PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Pa ono nije bas da sony inace nije poznat po tome da su prve generacije konzola bile floopovi.

Dogada se i s mobitelima, ali sonyu je postala praksa da je skoro svaka prva generacija imala problema.

 

Tak da mislim da cu pricekati barem god dana ako ne kupim day one, zbog gore spomenutog,

+ da padne malo cijena, izade par dobrih igri, da vidim sonyevu novu viziju mikrotransakcija i "nove" + pretplate.

 

Nije bas da mi se zuri ove godine izlazi dosta dobrih igra.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja da ti iskreno kazem, sigurno necu uzivati u LoU2 ili Cyberpunku ili tako nekoj igri ali sigurno znam da ce izaci neka eskluziva tipa Horizon 2, GoW 2 ili neka predivna indie igra. Svi hvale CoD, fortnite, Sekiro itd... Ali meni su najdraze igre prosle godine bile Pode, Trine 4, Arise a simple story. Sve i jedna predivne umjetnicke i emotivne igre koje imaju ono nešto i vise ih pamtim nego RE2, Sekiro itd.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Ja nikada ne kupujem prve serije novih konzola.Naučio sam se na teži način po novčanik kad sam kupio Day one Xbox 360 pa se pola godine kasnije pojavio RROD i krepala konzola.A i iman jedno 30-ak neodigranih igara za PS4 s time da tek dolaze još novi hitovi.Nema žurbe kod mene za PS5.

 To je davna prošlost. Te generacije konzola su bile izrazito skupe za što se tiče hardvera unutra i onda su Microsoft i Sony štedjeli na hlađenju i ostalim "sitnim" komponentama. Današnje konzole su praktički PC, a i manje se griju, troše manje struje itd. Nema baš nikakve šanse da se takvo što opet dogodi Sonyu ili Microsoftu.

 

Ja sam imao day 1 PS4 i koristio sam ga oko 5 godina bez ikakvih problema dok nisam prešao na Pro. Sad tu konzolu koristi frend i još uvijek radi kao sat eto već skoro 7 godina. Jedino je konzola malo bučna ali radi bez problema od prvog dana.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 13:36 (antimadridista).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ma fortnite i cod kad mi netko hvali to mi je ono. Kroz jedno uho unutra kroz drugo van.

Cyberpunk nije ni mene privukao nicim, sto bolja glumacka postava to losija oredstava tak da.

A za last of us ne sumnjam da ce biti igretina, bilo bi mi draze da nije obiljezena lgbt zajednicom da se 

ljepse izrazim, ali ne sumnjam da ce biti dobra.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ma fortnite i cod kad mi netko hvali to mi je ono. Kroz jedno uho unutra kroz drugo van.

Cyberpunk nije ni mene privukao nicim, sto bolja glumacka postava to losija oredstava tak da.

A za last of us ne sumnjam da ce biti igretina, bilo bi mi draze da nije obiljezena lgbt zajednicom da se 

ljepse izrazim, ali ne sumnjam da ce biti dobra.

 Ne znam zašto se toliko pljuje po Fortnite-u. Ok, tu igru igra dosta djece pa ono, razumijem što se tiče toga. Ali je izrazito teška za savladati što se tiče builda i ostalih stvari, nije tipična igra danas gdje se sve prilagođava masi i gdje su igre prelake. Free je, i nije pay to win iako su to već odavno mogli napraviti da su htjeli zbog ogromne baze igrača.

 

S jedne strane se priča o CoD-u, FIFA-i i takvim pay to win igrama da uništavaju gaming, a onda s druge strane ljudi pljuju po Fortnite-u koji je free igra i nije pay to win. Ne znam što je to toliko loše kod Fortnite-a da ljude toliko frustrira.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 13:46 (antimadridista).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni su sve te igre nesto sto mi se igralo sa 15 god.

Ne mogu vise zamislit da igram fifu, pes, cod.

 

Probao novi cod cisto jer je bratic dobio u bundleu s konzolom.

Ja priznajem samo cod 4 promod 211 i rz gamers snip only server.

I to je bilo fora tada ksd sam imao 15 god, danas sa skoro 30 ne mogu zamislit da

palim takve ili slicne igrice ukljucujuci fortnite, pubg, apex itd.

 

Mislim ne zelim nekoga uvrijediti, niti pokusavam al takve igrice su mi danas doslovno djecja posla.

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Meni su sve te igre nesto sto mi se igralo sa 15 god.

Ne mogu vise zamislit da igram fifu, pes, cod.

 

Probao novi cod cisto jer je bratic dobio u bundleu s konzolom.

Ja priznajem samo cod 4 promod 211 i rz gamers snip only server.

I to je bilo fora tada ksd sam imao 15 god, danas sa skoro 30 ne mogu zamislit da

palim takve ili slicne igrice ukljucujuci fortnite, pubg, apex itd.

 

Mislim ne zelim nekoga uvrijediti, niti pokusavam al takve igrice su mi danas doslovno djecja posla.

 

Poslije WoWa mi je svaka igra dječja :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Meni su sve te igre nesto sto mi se igralo sa 15 god.

Ne mogu vise zamislit da igram fifu, pes, cod.

 

Probao novi cod cisto jer je bratic dobio u bundleu s konzolom.

Ja priznajem samo cod 4 promod 211 i rz gamers snip only server.

I to je bilo fora tada ksd sam imao 15 god, danas sa skoro 30 ne mogu zamislit da

palim takve ili slicne igrice ukljucujuci fortnite, pubg, apex itd.

 

Mislim ne zelim nekoga uvrijediti, niti pokusavam al takve igrice su mi danas doslovno djecja posla.

bloodborne

 OMG ti ćeš sa 48 g igrati samo šah. (Ja imam 48 zato spominjem tu godinu)

Ja na plejki većinom igram PES sa kumom dobro i Days Gone.

A na PC-u zato što sam ovisan o njemu WOT.

Par puta sam se izlječio od WOT-a ali opet se vraćam junkie.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja igram ovaj odyssey od nedavno i poceo sam na hard ali sam sinoc morao spustiti na normal. S brodom dosao na ono prvo ostvro gdje su se zakacili spartanci s atencima i svako malo me pola ostrva ganja da me ubije 

 

Jedva uspio ubiti ovu trojicu-cetvoricu placenika sto su me ganjali. Problem je sto su i veci level a i dodju sa 50 ljudi... nekako ih safat'o jednog po jednog kad su sami pa se napokon rijesio da me ne ganja vise niko (do kad?).

 

Sto se tice dbz:k, imam oko 55 sati, tek zavrsio Cell games i odlicna mi je igra. Vjerovatno ce mi biti prva u kojoj cu osvojiti platinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Pa evo ti si sad napisao da igras samo 2 igrice na plejci heh.

 

Ja na pcu ne igram nista vec godinama. I igram par igrica imam ih 90tak.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Pa evo ti si sad napisao da igras samo 2 igrice na plejci heh.

 

Ja na pcu ne igram nista vec godinama. I igram par igrica imam ih 90tak.

 Ups evo počeo jučer Nioh ursusc355 me nagovorio.

Igrao bi i GTSport, ali nemam pogodan stol ispred plejke za volan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 17:20 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Jel valja to sta ? Bio je free na +u nedavno.

 

E volan, stol i nfs underground i burnout 3.

Ahhh, lijepo djetinjstvo.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Iako sin već navija da kupimo day 1.

Znaci da ce biti DayOne :D

Ne vjerujem da ce previse nabrijati cijenu PS5, jer ne vidim razloga, da si pucaju u startu u nogu. PS3 je bio skupa konzola u startu i svi znamo kako je to zavrsilo. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
PlayStation 4

Zašto mi se produljuje psn mjesečni automatski...

Pa 2 mj. Zaredom mi produžilo, mislio sam da mi je nećak slučajno stisao nešto pa produžio, kad ono stiže mail da mi je skinuto opet mjesečna pretplata...

Uzeo sam 1 mj. i oni automatski obnavljaju a PS4 nisam palio 10-15 dana već ?! Koji k.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

Zašto mi se produljuje psn mjesečni automatski...

Pa 2 mj. Zaredom mi produžilo, mislio sam da mi je nećak slučajno stisao nešto pa produžio, kad ono stiže mail da mi je skinuto opet mjesečna pretplata...

Uzeo sam 1 mj. i oni automatski obnavljaju a PS4 nisam palio 10-15 dana već ?! Koji k.

 u postavkama racuna trebas iskljucit auto-renew

 

prijavi se i onda preko ovog linka iskljucis 

 

https://store.playstation.com/en-hr/subscriptions

9 godina
online
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

Zašto mi se produljuje psn mjesečni automatski...

Pa 2 mj. Zaredom mi produžilo, mislio sam da mi je nećak slučajno stisao nešto pa produžio, kad ono stiže mail da mi je skinuto opet mjesečna pretplata...

Uzeo sam 1 mj. i oni automatski obnavljaju a PS4 nisam palio 10-15 dana već ?! Koji k.

 

ma to ti sve živo tako. nema veze što nisi platio, za svaku pretplatu za koju ja znam (netflix, prime, origin, itd) ti skida svaki mjesec dok ti to izričito ne poništiš (naravno ako imaš novaca na računu) 

 

zato ti je super imati neku karticu posebno za online, ja imam prepaid u addiko banci, nema mogućnosti minusa, i svaki put kad nešto trebam samo upaltim na to s tekućeg, nikad nemam više od 10 kn na kartici inače, tako da mi ništa ne možeskinuti nikako

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 To je davna prošlost. Te generacije konzola su bile izrazito skupe za što se tiče hardvera unutra i onda su Microsoft i Sony štedjeli na hlađenju i ostalim "sitnim" komponentama. Današnje konzole su praktički PC, a i manje se griju, troše manje struje itd. Nema baš nikakve šanse da se takvo što opet dogodi Sonyu ili Microsoftu.

 

Ja sam imao day 1 PS4 i koristio sam ga oko 5 godina bez ikakvih problema dok nisam prešao na Pro. Sad tu konzolu koristi frend i još uvijek radi kao sat eto već skoro 7 godina. Jedino je konzola malo bučna ali radi bez problema od prvog dana.

 Ne znam, moj originalni PS4 je dosta glasan od samog početka, vrlo slično je bila i verzija koja je došla s novom memorijom, a ljudi se isto jako žale na Pro. Sony nikad nije imao ogroman problem s hlađenjem kao Microsoft pa ipak nije naučio tu lekciju kako spada. Od prvog Xbox One do Xbox One X sve konzole imaju super sustave hlađenja i puno su tiši od PS4 konzola, osim Slim verzije. Pogotovo me impresioniralo hlađenje Xbox One X, u odnosu na to što sam čuo kod frendova koji imaju Pro, X se skoro nije niti čuo kako ima dobar hladnjak i ventilator iako ima jači APU i troši više energije.

 

Nadam se da su glasine o skupom i kvalitetnom cooling rješenju na PS5 točne.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Bas zato sam i rekao pricekati malo da vidimo kako ce se konzola ponasati.

Moja slimica se ne cuje od frenda fat onako nisam bas primjetio kad sam kod njega

iako moram napomenuti da ju nikada nije cistio niti dao cistiti i cudim se da to jos vise i radi nakon

4-5 god 😂😂😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja svoj Pro cistio juce, malo prasine bilo. A imam ga od kad je izasao. Buka mi nesmeta jer imam slusalice hah

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Praetorian1 kaže...

Ja svoj Pro cistio juce, malo prasine bilo. A imam ga od kad je izasao. Buka mi nesmeta jer imam slusalice hah

 Ako si skidao samo poklopac znaj da to zna zavarati. Isto sam mislio da nema prasine i da je cisto sve dok nisam sve rasklopio pa se neugodno iznenadio... bolje reci ugodno jer se nakon ciscenja i mijenjanja termalne paste konzola vise skoro i ne cuje a bila je kao mlazni avion.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Praetorian1 kaže...

Ja svoj Pro cistio juce, malo prasine bilo. A imam ga od kad je izasao. Buka mi nesmeta jer imam slusalice hah

 Ako si skidao samo poklopac znaj da to zna zavarati. Isto sam mislio da nema prasine i da je cisto sve dok nisam sve rasklopio pa se neugodno iznenadio... bolje reci ugodno jer se nakon ciscenja i mijenjanja termalne paste konzola vise skoro i ne cuje a bila je kao mlazni avion.

 1. jel moze neki link gdje je detaljno objasnjeno kako otvoriti cijelog? Nemam vise garancije, a grije se i bucan je pa da probam propuhat sve.

2. koju pastu stavljete i gdje nju narucujete? mx-4?

Kovačić
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Praetorian1 kaže...

Ja svoj Pro cistio juce, malo prasine bilo. A imam ga od kad je izasao. Buka mi nesmeta jer imam slusalice hah

 Ako si skidao samo poklopac znaj da to zna zavarati. Isto sam mislio da nema prasine i da je cisto sve dok nisam sve rasklopio pa se neugodno iznenadio... bolje reci ugodno jer se nakon ciscenja i mijenjanja termalne paste konzola vise skoro i ne cuje a bila je kao mlazni avion.

 E vidis nisam sve rasklopio samo sam poklopac skinuo, budem do ljeta svakak sve skinuo i ispuhao

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...
arnes_king kaže...
Praetorian1 kaže...

Ja svoj Pro cistio juce, malo prasine bilo. A imam ga od kad je izasao. Buka mi nesmeta jer imam slusalice hah

 Ako si skidao samo poklopac znaj da to zna zavarati. Isto sam mislio da nema prasine i da je cisto sve dok nisam sve rasklopio pa se neugodno iznenadio... bolje reci ugodno jer se nakon ciscenja i mijenjanja termalne paste konzola vise skoro i ne cuje a bila je kao mlazni avion.

 1. jel moze neki link gdje je detaljno objasnjeno kako otvoriti cijelog? Nemam vise garancije, a grije se i bucan je pa da probam propuhat sve.

2. koju pastu stavljete i gdje nju narucujete? mx-4?

 Ja sam se ovog drzao i sve uspjesno odradio. 

 

 

Koristio sam Arctic MX-4 i prezadovoljan sam rezultatom.

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa lijepi pozdrav.

Da skratim pricu, bio sam prinuden mjenjati TV, te sam za prvu ruku do nekih vecih para za 100€ uzeo rabljenj Grundig 32GFB6822, bez standa i daljinskog upravljaca.

Stand sam rijesio, ali i manjak daljinca (vecinom), palim telku na joy skupasa konzolom.

Imam 'problem' sa nekom vrstom zooma na zaslonu, na prosloj telki sam to rijesio gasenjem 'nacina rada za konzole' ako me sjecanje sluzi, slika se automatski adaptirala i razvukla na zaslon tocno kako treba, od ruba do ruba i u samom sucelju konzole, i u playerima tipa Netflixa i YouTube.

U prilogu su slike sa suceljem TV-a, primujer sa YouTube-a gdje se vidi kako slika na rubovima nije prikazana kako treba; kao da zoom-ana konstantno.

 

Posto nemam daljinac shebano mi je zavlacit se iza TV-a i nabadat po tipkicama kroz menije, pogotovo jer ne znam sta trazim, pa ako netko kojim slucajem ima slican/isti TV, ili neki svrsishodni prijedlog sta i kako da tweakam u postavkama, bio bih vrlo zahvalan.

 

Telka je 1080p, konzola je slim, HDR po defaultu ugasen jer ga telka ne podrzava (ako to ima veze), te u plejkinim postavkama vec tweakano ono za podesavanje velicine zaslona (Display Area Settings).

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pitanje.Ako kupim u Dojčlandu PSN bon gdje je recimo 20€ hoće li mi isti raditi na accountu koji je postavljen na UK u funtama?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zamienski daljinski za grundinga imas za 50kn, tako da nije vrijedno muke, igram na slicnom, i setati kroz glupe.menije nabadajuci one sitne tipkice.....nije zabava.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nece ti raditi na UK accountu. Taj bon od 20 eura možeš aktivirati samo u zemljama kojima je euro službena valuta.

BF3:fluffy_inside
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Zasto dizajn ? Pa plejka mi "treba" da igram ne da ju gledam kak se uklapa u dnevni. 

 Meni je plejka ugašena mjesecima i od presudne mi je važnosti da se kvalitetno uklapa u interijer. PS5 planiram ne paliti po godinu dana.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stigla Dreams Igra
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Stigla Dreams Igra

 Vidi ti se kod.Ili bolje sakrij ili nemoj slikat to. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice