PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.263
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

@hex jako dobro napisano. Ja se pored svih igara za ps4 nekako uvijek vratim bloodborneu i tlou.

Iako ima jako puno dobrih igra ove dvije su mi jednostavno vjecne. I mislim da cu ih i sa ps5 povremeno nastaviti igrati.

Jos ako se sony odluci za bb 2 huhuhu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 22:42 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Gledam malo danas prve yt klipove u vezi NFS HEAT ...., pa me zanima čisto što vi mislite, isplati li se uzeti novi NFS (kad bude dostupan) ili da ga se preskoči? Inače čini mi se "bolji" u odnosu na Payback.... hvala unaprijed na mišljenju

 

Mala anketica:

 

0 Kupit ću
34 Neću
5 Nisam siguran još
1 Kupit ću ali na popustu
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Sljedeci nfs koji cu kupit i zaigrat ce biti underground 1 i 2 ili mw 2005 remastered.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Sljedeci nfs koji cu kupit i zaigrat ce biti underground 1 i 2 ili mw 2005 remastered.

 Da slazem se! Most wanted daleko najaci nfs kojega sam igrao.

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni je payback bio sasvim solidan i zabavan nfs, a ovih par prije njega mi svi bili bezveze. Ovaj novi heat mi se cini dobar i vjerovatno cu nabaviti po nekoj nižoj cijeni.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Da , payback mi je dobar , ali pored njega jos bi izdvojio The run , pored zanimljive kampanje jako zarazna mp komponenta .Igra se puno i sad iako je izasla prije 8 godina . I ja sam natuk`o skoro 600 sati na  njoj :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Po godini izlaska zadnji dobar mi je bio carbon. Gore 3 navedena da dodu u nekoj remastered verziji naravno postenoj uzeo bih bez razmisljanja.

Ali od toga nece biti nista, za mene je nfs nazalost odavno mrtav serijal toliko da se divim da uopce vise i izlazi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

I'll be damned

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

I'll be damned

 koje igre češ kupiti ?

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
bloodborne kaže...

I'll be damned

 koje igre češ kupiti ?

 Pa ako popust moram iskoristiti tj kod za popust na one u kosarici onda nijednu jer su skupa bile 350+ sad su 1000 😂

 

EDIT: mogu iskoristiti popust na bilo koje igre. Trenutno ne planiram nista kupiti, posto ne zelim da kod propadne.

Ako netko zeli moj popust neka tu citira pa eto da ispadne fer prvi koji citira i fakat ga planira iskoristiti neka se javi. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 20:15 (bloodborne).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni dali 15% popust. Ne kužim kojom logikom to oni dijele.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Meni dali 15% popust. Ne kužim kojom logikom to oni dijele.

 DeniZg Mislim da po veličini one stvari.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
ursusc355 kaže...
bloodborne kaže...

I'll be damned

 koje igre češ kupiti ?

 Pa ako popust moram iskoristiti tj kod za popust na one u kosarici onda nijednu jer su skupa bile 350+ sad su 1000 😂

 

EDIT: mogu iskoristiti popust na bilo koje igre. Trenutno ne planiram nista kupiti, posto ne zelim da kod propadne.

Ako netko zeli moj popust neka tu citira pa eto da ispadne fer prvi koji citira i fakat ga planira iskoristiti neka se javi. :)

 Ako stvarno ne planiraš iskoristiti, treba meni. Stavio sam Mortal Kombat 11 u košaricu prije 3 dana, ali ništa od popusta :D

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Meni dali 15% popust. Ne kužim kojom logikom to oni dijele.

 DeniZg Mislim da po veličini one stvari.

 Moguće. Što veća, dobiješ manji popust. Očekujem barem 75% off.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
PlayStation 4

I na koju foru se na kraju dobije popust? Kod mene ništa

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam uzeo na njuškalu days gone, kutija na njemačkom, ali u igri je i engleski i hrvatski jezik. 

Danas sam igrao malo previše 5,6 sati. Igra je dobra, ali baš šteta što likovi i priča nisu malo bolji da to bude odlično. Jeza me hvatala u nekim situacijama od zombija, baš se prepao par puta. Igram sa slušalicama i malo mi čudno da se zombiji čuju gotovo isto da li bili 30 metara od tebe ili su ti iza leđa. Možda je do mene i slušalica, ali nikako nisam mogao ocjeniti koliko su mi blizu. Vožnja motorom mi je dobra kao i zombiji i napucavanje sa ostalim bandama. Te lokacije, šume, tuneli, napuštena naselja, sve super, ali baš kao što je netko napisao fali neki grad(možda i ima kasnije). Ova igre me u nekim trenucima oduševi pa me onda hvata osjećaj da ipak nešto fali. Svakako volim tu temu i vrijedi je odigrati, ali kužim i one kojima se baš i nije svidjela. Ako se ne varam update na početku od 24 gb. Dok već skupaljam pare na US računu za TLOU 2, days gone će poslužiti do 2 mjeseca.  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 13:19 (mariclius).
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Raja jeste li nahajpani za PS5? Ja sam ranije kupovao nove konzole tek 3-5 godina nakon izlaska, dok padne cijena i budu paketi sa igrom i 2 kontrolera. Ovaj planiram kupiti Day One.

 

Kakva je kod vas situacija, da li kupujete odmah prvu verziju ili cekate da se izlijece djecije bolesti, izadje neki noviji model ili cak slim?

14 Kupujem odmah po izlasku!
23 Sacekat cu malo...
3 Cekam Slim
4 Kupujem tek "Pro"?
https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Najvjerojatnije preorder ako bude dobrih bundleova.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igra li netko Battlefield V?
Jel igra ispeglana i obogaćena mapama?
Iako sam stari Betlfildžija, nisam htio kupiti pri izlasku, ali vidim da je sad na finom sniženju.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 18:23 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ak bude prihvatljiva cijena ( citaj oko 3500kn ) onda odmah ako ne pricekat cu god dana.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
The Last of Us part II odgođen za kraj 5. mjeseca 2020. Do prvotnog roka ne bi stigli ispolirati igru na očekivanu razinu.
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Igra li netko Battlefield V?
Jel igra ispeglana i obogaćena mapama?
Iako sam stari Betlfildžija, nisam htio kupiti pri izlasku, ali vidim da je sad na finom sniženju.

 

Ja igram na PC-ju cijelo vrijeme od izlaska, kao i svaki prethodni Battlefield. Trenutno ima 13 mapa + 2 male, ograničene na samo neke modove. Za tjedan dana izlazi veliki expansion War in the Pacific, s Amerikancima i Japancima, dvije nove mape, novim vozilima, novim oružjima. Treća nova mapa za Pacific dolazi u prosincu.

 

Ja ni inače nisam imao puno prigovora na igru, social justice warriorse ne doživljavam, kao ni pacijente koji neće igrati igru jer je žensko na ekranu. Uz sve mušice i probleme, meni osobno za online napucavanje ne postoji ispoliranija i bolja igra od Battlefielda. Često toga ne budem svjestan dok ne pokrenem i isprobam nešto drugo.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da, mene najviše smeta ženska na naslovnici, pa razmišljam uzeti Deluxe gdje je vojnik naslikan.

 

Daj mi samo plz reci, kakav je Time to kill u odnosu na BF1? U BF5 beti mi se činilo da ginem od jednog metka kao u COD-u, što mi je bio glavni turn off.

PSN - DeniZg80
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

I Ubisoft odgodio watch dogs legion, gods & monsters i rainbow six quarantine

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Penzioniram se od gejminga kad istekne rok ps4-ki...iskreno, očekivao sam puno više prilikom nabave trenutne konzole, osim Dark Soulsa i prve polovice Bloodbornea ništa me nije osvojilo.
Još sam nahajpan samo na Elden Ring i Cyberpunk 2077 i to je praktički to.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi, trebam pomoć:

 

Pokušavam skinuti game za PS4, međutim, stalno mi se freeza download. Krene skidat, skine 5-6 megabajta i sam se freeza, vrijeme za download piše sasvim normalno (optika je u pitanju, tak da mi piše 60 min za 60 GB) ali sam download se ne miče. Probao sam napraviti novu konekciju, nije se popravilo, probao resetirati PS, nije se popravilo. Test konekcije pokazuje sasvim normalnu download/upload brzinu. Što mi je činiti? Na PCu sve normalno skida

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Koji modem imaš?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Super onda je komotno mogu odgodit i do izlaska ps5. Debili

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Super onda je komotno mogu odgodit i do izlaska ps5. Debili

 

Da, nek ju uopće ne izdaju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 9:26 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Super onda je komotno mogu odgodit i do izlaska ps5. Debili

Izbori su bili izdati igru u 02/2020 i onda ju beskonačno krpati do izlaska PS5 ili ju odgoditi tri mjeseca pa da to bude kako spada.

 

Prvi je izbor pohlepnika, drugi je izbor gaming entuzijasta i normalnog developera koji hoće da kupci dobiju cjelovit proizvod. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice