PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Znam da je malo stariji post, ali dajte me nemojte zezat, oni ne znaju zalemit konektor od napajanja?? Ako sam dobro shvatio, povukli ste žicu tj isčupao se konektor i muški i ženski dio? Jako teško ide van, da. Barem na slim modelima...

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Piše da je master edition na fotografiji, a master edition sadrži main game i ekspanziju, ali ako ćeš kupovati pošalji im mail da potvrde.

 

piše, valjda je, a i cijena 400 kn odgovara tome, nema šanse da je 400 kn samo ekspanzija. Naravno uz popust je 160 kn, mislim da ću uzeti

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Piše da je master edition na fotografiji, a master edition sadrži main game i ekspanziju, ali ako ćeš kupovati pošalji im mail da potvrde.

 

piše, valjda je, a i cijena 400 kn odgovara tome, nema šanse da je 400 kn samo ekspanzija. Naravno uz popust je 160 kn, mislim da ću uzeti

 

Pa da, kontam si i ja tako...lomim se da uzmem isto, ali planiram po izlasku Tsushimu kupiti pa će mi biti previše malo 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam sada da Santa Domenica ima baš na popustu za 160 kn main game i iceborn ekspanziju.

 

jesi siguran da je to i osnovna igra i ekspanzija??

 Ja sam uzeo steelbook verziju i to je kompletna igra sve je na disku nema kodova kaj je super. 

 

A za ovog drugog lika sa ženom gore više jedan hint. Kupi joj tv neka u spavacoj gleda kaj hoce...Moja voli samo gledati fortnite pa popizdim kad to moram gledati..odma mi padne testosteron. Ali bolje to nego da mi kvoca.

 

Jbg žene su to, nekad treba i popustiti :D

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam sada da Santa Domenica ima baš na popustu za 160 kn main game i iceborn ekspanziju.

 

jesi siguran da je to i osnovna igra i ekspanzija??

 Ja sam uzeo steelbook verziju i to je kompletna igra sve je na disku nema kodova kaj je super. 

 

A za ovog drugog lika sa ženom gore više jedan hint. Kupi joj tv neka u spavacoj gleda kaj hoce...Moja voli samo gledati fortnite pa popizdim kad to moram gledati..odma mi padne testosteron. Ali bolje to nego da mi kvoca.

 

Jbg žene su to, nekad treba i popustiti :D

 

mislim da misliš na mene za taj hint. nemam tv u spavaćoj jer su mi stariji i mudriji rekli da je tv u spavaćoj smrt seksualnog života. samo su mi zaboravili reći da nije sjajno ni kad ti je dijete od godinu dana u spavaćoj s vama

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
amd freak kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam sada da Santa Domenica ima baš na popustu za 160 kn main game i iceborn ekspanziju.

 

jesi siguran da je to i osnovna igra i ekspanzija??

 Ja sam uzeo steelbook verziju i to je kompletna igra sve je na disku nema kodova kaj je super. 

 

A za ovog drugog lika sa ženom gore više jedan hint. Kupi joj tv neka u spavacoj gleda kaj hoce...Moja voli samo gledati fortnite pa popizdim kad to moram gledati..odma mi padne testosteron. Ali bolje to nego da mi kvoca.

 

Jbg žene su to, nekad treba i popustiti :D

 

mislim da misliš na mene za taj hint. nemam tv u spavaćoj jer su mi stariji i mudriji rekli da je tv u spavaćoj smrt seksualnog života. samo su mi zaboravili reći da nije sjajno ni kad ti je dijete od godinu dana u spavaćoj s vama

 Ma to su gluposti, kad se ide spavat gasi se tv, kad dobijete volju oboje za hopa cupa badava tv radi :D

 

A beba, dok je jako malo u nasoj sobi, ali poseban krevet, ne skupa. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam sada da Santa Domenica ima baš na popustu za 160 kn main game i iceborn ekspanziju.

 

jesi siguran da je to i osnovna igra i ekspanzija??

 Ja sam uzeo steelbook verziju i to je kompletna igra sve je na disku nema kodova kaj je super. 

 

A za ovog drugog lika sa ženom gore više jedan hint. Kupi joj tv neka u spavacoj gleda kaj hoce...Moja voli samo gledati fortnite pa popizdim kad to moram gledati..odma mi padne testosteron. Ali bolje to nego da mi kvoca.

 

Jbg žene su to, nekad treba i popustiti :D

 tebi je jos i super, ja gledam pocetak svoje veze kroz simse.
 od druzenja, cugi, pronalaska posla, prvog poljupca itd.

 i sad si jos u glavu stavi uvid da smo moja cura i ja isli zajedno u vrtic odnosno
 odrasli smo zajedno. i sad to prenesi u simse.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam sada da Santa Domenica ima baš na popustu za 160 kn main game i iceborn ekspanziju.

 

jesi siguran da je to i osnovna igra i ekspanzija??

Da, isto uzeo kao kolega amd freak steelbook izdanje, jer ima i osnovnu igru i ekspanziju.
Nadam se i da je ursusc355 uzeo, jer je on i pokrenuo interes s ispitivanjem o ekspanziji.

 

To je nazalost postalo pravilo.

Bez obzira sto imas base u vecini slucajeva se vise isplati kupiti ponovno Base game + ekspanzija, nego samo ekspanziju.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Gledam sada da Santa Domenica ima baš na popustu za 160 kn main game i iceborn ekspanziju.

 

jesi siguran da je to i osnovna igra i ekspanzija??

Da, isto uzeo kao kolega amd freak steelbook izdanje, jer ima i osnovnu igru i ekspanziju.
Nadam se i da je ursusc355 uzeo, jer je on i pokrenuo interes s ispitivanjem o ekspanziji.

 

To je nazalost postalo pravilo.

Bez obzira sto imas base u vecini slucajeva se vise isplati kupiti ponovno Base game + ekspanzija, nego samo ekspanziju.

 

ajde super, ma naručio sam, nek se žena ruga, jer stvarno sam htio već duže vrijeme isprobati to, sad ću iskoristiti priliku

16 godina
offline
PlayStation 4

Ma igra je na prvu hebena, probao sam 2-3 sata.

 

Malo je na početku zbunjujuća i šiba te sa raznim tutorijalima i milju teksta a ti samo hočeš klat monstere ali vjerujem da s vremenom skužiš di je kaj.

 

Ali i skužio sam da je dosta time consuming...ima sadržaja...tako da tko misli igrat svaki dan ima materijala.

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
PlayStation 4

Da, najjace je kad konacno namlatis neku jacu zvijer i sav si ponosan, a onda te iza coska pojede nesto vece :D

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Valjda jedina igra u kojoj sam i nakon 80 sati igranja dobivao tutoriale . Nevjerojatno. I ja sam jedan od onih koji su probali i nakon 2 sata rekao ma neću ja ovo igrat. I nakon mjesec dana opet probam i toliko se zarazio da sam igrao svaki dan po 6-7 sati.

Moj PC  
2 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislim da ce slijedeći mjesec Horizon Zero Down biti dio PS plusa.
Blizi se najava nastavka a Horizon je jedina Ps Hits igra koja se nije pojavila na popustu za Days of Play, a ni na nekom od popusta ovih mjeseci.
Call of Duty ww2 smo dobili zato jer se blizi najava novog Coda. Uncharted 4 zbog bliskog izlaska LoU2, itd.
Ovo je samo moje mišljenje ali vrlo lako je moguće da cemo dobiti Horizon Zero Down u narednim mjesecima, kao dio ps plusa ili ps nowa. 😄
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mislim da ce slijedeći mjesec Horizon Zero Down biti dio PS plusa.
Blizi se najava nastavka a Horizon je jedina Ps Hits igra koja se nije pojavila na popustu za Days of Play, a ni na nekom od popusta ovih mjeseci.
Call of Duty ww2 smo dobili zato jer se blizi najava novog Coda. Uncharted 4 zbog bliskog izlaska LoU2, itd.
Ovo je samo moje mišljenje ali vrlo lako je moguće da cemo dobiti Horizon Zero Down u narednim mjesecima, kao dio ps plusa ili ps nowa. 😄

 Ima li itko da to nije odigrao? Ja kupujem opet uskoro dok izađe na PCu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Trenutno je na Gamershop.hr F1 2020 388kn. Jel to ok cijena? Reko bi da nize nejde za prednarudzbu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Mislim da ce slijedeći mjesec Horizon Zero Down biti dio PS plusa.
Blizi se najava nastavka a Horizon je jedina Ps Hits igra koja se nije pojavila na popustu za Days of Play, a ni na nekom od popusta ovih mjeseci.
Call of Duty ww2 smo dobili zato jer se blizi najava novog Coda. Uncharted 4 zbog bliskog izlaska LoU2, itd.
Ovo je samo moje mišljenje ali vrlo lako je moguće da cemo dobiti Horizon Zero Down u narednim mjesecima, kao dio ps plusa ili ps nowa. 😄

 Ima li itko da to nije odigrao? Ja kupujem opet uskoro dok izađe na PCu.

 Naravno da ima. Kad su dali Uncharted kolekciju free za vrijeme virusa svi su govorili kako su to svi ionako već odigrali. I onda prije par dana izašla vijest da je bilo 10 milijuna downloada kad je bilo free. Ima dosta ljudi koji kupuju samo par igara koje ih zanimaju, a ostqlo igraju samo kad je free.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zna li netko možda kad su posljednji put na saleu bili Hollow Knight i Dead Cells?

P.S.
Monster Hunter World se upravo skida.😁
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Zna li netko možda kad su posljednji put na saleu bili Hollow Knight i Dead Cells?

P.S.
Monster Hunter World se upravo skida.😁

 

Dead Cells vrlo rijetko.

Kupi, preporučam. Iako, najviše sam ju igrao na switchu. Tamo je idealno, jer upališ, odigraš par levela na kavi i suspendaš. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2020 20:38 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma sjećam se da je bila oko 40kn, ali dosta davno, čak mislim ovo doba prošle godine...ali definitivno uzimam i Dead Cells i Hollow Knight kad dođu na sale, sad imam MHW, pa mi nije sila ganjati ove dvije igre.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ma sjećam se da je bila oko 40kn, ali dosta davno, čak mislim ovo doba prošle godine...ali definitivno uzimam i Dead Cells i Hollow Knight kad dođu na sale, sad imam MHW, pa mi nije sila ganjati ove dvije igre.

Dead Cells nije bio ispod 120kn.

Hollow Knight nije bio ispod 76kn, ako se ne varam.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Mislim da ce slijedeći mjesec Horizon Zero Down biti dio PS plusa.
Blizi se najava nastavka a Horizon je jedina Ps Hits igra koja se nije pojavila na popustu za Days of Play, a ni na nekom od popusta ovih mjeseci.
Call of Duty ww2 smo dobili zato jer se blizi najava novog Coda. Uncharted 4 zbog bliskog izlaska LoU2, itd.
Ovo je samo moje mišljenje ali vrlo lako je moguće da cemo dobiti Horizon Zero Down u narednim mjesecima, kao dio ps plusa ili ps nowa. 😄

 Ima li itko da to nije odigrao? Ja kupujem opet uskoro dok izađe na PCu.

Ja krenuo i stao grafika super. Ostalo meh, mozda odigram jer me privlaci grafika.

Combat mi je cudan i nije mi sjeo. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 11:28 (bloodborne).
8 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Mislim da ce slijedeći mjesec Horizon Zero Down biti dio PS plusa.
Blizi se najava nastavka a Horizon je jedina Ps Hits igra koja se nije pojavila na popustu za Days of Play, a ni na nekom od popusta ovih mjeseci.
Call of Duty ww2 smo dobili zato jer se blizi najava novog Coda. Uncharted 4 zbog bliskog izlaska LoU2, itd.
Ovo je samo moje mišljenje ali vrlo lako je moguće da cemo dobiti Horizon Zero Down u narednim mjesecima, kao dio ps plusa ili ps nowa. 😄

 Ima li itko da to nije odigrao? Ja kupujem opet uskoro dok izađe na PCu.

Ja krenuo i stao grafika super. Ostalo meh, mozda odigram privlaci jer me grafika.

Combat mi je cudan i nije mi sjeo. 

 U odnosu na slicne igre meni je borba bila dobra, al kod tih open world  pred kraj igre se uvijek zasitim

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Mislim da ce slijedeći mjesec Horizon Zero Down biti dio PS plusa.
Blizi se najava nastavka a Horizon je jedina Ps Hits igra koja se nije pojavila na popustu za Days of Play, a ni na nekom od popusta ovih mjeseci.
Call of Duty ww2 smo dobili zato jer se blizi najava novog Coda. Uncharted 4 zbog bliskog izlaska LoU2, itd.
Ovo je samo moje mišljenje ali vrlo lako je moguće da cemo dobiti Horizon Zero Down u narednim mjesecima, kao dio ps plusa ili ps nowa. 😄

 Ima li itko da to nije odigrao? Ja kupujem opet uskoro dok izađe na PCu.

Ja krenuo i stao grafika super. Ostalo meh, mozda odigram privlaci jer me grafika.

Combat mi je cudan i nije mi sjeo. 

 U odnosu na slicne igre meni je borba bila dobra, al kod tih open world  pred kraj igre se uvijek zasitim

 Izgleda da sam i ja jedan od rjedih kojima se igra nije svidjela a inace volim open world igare, dao bih joj jos jednom sansu ali nazalost ili na srecu puno igara novih izlazi pa ne stignem

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Je li online u rdr-u 2 samo kozmetički dodatak ili je to u mojem slučaju. Pa to čudo nakon par minuta toliko zakuha, ps na izdisaju, i ono malo fps-a od kojeg zapeču oči postane još manje, trokiranje... Neigrivo. Slično kao u storyju kad moliš da u misiji neće biti više od deset likova u napucavanju jer ps-u treba umjetno disanje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
tandara kaže...

Je li online u rdr-u 2 samo kozmetički dodatak ili je to u mojem slučaju. Pa to čudo nakon par minuta toliko zakuha, ps na izdisaju, i ono malo fps-a od kojeg zapeču oči postane još manje, trokiranje... Neigrivo. Slično kao u storyju kad moliš da u misiji neće biti više od deset likova u napucavanju jer ps-u treba umjetno disanje. 

 Ja na Pro konzoli nisam osjetio neke ekstra padove fpsa u RDR 2, ni u singleplayeru ni MP.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko od vas koristi US account, trenutno vam je tu 50% popusta na PS+ pretplatu. Sad uzeo i mislim da nikad nisam manje platio pretplatu, 26 eura.

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav svima dobre volje. Imam par glupih pitanja, posto sam po treci put novi u ps svijetu.

1. Koji adapter kupiti ili mozda ovdje netko prodaje da mogu spojiti mis i tipkovnicu.( ne zelim imati prednost u online igrama. Nisam glupa kidara)
2. Kako igrati online, samo sa ps+ ili ?!
3. Vidio sam izasao je neki call of duty warzone u store, i kao takav je free. Da li to samo treba skinuti i moze se igrati originalnog call of duty-a.

Ispricavam se na glupim pitanjima.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
helix24 kaže...
Pozdrav svima dobre volje. Imam par glupih pitanja, posto sam po treci put novi u ps svijetu.

1. Koji adapter kupiti ili mozda ovdje netko prodaje da mogu spojiti mis i tipkovnicu.( ne zelim imati prednost u online igrama. Nisam glupa kidara)
2. Kako igrati online, samo sa ps+ ili ?!
3. Vidio sam izasao je neki call of duty warzone u store, i kao takav je free. Da li to samo treba skinuti i moze se igrati originalnog call of duty-a.

Ispricavam se na glupim pitanjima.

 

1. Nemam pojma; 

2. Ovisi. Neke igre, uglavnom free2play omogućavaju igranje bez PS+, 90% ih zahtjeva pretplatu. Plus je sada na popustu pa je dobro vrijeme uzeti. 

3. Warzone je dio Call Of Dutya i kao takav je free za igranje. Riječ je o battle royal mode-u. Ostali modovi u igri (Multiplayer i kampanja) nisu dostupni. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

kolega Vandit ti je odgovorio na vecinu ja cu ti na prvo djelomicno.
koristim bezicnu tipkovnicu na ps4 koju uglavnom koristim za tipkanje/pisanje
sa ekipom, u storeu i kroz sam UI playstationa. miš nisam isprobao tako da
tu nemam saznanja nikakvih da li radi, kako radi i ako uopce i radi na ps4.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2020 11:31 (bloodborne).
8 godina
online
PlayStation 4

Pa zar se nemre  COD MW, a valjda i Warzone igrat sa misem i tipkonicom na ps4 bez ikakvih adaptera ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice