PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...

 

E sad, tu nastupaju oni rijetki slucajevi, ali ipak ih je bilo dovoljno da odbacimo statisticku gresku, kad se kupac vrati za pola sata-sat, i kaze - ekran je ostecen. Plastika je puknuta. U kutiji fali jedna nogica. Nedostaje daljinski ili baterije.....bilo sto.

 

Sto onda..... prvo pitanje koje ti sef postavi - dali je tv pregledan? Nije. Zasto nije? Ukoliko je odgovor bilo koji osim "kupac nije zelio"....onda imas problem. Ti, ne kupac. Naravno, sve se na kraju rijesi na zadovoljstvo kupca, da ne ispadne da se takve reklamacije po defaultu odbijaju, ali ostaje ti ta muka i gorak okus, nezadovoljan kupac, i pola trgovine koja slusa kako on galami da smo mu prodali pokidan televizor. A sve se moglo izbjeci jednostavnim otvaranjem kutije.

 

 

A da, nezgodne su to situacije, ali ne vidim kako bi to riješio osim da kupac i prodavač potpišu europsko izviješće o ispravnosti isporučenog proizvoda i popratnih dijelova.

A ne znam tko će ti to potpisati, brijem da takva trgovina ne bi dugo opstala. Zato sam mišljenja da se kupcu drugačije treba pokazati pažnja, a ne otvaranjem i pipkanjem po kupljenom proizvodu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hmm.. Mogao bih se i ja oglasiti oko teme otvaranja TV-a, pogotovo ako uzmem(o) u obzir da sam 1.6. kupio TV u dotičnoj trgovini. Mene nitko, naglašavam NITKO, nije niti pitao niti predložio niti "naredio" da se kutija otvori, TV izvadi i pregleda dal sve štima s njim. Došao, platio, pokupio iza u skladištu Elipsa, ubacio u auto i doviđenja. Doma sastavio i sve okej.  Barem su mi takva iskustva i sa svom dosadašnjom kupljenom elekronikom. No s druge strane, nisam baš siguran da li bi mi bila ugodna situacija da mi prodavač otvori skupocjeni TV i ostavi masne fleke.. U principu sam osobno ZA i PROTIV otvaranja istog.

 

ZA: ako bi se koristile bijele rukavice, što je meni neki min. baratanja sa takvim stvarima; odmah utvrdimo stanje jel sve okej i ako nije na licu mjesta riješimo eventualne probleme

PROTIV: nitko mi ne može garantirati da ga prodavač neće oštetiti prilikom vraćanja u kutiju, mislim dovoljan je jači pritisak na ekran, dođem doma uključim i vidim frku i tko je kriv? Ja i moj transport..; razvlačenje po podu i/ili pultu, ljudi bleje što kupujem, makar me generalno to ne dira, ali općenito mislim da je ipak malo neugodna scena; na kraju krajeva, osobno gubim onaj feeling otvaranja nove stvari iz kutije, neopisiv osjećaj ; itd. da ne duljim..

 

Ovako kada zbrojim u cjelini, složio bih se s Bitangom. Internet trgovina i rok od 14 dana ukoliko ne štima. Amen. Više povjerenja gajim pakiranju u tvornici nego nekom prodavaču u dućanu. NHF

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
PlayStation 4

Da li je ovo PlayStation 4 tema ili TV tema?

I am over 9000!!!
 
6 2 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ne brini,svako malo odlutaju van teme.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Da li je ovo PlayStation 4 tema ili TV tema?

 Osim o PS4-u ovdje se voli raspravljati i o ostalim životno važnim temama prosječnog vlasnika PS4; TV-i, slušalice, udaljenost od tv-a, odnos sa ženom/curom/ljubavnicom. Temi to daje dašak svježine kojeg podržavam. 

 

P.S. Kupio sam sveukupno četiri tv-a; tri u Elipsu i jedan u Emmezeti. Nijedan TV nisu otvorili prilikom kupovine. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Baš nekako ne volim taj Elipso...tamo odem kupit samo onak neka "sr***" tipa razdjelnik za utičnicu itd...a da mi se neda do chipoteke ili sam već u šopingu sa ženom pa eto, usput mi je...od ostaloga sam tamo kupio usisavač kojem je, pazi sad, pukla plastična CIJEV pri vrhu (koja ulazi u metalni dio cijevi), doslovno se rascvjetala i koja mi je sad zalijepljena sa izolir trakom do sljedeće kupovine usisavača...a to neće biti u Elipsu. A da ne pričam o osoblju koje je toliko nezainteresirano za kupca, toliko neposlužno, praktičk iih moraš molit da dođu dotebe da ti nešto pokažu ili posluže...

...da tamo kupim PS4 ili TV ili nešto tako, stvarno nebih.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
8 godina
offline
PlayStation 4

A cuj, i nije rijec bila o net kupovini, vec o kupovini u trgovini.... a u tom slucaju, svakako bih radije pregledao dok sam tamo, nego se objasnjavao s nekim da ja nisam kriv ukoliko nesto ne stima.....

 

No, svako od nas ima svoje veselje, nema tu nista lose....

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Shivi kaže...

Da li je ovo PlayStation 4 tema ili TV tema?

 Osim o PS4-u ovdje se voli raspravljati i o ostalim životno važnim temama prosječnog vlasnika PS4; TV-i, slušalice, udaljenost od tv-a, odnos sa ženom/curom/ljubavnicom. Temi to daje dašak svježine kojeg podržavam. 

 

P.S. Kupio sam sveukupno četiri tv-a; tri u Elipsu i jedan u Emmezeti. Nijedan TV nisu otvorili prilikom kupovine. 

 Sry, nisam znao kada "kul" ekipa foruma zaluta u offtopic da je to dasak svjezine, ali kada netko tko rijetko posta skrene sa teme, odma drvlje i kamenje.

Kako na ovoj temi tako i na ostalima. Nije ni cudo sto ljudi sve rijede dolaze na forum...

I am over 9000!!!
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Gledam dying light po oglasima i nema ih bas puni.Na let go niti jedan rezultat,na fb marketplace svega 1 a na njuški 10ak komada.To moze znaciti samo dvije stvari;ili je igra toliko dobra pa ju ne zele prodavati ili je loša da su je se svi vec rijesili 🤣

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dali ima netko info kada će opet ponuditi Spiderman DLC na HR store po nižoj cijeni?
Malo mi je previše dati 150 kn, pošto sam toliko FULL igru platio.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Gledam dying light po oglasima i nema ih bas puni.Na let go niti jedan rezultat,na fb marketplace svega 1 a na njuški 10ak komada.To moze znaciti samo dvije stvari;ili je igra toliko dobra pa ju ne zele prodavati ili je loša da su je se svi vec rijesili 🤣

Cekaj digitalno sale.

 

https://blog.eu.playstation.com/2019/07/10/july-savings-kick-off-today-on-playstation-store/ 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
PlayStation 4

Mene dying light nije bas extra odusevio....

 

Posebice sami pocetak gdje je onaj parkour tutorijal samo cjedilo za zivce, a kasnije tijekom igre koristis mozda 0,2% tih tehnika, jednostavno nema potrebe, niti ti igdje zivot ovisi o pravilnoj upotrebi bilo koje te parkour fore....

 

Mozda na nekoj najtezoj razini, ali na normalu, ako znas skociti s tocke a na tocku b, ili preskociti objek c, poprilicno si siguran.... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
big_guy kaže...

Gledam dying light po oglasima i nema ih bas puni.Na let go niti jedan rezultat,na fb marketplace svega 1 a na njuški 10ak komada.To moze znaciti samo dvije stvari;ili je igra toliko dobra pa ju ne zele prodavati ili je loša da su je se svi vec rijesili 🤣

Cekaj digitalno sale.

 

https://blog.eu.playstation.com/2019/07/10/july-savings-kick-off-today-on-playstation-store/ 

 Ma ne uzimam bas digitalno iz razloga sto ne mogu mjenjati/prodati a ovako sa fizickim kopijama sam uvijek na 0 ili malo ispod.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

 Sry, nisam znao kada "kul" ekipa foruma zaluta u offtopic da je to dasak svjezine, ali kada netko tko rijetko posta skrene sa teme, odma drvlje i kamenje.

Kako na ovoj temi tako i na ostalima. Nije ni cudo sto ljudi sve rijede dolaze na forum...

 

Nisam primjetio da se ovdje ljude proziva za offtopic, no opet, moguće je da sam u krivu. Više je bilo prozivanja ljude koji su svakodnevno dolazili sa upitom "kako dijeliti accounte" iako je tema bila milijun puta objašnjena. Btw, već dugo to nitko nije pitao...

 

Što se tiče Elipsa, ja sam ravnodušan prema njima. Tri puta se dogodilo da je TV koji sam u tom trenutku htio kupiti kod njih bio na sniženju; inače su mi nothing spešl. 

 

Ja isto čekam Spiderman DLC-ove, mogli bi uskoro na sniženje (nagađam). 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Uglavnom, vidim neki july savings nema nista ekstra. Na kraju od svega ponudenog

sam uzeo tomb rider za 45kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Gledam dying light po oglasima i nema ih bas puni.Na let go niti jedan rezultat,na fb marketplace svega 1 a na njuški 10ak komada.To moze znaciti samo dvije stvari;ili je igra toliko dobra pa ju ne zele prodavati ili je loša da su je se svi vec rijesili 🤣

 Ja sam je uzeo prije par mjeseci na storeu kad je bila na snizenju i igrao sam je malo i odustao.Jako volim tematiku zombija u igrama al ta igra mi nije sjela.Igrao sam je cak malo i na silu i nisam mogao vise.Jednostavno "not my cup of tea" sto bi ameri rekli...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 13:37 (stribs).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Mene kopka a bome već sam ubacio i u košaricu ovaj The Evil Within i Assassin's Creed Origins-Deluxe Edition, sve zajedno bi me došlo oko 220kn,prva igra je na 74% sniženju a Assassin je na 71% što je smatram korektno sniženje i ušteda je skoro 600kn od redovne full cijene obe ove igra u ovim izdanjima.

Sumnjam da će ikad više ić niže od ovog a pošto ja neuzimam Playstation plus membership skoro nikad, neće me puno bolit briga ako ih nekad i ubace free kao sad ovaj Detroit Become Human.

Šta kažete jesu ok ove dvije igre ili je pogrešan odabir?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 13:48 (cesnjovka).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Vec smo pisali, evil within je jako dobra igra, meni odlicna. Ima nekih svojih musica, ali ako volis horror igre, obavezno odigrati, i prvi i drugi dio....

Children Shouldn't Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
cesnjovka kaže...

Mene kopka a bome već sam ubacio i u košaricu ovaj The Evil Within i Assassin's Creed Origins-Deluxe Edition, sve zajedno bi me došlo oko 220kn,prva igra je na 74% sniženju a Assassin je na 71% što je smatram korektno sniženje i ušteda je skoro 600kn od redovne full cijene obe ove igra u ovim izdanjima.

Sumnjam da će ikad više ić niže od ovog a pošto ja neuzimam Playstation plus membership skoro nikad, neće me puno bolit briga ako ih nekad i ubace free kao sad ovaj Detroit Become Human.

Šta kažete jesu ok ove dvije igre ili je pogrešan odabir?

 Origins je odličan ali uzmi u obzir da deluxe edition ne dolazi sa story DLC-ovima a oni su, kao i season pass, jako rijetko na popustu.

MadeInCroatia
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

aaa znači tako hvala ti puno  koliko sam skužio samo Gold Edition koji je isto na sniženju 70% 230kn sadrži sve, baš sam sad pročitao ima i season pass uključen.

Ma nema veze izbacio sam deluxe iz košare stavit ću samo osnovnu full game 149kn 72%, a ove season passeve će oni kad tad oborit cijenu, jer dok ja to sve odigram proće godina dana pa ako mi se bude htjelo nastavljat ti season passevi će tad bit đaba.

 

Mislio sam uzet ovaj odličan A Plague Tale: Innocence ali samo je na 34% sniženju sa 350kn na 230kn .Idealno bi mi bilo kad ga budu spustili na 50 i više %....

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 16:33 (cesnjovka).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Dali ima netko info kada će opet ponuditi Spiderman DLC na HR store po nižoj cijeni?
Malo mi je previše dati 150 kn, pošto sam toliko FULL igru platio.

 Itko?

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Gledam dying light po oglasima i nema ih bas puni.Na let go niti jedan rezultat,na fb marketplace svega 1 a na njuški 10ak komada.To moze znaciti samo dvije stvari;ili je igra toliko dobra pa ju ne zele prodavati ili je loša da su je se svi vec rijesili 🤣

 Jedna od najboljih igri koje sam igrao... živa zaraza nemoš prestat igrat...od mene 10/10

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Da se pohvalim 😁 ak ce neko htjet rokat online javite pa.se dodamo.

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
cesnjovka kaže...

aaa znači tako hvala ti puno  koliko sam skužio samo Gold Edition koji je isto na sniženju 70% 230kn sadrži sve, baš sam sad pročitao ima i season pass uključen.

Ma nema veze izbacio sam deluxe iz košare stavit ću samo osnovnu full game 149kn 72%, a ove season passeve će oni kad tad oborit cijenu, jer dok ja to sve odigram proće godina dana pa ako mi se bude htjelo nastavljat ti season passevi će tad bit đaba.

 

Mislio sam uzet ovaj odličan A Plague Tale: Innocence ali samo je na 34% sniženju sa 350kn na 230kn .Idealno bi mi bilo kad ga budu spustili na 50 i više %....

 

Vezano za Plague Tale, ali nevezano za PS4, igra je jučer dodana u Origin Access Premier na PC-ju, pa tko ima pretplatu... Mene ugodno iznenadilo.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
big_guy kaže...

Gledam dying light po oglasima i nema ih bas puni.Na let go niti jedan rezultat,na fb marketplace svega 1 a na njuški 10ak komada.To moze znaciti samo dvije stvari;ili je igra toliko dobra pa ju ne zele prodavati ili je loša da su je se svi vec rijesili 🤣

 Jedna od najboljih igri koje sam igrao... živa zaraza nemoš prestat igrat...od mene 10/10

 Naručio sam...90 kn :)

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Tak sam dobar u crashu da me jedan frajer online u utrci prestigao za krug.

:')

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 16:21 (bloodborne).
Moj PC  
8 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja uzeo The Evil Within i Assassin's Creed Origins-Deluxe Edition izišlo me oko 200kn. 

Ej jel tko znao koliko bi me došla nadogradnja upgrade HDD na 2TB za Ps4 Pro nemislim tu na vanjske externe hardove to znam da mogu na taj način ali baš me zanima jel tko radio upgrade internog HDD u konzoli.Malo mi je ovih 1TB.

Cijena takvog zahvata me zanima bili moglo bit oko 500-600kn ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 23:15 (cesnjovka).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa.....cijena bilo kojeg 2tb diska koji po debljini stane, 7mm je debljina cini mi se......

Ali stvarno nista ne gubis ako koristis externi preko usb-a, a ne prolazis cijelu proceduru s instaliranjem sistema, i prebacivanjem podataka, sto nije bas brz proces.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
cesnjovka kaže...

Ja uzeo The Evil Within i Assassin's Creed Origins-Deluxe Edition izišlo me oko 200kn. 

Ej jel tko znao koliko bi me došla nadogradnja upgrade HDD na 2TB za Ps4 Pro nemislim tu na vanjske externe hardove to znam da mogu na taj način ali baš me zanima jel tko radio upgrade internog HDD u konzoli.Malo mi je ovih 1TB.

Cijena takvog zahvata me zanima bili moglo bit oko 500-600kn ?

 

pa nije ti to nikakva mudrost... s obzirom da imas pro uzmi ssd a ako nemas onda SSHD ... na amazonu je 2tb oko 80€  ... sam zamjenis i reinstaliras sustav... a poslije treba samo jos sve igre poskidat i instalirat...

 

mislim i ja da ti je bolje i lakse uzeti neki vanjski disk, ali obavezno pazi da ti ne uvale USB2 ....

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MarioArt kaže...
cesnjovka kaže...

Ja uzeo The Evil Within i Assassin's Creed Origins-Deluxe Edition izišlo me oko 200kn. 

Ej jel tko znao koliko bi me došla nadogradnja upgrade HDD na 2TB za Ps4 Pro nemislim tu na vanjske externe hardove to znam da mogu na taj način ali baš me zanima jel tko radio upgrade internog HDD u konzoli.Malo mi je ovih 1TB.

Cijena takvog zahvata me zanima bili moglo bit oko 500-600kn ?

 

pa nije ti to nikakva mudrost... s obzirom da imas pro uzmi ssd a ako nemas onda SSHD ... na amazonu je 2tb oko 80€  ... sam zamjenis i reinstaliras sustav... a poslije treba samo jos sve igre poskidat i instalirat...

 

mislim i ja da ti je bolje i lakse uzeti neki vanjski disk, ali obavezno pazi da ti ne uvale USB2 ....

 Uzet ću ovo: https://www.instar-informatika.hr/eksterni-disk-wd-my-passport-gaming-storage-ps4-2tb/0130802/product/

 

Neću brčkat po konzoli ili je nosit na servis zbog tog upgradea jer onda će bit sve igre izbrisane pa ih onda ja kasnije moram sve vraćat.Tako da sam prelomio i sa externim ću to riješit i fino imat 3TB prostora ukupno na PS4 Pro. Miran do 2022g a 2022/2023 valjda probam nabavit PS5 to će bit idealno doba za to.

 

I sad sam morao izbrisat Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands igru jer nisam mogao instalirat The Evil Within i Assassin's Creed Origins-Deluxe Edition naprosto pun sam ko šipak i moram se proširit sa pohranom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 7:48 (cesnjovka).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice