PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
AngeL_FreaK kaže...

Pozdrav ljudi,

jel mi može netko objasnit šta znači kod playke "chassis"?

btw. lijepa akcija:

https://neutrinomobile.hr/catalogsearch/result/index/?cat=0&limit=45&q=playstation+4

 apsolutno nista cime se moras opterecivati.

 evo ti jedna bolja akcija za slican bundle s fifom uz dodatni kontroler i 200kn manje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 10:57 (bloodborne).
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Planiram kupiti PS4 pa me zanima isplati li se uzimati PRO verziju iako trenutno nemam 4K TV. Postoje li neke veće prednosti/mane Slim verzije u odnosu na PS4/Pro?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Uzmi običan i piči

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zavisi što vidiš kao prednost. Nekome je kvalitetniji prikaz i viši frame rate dovoljan razlog, nekome nije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hrvojeb85 kaže...

Planiram kupiti PS4 pa me zanima isplati li se uzimati PRO verziju iako trenutno nemam 4K TV. Postoje li neke veće prednosti/mane Slim verzije u odnosu na PS4/Pro?

 cuvaj pare za ps5 i pravi 4k + novi tv koji ce tada uz 5icu biti pozeljan.

 evo ti isti link

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koja je po vama Igra Godine.
Resident Evil 2
Control
Sekiro
The Outer Worlds
Death Stranding

Meni najdraži Sekiro i RE2. Ali dao bih glas za RE2 jer je ovo dobar put za RE igre, sigurno ce i treca biti takva.
Kod sekira mi fali lokacija, npc questovi, vise oružja itd, nadam se da ce Elden Ring biti kombinacija sekira i Ds.
Death Stranding po meni ne zaslužuje biti igra godine. Ne sviđa mi se to petljanje s pricom i gameplay. Nije to film.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koja je po vama Igra Godine?

 The Outer Worlds - sjela mi je ko budali šamar

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

spiderman je game of the year ? netko od vas igrao sinking city ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

što nije spiderman bio 2018?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrvojeb85 kaže...

Planiram kupiti PS4 pa me zanima isplati li se uzimati PRO verziju iako trenutno nemam 4K TV. Postoje li neke veće prednosti/mane Slim verzije u odnosu na PS4/Pro?

 Tko ima 4k tv PS4 pro obavezno,bez toga nije opravdana razlika u cijeni u odnosu na obični ps4.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 12:35 (torente 35).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

što nije spiderman bio 2018?

 imaš pravo zakiksao sam. :D

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

spiderman je game of the year ? netko od vas igrao sinking city ?

 Zar lani nije GoW bija GOTY?

 

Edit: https://www.google.com/amp/s/venturebeat.com/2018/12/06/god-of-war-takes-game-of-the-year/amp/

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 19:40 (Tututuru).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koja je po vama Igra Godine.
Resident Evil 2
Control
Sekiro
The Outer Worlds
Death Stranding

Meni najdraži Sekiro i RE2. Ali dao bih glas za RE2 jer je ovo dobar put za RE igre, sigurno ce i treca biti takva.
Kod sekira mi fali lokacija, npc questovi, vise oružja itd, nadam se da ce Elden Ring biti kombinacija sekira i Ds.
Death Stranding po meni ne zaslužuje biti igra godine. Ne sviđa mi se to petljanje s pricom i gameplay. Nije to film.

 Hrpu stvari izašlih ove godine još nisam stigao odigrati, ali u odnosu na 2018 je ovo dosta tanka godina.

 

Vjerojatno bi bilo između Mortal Kombata 11 i Outer Worldsa u ovom trenutku. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja bih se dvoumio između Call of Duty ili Death Stranding.Možda bih malu prednost dao DS jer sličnih igara nije bilo....a Kojima je pogodio ono što je najbolje ili ti sviđa ili ne....

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 21:19 (Blackcastle).
15 godina
offline
PlayStation 4

Kako sam se navukao na Dirt 2.0 to nije normalno.😱🚐🚗

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Sekiro

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Po meni COD Modern Warfare. Fantastični single player,povratak korijenima šta se tiče MP-a,novi engine,zvukovi bolest svih bolesti...

 

Od nadolazećih igara najviše iščekujem Cyberpunk 2077 i Dying Light 2! 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja se iskreno ne mogu sjetiti što sam sve ove godine igrao. Ne zbog količine, nego zbog činjenice da mi ništa nije ostalo u dužem pamćenju. Dosta tanka godina što se tiče kvalitete. Moram priznati da me Death Stranding prilično obuzeo, tako da mi je to, ajmo reći, igra godine. 

 
3 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

nisam bas mjerodavan nisam nesto igrao ovogodisnje naslove,
doduse nije mi ni bilo nekih wow naslova. sekiro tek moram odigrati.
outer worlds sam pogledao kratko na yt, ali vec god nisam fan
niti igram 1st person igre kako sp tako i mp. 3rd person mi je nekako
sto sam stariji sve bolji.

death stranding kratko isprobao doduse od svih  navedenih tek mi ds nije za game of the year.
ali za grafiku bi dao kojimi nagradu. cod cekam da bratic odigra pa da mi da. i to je to,
star wars je frend vec nabavio za pc pa mozda si prebacim od njega pa probam.
no i dalje iscekujem samo tlou 2 za koji imam neko predvidanje da ce biti goty za 2020,
cyber punk mi izgleda fora al opet 1st person igre priznajem cod i crysis :D

resident evil 2 je samo remake tak da ne vjerujem da bi mogao uopce osvojiti
nagradu, uz to uvijek sam bio fan silent hilla. resident mi nikad nije bio sjeo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Upravo na State of play teasan Ghost of Tshushima, vrlo je kratko, u četvrtak na Game awards će biti cijeli trailer i 99,99% objava datuma izlaska. i to ne vjerujem da će proći puno vremena do izlaska jer je naratorica rekla da nećemo dugo čekati na igru

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 

Predator: Hunting Grounds izlazi 24.4.2020

 

 

Dreams izlazi 14.02.2020

 

 

Ken Kutaragi o 25 godina PS

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 15:46 (persona_user).
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima jos netko ovaj problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...

Jel ima jos netko ovaj problem?

 

Da, i mene je zezalo i jučer i danas.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

Meni je izgleda proradilo nakon sto sam preko PS4 prihvatio nove rulse.

Inace jucer mi nije htjelo uopce otvorit preko browsera PSN, vjerojatno jer sam automatski logiran, a nisam prihvatio te nove rulse.

Tj nisam znao da uopce postoje

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
6 0 hvala 5
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Meni je izgleda proradilo nakon sto sam preko PS4 prihvatio nove rulse.

Inace jucer mi nije htjelo uopce otvorit preko browsera PSN, vjerojatno jer sam automatski logiran, a nisam prihvatio te nove rulse.

Tj nisam znao da uopce postoje

 Hm, zanimljivo. Kako to nađem na PS4, skoči neki popup kad otvorim store? :) Hvala!

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
daniel2809 kaže...
Chaky kaže...

Meni je izgleda proradilo nakon sto sam preko PS4 prihvatio nove rulse.

Inace jucer mi nije htjelo uopce otvorit preko browsera PSN, vjerojatno jer sam automatski logiran, a nisam prihvatio te nove rulse.

Tj nisam znao da uopce postoje

 Hm, zanimljivo. Kako to nađem na PS4, skoči neki popup kad otvorim store? :) Hvala!

 

Dok ti se otvori poruka s greškom imaš dole link na "Manage account". Tamo će ti dati da prihvatiš termse.

Poslije toga radi store. To su jebeni idioti nesposobni.

 

Thanks Chaky.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 20:18 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

Riješeno, hvala puno :)

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako hoću koristiti novu email adresu, moram li znati staru? Iz nekog razloga se nemogu logirati na email koji koristim za ps4, kad probam oporaviti račun dobijam poruke da google ne može potvrditi da adresa pripada meni.
Nisam dosta dugo provjeravao taj mail, ali ga znam, lozinku imam na papiru, ali mi svejedno javlja grešku pogrešne lozinke.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Vidim svi se vesele AAA naslovima, meni je najiščekivanija igra Supraland, nikako da završe port na PS4

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

...To su jebeni idioti nesposobni.

Jasno mi je da je baza PSN-a nastala za potrebe PS3.

Dosla Vita (VitaTV) i PS4 (koji je drugacije arhitekture). Na godinu PS5 (ajd bar ce biti slican PS4). Pa pristup preko web browsera i mobilni app.

Jedna platforma za razlicite arhitekture. Sve me strah na sta ce to tek liciti.

Najvise koristim web browser, jer mi je koliko toliko lakse pretrazivanje nego preko PS4. Ali filtar zak*rac. Najlude, dobijes sale s 600 naslova i ne mozes ga smisleno filtrirati, nego poredas naslove po abecedi/cijeni i listaj +20 stranica. Jer iz samo njima znanog razloga prikazuje samo 8-10 naslova po stranici 

A slag na tortu, da li ste znali da wishlista ne moze imati vise od 100 naslova! 

m77 kaže...
Ako hoću koristiti novu email adresu, moram li znati staru? Iz nekog razloga se nemogu logirati na email koji koristim za ps4, kad probam oporaviti račun dobijam poruke da google ne može potvrditi da adresa pripada meni.
Nisam dosta dugo provjeravao taj mail, ali ga znam, lozinku imam na papiru, ali mi svejedno javlja grešku pogrešne lozinke.

Mislim da ne moras imati pristup staroj email adresi.

Bitno je da mozes uci u PSN account. Unutar njega promijeni u novu email adresu.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice