PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.005
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I meni je xbox one s gamepad puno bolji od dualshock4, koristim ga na pcu. Inace cijena tog Nanco wirelessa je ista kao standardna cijena ds4.

Vidio sam da postoji Magic-s wireless adapter - moguce koristiti npr xbox one gamepad na playstationu. Ima li tko iskustva stim, kakve su latencije npr, stabilnost veze?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni takoder dizajn xboxovog puno bolje lezi, mada i meni osobno se cini da je v1 bio kvalitetniji. Buraz malo izdrkavao apex 3 tjedna ga drzalo i odma ode gljivica joystick star 6-7 mj. Doslovno ne igram nijednu igru gdje se lijeva gljivica koristila. Osim butaz tog aoexa 3 tjedna.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Meni takoder dizajn xboxovog puno bolje lezi, mada i meni osobno se cini da je v1 bio kvalitetniji. Buraz malo izdrkavao apex 3 tjedna ga drzalo i odma ode gljivica joystick star 6-7 mj. Doslovno ne igram nijednu igru gdje se lijeva gljivica koristila. Osim butaz tog aoexa 3 tjedna.

 Ne igraš nijednu igru gdje se koristi lijeva gljivica? Ja evo majke mi ne mogu se sjetiti niti jedne igre u kojoj se ne koristi lijeva gljivica. Koje to igre danas ne koriste lijevu gljivicu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...

Meni takoder dizajn xboxovog puno bolje lezi, mada i meni osobno se cini da je v1 bio kvalitetniji. Buraz malo izdrkavao apex 3 tjedna ga drzalo i odma ode gljivica joystick star 6-7 mj. Doslovno ne igram nijednu igru gdje se lijeva gljivica koristila. Osim butaz tog aoexa 3 tjedna.

 Ne igraš nijednu igru gdje se koristi lijeva gljivica? Ja evo majke mi ne mogu se sjetiti niti jedne igre u kojoj se ne koristi lijeva gljivica. Koje to igre danas ne koriste lijevu gljivicu?

 

Zbog cega ode gljivica fps igrica i slicnih ili ti ga konstatno silovanje L3, ja evo ne znam zasto me citas sa razumijevanjem, evo nego odma bacas neki sarkazam.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...

Meni takoder dizajn xboxovog puno bolje lezi, mada i meni osobno se cini da je v1 bio kvalitetniji. Buraz malo izdrkavao apex 3 tjedna ga drzalo i odma ode gljivica joystick star 6-7 mj. Doslovno ne igram nijednu igru gdje se lijeva gljivica koristila. Osim butaz tog aoexa 3 tjedna.

 Ne igraš nijednu igru gdje se koristi lijeva gljivica? Ja evo majke mi ne mogu se sjetiti niti jedne igre u kojoj se ne koristi lijeva gljivica. Koje to igre danas ne koriste lijevu gljivicu?

 

 

Zbog cega ode gljivica ? fps igrica i slicnih ili ti ga konstatno silovanje L3, ja evo ne znam zasto ne citas sa razumijevanjem, evo nego odma bacas neki sarkazam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 12:54 (bloodborne).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Za vas koji ste presli rdr2;upravo sam.zavrsio zadnju  misiju pa bih vas pitao da li se isplati  nastaviti igrati epilogue ili da ju mijenjam za days gone jer iskreno igru igram mislim od 11 mj i lagano me smorilo ovo jahanje već...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Za vas koji ste presli rdr2;upravo sam.zavrsio zadnju  misiju pa bih vas pitao da li se isplati  nastaviti igrati epilogue ili da ju mijenjam za days gone jer iskreno igru igram mislim od 11 mj i lagano me smorilo ovo jahanje već...

 

Ne razumijem. Ako ti je ostao epilog, onda nisi završio zadnju misiju. I nisi završio priču, nisi završio igru. Ne znam koji je smisao odigrati do epiloga i onda ne saznati što se događa s većinom likova i ne vidjeti pravi završetak priče.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam u RDR2 došao do 31%( i stao pauzu napravio) tako da sam ja osobno daleko od bilo kakvih epiloga 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Ne igraš nijednu igru gdje se koristi lijeva gljivica? Ja evo majke mi ne mogu se sjetiti niti jedne igre u kojoj se ne koristi lijeva gljivica. Koje to igre danas ne koriste lijevu gljivicu?

Lijevu gljivicu ne koriste niti Zlatko niti Bruna a bogami niti Ruža...

 

Usput, kupio novi tv LG C9 i što se gaminga tiče, preporod. Matrica fantastična za igre. Prikaz fantastičan. Po prvi put čujem kako pri svakoj igri PS4 pro izdiše. I na fifi tuli kao parnjača. Ponovno sam dobio volju malo igrati...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 0:03 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
PS4 Pro buči ko raketa od prvog dana.Najbučnija konzola koju sam ikad ima.Užasno loš dizajn hlađenja i škartni ventilator.
16 godina
offline
PlayStation 4

Prve dvije revizije pro modela su bucne do zla...tek je zadnja treca revizija po izlasku rdr2 nesto tisa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4
~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jucer sam igrao Detroit opet. Cujem neki sum preko slusalica (ps4 platinum), skinem ih kad se skoro nisam usro, mislio sam da ce mi plejka u zrak odletit kolko je ventilator bucio.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

 

Pod potruditi misliš čekati u redu ko cigan da bi ti rekli da su upravo prodali tih 5 komada koje su imali?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Za vas koji ste presli rdr2;upravo sam.zavrsio zadnju  misiju pa bih vas pitao da li se isplati  nastaviti igrati epilogue ili da ju mijenjam za days gone jer iskreno igru igram mislim od 11 mj i lagano me smorilo ovo jahanje već...

 Kad si već dotle došao završi. Meni je fora prologue, totalno neočekivano - osim jahanja. :D

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Minneyar kaže...

 

Pod potruditi misliš čekati u redu ko cigan da bi ti rekli da su upravo prodali tih 5 komada koje su imali?

 

Moram te ispraviti. Bio sam ujutro, svega je bilo više nego dovoljno (DS, telke, PS4 u raznim bundlovima, neka gamerska stolica). Nije bila black friday ciganjska priča ipak bi bila loša reklama.

 

Btw upiknuo plavi DS za 250kn i dobio neki "gamerski" miš od Trusta gratis.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

ko budali šamar sjelo. ne treba mi joystick, no vidim taj mi band 3 narukvica, koliko sam citao okej.
taman curi sad neki fitness pack spremam za rodendan jos mi trebaju neke wireless slusalice

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tolko kolko je tiša to se više zagrijava.Ekipa sa Digital Foundry je testirala taj model i za 3-4 stupnjeva je veća temp. dok je buka smanjena za nekih 5 decibela.Zanemarivo.
Igram koju god grafički bolju igru,konzola buči kao da če se razletjet na 100 komada.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

 

Bio ja maloprije  u HG-u i lik iza mene je pokupovao sve DS4, koji su bili (cca 15-20 komada).

 

Ali ostalog još uvijek ima

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Xplicit kaže...
Minneyar kaže...

 

Bio ja maloprije  u HG-u i lik iza mene je pokupovao sve DS4, koji su bili (cca 15-20 komada).

 

Ali ostalog još uvijek ima

 

Bit će na Njuškalu za 300-350kn. Kakva ekipa...

 

EDIT:

Javili na fejsu da su stavili još 40 DS-ova u prodaju. Eto čisto da ovaj šta je kupio 15-20 komada može otići po još.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 14:40 (interist89).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

Moguća klasična navlakuša kao i svaki put do sada. Dođeš i kažu, sve rasprodano. Već je bilo o tome u novinama kako zavlače ljude samo da bi došli do njihovog dućana. Ne mislim sada na njih već na sve, jer svi imaju istu foru. Već mi je degutantno gledati kada je vikend popust u jednom dućanu u areni kako na polovicu pametnih satova stave natpis rasprodano a na netu se hvale kako su svi satovi na jebenom popustu te da požuriš do poslovnice. Naravno, u ponedjeljak su opet svi satovi dostupni za kupnju kada je prošao popust. Nadam se da griješim i da će netko kupiti povoljno gamepad...

 

edit: sad vidim da su neki bili sretne ruke. No epska je glupost nekome dopustiti da pokupuje sve gamepade. Obično se na takvim akcijama ograniči koliko možeš nečega kupiti. Valjda je svakom jasno da ih je lik kupio za preprodaju i u takvim slučajevima dućan bi morao reagirati, no očito im puca ona stvar..

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 17:06 (movie).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
Minneyar kaže...

Moguća klasična navlakuša kao i svaki put do sada. Dođeš i kažu, sve rasprodano. Već je bilo o tome u novinama kako zavlače ljude samo da bi došli do njihovog dućana. Ne mislim sada na njih već na sve, jer svi imaju istu foru. Već mi je degutantno gledati kada je vikend popust u jednom dućanu u areni kako na polovicu pametnih satova stave natpis rasprodano a na netu se hvale kako su svi satovi na jebenom popustu te da požuriš do poslovnice. Naravno, u ponedjeljak su opet svi satovi dostupni za kupnju kada je prošao popust. Nadam se da griješim i da će netko kupiti povoljno gamepad...

 

edit: sad vidim da su neki bili sretne ruke. No epska je glupost nekome dopustiti da pokupuje sve gamepade. Obično se na takvim akcijama ograniči koliko možeš nečega kupiti. Valjda je svakom jasno da ih je lik kupio za preprodaju i u takvim slučajevima dućan bi morao reagirati, no očito im puca ona stvar..

Ili D-Utorak od dinersa, htio kupiti nekih legića taj dan u brick storu, dan prije ima, D-Utorak nema, sutradan opet ima. Jedino što su dobili da više nikada neću tamo kupiti ništa. 

8 godina
offline
PlayStation 4

ma boli ih stolni tenis.....

 

Prodali 20 komada u jednom potezu, vise prometa na zakljucku, lager ispraznjen, svi sretni...

 

Isto kao sto trgovacki lanci stave akciju na secer npr., 3kn kila, i onda stave natpis "dozvoljena kupovina samo u kolicinama za domacinstvo", dodje lik i uzme 4 palete.... i jos mu izdaju r1 racun na "brko j.d.o.o. za trgovinu i preprodaju".... vec za sat vremena taj isti secer je po 7,99 kn u njegovoj lokalnoj trgovinici... ni orao ni kopao, sto bi babe rekle...

 

veoma mu mnogo veliko to domacinstvo...

 

sve je legalno, sve ide pod malu privredu....  

 

jbg, sto tu trgovina moze poduzeti, kako ce odbiti kupca za toliki iznos, njegovo pravo je da kupi, mozda ima i on veliku obitelj, dok svakom clanu pokloni po jedan kontroler, eto ti 20 komada pukne....

 

nema kruha bez motike.... posebice ako s motikom provaljujes u pekaru.... 

 

Jos je veca faca ako je za svaki od tih kontolera trazio odvojen racun.... zbog preproda...pardon, zbog poklanjanja, da svako ima svoj primjerak racuna....

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel zna netko mozda kada sancta domenica šalje CTR za preorder narudzbe? Gledam kod SD i ništa ne piše kada će krenuti isporuke, a infomark piše da će već danas poslati pošiljke da stignu u petak.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Mislim da ti salju u petak, meni je dosla poruka od GLS kurirske sluzbe da je paket spreman od Santa Domenice i da ce mi javit kada ce biti isporucen

 

 

A moze sad meni mala pomoć, zašto se ne mogu povezati sa prijateljima za „party“ razgovor. S nekima uopće ne mogu a s nekima nakon 10 pokušaja. Sliko sam Vam šta mi stalno izbacuje. Unaprijed Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 12:37 (Josip-zg1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pogledaj ovdje. Imaš 4 rješenja pa probaj nešto od toga ako će ti raditi.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Josip-zg1 kaže...

Mislim da ti salju u petak, meni je dosla poruka od GLS kurirske sluzbe da je paket spreman od Santa Domenice i da ce mi javit kada ce biti isporucen

 

 

A moze sad meni mala pomoć, zašto se ne mogu povezati sa prijateljima za „party“ razgovor. S nekima uopće ne mogu a s nekima nakon 10 pokušaja. Sliko sam Vam šta mi stalno izbacuje. Unaprijed Hvala

 Mislim da ti je to do Rest modea. Odnosno, ako "upalis" plejku iz Rest modea, i onda probas chat, nece ti raditi tj izbaciti ce ti tu gresku. Restartas plejku i bude sve ok.

 

Naravno, mozda je i do druge strane a ne do tebe - ako sam jedan od vas upali iz rest modea, izbacuje tu gresku - ugl poanta je da nakon paljenja iz rest modea chat ne radi, treba rebootati konzolu. Skuzio metodama eliminacije i pokusaja i pogreske :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 13:08 (Minneyar).
14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo jučer plejku u Linksu, dobio PS4 i jedan Dualshock kontroler. 

 

E sad, pri prvom paljenju, traži me da priključim kontroler putem USB-a u plejku i pritisnem PS gumb kako bi nastavio. 

 

Probam. Ništa - samo blinka neko plavo-bijelo svijetlo jedno 10 sekundi. Probam ugasiti i upaliti PS, opet, ista priča. Probam resetirat gamepad pomoću one reset tipke iza i opet - ništa. 

 

Raspeezdim se i odem u Links po još jedan dualshock - s tim radi iz prve, isti USB kabel, isti port na PS-u.

 

Ovaj koji sam dobio uz PS i koji se ne spaja niti ne svijetli narančasto dok je na USB-u, ali ga mogu povezati sa laptopom putem Bluetootha, znači nije krepan skroz. Ima neki način da ga se osposobi, jer ću inače morati nositi vjerojatno cijeli paket na garanciju, a za to nemam volje jer pitaj boga kad ću ga dobiti natrag. 

 

Hvala.

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Probaj ga eventualno resetirati, možda pomogne. Imaš sa stražnje strane rupicu na kotroleru. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže... 

Moguća klasična navlakuša kao i svaki put do sada. Dođeš i kažu, sve rasprodano. Već je bilo o tome u novinama kako zavlače ljude samo da bi došli do njihovog dućana. 

 Bio sam tamo u dućanu i stvarno je bilo svega. Samsung 4K smart televizori 140cm za 3000kuna, bilo je sigurno deset komada jš kad sam ja došao oko 5 popodne, bilo je i dalje hrpa DS4 iako su ih ljudi stalno uzimali i kupovali, stvarno je bilo sve robe koja je bila na popustu. Iako mi dućan izgleda identično kao i prije, ima čak i manje robe, definitivno nisu stavili samo par komada na popust.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice