Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 587.911
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Nintendo Switch

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 21:55 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav.

Ako ikoga zanima prodajem Xenoblade Chronicles 2, ako je tko zainteresiran neka se javi u PM, za cijenu se dogovorimo.

Najviše bi mi pasala primopredaja. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozdrav,

 

trenutno sam u Norveškoj i trebao bih za HR pa se pripremam na dugo putovanje  tražim power bank za Switch i sve što imaju u ponudi je ovaj:

 

https://www.elkjop.no/product/mobil-og-gps/ladere-og-kabler-til-mobil/powerbank/G6P10BK18/goji-powerbank-10050-mah-sort

 

Samo me zanima da li odgovara za Switch i da ne bi napravio više štete nego koristi.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
Kateheta kaže...

Pozdrav,

 

trenutno sam u Norveškoj i trebao bih za HR pa se pripremam na dugo putovanje  tražim power bank za Switch i sve što imaju u ponudi je ovaj:

 

https://www.elkjop.no/product/mobil-og-gps/ladere-og-kabler-til-mobil/powerbank/G6P10BK18/goji-powerbank-10050-mah-sort

 

Samo me zanima da li odgovara za Switch i da ne bi napravio više štete nego koristi.

 

Hvala

Ovaj ti je super

https://www.mytrendyphone.no/shop/anker-powercore-13400-nintendo-switch-edition-powerbank-237760p.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 16:20 (HunterXHunter).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Ja koristim stari ASUS-ov koji ima samo USB A port i uredno ga koristim. Jedina caka je da možeš zaboraviti na igranje dok puniš, ali ionako najbolje rezultate postižeš tako da ti je Switch pun, igraš na powerbanku dok se ne isprazni (ili ostaviš malo baterije za kasnije mobitel napuniti), a onda ištekaš powerbank i nastaviš normalno igrati na bateriji. Ako ćeš u priliku puniti switch doći tek par dana kasnije, ostavi mu malo baterije nepotrošeno.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Hvala na savjetu, ali vrijeme mi igra ulogu i dostupan mi je taj nekakav Goji na koji sam stavio link, pa me zanima da će funkciju ispuniti a da ne naštetim Switchu jer ga inače ne bi niti uzeo?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Uzeo Spyro, Mario + Rabbids i neki Thief simulator, čisto za dolar, dva (to su mi bodovi pokrili). 

 

Kateheta kaže...

Hvala na savjetu, ali vrijeme mi igra ulogu i dostupan mi je taj nekakav Goji na koji sam stavio link, pa me zanima da će funkciju ispuniti a da ne naštetim Switchu jer ga inače ne bi niti uzeo?

U handheld modu još nisam čuo da je netko imao problema. Najgori scenarij je da nema dovoljno struje za punjenje i igranje istovremeno, tada se powerbank ubrzano prazni, a baterija na switchu baš i ne puni (vjerojatno prebacuje stalno s punjanja na pražnjenje i tu gubi energiju). Ali, ako igraš na powerbanku dok je baterija puna ili puniš dok ne igraš, problema nema.

 

Ono gdje su se javljali problemi je korištenje neoriginalnog punjača na docku ili neorginalnog docka.

 

Naravno, mogućnost da je neki punjač ili powerbank neispravan i da daje preveliki napon i tako spali uređaj je uvijek moguć, ali kao je imalo normalan brand statistička šansa je minimalna.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Taj za koji si stavio link ti nije dovoljan za igranje i punjenje istovremeno. Neće naštetiti konzoli, ali ćeš odspavati dok se napuni.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Ok, hvala. A ovaj:

 

https://www.elkjop.no/product/mobil-og-gps/ladere-og-kabler-til-mobil/powerbank/19336/sandstrom-20100-mah-powerbank-sort

 

Vjerujem da je ok s obzirom na snagu i Sandstorm proizvođač?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Taj bi trebao, uz korištenje USB-C porta. Piše da podržava Power Delivery i da je taj port i ulaz i izlaz. Jedino ne piše da li PD podržava u oba smjera, ali trebao bi.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Taj je power delivery i podržava dvosmjerno, ali do 18w. E sad, ne znam kolko konzola može povući u handheld modu, ali po speckama zidnog punjača, ide od 5V 1.5A, što je 7.5w, pa sve do 15V 2.6A, što je pak 39w. Mislim da ćeš biti u redu s 18w
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Originalni punjač je ciljano rađen za dock (dock nije ni preporučivo koristiti s drugim rješenjem).

 

18W je maksimalna snaga koju konzola uzima, tako da to nije problem, ali je problem što Switch zna biti poprilično izbirljiv po pitanju kombinacija struja i napona, pa često nije u mogućnosti iskoristiti puni potencijal punjača: https://switchchargers.com/how-nintendo-switch-charging-works/#charging

 

S druge strane, ja na 12V punjaču unatoč tom limitu uredno mogu igrati i puniti. Možda bi na potpuno praznoj bateriji punjenje bilo brže na 15V punjaču, ali za powerbank to nije ni bitno jer takav scenarij ionako ima veće gubitke i na powerbanku se smanjuje ukupna minutaža igranja kad se brzo puno prazan switch.

 

Inače, ovo je powerbank kojeg je nintendo certificirao, a on uopće nema 12 V opciju - nudi 9 ili 15, baš da izbjegne Switcheve mušice i omogući brže punjenje: https://www.anker.com/products/variant/powercore-13400-nintendo-switch-edition/A1241J11

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Kupio bih switch i premišljam se već dugo, pa sam propustio zadnji vlak za modele koje je moguće hakirati. Je li negdje kod nas još moguće kupiti switch koji je moguće hakirati?
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Pozdrav ekipa! Ima li netko kakvu preporuku za switch pro controller? Koji kupiti i gdje a da nije enormna cijena? Koristi li tko kakav a da nije original Nintendo?
Respect my authority!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
jerrycro kaže...
Pozdrav ekipa! Ima li netko kakvu preporuku za switch pro controller? Koji kupiti i gdje a da nije enormna cijena? Koristi li tko kakav a da nije original Nintendo?

 Moze se povezati npr. XONE kontroler na NS, a moras prvo imati Mayflash Magic NS da bi mogao povezati XONE kontroler na NS

 

https://www.windowscentral.com/how-use-xbox-one-controller-nintendo-switch

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 8:56 (HunterXHunter).
4 godine
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
p177 kaže...
Kupio bih switch i premišljam se već dugo, pa sam propustio zadnji vlak za modele koje je moguće hakirati. Je li negdje kod nas još moguće kupiti switch koji je moguće hakirati?

 NS V2 kao i NS Lite jos se nemogu hakirati. Jedino se mogu hakirati NS oni koji su proizvedeni prije 7. mjeseca 2018

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 9:01 (HunterXHunter).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
HunterXHunter kaže...
p177 kaže...
Kupio bih switch i premišljam se već dugo, pa sam propustio zadnji vlak za modele koje je moguće hakirati. Je li negdje kod nas još moguće kupiti switch koji je moguće hakirati?

 NS V2 kao i NS Lite jos se nemogu hakirati. Jedino se mogu hakirati NS oni koji su proizvedeni prije 7. mjeseca 2018




To znam, al zanima me može li se gdje kod nas još uvijek kupiti takav model.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 10:58 (p177).
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
p177 kaže...
HunterXHunter kaže...
p177 kaže...
Kupio bih switch i premišljam se već dugo, pa sam propustio zadnji vlak za modele koje je moguće hakirati. Je li negdje kod nas još moguće kupiti switch koji je moguće hakirati?

 NS V2 kao i NS Lite jos se nemogu hakirati. Jedino se mogu hakirati NS oni koji su proizvedeni prije 7. mjeseca 2018




To znam, al zanima me može li se gdje kod nas još uvijek kupiti takav model.

 moguće, po oglasnicima.

u ducanima nema starih modela.. naravno mozda je i moguce nac neku iznimku al vrlo teško.

inace u americi je nestašica, novi u ducanima idu po 500$ dok im je tamo normalna cijena bila 300$.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Koliko sam čitao, moći će se patchani modeli isto hakirati, ali bit će potreban čip za razliku od ovog dosad.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Nintendo Switch
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Nintendo Switch
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 20:29 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch

 Nije mi jasno na koji način bi to uopće bilo moguće. Osim ako Nintendo neće izbaciti neku novu, jaču verziju Switch hardvera.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

 Nije mi jasno na koji način bi to uopće bilo moguće. Osim ako Nintendo neće izbaciti neku novu, jaču verziju Switch hardvera.

 NS Pro sigurno dolazi 2021

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...

 Nije mi jasno na koji način bi to uopće bilo moguće. Osim ako Nintendo neće izbaciti neku novu, jaču verziju Switch hardvera.

 Ako dođe Pro verzija iduće godine onda će to biti moguće vjerojatno. Pitanje je što će ugurati unutra, ali možda Nvidia ponudi nešto povoljnije da se održe i na drugim tržištima. Ako bio novi SoC bio 7nm+ ili čak možda 5nm jer je već sad u proizvodnji onda bi mogao novi Switch biti dosta jak. Novi Ampere GPU i Nvidin novi CPU dizajn na tako malom procesu bi mogli biti vrlo jaki, Xavier Tegra GPU već ima oko 1.4 TFLOPS na 12nm procesu još sa Volta arhitekturom uz TDP oko 20 vata. Sa novim Turing ili Ampere GPU i 7nm+ ili čak 5nm ako izađe u 2021. onda bi to moglo narasti i dvostruko, bliže prema snazi PS4 Pro konzole tako da bi onda portovi uz rezanje grafike i rezolucije bili mogući. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Prati na extreme digital kad im opet budu dostupni: https://edigital.hr/dodaci/nintendo-switch-pro-kontroller-p477556

Uzeo sam ga prije nekih tjedan dana i odličan je, još mi samo fali neki držač da mogu i handheld s njim igrati :)

 

Guns dont kill people... lasers do
4 godine
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Nintendo Switch

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Ima li gdje za uzeti Pro kontrolor u nekoj drugoj boji, npr Smash bros edition

našao sam ga u Gamershop.hr ali ga nemaju na lageru niti ga mogu nabaviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice