PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Jel moguce da je nba 2k19 na us storeu svega 3-4 $ ?

Steta sto nemam us store...

 

 Istina... 3 ipo sa porezom.... nije ti to problem napraviti samo prijavi adresu u Oregonu, Delware gdje nema tax

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Jel moguce da je nba 2k19 na us storeu svega 3-4 $ ?

Steta sto nemam us store...

 

 Za 5 min. napraviš acc. i deri peri.

8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
big_guy kaže...

Jel moguce da je nba 2k19 na us storeu svega 3-4 $ ?

Steta sto nemam us store...

 

 Za 5 min. napraviš acc. i deri peri.

 Ma lako je napravit USA acc, ali ja sam se odlučio više to neradit nego rađe čekam na našem PSN storeu sniženja i tu plaćam kunama.

Znam da plaćam malo skuplje i na tim sniženjima ali neću propast zbog 30-50kn ili manje razlike. 

Sad ću uzet Spider-Man Digital Deluxe Edition za 269kn i ništa više.

Sve drugo već imam nisam ni to drugo još pozavršavao a pitaj Boga i kad ću.

Days Gone ću pričekat neko sljedeće 55% ili 60% sniženje. Ovih 25%-30% nije dovoljno.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 11:11 (Seki001).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Malo mi neobično što su hard copy hits jeftiniji od digitalnih.

Uzeli Last of Us remastered i Uncharted 4, Nathan Drake trilogije nema nigdje.

Imam bon 150 kn pa se dvoumim: nadodat i uzet PS+ ili Horizon Zero Dawn complete edition.

EDIT: ekipa, Witcher 3 GOTY edition za 109 kn je krađa kakve nema, hrpa igre za relativno malo para.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 11:20 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
hummer0 kaže...
big_guy kaže...

Jel moguce da je nba 2k19 na us storeu svega 3-4 $ ?

Steta sto nemam us store...

 

 Za 5 min. napraviš acc. i deri peri.

 Ma lako je napravit USA acc, ali ja sam se odlučio više to neradit nego rađe čekam na našem PSN storeu sniženja i tu plaćam kunama.

Znam da plaćam malo skuplje i na tim sniženjima ali neću propast zbog 30-50kn ili manje razlike. 

Sad ću uzet Spider-Man Digital Deluxe Edition za 269kn i ništa više.

Sve drugo već imam nisam ni to drugo još pozavršavao a pitaj Boga i kad ću.

Days Gone ću pričekat neko sljedeće 55% ili 60% sniženje. Ovih 25%-30% nije dovoljno.

 Na US Storu je 191,64 kn nije baš zanemarivo.

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA02299_00-SMDIGITALDELUXE0

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 11:32 (hummer0).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
kbenzema kaže...
Uzeo nba, horizon complete i batman arkham knight za 19$. Sprdnja. Kad ću igrat ne znam, al nek se nađe.

Ostalo mi 8,5$, ima kaj pametno za te pare?

 Detroit

 

Odigrao dva puta.

 

 

robogo kaže...
Malo mi neobično što su hard copy hits jeftiniji od digitalnih. 

Uzeli Last of Us remastered i Uncharted 4, Nathan Drake trilogije nema nigdje. 

Imam bon 150 kn pa se dvoumim: nadodat i uzet PS+ ili Horizon Zero Dawn complete edition. 

EDIT: ekipa, Witcher 3 GOTY edition za 109 kn je krađa kakve nema, hrpa igre za relativno malo para.

 

https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igre/uncharted-collection-hits-ps4.html

8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Seki001 kaže...
hummer0 kaže... Na US Storu je 191,64 kn nije baš zanemarivo.

 

Je razlika je velika oko 80kn ali gle, neda mi se imat više accounta na konzoli, imao sam prije USA i ovaj moj glavni HR ali onda sam prodao taj USA sa jedno 10tak AAA naslova i neda mi se više tako delat.

Sad sam digital kolekcionar na mom jedinom računu HR kojeg planiram prebacit  na PS5 tako da imam veću kolekciju.

Ali naravno i dalje kupujem na ovakvim sniženjima i samo ako je to više od 50% najbolje 60-70% a ima toga.

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Jel ima kakav link/YT video gdje su objašnjeni svi koraci izrade US accounta. Uopće mi nije problem imati dva accounta, ionako sam samo SP igrač.

 

On topic: Nakon kompletiranja GOW (100% igre i 90% trofeja) odmah sam se bacio na Horizon Zero Dawn. O bokte kako me samo usisala, 10 sati igre od jučer. Više dojmova nakon prelaska igre

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Platinum vs Gold headset. Prvi je duplo skuplji od drugog. Koliko je zvuk bolji? Vidim da platinum ima 3D audio, je li to j€bena stvar ili je neka glupost? Znam da malo igri to podrzava tako da je i to neki faktor na kraj.

Dojmovi?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Jel ima kakav link/YT video gdje su objašnjeni svi koraci izrade US accounta. Uopće mi nije problem imati dva accounta, ionako sam samo SP igrač.

 

On topic: Nakon kompletiranja GOW (100% igre i 90% trofeja) odmah sam se bacio na Horizon Zero Dawn. O bokte kako me samo usisala, 10 sati igre od jučer. Više dojmova nakon prelaska igre

 

Isto kao i naš, samo na gmailu otvori novu mail adresu i s njom registriraj novi PS US account.

A za grad odaberi Portland, Oregon i neku adresu, na netu ćeš lako naći jednu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
I mogu plaćat svojom HR karticom ili?
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
I mogu plaćat svojom HR karticom ili?

 Ne možeš direktno, možeš kupiti prepaid bon sa HR karticom na pcgamesupply i ukucati u PSN US.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Jel ima kakav link/YT video gdje su objašnjeni svi koraci izrade US accounta. Uopće mi nije problem imati dva accounta, ionako sam samo SP igrač.

 

On topic: Nakon kompletiranja GOW (100% igre i 90% trofeja) odmah sam se bacio na Horizon Zero Dawn. O bokte kako me samo usisala, 10 sati igre od jučer. Više dojmova nakon prelaska igre

 Bitno je da odabereš Američku državu gdje nema poreza.

Pazi da ne kupiš krive bonove treba ti isključivo za US store.

Ja sam isto zadnji put kupovao na pcgamesupply kao što ti je Bitanga rekao.

Napraviš ovdje acc.

 

https://store.playstation.com/en-us/home/games

 

zatim ukucaš bon.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 18:44 (hummer0).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
I bonove treba uzimat od 10$ jer na skupljima ima naknada
 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

hoce li izaci modifikacija za ps4 za sve verzije kad ps5 izade ?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
AnteZizicMVP kaže...

hoce li izaci modifikacija za ps4 za sve verzije kad ps5 izade ?

 Kaže vidoviti Milan da hoće.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Vidim gold headset u SDu za 500kn. Ima neko da kaze par dojmova? Koristile bi se za FPS igre, GranTurismo i FIFAu...

 ja ga imam vec negdje 3,4 mjeseca vjerujem da ima boljih ali meni su odlične i po zvuku i udobnosti..a o tome da su wirelees ne treba ni trošit rijeci odem srat i dalje pričam s ekipom

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
AnteZizicMVP kaže...

hoce li izaci modifikacija za ps4 za sve verzije kad ps5 izade ?

 kakva modifikacija?

 

jailbreak?

 

Vjerovatno nece. Odavno je receno, doduse ne direktno, ali glavni akteri scene su dali naslutiti, 5.05 je zadnje sto se tice public jailbreaka.

 

Eventualno ce netko pustiti, kad to vise ne bude imalo nikakvog utjecaja i veze, kao sto je slucaj s ps3, tu i tamo se pojavi neki "novi" jailbreak za ps3, ali, realno, malo je ljudi koje to vise zanima, tako ce pretpostavljam biti i sa ps4, dok god izlaze igre za tu platformu, i dok mu se ne priblizi eol (sto nikako nije momenat kad se pojavi ps5), nije bas vjerovatno da ce biti nekog jailbreaka. Barem ne nekog koji bi obuhvatio ikoju iole recentniju verziju firmware-a.

 

5.55 eventualno,mozda, i ne tako uskoro.

 

Osobno, nebih se nadao.....

 

 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hellblade i fallout 4 misljenja onih koji su igrali ? 

 

Ovaj mj mi je zajeban malo 2 rege auta pa mi se ne baca bas 500+ kn na igrice. Iako bi se rado sa ace combatom.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hellblade i fallout 4 misljenja onih koji su igrali ? 

 

Ovaj mj mi je zajeban malo 2 rege auta pa mi se ne baca bas 500+ kn na igrice. Iako bi se rado sa ace combatom.

 

Ništa ne propuštaš s Ace Combatom, odigrao sam par misija i uopće me više ne vuče da upalim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hellblade i fallout 4 misljenja onih koji su igrali ? 

 Hellblade je dosta dobar, pogotovo ako igraš sa slušalicama. Čak bih rekao da su i must have dodatak za pravo uživanje u igri. Stvarno je nešto drugačije. Combat dosta brzo dosadi tj. ima ga malo previše, ali ovaj audiovizualni dio diže igru jako visoko na ljestvici. 

 

Meni su svi Falloutovi u kojima je Bethesda imala svoje prste baš nezanimljivi. Trojku sam se nekako i prisilio završiti, ali četvorka me držala sat vremena pred ekranom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hellblade i fallout 4 misljenja onih koji su igrali ? 

 

Ovaj mj mi je zajeban malo 2 rege auta pa mi se ne baca bas 500+ kn na igrice. Iako bi se rado sa ace combatom.

Fallout 4 je bolno generičan ali zna biti zabavan. Ako ti se sviđa Fallout 3 onda je četvorka solidan izbor. PS ja sam ga igrao na PCu sa SSDom i tu sam imao osjetna učitavanja na svakom ulazu/izlazu u zgrade. Bojim se na šta to liči na PS4 i običnom HDDu.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Fala momci, mozda piknem hellblade. Fallout 3 jesam igrao ali onako vise se silio no sta mi je bilo zabavno. Frend i ja jucer uzeli rdr2 i spiderman prek njuske za 400kn.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Gdje kupujete vi bonove za US store ? Meni na gamesupply ne prolazi VISA, ne znam zasto.

cogito ergo sum
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Days gone je 320 kn u SD ako koga zanima.Ja cu ipak pricekati njuskalo cijenu 150-200 kn 😁

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
tljubas kaže...

Gdje kupujete vi bonove za US store ? Meni na gamesupply ne prolazi VISA, ne znam zasto.

 Amazon.com

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 10:18 (Gajotres).
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Uzeo sam Spider-Man Digital Deluxe Edition za 269kn na HR PSN Storeu i već sam se počeo njihat 

Nije loša razbibriga,njišeš se kad hoćeš i di hoćeš između onih nebodera,krošnji,mostova i raznih drugih čuda ,jako dobro napravljeno,skakučeš ko žabac i mlatiš banditiće xD

Stavio sam težinu Amazing( medium) jer mislim da je ona "friendly" težina za malo veće noobove od mene i ima ona "spectacular"(hard) težina to mi se neda na tom igrat jer pitaj boga kad bi na toj težini završio igru.

Mislim da će na ovoj ić nekako jer već ide, došao sam dosta brzo u prvoj misiji do onog debelog  Kingpina,malo me još kontrole muče,treba se malo priviknut zasad mlatim ko luđak po svim tipkama nekontrolirano  jedino tako i ide ali morat ću malo preciznije riješit one turret machine gunse da dođem do Kingpina.

To ču večeras da odradim 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 10:33 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kaze da ih trenutno nema (

Currently Unavailable
Want us to email you when this item becomes available?)
cogito ergo sum
15 godina
offline
PlayStation 4

joj sory zaboravio sam da je meni po defaultu uključena hola. Daj si instaliraj hola vpn addon na crome jel štrajka iz Hrvatske kada hoćeš kupiti izgleda. Računaj da ti ja tako kupujem od 2014-te kodove. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 10:52 (Gajotres).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

pokusat cu kad dodem kuci, na poslu mi VPN servisi ne rade :)

cogito ergo sum
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice