PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.382
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Ima li tko ideju zašto ne dobivam mail?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Ja isto dobio božićnu pozadinu i kupon za 20%.

 

Jedna stvar mi nije jasna, piše da osobni kod za popust vrijedi do 20/12/2019.

Znam da ti kodovi kad ih "redeem-am" dodaju popust u košaricu, gdje ja mogu nakon dodavanja koda, a prije nego kliknem "kupi", dodavati i uklanjati igre.

Nisam siguran znači li to da ga moram ukucati u košaricu i kupiti igre do tog datuma ili ga mogu ukucati u košaricu i onda kasnije kupiti neku igru koju želim.

 

EDIT: Pročitao PS uvjete i odredbe, izgleda da se nakon 20/12/2019 ukucani popust briše.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 9:58 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav 

Ako neko dobije kod 20 posto i da mu ne treba bio bih zahvalan da mi pošalje . Hvala 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ako ko dobije bilo kakav kod, 10-20-100%, a koji je voljan podijeliti, tu sam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Došao mi ponovo mail od Sony-ja ovaj put je vidljiv kod za 30%. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav,

 

trebao bih kupiti joystick za ps4...nisam znao da cu imati ps4 pod borom...pa mi je promakao u bf..vidim da je trenutno najpovoljniji preko Zaba kartica u Mikronisu...450 kn sa 10% popusta...jel ima negdje povoljnije? Hoće li biti možda povoljnije pred blagdane?

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Kako dobivate kodove? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

ja dobio samo mail sa temom, uff...30% je bogme vrhunski već popust

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Kako dobivate kodove? 

 Kao što sam već napisao po veličini one stvari.

Ja sam recimo dobio 30% na cijelu košaricu znači sve ti je jasno.

 

Jesi li za još jedan mali dodatak za povećanje svoje zbirke ovoga Božića?  Za slavlje sa stilom, imamo nešto samo za tebe: uštedi 30% na artiklima u svojoj košarici u trgovini PS Store!  Upotrijebi osobni kod .......

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Srednji kaže...

Pozdrav,

 

trebao bih kupiti joystick za ps4...nisam znao da cu imati ps4 pod borom...pa mi je promakao u bf..vidim da je trenutno najpovoljniji preko Zaba kartica u Mikronisu...450 kn sa 10% popusta...jel ima negdje povoljnije? Hoće li biti možda povoljnije pred blagdane?

 Srednji

 

https://www.mall.hr/gamepad/sony-playstation-ps4-kontroler-dualshock-4-electric-purple?src=sug&s=Sony%20Playstation%20PS4%20kontroler

 

440 Kn nije nešto.

 

Ali mislim da će biti još popusta oko Božića.

 

Imaš preko njuškala zapakiranih što je rulja pokupovala na popustu.

 

https://www.njuskalo.hr/playstation-oprema/ps4-kontroleri-oglas-30036211

 

 

https://www.njuskalo.hr/playstation-oprema/ps4-kontroler-crni-oglas-30036182

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 13:23 (hummer0).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako ko kojim slučajem neće kucat kod za temu,može na pp meni poslat,bia bi zahvalan :)

 

sony koji ti je k?? da svi ne dobiju na mail,a ne samo pojedinci

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Ako ko kojim slučajem neće kucat kod za temu,može na pp meni poslat,bia bi zahvalan :)

 

sony koji ti je k?? da svi ne dobiju na mail,a ne samo pojedinci

 Zadnji put kad su svi dobivali kodove za popust ja nisam dobio.

Sad sam kupio PS+ na ovom BF popustu možda ih je to " oraspoložilo"

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
lukaXXkralj kaže...

Ako ko kojim slučajem neće kucat kod za temu,može na pp meni poslat,bia bi zahvalan :)

 

sony koji ti je k?? da svi ne dobiju na mail,a ne samo pojedinci

 Zadnji put kad su svi dobivali kodove za popust ja nisam dobio.

Sad sam kupio PS+ na ovom BF popustu možda ih je to " oraspoložilo"

 Nadam se da je.Ja sam isto prvi put ikad sad za BF aktivira PS+,možda je to uvjet,malo para u njihov đep haha

15 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav! Kupujem sad 4K TV i mislio sam uzeti od prijatelja PS4 s nekolicinom igara pa me zanima ima li tko od vas originalni PS4 spojena na 4K TV i kako to izgleda? Mislio sam uzeti neki jeftiniji Samsung ili Philips TV koji imaju upscaleing na 4K za content koji nije 4K.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 14:42 (emerik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imam ja, izgleda odlično.

Tako da nemaš straha, samo rokaj.

Know your limits.
12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
emerik kaže...

Pozdrav! Kupujem sad 4K TV i mislio sam uzeti od prijatelja PS4 s nekolicinom igara pa me zanima ima li tko od vas originalni PS4 spojena na 4K TV i kako to izgleda? Mislio sam uzeti neki jeftiniji Samsung ili Philips TV koji imaju upscaleing na 4K za content koji nije 4K.

 Osim ako ne igraš sa jako male udaljenosti nećeš ni vidjeti da nije nativno. 4K telke inače dobro upscaleaju 1080p sadržaj.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

 

To je zato da ne bi trgovci raspakirali bundle i prodavali posebno i zaradili ekstra novce.

Ti možeš prodati, nema nikakav catch.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Luka123 kaže...

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

 

To je zato da ne bi trgovci raspakirali bundle i prodavali posebno i zaradili ekstra novce.

Ti možeš prodati, nema nikakav catch.

 Hvala !!! I mislio sam si to, nego kazem da budem siguran idem pitati, jer sam se bojao da nije nekim digitalnim kodom vezano za konzolu

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 17:52 (Luka123).
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

Samo da kažem da sam prodao igru COD novi i moram reći da mi se više ljudi obratilo u pm.....s moje strane izbrisana igra i account i čovjeku sve radi uredno kako treba.

Mislim da bi malo više uvažavanja i povjerenja trebali imati u digitalne igre (ne želim ovim putem reklamirati čovjeka) jer se nove hit igre mogu igrati za relativno malo love....

Još uvijek imam dvije igre kupljene tako da kad odigram Death Standing opet ide ovako na ponudu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 18:15 (Blackcastle).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Luka123 kaže...

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

 

To je zato da ne bi trgovci raspakirali bundle i prodavali posebno i zaradili ekstra novce.

Ti možeš prodati, nema nikakav catch.

 Ne znam da li ti se isplati kad uzmes u obzir da je vecina uzela taj bundle i dobila iste igrice.

 Koje ti se prodaju 50-70kn max. Odigraj tlou i uncharted a sad ratchet ak ti nije prezabavan prodaj.

 Al opet kazem ne znam koliko se ispalti i da li ce se uopce naci kupac jer svi ih vise manje imaju

 ili su odigrali i pokupovali unazad god dana.

15 godina
offline
PlayStation 4

Kome triba nek se javi.

10% na artiklima u svojoj košarici u trgovini PS Store! Vrijedi do 20/12/2019 00:59 (CET).

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo kod za 10% popusta: 3N7LK8R8NQ

 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kod za popust 10%: Q4NR9GL5H9

 

Meni ne treba, vrijedi do 19/12/2019, tko prvi, njegovo. 

MT22
 
3 0 hvala 2
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Blackcastle kaže...

Samo da kažem da sam prodao igru COD novi i moram reći da mi se više ljudi obratilo u pm.....s moje strane izbrisana igra i account i čovjeku sve radi uredno kako treba.

Mislim da bi malo više uvažavanja i povjerenja trebali imati u digitalne igre (ne želim ovim putem reklamirati čovjeka) jer se nove hit igre mogu igrati za relativno malo love....

Još uvijek imam dvije igre kupljene tako da kad odigram Death Standing opet ide ovako na ponudu...

 

Gle, accounti se ne prodaju. To je jednostavno protiv terms of servicea i bilo kome se može banati account. Ti možeš sutra prijaviti krađu accounta i vratiti ga nazad sebi i čovjek je popušio.

Mi svi znamo (ili ne znamo) da vjerojatno nećeš, ali ako ti se za dva tjedna nešto prebrika u glavi možeš prijaviti krađu Sonyu i dokazati da je to ustvari bio tvoj account.

A COD nije igra koju igraš dva dana i prodaš, to je igra koja se igra godinama i sav progres ti je vezan za accounte.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

E sad ovako...

ja kužim Vas gamere koji takve igrate on line multiplayer,mene multiplayer na zanima samo campain mode u igri tako da mi igra ne treba na duge staze....

Drugo koji bi meni koji sam prodao account bio u interesu da zaj.....m čovjeka kojem sam prodao jer ionako već imamo neki načelan dogovor da kupimo igru po pola i igra ju jedan pa drugi....već sam mu ponudio DS kad se ja naigram....

Mislim da malo povjerenja treba samo je to u igri i da nema ovakvih postupaka prijavee krađe ili sličnih gluposti....

Upravo uzeo sada Star Wars Jedi.....na istu foru....

Tako da što se Mene tiče ja osobno garantiram kad prodajem account da stojim glavom i bradom iza toga da brišem sve ...e sad ako mene glavni prodavač zaje... to je druga stvar.....

Inače uzeo sam fifu 20 za svog klinju i nju neću prodavati pa ako se desi da ovaj prodavač ikada mene zezne ja cu objaviti njegovo ime i prezime ovdje na forumu javno.....

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

Ja sam tako kupio TLOU preko njuškala, čovjek ga je dobio s konzolom "bundle" opcija i igra mi ne radi. Onda sam krenuo malo istraživati i ispalo je da mnogi imaju problema s tom igricom koja je stigla u paketu s konzolom. Bilo bi super kad bi imao volje i želje isprobati svoju verziju. Moj disk je bio u celofanu, potpuno nov, bez ogrebotine i ne radi. Instalira se i kod pokretanja nakon splash screena izbaci grešku. 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Blackcastle kaže...

E sad ovako...

ja kužim Vas gamere koji takve igrate on line multiplayer,mene multiplayer na zanima samo campain mode u igri tako da mi igra ne treba na duge staze....

Drugo koji bi meni koji sam prodao account bio u interesu da zaj.....m čovjeka kojem sam prodao jer ionako već imamo neki načelan dogovor da kupimo igru po pola i igra ju jedan pa drugi....već sam mu ponudio DS kad se ja naigram....

Mislim da malo povjerenja treba samo je to u igri i da nema ovakvih postupaka prijavee krađe ili sličnih gluposti....

Upravo uzeo sada Star Wars Jedi.....na istu foru....

Tako da što se Mene tiče ja osobno garantiram kad prodajem account da stojim glavom i bradom iza toga da brišem sve ...e sad ako mene glavni prodavač zaje... to je druga stvar.....

Inače uzeo sam fifu 20 za svog klinju i nju neću prodavati pa ako se desi da ovaj prodavač ikada mene zezne ja cu objaviti njegovo ime i prezime ovdje na forumu javno.....

 

 

Stari moj, ni bratu ne možeš vjerovati, a kamoli nekom random liku s foruma.

Lika vjerojatno boli briga za te novce zato ti ih je i dao, mora biti svjestan da ih je možda popušio i vjerojatno mu je taj rizik ok.

A ti ispadaš smiješan što tražiš povjerenje od drugih na osnovu ničega, povjerenje se zaslužuje, a ne daje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
Luka123 kaže...

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

Ja sam tako kupio TLOU preko njuškala, čovjek ga je dobio s konzolom "bundle" opcija i igra mi ne radi. Onda sam krenuo malo istraživati i ispalo je da mnogi imaju problema s tom igricom koja je stigla u paketu s konzolom. Bilo bi super kad bi imao volje i želje isprobati svoju verziju. Moj disk je bio u celofanu, potpuno nov, bez ogrebotine i ne radi. Instalira se i kod pokretanja nakon splash screena izbaci grešku. 

 Hmm, da li je riječ o samo toj igri? I koji error izbaci?

everyday i'm shuffling...
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...
mzopg kaže...
Luka123 kaže...

Pozdrav, dobio sam 3 igre uz konzolu kao "bundle".
Pa me zanima da li se mogu prodati jer piše na njima "not to be sold seperately".
Da li su vezane digitalnim kodom za konzolu ili ih mogu staviti na njušku ili gdje već?

Ja sam tako kupio TLOU preko njuškala, čovjek ga je dobio s konzolom "bundle" opcija i igra mi ne radi. Onda sam krenuo malo istraživati i ispalo je da mnogi imaju problema s tom igricom koja je stigla u paketu s konzolom. Bilo bi super kad bi imao volje i želje isprobati svoju verziju. Moj disk je bio u celofanu, potpuno nov, bez ogrebotine i ne radi. Instalira se i kod pokretanja nakon splash screena izbaci grešku. 

 Hmm, da li je riječ o samo toj igri? I koji error izbaci?

Samo o toj. Kupio sam i Uncharted 4 isto iz bundlea i on normalno radi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 22:40 (mzopg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice