Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.315.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xbox Series X

Ja gledam uzet ovih danas pa da se i Xbox X pridruzi Ps Pro u kutiji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Xbox Series X

fer cijena za x,meni je i series s dosta za klinca i to jer svemirski brod u odnosu na ps4 al svakako primamljivo 3987kn

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
gotovo nema više ali dobro je i trajalo nekoliko sati s obzirom da se u inozemstvu rasproda za čas
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 8:29 (livas).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Prošli put su mi stornirali narudžbu nakon 2 tjedna pa bome nemam volje opet prolaziti kroz to. Bit će normalno dostupni kad tad. A i nije baš da vidim poantu Series X na trenutnom 1080p TV-u. SeS je čist dovoljan. Eventualno da xbox dobije baš puno na popularnosti kod nas pa bi mi se s vremenom isplatilo rabljenim igrama.

Možda kad dođe refresh konzole uzmem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

D&D Dark Alliance dolazi na Gamepass 22/06/2021.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Digital Foundry: FPS Boost Marathon: 15 Games Tested - Far Cry 5/Dying Light/Tomb Raider/Gears 4 + Many More!

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

D&D Dark Alliance dolazi na Gamepass 22/06/2021.

 

 Dobar koncept... još kad bi Sergeant Knox i Celeste bili igrivi karakteri.....

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Han kaže...
DeniZg kaže...

D&D Dark Alliance dolazi na Gamepass 22/06/2021.

 

 Dobar koncept... još kad bi Sergeant Knox i Celeste bili igrivi karakteri.....

 Mene podsjeća na LOTR: War in the North. To mi je bila fora igra.

Nadam se da će ovo imati neku smislenu priču (kampanju), a ne samo nekakav Horde mode.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Han kaže...
DeniZg kaže...

D&D Dark Alliance dolazi na Gamepass 22/06/2021.

 

 Dobar koncept... još kad bi Sergeant Knox i Celeste bili igrivi karakteri.....

 Mene podsjeća na LOTR: War in the North. To mi je bila fora igra.

Nadam se da će ovo imati neku smislenu priču (kampanju), a ne samo nekakav Horde mode.

 Istina. Ili će zakomplicirati sa hrpom DLC-ova s obzirom na veličinu D&D svijeta.

10 godina
offline
Xbox Series X

promjenili su conversion ratio za EA Play na ultimate, prije je bilo 4 mjeseca sad je samo 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
jel vrijedi još ona konverzija golda u ultimate 1:1 za nove korisnike?
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 9:29 (livas).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@livas
Vrijedila je prije mjesec dana. Ne vidim zašto ne bi danas vrijedila. Ako imaš onaj promo za 1$/€/£ onda bi trebalo raditi.
Ako si promo potrošio, moraš kupiti 1 mjesec ultimate passa, i taj će ti konvertirati sav gold u ultimate.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
da da uspio sam uzet series x na mall-u prošli tjedan pa sad čekam dostavu 😏. u međuvremenu sam napravio US xbox account preko aplikacije i mislim uzet 24 mjeseca golda na g2a i pretvoriti u ultimate. u stvari uzeo konzolu samo za game pass
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 10:12 (livas).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@livas
Ja sam uzeo maksimalnih 3g golda. Možda ti je bolje uzeti odmah 3g ako imaš viška 30ak eura.
Što se tiče US accounta mislim da su neki imali probleme jer plaćanje nije prolazilo sa Hrvatskih računa, odnosno Paypala. Za UK i Njemačku ragiju prolazi.
Znači kad budeš htio platiti promo za 1$ mogao bih imati probleme jer nećeš moći platiti ako ti je Paypal povezan sa HR bankom.
11 godina
offline
Xbox Series X

Meni je ovo nestvarno da vi i u 2021 prolazite kroz ove suludosti....

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
aha zanimljivo. imam pbz tekuči i american a i uskoro mi dolazi visa sa binanca pa misliš da nebi mogao direktno povezati jednu od kartica? a zašto mi uopče treba paypal. zar se ne mogu kupiti kodovi preko kartice i redeemati sa vpn-om? kužim šta očeš reči da bih moglo biti problema pri unosu kartice na xboxu ako je ne prihvati i samim tim nebi mogao pretvoriti gold u ultimate. znači najbolje bi bilo prvo viditi da li će mi prihvatiti jednu od kartica na US accountu na boxu prije nego šta kupim kodove
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
evo iskreno zgadio mi se sony sa svojom anti consumer politikom tako da se mislim malo prebaciti na konkurenciju a i game pass je trenutno sigurno najbolji omjer cijene i kvalitete na svijetu
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 11:15 (livas).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
evo iskreno zgadio mi se sony sa svojom anti consumer politikom tako da se mislim malo prebaciti na konkurenciju a i game pass je trenutno sigurno najbolji omjer cijene i kvalitete na svijetu

A gle anti consumer ti je i ovo gdje te prisiljavaju da lazes i izmisljas tko si i gdje zivis.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
ma je ali to je nešto što svatko individualno treba odlučiti za sebe. dakle staviš pluseve i minuse na vagu pa vidiš gdje si u toj priči. meni xbox trenutno ima više pluseva od sony-a čak ako uzmemo ovaj workaround sa vpnovima, accountima i karticama kao minus tako da
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 11:27 (livas).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
livas kaže...
ma je ali to je nešto što svatko individualno treba odlučiti za sebe. dakle staviš pluseve i minuse na vagu pa vidiš gdje si u toj priči. meni xbox trenutno ima više pluseva od sony-a čak ako uzmemo ovaj workaround sa vpnovima, accountima i karticama kao minus tako da

Sve ok osim sto u ovom slucaju je Microsoft izabrao za tebe,ti jedino mozes birat hoces li lagat ili ne.

11 godina
offline
Xbox Series X

I gamepass ultimate na pcu ne radi ako imate aktivan VPN...barem meni u DE ne radi.

Znaci ako zelim pokrenut gamepass moram svaki put iskljucit vpn....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

meni sve normalno radi u HR

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

meni sve normalno radi u HR

Gamepass ultimate na pcu ti radi normalno uz aktivan VPN na kompu??

Ja se ne mogu ulogirat na gamepass ako ne iskljucim VPN,i to sam davno prije googlao i ne sjecam se tocno ali radilo se o tome da gamepass na kompu ne moze radit simultano uz VPN.

Probat cu veceras opet ali mislim da je situacija ista...

13 godina
offline
Xbox Series X

Nemam non stop upaljen VPN, ali bome ne vidim gdje je toliki problem ugasiti ga ako baš treba.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

A jesi nasao minus za gamepass na PC-u , kod nas inace 90 posto ljudi ne zna sta je VPN a kamoli da ga imaju stalno upaljenog. Puno veci problem na PC-u je grozna aplikacija i sta nema mogucnosti modanja igara nego su zapakirali u neke glupe fajlove tako da cu uvijek novu igru prije kupiti na steam-u. Ali glavno da ti nalazis nove glupe razloge za kenjarit i tjerati ljude od gamepass-a. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 12:19 (azzie).
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Nemam non stop upaljen VPN, ali bome ne vidim gdje je toliki problem ugasiti ga ako baš treba.

Nije problem,ali nije ni plus sto mi ne radi.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@megatama
Tko ti je kriv što živiš u DE i trebaš VPN😁
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 12:28 (izzy007).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@livas
Redeem će proći, naravno. Ja sam mislio ako ideš preko njihove (MS,Xbox) stranice kupiti. Tu trebaš onds karticu/paypal i tu bi mogao biti problem. Za Binance kartice ne znam. Ja sam na UK regiji i uredno platio Paypalom
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
probat ću dodat karticu na US account. ako ne bude išlo napravim uk account. koliko sam shvatio kartica na accountu mi jedino treba za auto renewal pretplate i ovu $1 konverziju u ultimate
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2021 13:03 (livas).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Za PC Gamepass ne treba VPN, ako si u Windowsima staviš regiju koja se poklapa sa Xbox accountom.
Barem je meni tako koji sam u HR i imam US account.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice