PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.241
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

35. Udaram od 97e. Pa računajte koliko je života utrošeno na gejmanje 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

43 uskoro. Ali u zadnje vrijeme na žalost ne stignem igrati. A kad imam vremena onda nemam volje. Čak sam stavio u oglas i ps4 pro i psvr jer skupljam pare za bmw x7 ali nitko se ne javlja na oglas.

PSN - darklydexter
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

39 punih....inaće djete sam bio PC-a još od 384,486 pa na dalje prvu konzolu sam kupio PS3 fat model jer sam tada kupio i plasmu pioneer koja je prije 13 godina vjerujte mi bila kao svemirski brod da imaš doma....sada imam klinca 9 god ima .....šta reći ima tri ljubavi trenira tenis i to full napredno igra pleyku nešto zajedno samnom nešto u svojoj sobi s prijateljima (zato imamo dvije plejke jednu pro uboravku gdje je i projektor jednu slim u njegovoj sobi).....i tak... mislim da se debelo biraju igre nama s 40 nego kad si puno mlađi...ja sam više sada za human detroit,rdr2,gow laganije igre koje me opuste iako ovaj novi COD mislim da ćemo ubosti sad za blagdane...

15 godina
offline
PlayStation 4

38

 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Vjerojatno najmladji sa 23 godine od ove "ekipe" na temi, igram od 2001 od izlaska ps2 tad nam stari kupio ps2 od tad igre igram pratim, gledam i samo što nisam game dev eto. Da se samo više potrudim bio i to

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kranjska kaže...
Rayban1 kaže...

Ekipa , koliko imate godina, tj ima li starijih od 40 koji igraju Playstation..ja se sjecam moga PS 1 ...prije puuno godina, ona siva konzol.

 45 na leđima i guštam ko malo dite u igrama, nebitno dal na konzoli,tablet-mobitelu ili laptop-PC-iju.

Jbg tako je kako je, nemrem iz ove kože, pa ja još čitam dan danas stare stripove Alan Forda, Zagora, Mister NO, Marti Misteriju,Dylan Doga i mnoge mnoge druge, rađe neg knjige haha 

 evo i mene sa 48!! i sve kao i kolege gore da se ne ponavljam....

14 godina
offline
PlayStation 4

Evo kod mene 35. ,karijeru sam započeo sa Rambo konzolom.  Igram samo CoD, sa RDR1 sam baš puno guštao na PS3 pa sam kupio RDR2 ali nemam vremena pa nisam htio ni započeti, VR mi stoji u kutiji 10 mjeseci, nemam vremena posvetiti se tome par dana a za sat dva mi se ne da otvarat.

Gdje su 22. kada sam mogao igrati sedam dana da me nitko ne dira.

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

22 ovdje 

 

Igram od kad znam za sebe.Kod frenda igrao ps1 a onda smo si  ja i brat nabavili dvicu.Tricu sam preskocio (prebacio se na pc) i sad ps4 pro udaram kad god stignem.

Jedini problem je vrijeme zbog faksa i tak al sta je tu je 

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

45 kao i kranjska. Guštam i dalje, ps4 i pc.

Sad mjesec dana godišnji, gejmanje svaki dan

Žena, djeca, posao... i uvijek nađem vremena za igranje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 18:07 (mariclius).
Moj PC  
6 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

43 uskoro. Ali u zadnje vrijeme na žalost ne stignem igrati. A kad imam vremena onda nemam volje. Čak sam stavio u oglas i ps4 pro i psvr jer skupljam pare za bmw x7 ali nitko se ne javlja na oglas.

 I ovo je dobro s obzirom koliko imaju ljudi godina a dobro nije ni do godina. Nego evo primjer neko oženjen ima djecu i radi 8 sati 5 dana u tjednu plus obaveze a i tad stignes samo uvecer bacit koji sat vremena igranja.

14 godina
offline
PlayStation 4

35 godina, igram od 7-8. Prvo atari, nes, snes, ps1, ps2, pa onda dugo vremena pc i zadnjih godinu dana PS4 pro. Žena, dijete, posao tako da uhvatim kojih sat, dva. Kako sam ostario izgubio sam volju za sjedenjem za kompom, a kada svi zaspu izvalim se i plejka mi dođe kao hladni pivkan usred ljeta, ili dobra cigara. Odigrao HZD, Last of Us, Gow i sada već 3 mjeseca igam AC Origins, skupio 30-ak igara. Ne znam kada cu sve to stići odigrati, taman ce pasti cijene ovima koje sada izlaze. 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

zaboravio sam reci da sam svoju gejming karijeru poceo na prvoj fifi i nba-u.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 Ma, puno igara sam kupio na više platformi. Ja igram na PCu, klinci na playki i nintendu. Neke igre imam i na PCu, i na playki i na nintendu i na iOSu npr. A neke i na PCu imam dva puta (plus još i na playki), npr. Overwatch (jedan meni, jedan klincu).

Katastrofa, al kaj ćeš. A nekad mi je jedan poznanik rekao da je tenis skup sport. Sad bih mu rekao "probaj gaming, pa da te vidim ribice" :-)

 

Ja sam isto uzeo prvo na PS4, s tom razlikom što sam tamo i odigrao do kraja i uživao. Sad sam preorderao opet na PC-u i znam da ću opet uživati, sve na ultra i da vidimo koliko ću frameova uspjeti pogurati. Valjda će biti 90+ 

 

Rayban1 kaže...

Ekipa , koliko imate godina, tj ima li starijih od 40 koji igraju Playstation..ja se sjecam moga PS 1 ...prije puuno godina, ona siva konzol.

 

45 i još uvijek kao malo dijete se veselim svakom novom releaseu. I ne mislim prestati. Krenuo sam još 1984. na Spectrumu, pa onda redom C64, Amiga 500, PC, od prije par godina i PS4.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
PlayStation 4

48 mi je ljeta tek old school.

Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo raja vec kuka i jada po forumima za RDR2 radi optimizacije. Neki lik strima na low postavkama na I7 7700K i 1060 6 GB i oko 40-55 fps ima. 

 

Zato ja volim svoju konzolu.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A koja rezolucija?

A kao da je na konzolama optimizirana nesto dobro. 😅 Na svom ps4 pro osjetim tu i tamo frame dropove. Jedino xbox one x to vrti kak spada.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Evo raja vec kuka i jada po forumima za RDR2 radi optimizacije. Neki lik strima na low postavkama na I7 7700K i 1060 6 GB i oko 40-55 fps ima. 

 

Zato ja volim svoju konzolu.

 Ma neki ne mogu ni igru pokrenuti baca nekakve errore.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 20:05 (hummer0).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
A koja rezolucija?

A kao da je na konzolama optimizirana nesto dobro. 😅 Na svom ps4 pro osjetim tu i tamo frame dropove. Jedino xbox one x to vrti kak spada.

 FHD, pa dobro ima i tog ali eto ja sam igrao od pocetka do kraja i sigurno da je bilo i tu fps dropova ali nista da bih primjetio. 

 

Da me neko pogresno ne shvati, ne govorim ja da se na PC-u ne mogu igre vrtit bolje ali ja sam svoj PS4 Pro platio 710KM nov i uzivam u 4K (znam da nije pravi), bez misljenja o errorima, konfiguraciji, nadogradnji i spustanju postavki. Dok npr za PC cesto bude tih stvari, pogotovo onima koji ne mogu priustit PC od 2000KM +. 

 

Da sam kupio samo centralnu za 710KM vjerujem da RDR2 ne bih mogao ni pokrenuti ni na ovim malim losim monitorima koje vec posjedujem.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ok upravo procitao na redditu da se igra ni ne zeli pokrenuti na određenim amd konfiguracijama ako se NE UPDATEA BIOS OD MATICNE?? 🤣
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

43 uskoro. Ali u zadnje vrijeme na žalost ne stignem igrati. A kad imam vremena onda nemam volje. Čak sam stavio u oglas i ps4 pro i psvr jer skupljam pare za bmw x7 ali nitko se ne javlja na oglas.

Provjeri oglas da nisi stavio MIJENJAM PS4 Pro + PSVR za BMW X7 

 

bloodborne kaže...

evo bas gledam novi cod sa dostavim ispadne 405kn, medievil sa steelbook-om 200kn doduse rasprodan.
kod nas je iz ne znam kojeg razloga 250kn igrica negdje i 300. racunao sam funtu 8,62 hrk.
pa svakako cu baciti oko uoci black fridaya :D

Mozda zbog PDV-a 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
PlayStation 4

Da, da...Čitam po netu kako ekipa na PC-u mora ažurirati drivere, ugasiti antivirus program, prodati ženu, pobijediti u Minesweeperu da bi RDR2 možda radio. Nema meni do moje konzole, neka ima i manje FPS-a (bitanga ne čitaj ovo :)), ali ta jednostavnost igranja mi jednostavno nema cijenu. Tj. ima, i puno je niža od up to date pc-a. :)

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Gore sam napisao sve na ultra, pa se nadam 90+ frameova, ali nema šanse.  Miješane postavke od high do ultra daju od 60-95 fpsa otprilike, s tim da je većinom na nekih 70. Na 2080Ti. 

 

Antialiasing je isto onak... ako staviš MSAA na maksimum neigrivo je. Ako staviš FXAA dobiješ treperenje po rubovima, a ako staviš TAA dobiješ ok rubove, ali i famoznu zamućenu sliku kakva je na konzoli.

 

 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
9.travanj 1999 godine kupnjom sivonje započela ozbiljna gamerska karijera...video igre...bila je to ljubav na prvi pogled....tamo od sredine osamdesetih...još i danas imam svoje prve đepne konzole...one made in hong kong...kako sam slinio kad je školskom kolegi otac pomorac donio...nintendo preklopnu onu s dva ekrana

od prošle godine BF...ponovno se vratio kući(ps4 pro:)....i definitivno više neću biti master race...ps4...ps5...ps6...ps7...ps8......:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

evo i ja jos malo i 45,a gejmam jos od spectruma i comodorca64 di sam bio profi u sarafanju kazetofona(oni koji su ga imali znaju sta je to) i onda sve moguce konzole od nitenda,nitenda64,ps1,2,3,4 igranje na kompu

a uz mene i kceri to zavoljele pa starija(20g) je okorijeli gejmer,igra ps4(mortal kobat na turniru bila 2.) a na tatu obozava kanter koji pegla svakodnevno ;)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sam na 32, a igram od kad znam za sebe. Cijelo vrijeme samo na PC-u, kod frenda na PS1 i PS2, pa još dobar niz PES 6 sa modovima na PC-u, krenuo sa PS3 i dan danas se ne odvajam. Makar sad imam PS4Pro i uživam na 4k. Pogotovo ako imam slobodnog vremena od treninga (pogotovo preko ljeta) onda znam udarati po par tjedana u nizu svaki dan po 6-7h. Uživam u dobrim igrama/pričama, a kad jednog dana dođe bebač onda od početka joystick u ruke i rokaj.

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Da, da...Čitam po netu kako ekipa na PC-u mora ažurirati drivere, ugasiti antivirus program, prodati ženu, pobijediti u Minesweeperu da bi RDR2 možda radio. Nema meni do moje konzole, neka ima i manje FPS-a (bitanga ne čitaj ovo :)), ali ta jednostavnost igranja mi jednostavno nema cijenu. Tj. ima, i puno je niža od up to date pc-a. :)

 

Hehe, da Rockstarove igre nisu nikad bile dobro optimirane. Ali, no pain, no gain :-)

Već su fiksali navodno ove probleme, nisam niti probao još. Budem danas.

 

Morao sam prvi završiti AC Odyssey zadnji chapter expansiona da mogu u miru prijeći na ovo (definitivno mi je top igra u zadnjih godinu dana koliko god repetitivna bila).

Užasno puno sati sam potrošio da završim, nešto kao Witcher3.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

31 godina života, 2 dice i žena u kući a igra se naveliko, večinon iza 9 kad svi polegnu ... mislija san da će se puno toga prominit kad dođe drugo dite ali bogu fala nije ostalo je sve isto , jedino u sezoni manje igra šta radi posla šta radi vručine pa nema volje.

Not funny dude
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
John_Doe_11 kaže...

Ja sam na 32, a igram od kad znam za sebe. Cijelo vrijeme samo na PC-u, kod frenda na PS1 i PS2, pa još dobar niz PES 6 sa modovima na PC-u, krenuo sa PS3 i dan danas se ne odvajam. Makar sad imam PS4Pro i uživam na 4k. Pogotovo ako imam slobodnog vremena od treninga (pogotovo preko ljeta) onda znam udarati po par tjedana u nizu svaki dan po 6-7h. Uživam u dobrim igrama/pričama, a kad jednog dana dođe bebač onda od početka joystick u ruke i rokaj.

 Moj mali sada ima godinu i 5 mjeseci ali vec kada je imao godinu cim vidi da ja palim PS4 odmah sav sretan i skakuce. Sad otvori laticu i uzme sam DS4 u ruke i stisce tipke, neki dan potrefi onu za paljenje, upali se TV, PS4 a on sav sretan 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Da, da...Čitam po netu kako ekipa na PC-u mora ažurirati drivere, ugasiti antivirus program, prodati ženu, pobijediti u Minesweeperu da bi RDR2 možda radio. Nema meni do moje konzole, neka ima i manje FPS-a (bitanga ne čitaj ovo :)), ali ta jednostavnost igranja mi jednostavno nema cijenu. Tj. ima, i puno je niža od up to date pc-a. :)

 

Hehe, da Rockstarove igre nisu nikad bile dobro optimirane. Ali, no pain, no gain :-)

Već su fiksali navodno ove probleme, nisam niti probao još. Budem danas.

 

Morao sam prvi završiti AC Odyssey zadnji chapter expansiona da mogu u miru prijeći na ovo (definitivno mi je top igra u zadnjih godinu dana koliko god repetitivna bila).

Užasno puno sati sam potrošio da završim, nešto kao Witcher3.

 Zar je tako dobar taj Odyssey, ja sam igrao Origins i zbog toga mi se nije igrao Odyssey ali kada citam tvoje komentare o njemu sve kontam da nabavim da imam sta dugorocno igrati.

Iako ne bih odmah sad nabavljao, bas danas hocu kupiti Death Stranding, prva kupovina nakon RDR2, u medjuvremenu se zanimao free igrama 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
PlayStation 4

Ako ti nije pasa Origins, neće ni Odyssey... meni je Odyssey bolji i opčenito taj grčki setting mi je draži al su razlike minorne 

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice