PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.212
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Da li netko zna zasto joystici OVAKO popizde ? Prije mi se to nije desavalo sada vec 2x u zadnjih 6 mj.

 Božićni mod upaljen:) 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

A kako sam ja potrefio na los hladnjak u svom glacier white pro.... sinoc probam preko psnow (downloadovan) God of War i nije normalno koliko je konstantno glasna konzola sve vrijeme. Nisam do sad vidio igru da bas konstantno maksimalno zuji, toliko da koliko god pojacam TV opet se ne cuje dobro zvuk igre....

 

Da nije vec blizu kraja zivotni vijek narucio bih zamjenski hladnjak jer sam vidio da ima model koji se zamijeni i razlika drasticna. Ovako mi se ne da zafrkavati tim mogu se strpiti jos godinu ili malo vise do izlaska PS5. Ne bih ni da rizikujem da sta zeznem bezveze.

 

Nego odusevljen sam sa GOW, ranije sam ga igrao na slim i na starom TV, sinoc kada sam igrao nisam mogao da vjerujem da je to ista igra toliko lijepse i bolje izgleda sve sada.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Taman sam pošao pisati za ps now, malo mi je čudna ova pretplata, pa jača je od ps plusa a isto košta zar ne

Čudno mi je da daju naslove ko u4 sad gow i mnoge, još mi nije jasnije što su stavili download onda kad skines igru igras je kako treba a onako bi streamao 720p jel?

 

Meni na pcu radi ok za single player naslove ali me zanima hoće li biti isti input lag kad bi imao upload 15 i 30 jer samo piše minimum da je 5 a ja imam oko 7mbps, e sad platio bi ja veći i bolji net da imam 15akmbps uploada ali ako će bit bolje u igri, npr bloodborne ne vjerujem da se može lako igrati sa ovakvom postavkom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vrijedi li kupiti Ps VR u 2019 ili je neisplativo tj nije to jos to 😁 Kakva imate iskustva, ako ko zeli podijeliti! ☺️Thx!
Odmori se u Istini!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

Taman sam pošao pisati za ps now, malo mi je čudna ova pretplata, pa jača je od ps plusa a isto košta zar ne

Čudno mi je da daju naslove ko u4 sad gow i mnoge, još mi nije jasnije što su stavili download onda kad skines igru igras je kako treba a onako bi streamao 720p jel?

 

Meni na pcu radi ok za single player naslove ali me zanima hoće li biti isti input lag kad bi imao upload 15 i 30 jer samo piše minimum da je 5 a ja imam oko 7mbps, e sad platio bi ja veći i bolji net da imam 15akmbps uploada ali ako će bit bolje u igri, npr bloodborne ne vjerujem da se može lako igrati sa ovakvom postavkom.

Taman sam mislio uzeti ps now za pc da odigram mg4 i tlou(po treći put). Ti si kupio negdje 10 dolara bon pa ukucao u ps now pc app? Ja imam 50/10 internet.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Vrijedi li kupiti Ps VR u 2019 ili je neisplativo tj nije to jos to 😁 Kakva imate iskustva, ako ko zeli podijeliti! ☺️Thx!

 

Fora je za isprobati, ali previše gnjavaže i brzo te pusti. Ako ćeš uopće izdržati bez mučnina ili bar već nelagode.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
@Bitanga tako sam nekako i ja mislio nije to za duge staze, vec samo gust, steta! Ovako sam s vidom na vi, a onako bi oslijepio! Hvala lijepa👍☺️
Odmori se u Istini!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
hanteed kaže...

Taman sam pošao pisati za ps now, malo mi je čudna ova pretplata, pa jača je od ps plusa a isto košta zar ne

Čudno mi je da daju naslove ko u4 sad gow i mnoge, još mi nije jasnije što su stavili download onda kad skines igru igras je kako treba a onako bi streamao 720p jel?

 

Meni na pcu radi ok za single player naslove ali me zanima hoće li biti isti input lag kad bi imao upload 15 i 30 jer samo piše minimum da je 5 a ja imam oko 7mbps, e sad platio bi ja veći i bolji net da imam 15akmbps uploada ali ako će bit bolje u igri, npr bloodborne ne vjerujem da se može lako igrati sa ovakvom postavkom.

Taman sam mislio uzeti ps now za pc da odigram mg4 i tlou(po treći put). Ti si kupio negdje 10 dolara bon pa ukucao u ps now pc app? Ja imam 50/10 internet.

 Ja prelazim mgs4, prvo skino app onda se logirao e onda kupio na stranici g2a 3 puta po 5gbp pa platio 13 funti mjesec dana, tu sam se zajebo sto nisam u komadu uzeo. Uglavnom nemam dualshock 4 pa mislim da mi ne rade neke igre dakle nemogu ih ni upaliti ali nisam detaljno isprobavao jer trenutno prelazim mgs4. Isplati se uzeti radi nekih sp igara gdje nije toliko bitan response time tipa ovaj mgs4 od 20 sati igranja ima 9 sati cutscena. Sad ne znam bi li za americki akaunt uzeo iducu pretplatu kako to ide radi tih servera oce li stopati i to stvarno ne znam. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neće mi plejku uopće više spojiti na WiFi mrežu. U čemu je problem?
A1 je mreža, čitao sam da je bilo nekih problema prije dan-dva. Nešto s DNS ne valja očito?
Riješenje?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Imao sam sličan problem prije cca godinu dana nakon jednog ps updatea. Pokušaj staviti Primary DNS: 8.8.8.8 and Secondary DNS: 8.8.4.4

PSN Grimsey2955
14 godina
offline
PlayStation 4

VR je vrijedan pažnje. Odlično i dosad neviđeno iskustvo pa preporučam svakome da proba. No brzo dosadi pa ne vrijedi novce za koje se prodaje. Za Božić je bio sa nekim popustima 1000 kn na eKupi i toliko vrijedi.

 
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

PS now se nemre složit ako paypal nije vezan za neku američku adresu, ili bilo koju drugu di PS now radi?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Proc ce jos sigurno 2 generacije konzola da igramo na VRu nešto nešto kvalitetno i visokobudgetno, naravno ako VR ikad zaživi kako spada... 

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...

PS now se nemre složit ako paypal nije vezan za neku američku adresu, ili bilo koju drugu di PS now radi?

 Napravi US ili UK account i kupi PS bonove i onda uzmi iz walleta. Tako bi trebalo radit.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Imam US account, igre sam inače kupovao bonovima, ali kad idem pokrenut ps now traži me da upišem karticu ili spojim paypal. Upišem paypal i javlja da nije dobar mail ili pass, a pretpostavljam da je razlog jer vidi da nije američka adresa.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 5:56 (kbenzema).
12 godina
offline
PlayStation 4

Produžujem ugovor za mob pa mogu uzeti plejku uz to. Prodao sam bio svoj ps4 i sada nakon manje od godinu dana opet imam želju za ps4 zbog days gone i the tlou. Zanima me je li presudno ići na PRO ili može proći i slim. Ne bih ni uzimao da ne dolazi već u 2 mj. tlou 2 i čekati ps5 bi mi bilo previše. Kolega ina slim i ne buni se ništa, ali brine me tlou 2. Imam 4k tv, ali sam zadnji put stavio na 1080 jer mi je inače PRO bio toliko bučan da ga navečer nisam mogao igrati. Valjda uz nove pretplate davaju i ove novije modele ako ima kakve razlike uopće. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Produžujem ugovor za mob pa mogu uzeti plejku uz to. Prodao sam bio svoj ps4 i sada nakon manje od godinu dana opet imam želju za ps4 zbog days gone i the tlou. Zanima me je li presudno ići na PRO ili može proći i slim. Ne bih ni uzimao da ne dolazi već u 2 mj. tlou 2 i čekati ps5 bi mi bilo previše. Kolega ina slim i ne buni se ništa, ali brine me tlou 2. Imam 4k tv, ali sam zadnji put stavio na 1080 jer mi je inače PRO bio toliko bučan da ga navečer nisam mogao igrati. Valjda uz nove pretplate davaju i ove novije modele ako ima kakve razlike uopće. 

 Ne znam kolika je razlika u cijeni, ali nerealno je očekivati da će se igra jednako vrtjeti i jednako izgledati na PRO i na slim modelu.

 

Ova zadnja revizija PRO je definitivno puno bolja što se tiče glasnoće ventilatora. Navodno se nešto više grije, ali osobno uvijek dajem prednost tišini. Igrao sam samo Days Gone na njemu pa nemam baš puno za usporedbu, ali ta igra definitivno ne izgleda loše. I ventilator se praktički uopće ne čuje. God of War je bio najveći zalogaj koliko pamtim, posebno u performance modu. Bez slušalica je bilo na granici igrivosti. Nemam više GoW kod sebe da mogu usporediti, ali siguran sam da bi se razlika osjetila i u toj igri.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
PlayStation 4

Hexfire, hvala puno. Upravo to me najviše zanimalo jer mi je bilo na tom PRO šta sam prodao nemoguće igrati navečer od buke. Taman djeca zaspe i ja da malo igram, ali ps4 se ćuo kao da će poletiti Ako je u ponudi ta nova verzija onda ću uzeti. Hvala. Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Zanim me ako uzmem Playstation 4 u Njemackoj da li garancija vrijedi i u HR? Navodno vrijedi, ali ako netko zna sigurno, pa da mi potvrdi. Hvala :D 

10 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa moze pomoc,jebi ga vjerovatno je vec napisano 10 puta ista stvar ali evo prosao sam zanjih 5-6 stranica,a i vise starih nikako da potrefim.

Zanima me je li moguce da ja i frend koji je u njemackoj djelimo ps plus preplatu i igru istu?

Uglavnom uzeo bih preplatu i fifu 20 pa da mozemo nekad zabacit jedan protiv drugog inace ps4 slabo i igram ako to nije moguce nebih ni uzimao preplatu i fifu bezveze.

Znam da se moze djelit ps plus,trebam postavit svoj acc kao primarni pa onda na njegov prijavit se sa svojim i postavit ga primarnim,a na svom igram na drugom acc,a zapamti mi da mi je bio premium ovaj acc s kojim sam se prijavio na njegov?

Znam da mogu guglat itd..ali volim cut objasnjenje od nekog ko je to radio da znam kako tocno to ide.

Ne trebate ni objasnjavat ako je neko vec pisao samo nek mi link posalje od posta prije.

Hvala svakako.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Ekipa moze pomoc,jebi ga vjerovatno je vec napisano 10 puta ista stvar ali evo prosao sam zanjih 5-6 stranica,a i vise starih nikako da potrefim.

Zanima me je li moguce da ja i frend koji je u njemackoj djelimo ps plus preplatu i igru istu?

Uglavnom uzeo bih preplatu i fifu 20 pa da mozemo nekad zabacit jedan protiv drugog inace ps4 slabo i igram ako to nije moguce nebih ni uzimao preplatu i fifu bezveze.

Znam da se moze djelit ps plus,trebam postavit svoj acc kao primarni pa onda na njegov prijavit se sa svojim i postavit ga primarnim,a na svom igram na drugom acc,a zapamti mi da mi je bio premium ovaj acc s kojim sam se prijavio na njegov?

Znam da mogu guglat itd..ali volim cut objasnjenje od nekog ko je to radio da znam kako tocno to ide.

Ne trebate ni objasnjavat ako je neko vec pisao samo nek mi link posalje od posta prije.

Hvala svakako.

 

 Evo prije sam objašnjavao pa sam ti to kopirao:

Da moguće je.

Možete dijeliti PS+ pretplatu (znači jedan kupi PS+ i vrijedi za onog drugog) i igre.

Ti se na svojem PS ulogiraš sa njegovim acc. označiš svoju konzolu kao primarnu sa njegovim acc..

On isto to napravi sa tvojim acc. na svojoj konzoli. Skine(š) igre iz library-a i opet se logiraš sa svojim acc. na svojoj konzoli i igraš njegove igre možete igrati i istu igru u isto vrijeme.

Ali ne smijete mjenjati ono sa primarnim konzolama.

Odnosno možete ako vam za nešto zatreba, ali dok ne vratite  igre će biti zaključane.

Promjene primarne konzole radite samo na konzoli jer se može napraviti koliko hoćete puta, ali ako to napraviš na PC-u moći ćeš samo 1 u 6 mj. čini mi se.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2019 10:12 (hummer0).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Evo prije sam objašnjavao pa sam ti to kopirao:

Da moguće je.

Možete dijeliti PS+ pretplatu (znači jedan kupi PS+ i vrijedi za onog drugog) i igre.

Ti se na svojem PS ulogiraš sa njegovim acc. označiš svoju konzolu kao primarnu sa njegovim acc..

On isto to napravi sa tvojim acc. na svojoj konzoli. Skine(š) igre iz library-a i opet se logiraš sa svojim acc. na svojoj konzoli i igraš njegove igre možete igrati i istu igru u isto vrijeme.

Ali ne smijete mjenjati ono sa primarnim konzolama.

Odnosno možete ako vam za nešto zatreba, ali dok ne vratite  igre će biti zaključane.

Promjene primarne konzole radite samo na konzoli jer se može napraviti koliko hoćete puta, ali ako to napraviš na PC-u moći ćeš samo 1 u 6 mj. čini mi se.

Evo bas sam pogledao malo po netu nego svak nesto pise drugo pa me samo zbuni,zato sam i pitao ovdje jer znam da je price bilo oko tog.

A prijatelja sam navukao na fifu dok je bio na praznicima ovdje,pa sad oce da igramo online,a iskreno mi se ne daje 60e za preplatu i jos toliko za igru,pa sam se sitio ovog da bi mogli na ovaj nacin pa podilit.

Znaci nije bitno koja drzava je na racunu samo je bitno da je ps plus aktiviran i digitalna kopija igre se kupi na tom racunu s preplatom i tad kad je skinem na svoj ps4 postavim na njegov ps4 taj racun kao primarni tako da i on ima onda pristup fifi20 na svom ps4?

Tom logikom ja imam pristup fifi 20 i preplati jer sam vec prije tog skinio igru i aktivirao preplatu samo mi nije primaran acc,a on dobije pristup jer se prijavio na ps4 sa racunom koji ima preplatu?

Kontkretno me samo fifa 20 zanima da mozemo igrat jedan protiv drugog nista vise,na pcu necu nista dirat.

 

 

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Play Station 4
Imam problem već par dana s spajanjem na internet.
Konzola je do prije par dana normalno radila, a sad se ne želi povezati.
Navodno je dan prije toga nešto bilo s A1 (nestanak rada ili nešto?!).
Jednostavno se spoji, pa od spoji i tako u krug. Uđem u igricu i dobijem poruku tipa: network unavailable ili cannot connect to server.. Tako nešto. Dali ima netko neko riješenje?
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
hummer0 kaže...

 Evo prije sam objašnjavao pa sam ti to kopirao:

Da moguće je.

Možete dijeliti PS+ pretplatu (znači jedan kupi PS+ i vrijedi za onog drugog) i igre.

Ti se na svojem PS ulogiraš sa njegovim acc. označiš svoju konzolu kao primarnu sa njegovim acc..

On isto to napravi sa tvojim acc. na svojoj konzoli. Skine(š) igre iz library-a i opet se logiraš sa svojim acc. na svojoj konzoli i igraš njegove igre možete igrati i istu igru u isto vrijeme.

Ali ne smijete mjenjati ono sa primarnim konzolama.

Odnosno možete ako vam za nešto zatreba, ali dok ne vratite  igre će biti zaključane.

Promjene primarne konzole radite samo na konzoli jer se može napraviti koliko hoćete puta, ali ako to napraviš na PC-u moći ćeš samo 1 u 6 mj. čini mi se.

Evo bas sam pogledao malo po netu nego svak nesto pise drugo pa me samo zbuni,zato sam i pitao ovdje jer znam da je price bilo oko tog.

A prijatelja sam navukao na fifu dok je bio na praznicima ovdje,pa sad oce da igramo online,a iskreno mi se ne daje 60e za preplatu i jos toliko za igru,pa sam se sitio ovog da bi mogli na ovaj nacin pa podilit.

Znaci nije bitno koja drzava je na racunu samo je bitno da je ps plus aktiviran i digitalna kopija igre se kupi na tom racunu s preplatom i tad kad je skinem na svoj ps4 postavim na njegov ps4 taj racun kao primarni tako da i on ima onda pristup fifi20 na svom ps4?

Tom logikom ja imam pristup fifi 20 i preplati jer sam vec prije tog skinio igru i aktivirao preplatu samo mi nije primaran acc,a on dobije pristup jer se prijavio na ps4 sa racunom koji ima preplatu?

Kontkretno me samo fifa 20 zanima da mozemo igrat jedan protiv drugog nista vise,na pcu necu nista dirat.

 

 

 Da on se logira sa tvojim acc. stavi da se skida Fifa odlogira se sa tvog acc. ode na svoj i tamo će mu biti igra u dowloadu. Ne treba više ići na tvoj acc. jedino nekad nakon update-a treba opet podesiti primarnu konzolu. Ali to se dešava 1 u 100 godina.

Samo ako mjenjaš primarnu konzolu uvijek na PS4 kao što je napisano.

Možeš i ti igrati njegove igre ako ima digitalne na svom acc..

Znači to sve vrijedi za digitalne igre ne za fizičke.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...  

 Da on se logira sa tvojim acc. stavi da se skida Fifa odlogira se sa tvog acc. ode na svoj i tamo će mu biti igra u dowloadu. Ne treba više ići na tvoj acc. jedino nekad nakon update-a treba opet podesiti primarnu konzolu. Ali to se dešava 1 u 100 godina.

Samo ako mjenjaš primarnu konzolu uvijek na PS4 kao što je napisano.

Možeš i ti igrati njegove igre ako ima digitalne na svom acc..

Znači to sve vrijedi za digitalne igre ne za fizičke.

Kuzim,kuzim...a ok ovo je onda odlicno za ovakve stvari duplo jeftinije te izadje.Logicno da ne vrijedi za fizicke igre,kad bez cda ne moze.

 

Samo jedno pitanje,zasto se prijavljujem s njegovim acc na svoj?meni on ne treba,jer ne dobijem nista s tim,samo njemu treba pristup fifi i ps plusu,a to dobije s mojim acc kad ga stavi za primarnog i tada moze na osalim acc igrati online i skidati sve jer je dobio ps plus pristup radi mog acc?

Nesto propustam?

 

Hvala u svakom slucaju.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2019 12:19 (hrka11).
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

PS4 System Software Update 7.00

RD
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...
Imam problem već par dana s spajanjem na internet.
Konzola je do prije par dana normalno radila, a sad se ne želi povezati.
Navodno je dan prije toga nešto bilo s A1 (nestanak rada ili nešto?!).
Jednostavno se spoji, pa od spoji i tako u krug. Uđem u igricu i dobijem poruku tipa: network unavailable ili cannot connect to server.. Tako nešto. Dali ima netko neko riješenje?

 Ne znam čemu TD kolega. Ima netko riješenje?

13 godina
offline
Re: Play Station 4
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Imam problem već par dana s spajanjem na internet.
Konzola je do prije par dana normalno radila, a sad se ne želi povezati.
Navodno je dan prije toga nešto bilo s A1 (nestanak rada ili nešto?!).
Jednostavno se spoji, pa od spoji i tako u krug. Uđem u igricu i dobijem poruku tipa: network unavailable ili cannot connect to server.. Tako nešto. Dali ima netko neko riješenje?

 Ne znam čemu TD kolega. Ima netko riješenje?

 Probaj update ovaj danas napraviti na 7.0 možda ti proradi.

Ja sam na t-com-u sve ok.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
REDDEVILS kaže...

PS4 System Software Update 7.00

 

Baš sam neki dan opet probao Remote Play, ovaj puta na iPadu što bi kao trebalo raditi kao urica.

WiFi ruter u istoj sobi, playka pokraj mene. Pokrenem DeadCells, igrao sam jedno 3 minute prije nego je pukao RemotePlay.

Pošto je i telka bila ispred mene vidio sam da čim je pukla konekcija, kontroler se diskonektao naravno, a lik u igri je nastavio trčati ravno u neprijatelje.

Super dok igraš igru gdje ti smrt može značiti da moraš sve ispočetka. Uglavnom, žali bože featurea.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Play Station 4
hummer0 kaže...
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Imam problem već par dana s spajanjem na internet.
Konzola je do prije par dana normalno radila, a sad se ne želi povezati.
Navodno je dan prije toga nešto bilo s A1 (nestanak rada ili nešto?!).
Jednostavno se spoji, pa od spoji i tako u krug. Uđem u igricu i dobijem poruku tipa: network unavailable ili cannot connect to server.. Tako nešto. Dali ima netko neko riješenje?

 Ne znam čemu TD kolega. Ima netko riješenje?

 Probaj update ovaj danas napraviti na 7.0 možda ti proradi.

Ja sam na t-com-u sve ok.

 Instalirao još jutros, problem ostaje i dalje

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice