PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.087
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pitanje vezano uz PSnow uslugu.
Vidim da su neki već uspješno i iz HR upogonili istu.
Htio bih to uzeti čisto jer 60$ godišnje je ništa za takvu biblioteku igara.
Zanimaju me samo PS4 igre, koliko sam skužio, one se mogu skinut na konzolu, dok PS2 je stream?
Znači s PS4 igrama ne bi trebalo biti nikakvih problema / to je normalna digitalna kopija igre?
Plan mi je napraviti još jedan UK / USA acc (koja je bolja zemlja?) Gdje bi samo kupio tu pretplatu i skidao igre.
Pretpostavljam da onda ako jednom skinem igru na konzolu, da mogu prebaciti na glavni HR acc i igrati normalno igre? Radi trofeja konkretno pitam.
Također, dali bi i na ovom servisu upalilo da se ne shera acc samo na konzoli već na 2 konzole?
Tipa da isti UK acc s PSnow dam frendu da se ulogira na svojem PS4? Znam da je takva fora s PS+, ali nisam naišao na iskustva s ovim?
Da se može 50-50, to je stvarno džabe onda
5 godina
offline
 
2 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Vidin ljudi na drugim forumima(i na bugu) hvale MW da je stvarno zabavna igra,a kad uđem na ofišl stranicu igre na Reddit,samo bitchuju ljudi,ništa pozitivno,kako san prije kupnje čita teme na Redditu,osjećan se i krivim i da započnem igru....

 

Stvarno 100 ljudi,100 čudi(200 sisa-ženska verzija)

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vrijedi za HR account ili samo uk?
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Mi hrvati smo poznati kao nacija velikih mogucnosti pa je kod nas ipak skuplja + pretplata.

Koliko sam ja upoznat s + pretplatom mislim da ova UK ne vrijedi za hrv acc.

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vrijedi za HR account ili samo uk?

 

i mene zanima, jel ga možemo iskorisiti na HR acc?

6 godina
offline
PlayStation 4

Ja isto mislim da ne vrijedi kod nas. Radi testiranja odabrao sam PS+ i odmah me odbio zbog lokacije (unešeni su HR podaci). 

 

O Death Strandingu. Igram sada već cca 5 sati. Sviđa mi se i više nego sam očekivao. Dvije stvari mi za sada idu na živce: kiša - ajd jebote nemoj stalno padati; 2. inventory. 

 

Ovakav inventory već dugo nisam vidio. Ako hoćeš odabrati item A, stisni x. Stisnem x, odabere mi se item A. I onda...Ako doista želiš item A, sada drži x. J e b o t e.

 
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Naravno da ne vrijedi UK ps+ na našem. 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Vjerojatno vrijedi na način da se za taj UK acc. stavi konzola kao primarna i automatski i na HR. acc. imate PS+ isto kao što su ljudi radili sa US acc. PS+.

Mora se napraviti UK acc. sa adresom u UK. I tamo se unese BON odnosno PS+ pretplata.

Makar je tako radilo sa PS+ US.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 14:25 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Vidin ljudi na drugim forumima(i na bugu) hvale MW da je stvarno zabavna igra,a kad uđem na ofišl stranicu igre na Reddit,samo bitchuju ljudi,ništa pozitivno,kako san prije kupnje čita teme na Redditu,osjećan se i krivim i da započnem igru....

 

Stvarno 100 ljudi,100 čudi(200 sisa-ženska verzija)

 

Igra je i crossplay. Često u lobiju ima i ljudi sa PS4 i Xboxa koji igraju s kontrolerom ili mišem/tipkovnicom, neki i na PCu igraju s kontrolerom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Pitanje vezano uz PSnow uslugu.
Vidim da su neki već uspješno i iz HR upogonili istu.
Htio bih to uzeti čisto jer 60$ godišnje je ništa za takvu biblioteku igara.
Zanimaju me samo PS4 igre, koliko sam skužio, one se mogu skinut na konzolu, dok PS2 je stream?
Znači s PS4 igrama ne bi trebalo biti nikakvih problema / to je normalna digitalna kopija igre?
Plan mi je napraviti još jedan UK / USA acc (koja je bolja zemlja?) Gdje bi samo kupio tu pretplatu i skidao igre.
Pretpostavljam da onda ako jednom skinem igru na konzolu, da mogu prebaciti na glavni HR acc i igrati normalno igre? Radi trofeja konkretno pitam.
Također, dali bi i na ovom servisu upalilo da se ne shera acc samo na konzoli već na 2 konzole?
Tipa da isti UK acc s PSnow dam frendu da se ulogira na svojem PS4? Znam da je takva fora s PS+, ali nisam naišao na iskustva s ovim?
Da se može 50-50, to je stvarno džabe onda

 Itko?

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
Pitanje vezano uz PSnow uslugu.
Vidim da su neki već uspješno i iz HR upogonili istu.
Htio bih to uzeti čisto jer 60$ godišnje je ništa za takvu biblioteku igara.
Zanimaju me samo PS4 igre, koliko sam skužio, one se mogu skinut na konzolu, dok PS2 je stream?
Znači s PS4 igrama ne bi trebalo biti nikakvih problema / to je normalna digitalna kopija igre?
Plan mi je napraviti još jedan UK / USA acc (koja je bolja zemlja?) Gdje bi samo kupio tu pretplatu i skidao igre.
Pretpostavljam da onda ako jednom skinem igru na konzolu, da mogu prebaciti na glavni HR acc i igrati normalno igre? Radi trofeja konkretno pitam.
Također, dali bi i na ovom servisu upalilo da se ne shera acc samo na konzoli već na 2 konzole?
Tipa da isti UK acc s PSnow dam frendu da se ulogira na svojem PS4? Znam da je takva fora s PS+, ali nisam naišao na iskustva s ovim?
Da se može 50-50, to je stvarno džabe onda

 Itko?

 Otprilike je tako kako si napisao samo sto se ps3 igre ne mogu skidati nego samo stream a ps2 i ps4 skoro sve mogu download.

 

Takodjer mozes tako aktivirati na jednom acc taj psnow i postavis na njemu konzolu kao primarnu i onda igras sa svog acc normalno.

 

Moras samo prvi put skinuti i pokrenuti igru sa acc na kojem je psnow da bi se otključala onda i za druge racune na konzoli.

 

Vjerovatno mozes i ovo na dvije konzole samo frend onda igra direkt sa tog acc a ti na svojoj konzoli upalis za taj acc primary pa igras sa svog.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 18:32 (arnes_king).
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vrijedi za HR account ili samo uk?

 Moras imati UK account na kojem ces iskoristiti a paralelno na konzoli mozes koristiti HR account. Mozes si napraviti UK account i aktivirati besplatni PS plus 14 dana free trial pa isprobati kako radi. 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

anthem s dostavnom 8 funti haha

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

anthem s dostavnom 8 funti haha

 mozda da mi plate 8 funti da ju instaliram... makar vjerojatno ni tad :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Baš sam razmišjao da ga umzmem...kaj je tak loše stanje XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
PlayStation 4

Ma po toj cijeni uzimaj, nemas sta razmisljati. Pa makar zavrsila kao ukras na polici.

Biti ce ti manje zao kad poraste cijena, a igra na kraju dobije makeover.

 

Isto je bilo s No Man Sky. Popljuvali je cijena pala na niske grane, kupio.

Na kraju se igra digla s svim updateima, a s time i cijena. Sad kad je na popustu je i dalje cijena duplo veca od one koju sam dao.

 

Tako da...

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
PlayStation 4

Ma igra je katastrofa. Ako već želiš igrati nešto tako radije uzmi Destiny 2. 

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Ma igra je katastrofa. Ako već želiš igrati nešto tako radije uzmi Destiny 2. 

Koji je free :) samo se ekspanzije doplaćuju.

15 godina
offline
PlayStation 4

20$ za Days Gone, to bi se vec moglo ubost. 

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

20$ za Days Gone, to bi se vec moglo ubost. 

 https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA08966_00-DAYSGONECOMPLETE

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

20$ za Days Gone, to bi se vec moglo ubost. 

 
Na hr storeu duplo skuplji 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja taman imam 20 dolara na us profilu i kad želim kupiti igru pita me na koji način tj da dodam karticu umjesto da mi skine sa računa. U čemu je problem? Računa li kakav dodatak pa fali nešto. Ja to ne vidim, ne pokazuje ništa osim ovo na slikama.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 20:54 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
To mi je novi profil sa kolegom pa sad skužio da nisam stavio adresu za US države koje nemaju poreza...

Delaware, Montana, Oregon, and New Hampshire. A fifth, Alaska.

Probao sada promijeniti adresu i stavio fejk montana i prihvatilo i evo skida se igra. Prošlo je:)
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

moze netko objasnit kako uzeti preko us-a? imam hr acc, postoje li kakve posljedice ako uzimam iz drugih regija gdje je jeftinije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neces imat nikakve posljedice, otvoris usa account drzavu stavis di nema poreza, kupis igru i igras na hrvatskom accountu
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 1:28 (nike098).
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
PlayStation 4

I odabereš saveznu državu koja nema porez; ja sam se skrasio u nekoj pripizdini na Aljasci - simpa gradić. Enivej, bonove za PS Store kupuješ preko američkog Amazona, a ako tamo nema ima neka druga dobra stranica čijeg se imena sada ne mogu sjetiti. 

 

EDIT: Ako se ne varam netko je ovdje nedavno pitao gdje se mogu kupiti povoljno kontroleri za PS4. Mall.hr ima akciju za Black Friday, pa kontroler fetišisti navalite: https://www.mall.hr/popisi/ps4-promo?utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_campaign=FB191125-ps4

 

Link je orginalno stavio Doca15 na temi Black Friday pa njemu idu zahvale. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 8:54 (Vandit).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pcgamesupply ja ti od tamo uzimam, dode ti isti sekund kod
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice