Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.314.985
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Uskoro ce se moci opet igrati PC igre putem GFN na Xboxu, npr. prakticki ce se moci igrati God of War na Xboxu ako bude bio dostupan na GFN

 

Xbox’s Edge browser will soon support GeForce Now

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Halo Infinite - Campaign Overview

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Konacno na LG CX-u dolby vision.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
andreas11 kaže...

Konacno na LG CX-u dolby vision.

Stavio sam u tv temi,ima jos stvari.

Fantastican update.

Btw skoro sve sto sam zaigrao zadnjih mjesec dana na XsX ima DV podrsku.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Halo Infinite - Campaign Overview

 

Izgleda enormno bolje u pokretu nego prvi prikaz.

11 godina
offline
Xbox Series X
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ako netko želi isprobati Biomutant može ovaj vikend besplatno

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Samo da napomenem da igra nema X/S patch.Tj.to je obična Xbox igra.Jedino ima 60fps-a
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Art stil je simpatican plus naracija u pozadini pa je bas dojam kao da si u crticu, ali definitivno vidim na teksturama tla da je slabije od PC verzije 

 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Zato jer još uvijek zbog PS5 verzije nema 4k enhanced updatea i nezna se kad će bit.
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Da li mi može neko objasniti situaciju sa kontrolorima, znači jedan radi sve normalno, spojen na acc i sve bomba
Kad sam connectao drugi trazia je novi acc(?) Te je pisalo da nemam ultimate i da ne mogu igrat online više
Ovo sam sve nešto na brzinu radia,jer sam u žurbi ali ništa mi nije bilo jasno 😬
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
Da li mi može neko objasniti situaciju sa kontrolorima, znači jedan radi sve normalno, spojen na acc i sve bomba
Kad sam connectao drugi trazia je novi acc(?) Te je pisalo da nemam ultimate i da ne mogu igrat online više
Ovo sam sve nešto na brzinu radia,jer sam u žurbi ali ništa mi nije bilo jasno 😬

 Ima ona fora da svaki kontroler može biti vezan uz zasebni account pa čim upališ kontroler te ulogira u tvoj. Ako imaš samo jedan account vežeš oba kontrolera uz njega. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Ahaaa, a ja radia novi acc haha
Znači mogu imati isti acc na oba i igrat sa njima u isto vrime? Hvala
10 godina
offline
Xbox Series X

da, samo što neke couch coop igre znaju tražit da imaš drugi neki account na drugom controlleru. 

 

Primjerice fifa ne da spremit promjene kontrole ukoliko si na "guest" accountu

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Gdje kupiti joytick a da ima mogucnost bezicnog spajanja na pc...jel to novi imaju kao sto je one imao onaj dongle?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
GSP kaže...

Gdje kupiti joytick a da ima mogucnost bezicnog spajanja na pc...jel to novi imaju kao sto je one imao onaj dongle?

 Pa samo trebaš bluetooth reciever na PC-u. Ili ugrađeni ili dongle. Svaki Xbox kontroler radi nativno na PC-u.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Nek ima ista gdje se prodaje u setu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ima li kakvih novosti oko sluzbene podrske gamepassa i xclouda u hrvatskoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fanu kaže...

Ima li kakvih novosti oko sluzbene podrske gamepassa i xclouda u hrvatskoj?

 

Nema novosti. Ali niti ne vidim potrebu za istim. Kada sve radi najnormalnije i bez podrške u Hrvatskoj.... Imaš neki konkretan razlog zbog čega to čekaš i odgađaš kupnju konzole zbog toga ili...? 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Matthew26 kaže...
Fanu kaže...

Ima li kakvih novosti oko sluzbene podrske gamepassa i xclouda u hrvatskoj?

 

Nema novosti. Ali niti ne vidim potrebu za istim. Kada sve radi najnormalnije i bez podrške u Hrvatskoj.... Imaš neki konkretan razlog zbog čega to čekaš i odgađaš kupnju konzole zbog toga ili...? 

 

Do kraja godine će vjerojatno doći Xcloud na konzole.

Bojim se da to neće raditi kod nas.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Nema nikakvih novosti već 15 god.Xbox nije niti neće nikada biti službeno podržan u HR.Jednostavno smo prčija od države za njih.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Matthew26 kaže...
Fanu kaže...

Ima li kakvih novosti oko sluzbene podrske gamepassa i xclouda u hrvatskoj?

 

Nema novosti. Ali niti ne vidim potrebu za istim. Kada sve radi najnormalnije i bez podrške u Hrvatskoj.... Imaš neki konkretan razlog zbog čega to čekaš i odgađaš kupnju konzole zbog toga ili...? 

 

xbox series x je trenutno nemoguce igdje kupiti (a i da je, nije po razumnoj cijeni)

xcloud kao koncept mi se super svidja (streamanje igara na android mobitel ili tablet) i u potpunosti bi mi odgovarao - ne moram kupovati konzolu, vec dovoljno kupiti gamepass ultimate

 

da, sve radi najnormalnije u hrvatskoj ali bi sve bilo lakse da microsoft ubaci sluzbenu podrsku za hrvatsku pa da se ne moram igrati sa VPNovima, aktivacijama i kombinacijama preko drugih zemalja

 

daj mi da samo kreiram account i upisem broj kartice kao i za netflix i spotify i miran sam

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Series X uopce nije problem nabaviti za 499 Eura svaki tjedan ima Amazon.de .it.es u ponudi rasproda se za par minuta ali ga ima. Prosli tjedan sam mogao kupiti bar 3 komada. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Jučer sam se ko konj namučio da si sredim ultimate pass. Uzeo sam brazilski live gold dva puta po 12 mjeseci (vpn tunnelbear je radio). I onda kada sam htio za 1 $ prebaciti gold u ultimate nije mi dalo. Javljalo neki error da regija ne valja i da kontaktiram support.
Na supportu sam s likom pričao pola sata, morao sam staviti izmišljenu UK adresu i pay pal i onda mi je lik uspio to prebaciti na ultimate :) (pitao me jel smije ručno ukinuti mi gold i onda otvoriti novu ultimate). Nakon toga me je zezao sami ultimate javljao nešto s regijom da opet ne štima ali se nakon nekog vremena i to sredilo smao od sebe i sada sve radi super.
Htio bih vas pitati jel moguće da sa sinom koji je na xboxu i ja preko PC-a da preko ove jedne ultimate pretplate zajedno i istovremeno igramo ARK survival i Sea of thieves? Koja bi bila procedura ako je moguće? Što je najbolje, ja te dve igre imam kupljene preko Steama ali sumljam da će raditi ako nisu iz MS stora.

Također je netko igrao onu igru Grounded? Jel to uopće puna verzija ili je ovo neka beta?

Hvala unaprijed na odgovorima! Pozdrav sima! 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
mark385 kaže...

Jučer sam se ko konj namučio da si sredim ultimate pass. Uzeo sam brazilski live gold dva puta po 12 mjeseci (vpn tunnelbear je radio). I onda kada sam htio za 1 $ prebaciti gold u ultimate nije mi dalo. Javljalo neki error da regija ne valja i da kontaktiram support.
Na supportu sam s likom pričao pola sata, morao sam staviti izmišljenu UK adresu i pay pal i onda mi je lik uspio to prebaciti na ultimate :) (pitao me jel smije ručno ukinuti mi gold i onda otvoriti novu ultimate). Nakon toga me je zezao sami ultimate javljao nešto s regijom da opet ne štima ali se nakon nekog vremena i to sredilo smao od sebe i sada sve radi super.
Htio bih vas pitati jel moguće da sa sinom koji je na xboxu i ja preko PC-a da preko ove jedne ultimate pretplate zajedno i istovremeno igramo ARK survival i Sea of thieves? Koja bi bila procedura ako je moguće? Što je najbolje, ja te dve igre imam kupljene preko Steama ali sumljam da će raditi ako nisu iz MS stora.

Također je netko igrao onu igru Grounded? Jel to uopće puna verzija ili je ovo neka beta?

Hvala unaprijed na odgovorima! Pozdrav sima! 

 Sta nije moguće uzeti 30 dana Gamepass Ultimate bon i onda ti sve to konvertira u GPU ?

10 godina
offline
Re: Xbox Series X

u isto vrijeme i na istom account sigurno ne.

 

Ali, mozes probat šerat sa tog ultimate account na drugi acc, pa onaj koji je na xboxu mora igrat na tom drugom accountu

 

https://support.xbox.com/en-US/help/hardware-network/console/my-home-xbox

 

ovo ti je tutorial

2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam to sve isto prolazio sa tom prokletom konverzijom.Uzeo turski Gold 2 god i onda zaebavalo sa regijama.Rješio to preko supporta.al za 450kn na 2 god. se itekako isplatilo.Odigrat će se hrpa igara.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
CroVandal kaže...

Series X uopce nije problem nabaviti za 499 Eura svaki tjedan ima Amazon.de .it.es u ponudi rasproda se za par minuta ali ga ima. Prosli tjedan sam mogao kupiti bar 3 komada. 

 kupis onda meni jedan jer ja vec mjesec dana ne mogu uhvatiti na amazon.de ?

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Ja sam to sve isto prolazio sa tom prokletom konverzijom.Uzeo turski Gold 2 god i onda zaebavalo sa regijama.Rješio to preko supporta.al za 450kn na 2 god. se itekako isplatilo.Odigrat će se hrpa igara.

 

A kako preko supporta? Imaš link neki? ili putem telefona? ne kužim...

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MarioArt kaže...
CroVandal kaže...

Series X uopce nije problem nabaviti za 499 Eura svaki tjedan ima Amazon.de .it.es u ponudi rasproda se za par minuta ali ga ima. Prosli tjedan sam mogao kupiti bar 3 komada. 

 kupis onda meni jedan jer ja vec mjesec dana ne mogu uhvatiti na amazon.de ?

 PM

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice