PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.375
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Call of Duty Modern Warfare

Datum izlaska: 25.10.

Store

 

Ako ispadne dobar, bit će mi to prvi COD na PS i prvi generalno nakon MW3

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tincha kaže...

Call of Duty Modern Warfare

Datum izlaska: 25.10.

Store

 

Ako ispadne dobar, bit će mi to prvi COD na PS i prvi generalno nakon MW3

Konačno se cap. Price vraća, samo što su mu promijenili glas. Šteta. 

Budemo vidili kaj kažu prve recenzije.

9 godina
offline
PlayStation 4

bome me dugo dugo CoD nije ovako zainteresirao. naravno na preordere se ne nasjeda, ali da ću sa zanimanjem upratiti kritike itekako hoću

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

bome me dugo dugo CoD nije ovako zainteresirao. naravno na preordere se ne nasjeda, ali da ću sa zanimanjem upratiti kritike itekako hoću

 Tak nekak. Ima mi taj neki old school štih i ako budu, kako sam rekao, napravili sve kak treba, igra bi mogla biti bomba.

Plus, mislim da bi onda mogli očekivati i Bad Company 3 kao odgovor na ovo

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Je li to remaster/remake originala? Jer to su vec napravili.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Je li to remaster/remake originala? Jer to su vec napravili.

 Ne, u potpunosti nova igra. Spika je da čak i nije povezana sa starim Modern Warfare naslovima, odnosno da osim imena i par likova nema ništa zajedničko. 

Igra će pokušati prikazati moderno odnosno aktualno ratovanje, situacije koje bi se potencijalno mogle dogoditi ili se već događaju poput terorističkih napada na civile.

Spominje se i crossplay, novi engine i sl..

Sve u svemu dosta obećavajuće za sad.

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Tincha kaže...
AA-d00d kaže...
Je li to remaster/remake originala? Jer to su vec napravili.

 Ne, u potpunosti nova igra. Spika je da čak i nije povezana sa starim Modern Warfare naslovima, odnosno da osim imena i par likova nema ništa zajedničko. 

Igra će pokušati prikazati moderno odnosno aktualno ratovanje, situacije koje bi se potencijalno mogle dogoditi ili se već događaju poput terorističkih napada na civile.

Spominje se i crossplay, novi engine i sl..

Sve u svemu dosta obećavajuće za sad.

If you thought No Russian was the worst they’ve done, this game matches that level of intensity in many aspects. 

 

 

Izvor

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 20:42 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
PlayStation 4

Prvi Modern Warfare je stvarno bio "wow" igra. Ovo me zainteresiralo i svakako će se popratiti. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Prvi Modern Warfare je stvarno bio "wow" igra. Ovo me zainteresiralo i svakako će se popratiti. 

 Po meni, u top 5 FPS igara ikad.

Čak sam i remaster kupio za PS4, ali nikako da nađem vremena da ga prođem još jednom. 

15 godina
offline
PlayStation 4

Kupio bi opet ps4 pro

jel mislite da je ps4 pro + 1 gamepad + rdr za 2100 kn okey? . ps4 pro star 20 mjeseci.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Kupio bi opet ps4 pro

jel mislite da je ps4 pro + 1 gamepad + rdr za 2100 kn okey? . ps4 pro star 20 mjeseci.

Je

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
PlayStation 4

Kupio prije nekoliko dana World war Z,ne mogu nikako igrati online,piše no connection to WWZ service a kad se pokušam spojiti javlja mi "installation in progress,please wait untill game is fully instaled".Offline radi sve ok.

Ima li netko takav problem?Čitam da je igra jako bugovita,uzeo i psn pretplatu 15 dana free samo radi igrice,inače mi radi net,samo ne na ovoj igri.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
torente 35 kaže...

Kupio prije nekoliko dana World war Z,ne mogu nikako igrati online,piše no connection to WWZ service a kad se pokušam spojiti javlja mi "installation in progress,please wait untill game is fully instaled".Offline radi sve ok.

Ima li netko takav problem?Čitam da je igra jako bugovita,uzeo i psn pretplatu 15 dana free samo radi igrice,inače mi radi net,samo ne na ovoj igri.

 

Hvala.

Pa provjeri je li sve skinulo. Obicno velike igre skinu par GB, pa mozes igrati tutorijal ili prvu zonu, dok ne skine cijelu igru. I onda nakon toga obicno moras skinuti zadnji patch, da mozes igrati multiplayer online.

Gumb za Options na ikoni igre, pa Information. Tu ces vidjeti stanje stvari. Ili u notifikacijama, downloads vidi je li jos sta skida.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 11:56 (Chaky).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
torente 35 kaže...

Kupio prije nekoliko dana World war Z,ne mogu nikako igrati online,piše no connection to WWZ service a kad se pokušam spojiti javlja mi "installation in progress,please wait untill game is fully instaled".Offline radi sve ok.

Ima li netko takav problem?Čitam da je igra jako bugovita,uzeo i psn pretplatu 15 dana free samo radi igrice,inače mi radi net,samo ne na ovoj igri.

 

Hvala.

Pa provjeri je li sve skinulo. Obicno velike igre skinu par GB, pa mozes igrati tutorijal ili prvu zonu, dok ne skine cijelu igru. I onda nakon toga obicno moras skinuti zadnji patch, da mozes igrati multiplayer online.

Gumb za Options na ikoni igre, pa Information. Tu ces vidjeti stanje stvari. Ili u notifikacijama, downloads vidi je li jos sta skida.

 Bit će da je to,sad pogledao ima dvije aplikacije za WWZ,kod jedne piše ready to use a na drugoj se još skida...

 

Hvala još jednom!

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moram priznati da sam se prevario u vezi horizon zero dawma 😮

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Moram priznati da sam se prevario u vezi horizon zero dawma 😮

 

Oće to tako dok skontaš kako je dobra priča :-) Jedna mi je od boljih.

Nisam nikad odigrao expansion.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Moram priznati da sam se prevario u vezi horizon zero dawma 😮

 Kako to?

 

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa ono,bilo mi je bezveze kako nisam ljubitelj rpg nego vise volim linearne igre tipa uncharted.No malo dužim igranjem otkrio sam kako su genijalno napravljene te mehaničke životinje,ljepotu svijeta sad kad mi se nakon 10 h otkrilo nešto više mape,skužio sam da combat moze biti guns blazing,stealth,odnosno po volji igrača,zanimljiva priča,itd....Kad se samo sjetim kako mi je stajala 2 godine i skupljala prašinu a sad sam se navukao 😎

Edit:Dosta reviowa govori kako je frozen wilds čak bolji nego originalna igra...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 14:29 (big_guy).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
online
PlayStation 4

Dobar je frozen wilds, i puno tezi nego osnovna igra.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
5 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni su vise dosadni s tim CoDom daj vise zavrsi pricu i okreni se novom projektu, kao i nfs. Zadnji posteni koji sam igrao cod 4, odnosno most wanted 1 nakon toga sve gore od goreg. Bezveze, ne vidim svrhu ozivljavanja konstantno neceg sto je odavno umrlo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 15:49 (bloodborne).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Događa li vam se nasumično isključivanje gamepada dok igrate? Sinoć dok sam igrao Batman: Arkham Asylum gamepad mi se isključio i lik se počeo okretati. Do sada sam to vidio možda 5-6 puta tijekom 2 godine koliko imam ps4pro. Nije često, ali eto, dogodi se. Treći put od početka ove godine čini mi se... Baterija ne bude prazna kada se isključi. Imam dva gamepada. Ovo sinoć je bilo sa ovim malo starijim (došao sa konzolom), ali inače nisam pratio koji sam koristio kada se to prije događalo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 19:54 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam imao takvih problema
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel se sjeca neko prijasnjih popusta, pogotovo nadolazecih days of playstation, po koliku se daju nac kontroleri? Trebao bi jos jedan dualshock za novi crash team racing :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tincha kaže...

Call of Duty Modern Warfare

Datum izlaska: 25.10.

Store

 

Ako ispadne dobar, bit će mi to prvi COD na PS i prvi generalno nakon MW3

 Evo me! Tko je sa mnom ?

MadeInCroatia
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja odigrao prvi chapter tj. onaj pocetni dio rdr 2 i za sada mi je to jako dobro...

Vratio sam se nakon vise od godine na ps4

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 21:25 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izzy kaže...

Događa li vam se nasumično isključivanje gamepada dok igrate? Sinoć dok sam igrao Batman: Arkham Asylum gamepad mi se isključio i lik se počeo okretati. Do sada sam to vidio možda 5-6 puta tijekom 2 godine koliko imam ps4pro. Nije često, ali eto, dogodi se. Treći put od početka ove godine čini mi se... Baterija ne bude prazna kada se isključi. Imam dva gamepada. Ovo sinoć je bilo sa ovim malo starijim (došao sa konzolom), ali inače nisam pratio koji sam koristio kada se to prije događalo.

Mozda ti nesto oko PS4 stvara smetnje. Meni se znaju dogadati trzanja, ako mi je PS4 iza TV-a.

Probaj s drugim DS4, pa vidi kako ce se ponasati.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Moram priznati da sam se prevario u vezi horizon zero dawma 😮

 Kolega, mi ovdje smo očekivali da ćeš se predomisliti. Uživaj u igri, da je barem ja prvi puta prelazim. 

 

Frozen Wilds je isto super, kako je netko spomenuo, dosta teži od glavne igre. 

15 godina
offline
PlayStation 4

Jel ste igrali RDR2 s HDR off ili ON ?

Ako ste igrali s on kakve ste posavke napravili

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nisam spomenuo kako sam odusevljen zvukom u igri....od soundtracka do zvukova "machinesa".Genijalno.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Jel ste igrali RDR2 s HDR off ili ON ?

Ako ste igrali s on kakve ste posavke napravili

 HDR je malo popravljen u zadnjoj zakrpi. SDR i dalje daje nabolju sliku.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice