Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.320.874
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xbox Series X

to je dosta slabo s obzirom da do sada isto nema bas nesto...

 

Halo ce dignut prasinu i Medium mozda, al ovo ostalo ce vecini proc ispod radara

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

to je dosta slabo s obzirom da do sada isto nema bas nesto...

 

Halo ce dignut prasinu i Medium mozda, al ovo ostalo ce vecini proc ispod radara

12 minutes će bit iznenađenje (pozitivno)

The Gunk bi mogao bit dobar u svom stilu...

 

Haloooooooo 🥳🥳🥳

 

Mislim da ima za svakoga... ako igraš samo jedan tip igrica onda ti UGP i ne treba, slažem se... meni će se isplatiti... 😎

 

 

 

 

Slobodno me dodajte, Gamertag: ikoizsinja
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
ikoxbox kaže...

28 Xbox exclusive games announced so far for 2021, and this is just the beginning, surprises are coming...

 

Ima materijala za 2021.!

Jedino me Medium zanima ostalo nula bodova ali u 2021 zasigurno stize nova Forza bila motorsport ili horizon,koja god da dodje kupujem.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Jedino me Medium zanima ostalo nula bodova ali u 2021 zasigurno stize nova Forza bila motorsport ili horizon,koja god da dodje kupujem.

 Ako imas game pass, onda ih neces trebati kupiti jer sve exclusive dođe na game pass na dan izlaska :)

13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Di je Forza Horizon 5, šta nije trebala ove godine izać?

10 godina
offline
Xbox Series X

kako plaćam konzolu na poljskom storeu? UK mi je račun, pokušavam sa revolutom i paypalom ne ide. Poljski  i UK vpn ne ide.

 

 

jel moram imat poljsku adresu naplate ili kaj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

kako plaćam konzolu na poljskom storeu? UK mi je račun, pokušavam sa revolutom i paypalom ne ide. Poljski  i UK vpn ne ide.

 

 

jel moram imat poljsku adresu naplate ili kaj?

 Ja sam s karticom platio samo upisao broj i normalno sve prošlo.

 

Evo piše da preksutra dolazi, fakat su brzi.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...
MEGATAMA kaže...

Jedino me Medium zanima ostalo nula bodova ali u 2021 zasigurno stize nova Forza bila motorsport ili horizon,koja god da dodje kupujem.

 Ako imas game pass, onda ih neces trebati kupiti jer sve exclusive dođe na game pass na dan izlaska :)

 Preko čega bi bilo najbolje uzeti gamepass?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...
MEGATAMA kaže...

Jedino me Medium zanima ostalo nula bodova ali u 2021 zasigurno stize nova Forza bila motorsport ili horizon,koja god da dodje kupujem.

 Ako imas game pass, onda ih neces trebati kupiti jer sve exclusive dođe na game pass na dan izlaska :)

 Imam pass ultimate ali sam F7 i FH4 kupio prije nego sam uzeo pass a mislim ga otkazat pa cu onda vjerovatno kupit igru.

14 godina
offline
Xbox Series X

Evo par fotki..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 18:36 (x18x05x).
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
offline
Xbox Series X

i dalje muku mučim sa kupnjom, probo sam sad preko talijana ali ništa.

 

Ima li ko kakvih ideja, mozda me jebe iz uk zato sto vise nisu u eu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odakle uzimas da i ja oprobam?

A pogledaj gdje salju, lako moguce ako si u UK da tamo nece.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

probao sam sa talijanskog i poljskog uzet series s (jer su oni jedino na stanju) ali nikako da mi prođe plaćanje.

 

 

U jednom trenu je čak i prošlo do potvrde transakcije na revolutu ali kad sam potvrdio opet je odbilo.

 

account regija mi je na uk, naručujem u hr

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 0:05 (Del_Boy97).
11 godina
offline
Xbox Series X

Ako narucujes series S Imas i kod nas za kupiti ali ces morati platiti pouzećem.

 

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-s-512-gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ma znam al mi se ne da kešom plaćat a i htio sam uzet produženo jamstvo a to mogu jedino direktno od MS.  Al ak ne bude uspjeha danas sutra vjv ce i to bit okej

11 godina
offline
Xbox Series X

Gamepass na 18 milijuna pretplatnika, a Xbox ekskluzive nisu zapravo ni krenule (Medium ide sutra).

A još se priča se o dolasku Ubisofta na Gamepass.

 

Moglo bi to krenuti u lavinu ako MS Xbox to pametno odigra.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Gamepass na 18 milijuna pretplatnika, a Xbox ekskluzive nisu zapravo ni krenule (Medium ide sutra).

A još se priča se o dolasku Ubisofta na Gamepass.

 

Moglo bi to krenuti u lavinu ako MS Xbox to pametno odigra.

 I ja bih se priključio :D. Preko čega mi ga je najbolje uzeti?

14 godina
offline
Xbox Series X

Pola je iskorišteno, druga polovica teško da bude skoro.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako još prolazi 3 godine brazilske pretplate onda je to i dalje jako dobar deal. Oko 700kn 3 godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ako još prolazi 3 godine brazilske pretplate onda je to i dalje jako dobar deal. Oko 700kn 3 godine.

 Prolazi to još uvijek.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Re: Xbox Series X

Jeli to provjereno, u uvjetima je sad ovo:

 

https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-game-pass-ultimate-faq

 

What happens to my prepaid months of Xbox Live Gold and/or Xbox Game Pass when I sign up for Xbox Game Pass Ultimate

When you subscribe to Xbox Game Pass Ultimate, we’ll apply any prepaid time you have on Xbox Live Gold, Xbox Game Pass, or EA Play subscriptions toward the Xbox Game Pass Ultimate plan at the current conversion ratio, up to a maximum of 36 months. Prepaid time conversion is final, and ratios are subject to change.
A konverzija je oko 1:3 (npr. 12 mjeseci golda je 4 mjeseca game pass ultimate), ima dalje u faq.
Ja isto gledam kako najpovoljnije doći do pretplate, pa me ovo muči?
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Dobro si napisao, ali to su "opći uvjeti", koji vrijede u slučaju da ideš dodavati Gold na postojeću Gamepass pretplatu.

 

Ova konverzija Gold u Ultimate je akcija koja traje već duže vrijeme, a sve u cilju da se svi Gold subscriberi prebace na Gamepass. 

 

Ako nisi imao do sada Gamepass, možeš konvertirati Gold u Gamepass u omjeru 1:1, po cijeni 1€/1$ itd.

Ako si imao Gamepass koji je istekao, možeš konvertirati u istom omjeru, ali ne po promotivnoj cijeni 1€/1$, nego ako platiš 1 mjesec Gamepassa.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 12:52 (DeniZg).
13 godina
online
Re: Xbox Series X

I sam napravio konveziju po uvjetima 1:1, ali tada je i to pisalo i u "općim" uvjetima, za razliku od ovoga što sam naveo gdje se spominje konverzija.

Zato me zanima je li to netko nedavno napravio, jer ove neke upute koje se dijele kako aktivirati brazilski gold datiraju iz 08/2020.

Ukoliko to još prolazi, onda mi je bolje napraviti novi account i dobiti 3 godine GPU, nego pdoljivati postojeće pretplate.

 

14 godina
offline
Xbox Series X

Da li ima netko više detalja o tome što se događa s performansama konzole?

 

Zašto kaska za PS5, a na papiru ima brži hardware?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 14:07 (juice21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Koja je fora s nama koji imamo ea play pro? Jel ja to sad mogu upgradat ili to nema nikakve veze? 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...

Da li ima netko više detalja o tome što se događa s performansama konzole?

 

Zašto kaska za PS5, a na papiru ima brži hardware?

 

 Noviji i manje ispeglani alati za developere + nešto različita arhitektura (kao nekad 8-jezgreni AMD FX naspram 4 jezgrenog Intela).

Ali dolazi to polako na svoje mjesto.

 

A i malo se prenaglašava to kaskanje.

Npr. u Hitmanu XSX ima dosta bolju rezoluciju, ali na nekom mjestu padne jednu sekundu framerate na 40 i odmah ide priča kako XSX ima loš framerate.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 14:31 (DeniZg).
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
juice21 kaže...

Da li ima netko više detalja o tome što se događa s performansama konzole?

 

Zašto kaska za PS5, a na papiru ima brži hardware?

 

 Jako kasno su dobili prave alate i dev kitove, sony je to dao developerima puno prije. Pogledaj Hitman 3 koji je izašao prije par dana, tu je osjetna razlika. 1800p i lošija grafika na ps5, 2160p, bolja grafika na sex.

11 godina
offline
Xbox Series X

Nedavno sam pisao kako za mene nije prihvatljivo da konzola koja se naziva nextgenom pada na 720p....

Ovo je jedna od prvih konzolaskih xbox nextgen ekskluziva....reza pada i na 640p a framerate ispod 30fps...

Ehh da i jos jedna igra gdje je hdr izvrstan a sdr ima povisenu crnu...to izgleda postaje praksa.

Igra djeluje odlicno i nadam se da je pc verzija optimizirana kako treba...

Edit

Igra je neoptimizirani uzas kako se cini,MS bi trebao bolje birat sta ce predstavit kao svoje ekskluzive.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 15:59 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Xbox Series X

Moze help, uzeo sam 2 god brazilskog i reedemo preko vpn-a, sad imam 26 mj golda i na njemackom sam accu, idem prebacit u gamepass ultimate preko paypala (na koji sam stavio primarnu adresu isto kao i na xbox accu u njemackoj dakle) i ne prolazi mi.

"We were unable to get approval for this purchase. Choose a different payment method or contact your payment provider."

 

 

edit: nvm bio sam u crvenom minusu od kupnje xboxa pa nije radilo...sad je proslo

btw 2 god gold se prakticki vise isplati jer sam dobio +5 free mjeseci za 70 eura 29 mjeseci prakticki

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 16:14 (RoronoaZoro).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dobio si bonus mjesece jer si kod produženja označio da želiš "recurring billing".
Sad idi pod svoj profil i to pogasi da si bez brige.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice