PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.959
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
USB 3.0 HDD. SSD ili SSHD interni.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...

Da li je bolje uzeti eksterni HDD ili eksterni SSD za PS4

 Ma mislim da ti je najpraktičnije uzeti vanjski HDD bitno da je USB3.

Ja imam od 2TB i dosta mi je.

Mislim da nema potrebe za SSD.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...

Da li je bolje uzeti eksterni HDD ili eksterni SSD za PS4

 

Externi SSD ofc.

Naravno da nema potrebe, nema potrebe ni za čim, ali je loading time u nekim igrama višestruko manji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 17:26 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Igrao tko Ghost Recon Breakpoint,dojmovi,misljenja?

Ja sam malo probao trial i po meni je to okej,unatoc jako losim recenzijama.

 

Meni je smeće. Teško razočaranje. Unatoč svim svojim manama u Wildlands sam utukao 70-ak sati, dok sam kod Breakpointa odustao nakon dva sata. Koliko vidim, besplatan je ovaj vikend pa probaj - možda ti se svidi. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
HunterXHunter kaže...

Da li je bolje uzeti eksterni HDD ili eksterni SSD za PS4

 

Externi SSD ofc.

Naravno da nema potrebe, nema potrebe ni za čim, ali je loading time u nekim igrama višestruko manji.

 I za tih par sekundi će dati 1000Kn (1TB) ili 2000 (2TB) Kn? wtf

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 19:12 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
USB 3.0 HDD. SSD ili SSHD interni.

 Kakav je SSHD u odnosu na HDD

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 18:41 (HunterXHunter).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
HunterXHunter kaže...

Da li je bolje uzeti eksterni HDD ili eksterni SSD za PS4

 

Externi SSD ofc.

Naravno da nema potrebe, nema potrebe ni za čim, ali je loading time u nekim igrama višestruko manji.

 I za tih par sekundi će dati 1000Kn (1TB) ili 2000 (2TB) Kn? wtf

 

Ja imam doma 2-3 mala SSD diska viška. Imao sam ext SSD disk spojen na playku i znam o čemu pričam. RDR2 se učitava minutu brže, ne sjećam se više točnih brojki, ali mjerio sam.

No, ne treba naravno. Ne treba uopće ni veći ni brži disk.  Dosta je i 500 GB.

 

Čovjek je pitao što je bolje kupit, ja sam rekao što je meni bolje :-) Više nikad neću kupit HDD ni u kojem obliku.

Nije pare spominjao ni neke druge parametre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 19:03 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Morao sam ovo postat na našoj domaćoj temi jer me je naš cijenjeni kolega ursusc355 nasmijao do suza svojom izjavom.

Znam da nije fer i kolegijalno, ali na našoj temi je drugo ime za TD ursusc355.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 19:45 (hummer0).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
PlayStation 4

Može jedno glupo pitanje, kako biste preveli Horizon zero dawn na hrvatski (smisleno naravno)? Mislim da znam engleski dosta dobro al za ovo fakat ne znam. 

 
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Jurica314 kaže...

Može jedno glupo pitanje, kako biste preveli Horizon zero dawn na hrvatski (smisleno naravno)? Mislim da znam engleski dosta dobro al za ovo fakat ne znam. 

 Metal gear solid

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jurica314 kaže...

Može jedno glupo pitanje, kako biste preveli Horizon zero dawn na hrvatski (smisleno naravno)? Mislim da znam engleski dosta dobro al za ovo fakat ne znam. 

 Jurica314

 

Pa u slobodnom prijevodu:

Moj te mota oko plota vjerujem da je tako nekako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 22:24 (hummer0).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nema tu smislenog prijevoda. Suštinski označava novi početak, novo svitanje ili bilo što u tom stilu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Jurica314 kaže...

Može jedno glupo pitanje, kako biste preveli Horizon zero dawn na hrvatski (smisleno naravno)? Mislim da znam engleski dosta dobro al za ovo fakat ne znam. 

 Pocetak covjecanstva iznova, tj. od temelja

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jurica314 kaže...

Može jedno glupo pitanje, kako biste preveli Horizon zero dawn na hrvatski (smisleno naravno)? Mislim da znam engleski dosta dobro al za ovo fakat ne znam. 

 Obzor:Nulta Zora

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U jesi me.svaka čast na sobnoj temperaturi.
5 godina
offline
PlayStation 4 headset

pozdrav, imam jedan headset koji ima dva jacka od 3,5mm (za slusalice i mikrofon)

 

kupio sam ovaj adapter za ps4 gamepad 3,5mm adapter

 i kada spojim slusalice s mikrofonom dobijem takvu mikrofoniju/smetnje da moram odmah izvadit jack.

kada spojim samo mikrofon ili samo slusalice onda sve radi normalno.

Koristi li netko neki slican adapter ili ako se moze saznat raspored pinova pa je lako to preradit.

Mislim da se neki pinovi u adapteru preklapaju pa dolazi do smetnji kada je sve skupa spojeno,

Iste slusalice na laptopu koji ima samo jedan 3,5mm sa ovim navedenim adapterom rade sasvim normalno (i slusalice i mikrofon)

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 2:01 (Junior335).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4 headset
Junior335 kaže...

pozdrav, imam jedan headset koji ima dva jacka od 3,5mm (za slusalice i mikrofon)

 

kupio sam ovaj adapter za ps4 gamepad 3,5mm adapter

 i kada spojim slusalice s mikrofonom dobijem takvu mikrofoniju/smetnje da moram odmah izvadit jack.

kada spojim samo mikrofon ili samo slusalice onda sve radi normalno.

Koristi li netko neki slican adapter ili ako se moze saznat raspored pinova pa je lako to preradit.

Mislim da se neki pinovi u adapteru preklapaju pa dolazi do smetnji kada je sve skupa spojeno,

Iste slusalice na laptopu koji ima samo jedan 3,5mm sa ovim navedenim adapterom rade sasvim normalno (i slusalice i mikrofon)

 

Možda ti je preglasno na playki pa mikrofon pokupi puno zvuka. Obično se mikrofonija javlja kad je izlazni zvuk preglasan pa ga mikrofon dodatno pojačava.

Kad ih staviš na glavu jel bolje?

 

Poigraj se sa headphone i microphone levelom, ako su adapter i iste slušalice na laptopu ok ne vidim zašto ne bi bio na playki.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 9:05 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4 headset
Junior335 kaže...

pozdrav, imam jedan headset koji ima dva jacka od 3,5mm (za slusalice i mikrofon)

 

kupio sam ovaj adapter za ps4 gamepad 3,5mm adapter

 i kada spojim slusalice s mikrofonom dobijem takvu mikrofoniju/smetnje da moram odmah izvadit jack.

kada spojim samo mikrofon ili samo slusalice onda sve radi normalno.

Koristi li netko neki slican adapter ili ako se moze saznat raspored pinova pa je lako to preradit.

Mislim da se neki pinovi u adapteru preklapaju pa dolazi do smetnji kada je sve skupa spojeno,

Iste slusalice na laptopu koji ima samo jedan 3,5mm sa ovim navedenim adapterom rade sasvim normalno (i slusalice i mikrofon)

Morat ces kupiti nove slusalice.

 

Koristio sam SteelSeries 7H uredno s tim adapetrom, tj testirao sam i sve je bilo u redu. Ali kako imam malu djecu nisam bas koristio mikrofon "cesto".

I onda nakon nekog vremena su trebale malom za Fort i nisu radile!?!

Prvo sam mislio da je adapter, kupio drugi, posudio jos jedan od frenda, ali nista. Slusalice i mikrofon uredno rade na PC-u i mobu, tako da nije do njih.

Jedino objasnjenje mi je da su nesto sjebali s nekim updateom, ali mi to nema logike.

 

Uglavnom, uzeo malom nove slusalice na kojima pise da rade na PS4. Asus Cerberus

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: PlayStation 4 headset
Chaky kaže...
Junior335 kaže...

pozdrav, imam jedan headset koji ima dva jacka od 3,5mm (za slusalice i mikrofon)

 

kupio sam ovaj adapter za ps4 gamepad 3,5mm adapter

 i kada spojim slusalice s mikrofonom dobijem takvu mikrofoniju/smetnje da moram odmah izvadit jack.

kada spojim samo mikrofon ili samo slusalice onda sve radi normalno.

Koristi li netko neki slican adapter ili ako se moze saznat raspored pinova pa je lako to preradit.

Mislim da se neki pinovi u adapteru preklapaju pa dolazi do smetnji kada je sve skupa spojeno,

Iste slusalice na laptopu koji ima samo jedan 3,5mm sa ovim navedenim adapterom rade sasvim normalno (i slusalice i mikrofon)

Morat ces kupiti nove slusalice.

 

Koristio sam SteelSeries 7H uredno s tim adapetrom, tj testirao sam i sve je bilo u redu. Ali kako imam malu djecu nisam bas koristio mikrofon "cesto".

I onda nakon nekog vremena su trebale malom za Fort i nisu radile!?!

Prvo sam mislio da je adapter, kupio drugi, posudio jos jedan od frenda, ali nista. Slusalice i mikrofon uredno rade na PC-u i mobu, tako da nije do njih.

Jedino objasnjenje mi je da su nesto sjebali s nekim updateom, ali mi to nema logike.

 

Uglavnom, uzeo malom nove slusalice na kojima pise da rade na PS4. Asus Cerberus

 

A moguće da je i do adaptera kad malo bolje razmislim.

Kupio sam par tih jeftinih kineskih adaptera i svi su se različito ponašali. Nekad sam ih morao i ulančavati da dobijem dobar stereo.

Također postoje različiti standardi za taj mic-stereo 3.5mm priključak. Nemaju svi iste pinove. Pa lako moguće da adapter šalje na mikrofon ustvari lijevi ili desni audio channel.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4 headset
Bitanga kaže...

 

A moguće da je i do adaptera kad malo bolje razmislim.

Kupio sam par tih jeftinih kineskih adaptera i svi su se različito ponašali. Nekad sam ih morao i ulančavati da dobijem dobar stereo.

Također postoje različiti standardi za taj mic-stereo 3.5mm priključak. Nemaju svi iste pinove. Pa lako moguće da adapter šalje na mikrofon ustvari lijevi ili desni audio channel.

Stvar je u tome da je kod mene sve radilo normalno. Iste slusalice, isti adapter.

I onda vise nije.

Probavao sam i s frendovim slusalicama i s njegovim adapterom, pa sam kupio nove adaptere i isprobavao i s njegovim i svojim sluskama.

Isprobao sam sve kombinacije i nista.

Kod njega ista stvar, ne radi vise ni njemu.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
online
Re: PlayStation 4 headset
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

 

A moguće da je i do adaptera kad malo bolje razmislim.

Kupio sam par tih jeftinih kineskih adaptera i svi su se različito ponašali. Nekad sam ih morao i ulančavati da dobijem dobar stereo.

Također postoje različiti standardi za taj mic-stereo 3.5mm priključak. Nemaju svi iste pinove. Pa lako moguće da adapter šalje na mikrofon ustvari lijevi ili desni audio channel.

Stvar je u tome da je kod mene sve radilo normalno. Iste slusalice, isti adapter.

I onda vise nije.

Probavao sam i s frendovim slusalicama i s njegovim adapterom, pa sam kupio nove adaptere i isprobavao i s njegovim i svojim sluskama.

Isprobao sam sve kombinacije i nista.

Kod njega ista stvar, ne radi vise ni njemu.

 

Da, ak je radilo ok, pa više ne, onda nije hardverski. Ah, što reć, Sony - koliko su genijalni toliko i useru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4 headset
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

 

A moguće da je i do adaptera kad malo bolje razmislim.

Kupio sam par tih jeftinih kineskih adaptera i svi su se različito ponašali. Nekad sam ih morao i ulančavati da dobijem dobar stereo.

Također postoje različiti standardi za taj mic-stereo 3.5mm priključak. Nemaju svi iste pinove. Pa lako moguće da adapter šalje na mikrofon ustvari lijevi ili desni audio channel.

Stvar je u tome da je kod mene sve radilo normalno. Iste slusalice, isti adapter.

I onda vise nije.

Probavao sam i s frendovim slusalicama i s njegovim adapterom, pa sam kupio nove adaptere i isprobavao i s njegovim i svojim sluskama.

Isprobao sam sve kombinacije i nista.

Kod njega ista stvar, ne radi vise ni njemu.

 

Sličan stvar se desava i meni, mikrofon preko adaptera odbija svaku suradnju.Isto sam probao i s drugim adapterima i ništa.

E  sad,dali je problem do samog 3.5 mm utora na gamepadu pa nijedan adapter ne sijeda kak spada ili plejka ima problema sa slanjem dva rzličita signala kao jedan. Zanimljiva je stvar ta što slušalice koje su sa jednim jackom, a imaju mikrofon (sluske od moba) rade  sasvim normalno.

 

*# @Frk #*/
16 godina
offline
Re: PlayStation 4 headset
Bitanga kaže...

 

Da, ak je radilo ok, pa više ne, onda nije hardverski. Ah, što reć, Sony - koliko su genijalni toliko i useru :-)

Slazem se s tezom  

Frk kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...

 

A moguće da je i do adaptera kad malo bolje razmislim.

Kupio sam par tih jeftinih kineskih adaptera i svi su se različito ponašali. Nekad sam ih morao i ulančavati da dobijem dobar stereo.

Također postoje različiti standardi za taj mic-stereo 3.5mm priključak. Nemaju svi iste pinove. Pa lako moguće da adapter šalje na mikrofon ustvari lijevi ili desni audio channel.

Stvar je u tome da je kod mene sve radilo normalno. Iste slusalice, isti adapter.

I onda vise nije.

Probavao sam i s frendovim slusalicama i s njegovim adapterom, pa sam kupio nove adaptere i isprobavao i s njegovim i svojim sluskama.

Isprobao sam sve kombinacije i nista.

Kod njega ista stvar, ne radi vise ni njemu.

 

Sličan stvar se desava i meni, mikrofon preko adaptera odbija svaku suradnju.Isto sam probao i s drugim adapterima i ništa.

E  sad,dali je problem do samog 3.5 mm utora na gamepadu pa nijedan adapter ne sijeda kak spada ili plejka ima problema sa slanjem dva rzličita signala kao jedan. Zanimljiva je stvar ta što slušalice koje su sa jednim jackom, a imaju mikrofon (sluske od moba) rade  sasvim normalno.

 

Nije stvar ni do gamepada. Ne znam u cemu je problem, samo znam da ti vjerojatno taj headset vise nece raditi preko gamepada. Slusalice ce ti raditi, ako ih ukljucis direktno, ali problem nastaje s mikrofonom.

Solucija je kupiti novi headset koji deklarirano (ili bar isprobano) radi na PS4.

Rade i neke in ear, pa mozes se i s njima privremeno snaci. Osobno ih ne volim, ali za neki kraci MP, dobro rjesenje.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima li koga među vama da je uspješno riješio/la problem sa konektorom za napajanje na matičnoj ploči? Negdje čitam da je uspješno riješeno sa lemilicom, negdje pak da nema smisla niti pokušavati, a negdje pak da je li-la rješenje. Konkretno, kod mene se konektor nije odlomio već, čini mi se, leži na 3/4 pina/vodiča/kakgodtovećnazvati i ovaj 1 bi trebalo malo prikeljiti..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
John_Doe_11 kaže...

Ima li koga među vama da je uspješno riješio/la problem sa konektorom za napajanje na matičnoj ploči? Negdje čitam da je uspješno riješeno sa lemilicom, negdje pak da nema smisla niti pokušavati, a negdje pak da je li-la rješenje. Konkretno, kod mene se konektor nije odlomio već, čini mi se, leži na 3/4 pina/vodiča/kakgodtovećnazvati i ovaj 1 bi trebalo malo prikeljiti..

Poslikaj.

Ali ako imas lemilicu i vjerujes da neces zalemiti sve pinove i napraviti sranje, go for it. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jučer sam ju zatvorio i rekoh nosim na servis; danas ujutro zovem i kažu mi da mi to ne mogu popraviti, šanse za to su nikakve ili jako male što me poprilično (neugodno) iznenadilo pogotovo ako uzmem u obzir da je čista ko suza i da besprijekorno radila, dok se moja malenkost nije uključila.   Zato rekoh da pitam ovdje. Ako stignem, otvorim ju sutra/prekosutra pa bacim sliku makar velim.. radi se o možda 1mm

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Kakav je to servis elektronike ako ne mogu zalemiti konektor? Ako je u tome problem..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Ako si iz zg-a mogu ti preporuciti odlican servis koji je meni rjesavao slicne probleme

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Treba li se na konzoli povezivati na social club da bi se mogao igrati RDR 2

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 19:03 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice