PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.011
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kod mene na us accu vec ima CoD WW2 pod free igre za skinut. Kaj to znaci da bude nesto drugo na ps+ free?
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dacho223 kaže...
Kod mene na us accu vec ima CoD WW2 pod free igre za skinut. Kaj to znaci da bude nesto drugo na ps+ free?

 WWII se od srijede mogo skinut. Sw BF II dolazi drugog. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Naletio sam na Sonijev promo video vezan uz Days of Play od 3-17.6
Neznam radi li se o retail saleu ili nagovještaj ps store salea ali...

Fifa 20 83% Off
Cod MW 25% Off
Resident Evil 3 35% Off
Mlb 20 35% Off

Days of Play ce imati popuste uglavnom do 50% i to su većinom svi Ps Hits naslovi.
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa da vas pitam, mali od kolegice je nešto "zistiskao" i sada ga pita PS e-mail i lozinku. No klinac to neznam, nebi bilo velike štete u tome ali je na njemu PS Plus pretplata od godine dana. Pa me zanima dali postoji nekakav način da se ona nekako "prebaci" ili nešto..... malac zna samo e-mail adresu s kojom se prijavio na PS Plus, (ali nezna lozinku od tog e-maila)...... poprilično zeznuta situacija....

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

Ekipa da vas pitam, mali od kolegice je nešto "zistiskao" i sada ga pita PS e-mail i lozinku. No klinac to neznam, nebi bilo velike štete u tome ali je na njemu PS Plus pretplata od godine dana. Pa me zanima dali postoji nekakav način da se ona nekako "prebaci" ili nešto..... malac zna samo e-mail adresu s kojom se prijavio na PS Plus, (ali nezna lozinku od tog e-maila)...... poprilično zeznuta situacija....

Kako je to "zeznuta" situacija? 

 

Prvo resetira lozinku za mail, a kad uspije pristupiti mailu, resetira lozinku za PSN profil.

 

U čemu je problem?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...

Kako je to "zeznuta" situacija? 

 

Prvo resetira lozinku za mail, a kad uspije pristupiti mailu, resetira lozinku za PSN profil.

 

U čemu je problem?

 malac nezna ni niti jedan podatak za reset loznike maila..... u tome je najveci problem....

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...
robogo kaže...

Kako je to "zeznuta" situacija? 

 

Prvo resetira lozinku za mail, a kad uspije pristupiti mailu, resetira lozinku za PSN profil.

 

U čemu je problem?

 malac nezna ni niti jedan podatak za reset loznike maila..... u tome je najveci problem....

 

A kako ćemo mi pomoć?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

A kako ćemo mi pomoć?

Bitango, ne davi čovjeka nego mu popravi pristup PSN-u!! 

 

Nema pomoći. 

 

Eventualno stupiti u kontakt s podrškom e-mail providera pa provjeriti može li se nekako drugačije omogućiti pristup mailu. 

 

Možda kontaktirati Sony podršku da pokušaju (ako mogu) prebaciti PSN profil na drugi mail. 

 

I to je sve što Bug forum može. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

Ekipa da vas pitam, mali od kolegice je nešto "zistiskao" i sada ga pita PS e-mail i lozinku. No klinac to neznam, nebi bilo velike štete u tome ali je na njemu PS Plus pretplata od godine dana. Pa me zanima dali postoji nekakav način da se ona nekako "prebaci" ili nešto..... malac zna samo e-mail adresu s kojom se prijavio na PS Plus, (ali nezna lozinku od tog e-maila)...... poprilično zeznuta situacija....

 Totalno si me zbunio s upisom, ne prijavljujes se posebno na ps+ to sve ide preko jednog mail-a tj IDa.

 Ne moze se ps+ prebaciti, tko je prvi puta to postavljao ? 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Totalno si me zbunio s upisom, ne prijavljujes se posebno na ps+ to sve ide preko jednog mail-a tj IDa.

 Ne moze se ps+ prebaciti, tko je prvi puta to postavljao ? 

 klinac je sve radio sam....... svejedno Vam hvala dečki zaista :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa to čekam već tjedan dana.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Odigrao ww2. Dobro da je bila ps+ igra. Blago razočaran kampanjom.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
I ja sam upravo krenuo slicno napisati. Samo bi dodao jos i MP da je zaista los, od kretanja do napucavanja. Zao mi je ljudi koji su ovo placali i na akcijama a kamoli full cijenu..
PSN Tokioplastic292
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Fala Bogu na objektivnim ljudima. Kad je ww2 izasao mnogi su ga hvalili jer su ocajnicki ga htjeli voliti jer je to bio prvi cod nakon 3 godine koji se vratio "korijenima". Blago receno kampanja je koma i generic do bola. One misije sa tenkom i avionom ne zelim ni spominjati...
PeTak
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni je cod ww2 bio okej nista spesl. Odnosno ni ne ocekujem nista od igre koja izlazi svakih 10 mj.

Pojam cod mi se odnosi samo na cod 2,4 i mw2 ovo sve poslije zalo boze.

Ne znam sta bi oni morali tocno napraviti da pljunem novce za bilo koji cod u zadnjij 10 god.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

A jbt, baš sam se nabrijao na WW2. Koliko traje kampanja? 

 

Sada igram Modern Warfare kampanju i predobra je. One uliče borbe su super napravljene. Baš bude napeto. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

nekih 12 misija. kak god da okrenes pljunut 500kn po izlasku za to ne vrijedi.
sjecam se da je i tu bio kolega koji je pisao da igramo samo kampanju.

jednostavno ak netko ne igra mp, mislim da se u tom slucaju cod fakat ne isplati uzet
dok ne padne na 100kn.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Injustice 2 Legendary edition za 120 kn?Uzeti ili ne?

2 Da
4 Ne
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Injustice 2 Legendary edition za 120 kn?Uzeti ili ne?

Imaš li iskustva s borilačkim igrama? 

 

Injustice 2 i dalje ima solidan online presence ako misliš igrati protiv drugih igrača. 

 

Iako ima vrlo, vrlo dobar tutorial sistem u kojem možeš naučiti sve što ti treba za borbu, igra je jednostavno malo prebrza za borilačke početnike zbog čega combo potezi nisu baš jednostavni za izvedbu. 

 

Single player priča odlična ako si fan DC univerzuma. 

 

Dnevni multiverseovi pomažu za skupljanje opreme za lika, ali svakodnevni grindfest može postati dosadan vrlo brzo. 

 

 

120 kn za legendary edition nije puno kad uzmeš u obzir da dobivaš sve likove, shadere i ostalo - ako te takva igra zanima. 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Igra tko No Mans Sky u zadnje vrijeme? Se isplati odigrati čisto single player?

 ja odigram tu i tamo...i moram priznati čak je i zanimljiva igra...al brate mili, moja pro plejka hoće poletjet...pa rijetko kad odigram 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Jedno ne gejmersko pitanje, ali ipak vezano uz plejku.

Ako se na američkom accountu spojim s američkim disney+ accountom (kupljen s ebaya), jel bi to moglo šljakati?
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Napokon sam poceo igrati Personu 5, za koju sam mislio da mi se sigurno nece svidjeti, a sad ne mogu prestati da igram 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
I ja sam upravo krenuo slicno napisati. Samo bi dodao jos i MP da je zaista los, od kretanja do napucavanja. Zao mi je ljudi koji su ovo placali i na akcijama a kamoli full cijenu..

 Dosta hejta prema ovome. MP je zapravo nelos, onako napucavanje s ekipom u co-opu, kao i zombiji koji su dosta zanimljivi ako se igra s 2 joysticka.

 

Takoder, WW2 ima co-op multiplayer war, to je isto napucavanje i u 2 doslovce nema trenutka kad nije bilo zabavno, tako da sve u svemu kuzim i ne kuzim hejt. Nisam nesto zahtjevan i uzivao sam s frendovima se napucavat po mapi, za 0 kuna definitivno bolje od igri u svibnju.

Di2 & EPS FTW!
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Taman kad smo se svi napalili kad ono.

Moj PC  
5 0 hvala 4
16 godina
offline
PlayStation 4

Ti Ameri sve sjebu

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
5 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Poceo i Sony podrzavati riote u SAD-u. Ode gaming u qurac. I ND takodjer.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 23:20 (Spacecraft).
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Debilna nacija.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps Now igre za Lipanj su Metro Exodus, Dishonored 2 i Nascar Heat 4

Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
tandara kaže...
Odigrao ww2. Dobro da je bila ps+ igra. Blago razočaran kampanjom.

 Malo reć da sam blago razočaran kampanjom.. Odigrao sam tek 4 misije i nemrem se natjerati da ju pokušam uopće pokrenuti. Na samu pomisao da je kampanja ratatata 1 vs svi ostali glava me zaboli.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

hah 

Moj PC  
5 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice