PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.102
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

samo da te pinkicu ispravim. + pretplata vrijedi za obojicu odnosno igre sa iste u slucaju da oba imaju + pretplatu aktivnu.
u suprotnom ovaj drugi koji nema + pretplatu ne moze skinuti niti igrati igre sa iste.

 Ne kužim.

Ovaj bez pretplate može sve igre igrati i PS+ i obične kupljene od strane ovoga što ima PS+. Nema veze što on nema PS+ pretplatu ovaj prvi ga pokriva.

Jedino ako odustanu od dijeljenja ovaj bez pretplate gubi sve te igre iz PS+ odnosno zaključane su.

14 godina
offline
PlayStation 4

Mariclius, pitaj ženu gdje ti je kupila tu gejming fotelju.

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mučki provokatoru, odmah misliš da mi je ona kupila, a kupio sam je JA sa njenom karticom.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DAYS GONE
Koji uzas od igre, animacije lose, voice acting cudan, kretanje lika, voznja motora losa. Gameplay dosadan, ja vjerujem da je nekome zanimljivo pucati u zombije koji idu na tebe, meni je to najjadniji oblik gameplaya. Svako malo loading i cutscena. Nisan mi je ogromni krug tako da je i ciljanje muka samo po sebi, a neprijateljima treba hrpa metaka da umru. Neznam kako su uspjeli napraviti tako plitku i ispraznu igru. Bezveze 😟 Probao i nije to za mene
Moj PC  
1 7 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
DAYS GONE
Koji uzas od igre, animacije lose, voice acting cudan, kretanje lika, voznja motora losa. Gameplay dosadan, ja vjerujem da je nekome zanimljivo pucati u zombije koji idu na tebe, meni je to najjadniji oblik gameplaya. Svako malo loading i cutscena. Nisan mi je ogromni krug tako da je i ciljanje muka samo po sebi, a neprijateljima treba hrpa metaka da umru. Neznam kako su uspjeli napraviti tako plitku i ispraznu igru. Bezveze 😟 Probao i nije to za mene

 Kako da te uvredim a da ne dobijem ban ? ako netko zna nek javi

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni ja Days Gone odličan ali sam zapeo sa oni međedom u gradu a malo municije imam a neće da mi se naperi kod onih cisterni 

Al pronaću ja taktiku i za njeg 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam kante benzina poredao okolo i kad se približio bi pucao u kante i ode međed:) Kolega kaže da se popeo na krov pa snajperom gađao kante benzina. Sviđa mi se što ima dosta bandi i borbi sa njima. Prije obavio neku misiju i krenem prema motoru kojega uvijek ostavim blizu 50,100 metara. Kad ono horda zombija. Pobjegao ja i ostavio motor. Tek se kasnije vratio po njega. Sad sam na zapeo na onom ogromnom zombiju. Igra mi je extra. Kad su borbe sa tim bandama kao da sam u filmu mad max. Najgori su mi oni snajperi, zvekne te i ode motor i ti
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gulaš kaže...

Meni ja Days Gone odličan ali sam zapeo sa oni međedom u gradu a malo municije imam a neće da mi se naperi kod onih cisterni 

Al pronaću ja taktiku i za njeg 

 Ja sam se popeo na benzinsku i gađao ga sa moltovljevim koktelima burn baby burn.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

E to care triba njega sa visoka, valjda nemore po onim skalinima u benzinskoj do mene doć, pametno tako ću ga probat riješit.

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Krenuli Christmas Deals na storeu.


 
6 0 hvala 7
13 godina
offline
PlayStation 4

Ima itko iskustva sa izmjenom D-Pada na Dualshock 4? Dok nisam počeo redovno igrati Mortal Kombat nisam ni znao koliko smeće je D-Pad. Postoji ovako nešto https://battlebeavercustoms.com/products/ps4-d-buttons?variant=8327423262807, ali s dostavom je cca 40$ (a sam d-pad 20$) što mi je puno jer ne znam dokad će me igra držati. Ima nekih jeftinijih opcija? Hoću da mi D-pad ima skroz odvojeni input, a ne da sa strelicom natrag mogu skočiti... 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jedne te iste igre na uvijek istome popustu.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na US Storeu Knack 2 4.99 dolara. Poklon, jos moze i co op, taman za kvalitetno druzenje sa klincem :)
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...

samo da te pinkicu ispravim. + pretplata vrijedi za obojicu odnosno igre sa iste u slucaju da oba imaju + pretplatu aktivnu.
u suprotnom ovaj drugi koji nema + pretplatu ne moze skinuti niti igrati igre sa iste.

 Ne kužim.

Ovaj bez pretplate može sve igre igrati i PS+ i obične kupljene od strane ovoga što ima PS+. Nema veze što on nema PS+ pretplatu ovaj prvi ga pokriva.

Jedino ako odustanu od dijeljenja ovaj bez pretplate gubi sve te igre iz PS+ odnosno zaključane su.

 brijem da se medusobno nismo shvatili...   

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Jedne te iste igre na uvijek istome popustu.

 A nego koje bi trebale biti? 600 igara je na popustu, nije 10. I opet vam nije dobro. Konzola je stara skoro 7 godina, naravno da će se neki popusti ponavljati. Ljudi nikad zadovoljni, a igre nikad jefitinije i pristupačnije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 23:33 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

malo sam iznenađen da Odessey još drži cijenu izna 200kn

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

malo sam iznenađen da Odessey još drži cijenu izna 200kn

 Na usa psn storeu AC Odyessey ultimate edition 200kn (29,99$), samo još danas.

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav

Imam dva DS4 i imam problem s brzim trčanjem kada stisnem L3 nikako mi neradi.

Znači pokvarila mi se lijeva analogna gljiva pa me zanima da li ima netko ko mjenja analogne gljive jer sve ostalo super radi.

 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Ima itko iskustva sa izmjenom D-Pada na Dualshock 4? Dok nisam počeo redovno igrati Mortal Kombat nisam ni znao koliko smeće je D-Pad. Postoji ovako nešto https://battlebeavercustoms.com/products/ps4-d-buttons?variant=8327423262807, ali s dostavom je cca 40$ (a sam d-pad 20$) što mi je puno jer ne znam dokad će me igra držati. Ima nekih jeftinijih opcija? Hoću da mi D-pad ima skroz odvojeni input, a ne da sa strelicom natrag mogu skočiti... 

Jesi razmisljao o fight sticku?

 

Mozes ga i sam sloziti, ako imas volje. Ili kupis neki vec gotovi. Ili kupis polovni, ali ubacis u njega dijelove koji bi ti odgovarali.

Mislim da rade i oni s PS3, samo moras imati aktivan DS4.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 10:03 (Chaky).
15 godina
offline
PlayStation 4

Da li nezko zna gdje se može kod nas kupiti DUALSHOCK 4 USB Wireless Adapter. Vidim u SD nema na zalihi.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zivio PlayStation

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Pozdrav

Imam dva DS4 i imam problem s brzim trčanjem kada stisnem L3 nikako mi neradi.

Znači pokvarila mi se lijeva analogna gljiva pa me zanima da li ima netko ko mjenja analogne gljive jer sve ostalo super radi.

 

Hvala 

Imao sam identičan problem prije jednu godinu i pol, i riješio ga preko firme za servis Goblin u Zagrebu. Dostavio im oba kontrolera poštom, popravili kroz par dana, vratili mi natrag poštom na kućnu adresu. Ukupno me popravak izašao oko 80 kn (40 po kontroleru) + poštarina.

MT22
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 11:03 (Marijano22).
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jeli moze adresa link od firme ? Hvala 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Jeli moze adresa link od firme ? Hvala 

http://www.goblin.hr/

Nemčićeva ul. 4,  Kvaternikov trg, Zagreb

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 11:22 (persona_user).
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Hvala budem poslao pa da mi to riješe jer imam ukupno 5 DS4 gdje mi mi 2 rade normalno , 2 nerade (lijeva gljiva ) i 1 tak tak 

4 godine
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Jesi razmisljao o fight sticku?

 

Mozes ga i sam sloziti, ako imas volje. Ili kupis neki vec gotovi. Ili kupis polovni, ali ubacis u njega dijelove koji bi ti odgovarali.

Mislim da rade i oni s PS3, samo moras imati aktivan DS4.

 Ne baš. Prvo, nikad ga nisam koristio pa mi je teško reći hoću li se moći naviknuti. Kao drugo, koliko sam čitao, za Mortal Kombat nije baš preferirani hardver. Više je za Street Fighter i slično sa dosta dijagonalnih inputa. Većina pro playera koristi obični PS4 kontroler sa modificiranim D-padom koliko sam vidio na jubitou.

 

Gledam i ovako nešto HORI što je navodno solidan izbor. Da mogu nabaviti onaj Battle Beaver dpad bez poštarine uzeo bih to, ali ovako za sličan iznos mogu nabaviti taj HORI kontroler. Vidjet ću malo ponude za Božić pa možda nešto uleti. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

Prošao igru....prodajem novi COD digitalnu igru, cijena 150 kn ponude na PM.......Jamčim brisanje igre (accounta) i garantiram da je sve ok s igrom.....bar s moje strane...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 19:22 (Blackcastle).
15 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav,

 

da li pri kupnji/spajanju eksternog diska na PS4 treba na nešto posebno paziti? Bitno koja je verzija PS4? Koji format/formatiranje diska?

 

Hvala

 

EDIT - koliko vidim disk se mora spajati preko USB 3.0 . Prva verzija PS4 nema USB 3.0 ili se varam? Nije za mene, znam da je PS4 prva verzija, ali ga nemam kod sebe da provjerim da li ima USB 3.0 .

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 20:19 (gargo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice