od godinu dana, uvijek imam baterije pune, kada se sprazne samo zamijenim i to je to, ne treba kupovati nove baterije i ne trebam se bojati da će mi ugrađena baterija krepati u joysticku. 

 

A sto se tice koji acc, osobno imam njemacki, rade normalno hrv kartice, nisam probao paypal. 

Ali iskreno rijetko tamo kupujem igre, najlakse je na mtc game ,  najjeftinije su tamo jer mozes uzeti najjeftiniju igru s vpn, dostave je u roku sat vremena, kasnije samo upalim vpn države za koju sam igru kupio, otidem na redeem.microsoft.com  , upisem kod i igra se doda na moj racun, kasnije normalno ne trebate koristiti vpn za igru.

 

Ja se osobno preporodio od ps4 odkad koristim xbox kao glavnu konzolu jer je cijena igara dosta niža nego ps upravo radi ovakvih stranica.

 

 

 E možeš mi pojasnit, recimo na ovoj slici, trebam li ja uzeti ovu prvu verziju "NBA 2K21 Next Generation (XBOX One - VPN)" ili recimo brazilsku? I onda ću dobiti kod kojim ću redeemati i dobiti novi kod koji ću upisati u XBOX i dobiti igru? Ali kada idem redeemat moram upaliti VPN? Koje države? I je li mogu s besplatnim VPN-om? Hvala unaprijed.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Strelok kaže...
x18x05x kaže...
Strelok kaže...
Dobermangang77 kaže...

Dostupan xbox series x za kupnju na Microsoft store Italy,pa ko oce ima priliku

 Taman uzeo još jednog.

499 eura sa devizne potegnuli odma.

Bez tokena.

Preko istog računa kao i Poland ali sam stavio drugo ime i adresu dostave.

 

3,802 kn po tečaju eura.

Dobio na mail potvrdu.

Probao još jednog ali nema ih više.

 Koliko ti ih treba?

 2 za mene(1 doma 1 za posao)1 za brata.

Ovog za posao financirao bi sa kolegama.

 

 

 

No, bilo bi dobro da na prvu stranicu stavimo svoje Gamertag, pa da ljudi dodaju kolege s foruma.

 Moj je u potpisu... i slobodno...

Slobodno me dodajte, Gamertag: ikoizsinja
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
ikoxbox kaže...
x18x05x kaže...
Strelok kaže...
x18x05x kaže...
Strelok kaže...
Dobermangang77 kaže...

Dostupan xbox series x za kupnju na Microsoft store Italy,pa ko oce ima priliku

 Taman uzeo još jednog.

499 eura sa devizne potegnuli odma.

Bez tokena.

Preko istog računa kao i Poland ali sam stavio drugo ime i adresu dostave.

 

3,802 kn po tečaju eura.

Dobio na mail potvrdu.

Probao još jednog ali nema ih više.

 Koliko ti ih treba?

 2 za mene(1 doma 1 za posao)1 za brata.

Ovog za posao financirao bi sa kolegama.

 

 

 

No, bilo bi dobro da na prvu stranicu stavimo svoje Gamertag, pa da ljudi dodaju kolege s foruma.

 Moj je u potpisu... i slobodno...

 Dodano. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Moj: DOBERMAN GANG77

pa ako netko oce slobodno

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Evo i moj: TiToBodyBag

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 22:29 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Vidim da se dilaju gamertagi pa ću baciti svoj - Roc99. Friško promijenjen valjda funkcionira. Nikad nisam uspio nikoga nagovoriti na xbox pa druge nemam. Preferiram kooperativni multiplayer naspram kompetitivnog, no ljudi smo dogovoriti cemo se.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dobermangang77 kaže...

Dostupan xbox series x za kupnju na Microsoft store Italy,pa ko oce ima priliku

 snervalo me totalno, opet sam kurčinu pofafao

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...
MSN kaže...

 Ja koristim isto, imam 2 joysticka, kupio ovaj pack , i prezadovoljan, baterije traju dugo, koristim to vise od godinu dana, uvijek imam baterije pune, kada se sprazne samo zamijenim i to je to, ne treba kupovati nove baterije i ne trebam se bojati da će mi ugrađena baterija krepati u joysticku. 

 

A sto se tice koji acc, osobno imam njemacki, rade normalno hrv kartice, nisam probao paypal. 

Ali iskreno rijetko tamo kupujem igre, najlakse je na mtc game ,  najjeftinije su tamo jer mozes uzeti najjeftiniju igru s vpn, dostave je u roku sat vremena, kasnije samo upalim vpn države za koju sam igru kupio, otidem na redeem.microsoft.com  , upisem kod i igra se doda na moj racun, kasnije normalno ne trebate koristiti vpn za igru.

 

Ja se osobno preporodio od ps4 odkad koristim xbox kao glavnu konzolu jer je cijena igara dosta niža nego ps upravo radi ovakvih stranica.

 

 

 E možeš mi pojasnit, recimo na ovoj slici, trebam li ja uzeti ovu prvu verziju "NBA 2K21 Next Generation (XBOX One - VPN)" ili recimo brazilsku? I onda ću dobiti kod kojim ću redeemati i dobiti novi kod koji ću upisati u XBOX i dobiti igru? Ali kada idem redeemat moram upaliti VPN? Koje države? I je li mogu s besplatnim VPN-om? Hvala unaprijed.

 

Isto ti je, ja uvijek uzmem ovu koja ima u nazivu vpn, iako je to uvijek ona država koja je najjeftnija za tu igru trenutno.

 

Kupis igru i oni ce ti poslati kod. Onda stavis brazilski vpn, otides na redeem.microsoft.com i upises kod, te kada vidis da je igra uspjesno dodana, ugasis vpn i to je to

Mozes s bilo kojim vpn, i besplatni vjerojatno radi, koristi tunnel bear, oni imaju dosta servera i 500mb free sto ti je dosta samo da igru redeemas. Uvijek koristis vpn drzave za koju si kod kupio. U ovome slucaju koristis za vpn drzavu bi odabrao brazil. 

 

Ne upisujes kod u xbox, nego na stranici redeem.microsoft.com, tamo se logiras s svojim xbox racunom. Nakon sto to napravis, upalis normalno svoj xbox, ne treba ti vpn ili nista slicno, otides u store i vidjet ces da si ti vec vlasnik te igre te onda samo stavis igru da se instalira.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pobro44 kaže...

Vidim da se dilaju gamertagi pa ću baciti svoj - Roc99. Friško promijenjen valjda funkcionira. Nikad nisam uspio nikoga nagovoriti na xbox pa druge nemam. Preferiram kooperativni multiplayer naspram kompetitivnog, no ljudi smo dogovoriti cemo se.

 Ima ih više, koji si ti točno?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Hvala na pomoći

 

Što se tiče baterija za kontroler.

 

https://www.chipoteka.hr/artikl/36839/punjac-baterija-cef-14-sa-2xaa-i-2xaaa-baterije-duracell-2399230490

 

Ove bi trebale biti oke?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Strelok kaže...

Šalje se iz Nizozemske očito prema UPS-u.

 

@Juice21

 

Microsoft Store Poland, sada ih više nema, odnosno nemogu pristupiti kupnji jer me baci na engleski Microsoft Store.

 

Zašto su se odlučili na to neznam.

Valjda radi scalpera jer tak prate lokaciju i IP adresu.

Pa je jedan dopušten.

 

 Kaže out of stock ...

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Nisam ni znao da ih moze biti vise, vec da mora biti jedinstven. Evo saljem sliku, ovaj hashtag me oznacava ili ovo duze ispod?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hazar kaže...

Hvala na pomoći

 

Što se tiče baterija za kontroler.

 

https://www.chipoteka.hr/artikl/36839/punjac-baterija-cef-14-sa-2xaa-i-2xaaa-baterije-duracell-2399230490

 

Ove bi trebale biti oke?

 ne, te su slabe samo 1300mah

8 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ima li koga da proba nesto kupiti s argentinakog storea? Sve je triput jeftinije tamo. Srbima masovno prolaze kupnje na tom storeu, no meni sa pbz visa karticom nece. Mozda netko drugi/u drugoj banci bude vise srece pa neka javi ako mu je uspjelo i s kojom karticom/bankom. Definitivno vrijedi probati. Navodno treba preko konzole kupovati, samo staviš neku fejk adresu u argentini prilikom dodavanja kartice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 8:08 (Pobro44).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...
Hazar kaže...

Hvala na pomoći

 

Što se tiče baterija za kontroler.

 

https://www.chipoteka.hr/artikl/36839/punjac-baterija-cef-14-sa-2xaa-i-2xaaa-baterije-duracell-2399230490

 

Ove bi trebale biti oke?

 ne, te su slabe samo 1300mah

 Thx, iznad koliko bih trebao gledati, vidim da imaju od cca 2500, ali i 3500.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pobro44 kaže...

Ima li koga da proba nesto kupiti s argentinakog storea? Sve je triput jeftinije tamo. Srbima masovno prolaze kupnje na tom storeu, no meni sa pbz visa karticom nece. Mozda netko drugi/u drugoj banci bude vise srece pa neka javi ako mu je uspjelo i s kojom karticom/bankom. Definitivno vrijedi probati. Navodno treba preko konzole kupovati, samo staviš neku fejk adresu u argentini prilikom dodavanja kartice.

 Nece ti raditi s nasim karticama. 

Microsoft dozvoljava kupnju u Argentini samo ako imas argetinsku karticu ili ako imas karticu iz neke unsupported coutry. 

Iako Hrv nema official support, nalazimo se u EU, tako da oni to gledaju kao da ti možes kupiti u store iz EU, pa ti onda tvoja kartica ne prolazi. Ljudima koji imaju kartice iz tipa Srbije ili Bosne, njima će kupnja tamo proći :)

12 godina
offline
Re: Xbox Series X

@Hazar

 

Čudim se koliko su skupe zapravo punjive baterije u Hrv.

 

Da ove od 1300 defintivno ne bih uzimao, moje su 2800 ali su kupljene s amazona.de

 

Gledao sam malo na nabavi, i da je okey cijena, a da je neka poštena marka, osobno bih uzeo 

Eneloop, još uvijek vjerojatno najbolja marka na svijetu što se tiče baterija, veličina nije najveća, ali ih možes puniti preko 1000 puta, tak da ćes ih imati godinama. Cijena s kuponom oko 133kn, što je okey cijena. 

 

Ili Varta, cijena 140kn nešto veći kapacitet, marka isto solidna, ali ne znam, nekako više vjerujem Eneloop. Ali ako slučajno dostava do Hrv nije strašna, radije bih uzeo neki pack s amazona :D

 

Ispricavam se na double postu, krivo kliknuo

 

 

EDIT:

 

Vidim da se mogu kupiti ikeine baterije, koje su zapravo prepakirane eneloop.

 

Tako da ja bih uzeo ovu kombinaciju:

KVARTS Punjač za baterije - IKEA

LADDA Punjiva baterija, HR6AA1,2V - IKEA

 

100 kuna a dobre baterije :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 10:08 (MSN).
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...

@Hazar

 

Čudim se koliko su skupe zapravo punjive baterije u Hrv.

 

Da ove od 1300 defintivno ne bih uzimao, moje su 2800 ali su kupljene s amazona.de

 

Gledao sam malo na nabavi, i da je okey cijena, a da je neka poštena marka, osobno bih uzeo 

Eneloop, još uvijek vjerojatno najbolja marka na svijetu što se tiče baterija, veličina nije najveća, ali ih možes puniti preko 1000 puta, tak da ćes ih imati godinama. Cijena s kuponom oko 133kn, što je okey cijena. 

 

Ili Varta, cijena 140kn nešto veći kapacitet, marka isto solidna, ali ne znam, nekako više vjerujem Eneloop. Ali ako slučajno dostava do Hrv nije strašna, radije bih uzeo neki pack s amazona :D

 

Ispricavam se na double postu, krivo kliknuo

 Vec smo pricali o tome. Nema smisla kupovat te baterije od jacih imena jer placate ime.

Ikea baterije su vise nego duplo jeftinije, a mozda cak i bolje.

Koristim ih i nemam problema. Imam i eneloop baterije, ali ne mislim ih vise kupovat nakon sto sam kupio ove Ikea

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...
MSN kaže...

@Hazar

 

Čudim se koliko su skupe zapravo punjive baterije u Hrv.

 

Da ove od 1300 defintivno ne bih uzimao, moje su 2800 ali su kupljene s amazona.de

 

Gledao sam malo na nabavi, i da je okey cijena, a da je neka poštena marka, osobno bih uzeo 

Eneloop, još uvijek vjerojatno najbolja marka na svijetu što se tiče baterija, veličina nije najveća, ali ih možes puniti preko 1000 puta, tak da ćes ih imati godinama. Cijena s kuponom oko 133kn, što je okey cijena. 

 

Ili Varta, cijena 140kn nešto veći kapacitet, marka isto solidna, ali ne znam, nekako više vjerujem Eneloop. Ali ako slučajno dostava do Hrv nije strašna, radije bih uzeo neki pack s amazona :D

 

Ispricavam se na double postu, krivo kliknuo

 Vec smo pricali o tome. Nema smisla kupovat te baterije od jacih imena jer placate ime.

Ikea baterije su vise nego duplo jeftinije, a mozda cak i bolje.

Koristim ih i nemam problema. Imam i eneloop baterije, ali ne mislim ih vise kupovat nakon sto sam kupio ove Ikea

 Pa ikea i jesu eneloop baterije, samo prepakirane, isto kao i amazon basic, samo sam zaboravio da se ikeine prodaju u Hrv :D

14 godina
offline
Xbox Series X

Ja sam kupio ovaj i zadovoljan za sada.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 10:11 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Evo moj stigao, naručio 19tog danas došlo. Sad jedva čekam kući doć. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 12:51 (x18x05x).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Kad bi konzola mogla biti dostupna za kupnju tu kod nas?

 

Ono, odem u trgovinu, skinem kutiju s police i kupim je?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xbox Series X
Santana kaže...
MSN kaže...

@Hazar

 

Čudim se koliko su skupe zapravo punjive baterije u Hrv.

 

Da ove od 1300 defintivno ne bih uzimao, moje su 2800 ali su kupljene s amazona.de

 

Gledao sam malo na nabavi, i da je okey cijena, a da je neka poštena marka, osobno bih uzeo 

Eneloop, još uvijek vjerojatno najbolja marka na svijetu što se tiče baterija, veličina nije najveća, ali ih možes puniti preko 1000 puta, tak da ćes ih imati godinama. Cijena s kuponom oko 133kn, što je okey cijena. 

 

Ili Varta, cijena 140kn nešto veći kapacitet, marka isto solidna, ali ne znam, nekako više vjerujem Eneloop. Ali ako slučajno dostava do Hrv nije strašna, radije bih uzeo neki pack s amazona :D

 

Ispricavam se na double postu, krivo kliknuo

 Vec smo pricali o tome. Nema smisla kupovat te baterije od jacih imena jer placate ime.

Ikea baterije su vise nego duplo jeftinije, a mozda cak i bolje.

Koristim ih i nemam problema. Imam i eneloop baterije, ali ne mislim ih vise kupovat nakon sto sam kupio ove Ikea

 Isto vrijedi i za Lidl baterije, 4 komada 2500 mAh ispod 40kn, smart punjač 130kn. Prije koristio u uredu za bežične tipkovnicu i miša duracell i eneloop (ali prvi modeli eneloopa koji nisu imali ni deklarirani kapacitet) s nekim punjačima koji su došli u paketu s njim, nakon toga iskustva već mislio odustati od punjivih baterija, dok se nisam prebacio na ove.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Bojao sam se da će biti nešto zbog EU. Teška srca i laka novcanika cu se prebaciti nazad na UK

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pobro44 kaže...

Bojao sam se da će biti nešto zbog EU. Teška srca i laka novcanika cu se prebaciti nazad na UK

 Što se tiče jeftinijih igra, kupi ih ovdje https://www.mtcgame.com/

 

Istina moras koristiti vpn prilikom redeemanja ovdje https://redeem.microsoft.com/

 

Ali to je samo tijekom redeemanje igre, na xboxu ti može biti bilo koja regija, igra će raditi normalno, cijene su nešto skuplje nego argentina, ali kada računas porez onda su slične cijene (Argentina ne prikazuje cijene s pdv, kada kupis igru onda ti jos zaračunaju pdv). 

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...

Kad bi konzola mogla biti dostupna za kupnju tu kod nas?

 

Ono, odem u trgovinu, skinem kutiju s police i kupim je?

Kod nas, službeno ne (MS nas i dalje gleda kao 3rd world country). Ovi mali uvoznici vjerojatno će ih dobiti tek kad vani (službeno) bude normalno dostupno a ne da je out of stock na MS trgovinama, Amazonu i ostalim velikim retailerima.

10 godina
offline
Xbox Series X

jel probao netko kod nas uzet MSov extended warranty za nove konzole?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nuclear_Phoenix kaže...
juice21 kaže...

Kad bi konzola mogla biti dostupna za kupnju tu kod nas?

 

Ono, odem u trgovinu, skinem kutiju s police i kupim je?

Kod nas, službeno ne (MS nas i dalje gleda kao 3rd world country). Ovi mali uvoznici vjerojatno će ih dobiti tek kad vani (službeno) bude normalno dostupno a ne da je out of stock na MS trgovinama, Amazonu i ostalim velikim retailerima.

 Kako stoje stvari s garancijom ako se kupi vani?

 

Može neka preporuka gdje bi se moglo najprije naručiti?

8 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ja sam uzeo Series S na gamershop, to je firma iz Mađarske koja ima i ured tu u RH a pošto je EU, ne bi trebalo biti problema sa garancijom. X trenutno nema ali zna se pojaviti. Bilo ih je i na mall.hr valjda.

3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

28 Xbox exclusive games announced so far for 2021, and this is just the beginning, surprises are coming...

 

Ima materijala za 2021.!

Slobodno me dodajte, Gamertag: ikoizsinja
 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice