PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.339
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

A cuj VW pogotov onaj glupi golf mi nije auto. 😂😂 Niti ce ikada biti, doduse da sam bas i prezadovoljan svojim

s obzirom na to koliko je kostao bas i ne. 

 

Watch dogs sam krenuo i na kraju posudio braticu cini mi se okej igra iako je maltene kopija gta.

Svakako cu je zavrsiti iako mi na momente bude malo previse svega, neprijatelja, komplikacija itd..

Nije wow, ali je igriva, dvojku nisam probao.

12 godina
offline
PlayStation 4

Kak stojimo sa bespla igrama za 10mj? Nema nikakav info? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako mislis na ps plus, sutra tek objava
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja mislim da ce cyberpunk biti mlak, sve i jedan Gameplay mi je bas meh i nista posebno, napucavanje mi jako lose djeluje i nezanimljivo. Igra nudi jako puno sadržaja ali u osnovi djeluje bas prazno.

 

moći će se vjerojatno svakakvi pridjevi vezati za CP2077, ali "prazan" i "mlak" teško da su neki od njih. CDPR je dosad uvijek maestralno izvodio "mesnate" i pamtljive priče i likove, vjerujem da će tako i nastaviti. Naravno pričamo o igri koja treba tek izaći, asli mislim da je to safe bet GOTY.

 

S tim da je upravo i antimadridista, na kraju krajeva zaboli me tko će biti

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hmm, imao netko iskustva s ovim ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
user2206 kaže...
bloodborne kaže...

mislim da goty ide ghostu.

 Moguće, odlična je to igra. Ja navijam za TLOU 2. Uz GoW i U4 to je sveto trojstvo na PS4. 

 a bloodborne

 Jbga to je ipak hardcore igra, nije za svakog. Al da je kralj svog žanra jest 

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mislim da vise sanse ima LoU2, nagrade kupe filmovi i igre o manjinama, lgbt, rasama itd. LoU 2 si je osigurao jako puno kvačica pokraj svakog uvjeta za nagradu. Igra u kojoj ima pasa, crnaca, kineza, hispanaca, lgbt, invalida, trans (MIslim na "Lily"), trudnica, male djece, vjerskih stvari, sekte.... LoU 2 jako puno tog pokriva. Kazem vam da je igra rađena po šabloni kako osvojiti nagrade.

 Nope, to nije tako. Prvi mrzim SJW i leftarde i antife, jednako kao što mrzim i nazije. Ova igra je vrhunska, a to nije zato jer u njoj ima pedera, svih rasa, židova il čega već. Vrhunska je zbog priče i karakterizacije. 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hmm, imao netko iskustva s ovim ?

 Yep... događa se random.... Evo baš neki dan usred igranja Black Desert-a... jednostavno restart konzole i mir je... Vele da pomaže rebuild database. Ja te greške pripisujem jednostavno "problemu koji se rješava restartom konzole" i ne sekiram se previše nit idem istraživat kaj je. Dok god restart rješava problem meni je dobro..

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
big_guy kaže...
Cansee kaže...
user2206 kaže...
Gogy7 kaže...
Mislim da vise sanse ima LoU2, nagrade kupe filmovi i igre o manjinama, lgbt, rasama itd. LoU 2 si je osigurao jako puno kvačica pokraj svakog uvjeta za nagradu. Igra u kojoj ima pasa, crnaca, kineza, hispanaca, lgbt, invalida, trans (MIslim na "Lily"), trudnica, male djece, vjerskih stvari, sekte.... LoU 2 jako puno tog pokriva. Kazem vam da je igra rađena po šabloni kako osvojiti nagrade.

 Nope, to nije tako. Prvi mrzim SJW i leftarde i antife, jednako kao što mrzim i nazije. Ova igra je vrhunska, a to nije zato jer u njoj ima pedera, svih rasa, židova il čega već. Vrhunska je zbog priče i karakterizacije. 

 

toliko je vrhunska da si ju proglasio goty prije nego što su izašle sve igre ove godine jel? Ništa drugo nema šanse pored nje, jel?

 

uopće se neću raspravljati jer smo na temi igre već raspravili hrpu svinjarija, ti nećeš promijeniti mišljenje, ja neću promijeniti mišljenje. Ali čisto da ovdje oni koji nisu igrali igru čuju i drugo mišljenje, i ja sam ju igrao i mislim da su baš i priča i karakterizacija ne loše, nego dno dna i rijetko viđeno govno. A vidio sam puno govana u zadnje vrijeme. Čisto da ljudi znaju da se ne slažemo svi koji smo ju igrali. Igra je žestoko izdrkavanje Neil Cuckmana i prava perjanica LGBTQWFORBN/feminizma/svimuškizaslužujusmrt propagande.

 Bahahahha daj odi igrat tetris,mozda ti tamo bude bolja karakterizacija likova

 

ti znaš pametnjakoviću, jedva da si počeo igrat

 I vec vidim na kakvoj je razini ova igra.Ako je tvoje osobno misljenje,okej,imas pravo na to.Samo nemoj iznova svakim postom iskazivat svoje nezadovoljstvo i uvjeravat druge u nesto sto nije.

Samo jedan primjer;u kojoj igri ovo mozes dozivit?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 12:05 (big_guy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

to je moje mišljenje, to sam posebno naglasio, pročitaj ponovno taj prvi post. Ima nas masa koji smo prešli igru i izrazito smo nezadovoljni s njom. Al nemoj mi tu pametovati o karakterizaciji i priči, a nisi je dva sata igrao. Baš taj video koji si stavio tu je stvarno dobar, odličan, al samo čekaj da se igra posere po tome svemu. Živio.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
GeraltTheWhite kaže...
Gogy7 kaže...
Mafia Remake Review
Originalna Mafia mi je ostala u sjećanju po super priči i glazbi od koje sam imao glavobolju, bilo mi je muka od jednolične jazz glazbe.
Remake izgleda predivno, boje, svjetlost, priroda, sve super izgleda, a onda se pojave likovi i vidis da animacije govora i izraza lica nisu na nivou.
Priča i njen razvoj su super, bas ono sto fali modernim Open world igrama, cak imate i opciju da preskocite vožnju i uzivate u prici i gameplayu. No, meni je bas uzitak voziti polako u ovoj igri i slušati dijaloge.
Imao sam dosta bugova i crasheva na ps4 pro, ceka se prvi patch da to izgladi. Kretanje lika je tromo i neprecizno, ciljanje loše s hrpom "sway-a", voznja autom je poput klizanja na ledu, mislis da imas kontrolu ali nemaš.
Sve u svemu, prica drzi ovu igru, gameplay je ok ali nezgrapno djeluje.
7/10 Opravdava cijenu od 40$, preporuka ljubiteljima originala

 

Znači već si odigrao, meni igra još nije ni stigla. Očekivao sam takvu recenziju. 

 

Ljudi da li imate sličan problem s dostavom iz SD? Otkad su počeli slati HP ekspresom (odnosno Paket24)? Godinama sam naručivao i dostava je bila GLS-om, nikad problema, uvijek na vrijeme i svaki put kurir dostupan na mobitel za eventualni dogovor ako sam na poslu. U petak rano ujutro dobim SMS od HP24 da imaju za mene paket dostava taj dan, dosad se nitko nije javio, a na webu im samo stoji "dostava na adresu u tijeku". Živim u manjem mjestu i Pošta nam je užaš. Mislim cilj preordera je bio da igru dobim taj dan, nije da je svijet propao jer nisam dobio igru na vrijeme, ali jako je malo slobodnog vremena uz sve ostale obaveze... 

 

Čisto da se nadovežem na ovu temu oko dostave, dobio sam u ruke danas 2 pošiljke.

 

Prva je s Amazona, iz Austrije preko Österreichische Post, u HR je preuzeo Overseas i dostavio bi mi već jučer da nije bilo sr*nja s telekomom pa me dostavljač nije dobio na mobitel.

 

Druga iz SD - Zagreb (70 kilometara udaljenost od mene) - dostavlja HP "eskpress". 

 

Obje pošiljke su pripremljene za isporuku u četvrtak 24.9. 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Da nastavim, paket iz Amerike, narudžba, slanje, dostava do Zagreba DVA dana. HP Zagreb - jedan otok 6 dana.
Iako, ja sam Mafiu naručio u četvrtak, preko GLS-a, već u petak prijepodne bila kod mene.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 12:31 (tandara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

 I vec vidim na kakvoj je razini ova igra.Ako je tvoje osobno misljenje,okej,imas pravo na to.Samo nemoj iznova svakim postom iskazivat svoje nezadovoljstvo i uvjeravat druge u nesto sto nije.

Samo jedan primjer;u kojoj igri ovo mozes dozivit?

 

U bilo kojem filmu?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

 I vec vidim na kakvoj je razini ova igra.Ako je tvoje osobno misljenje,okej,imas pravo na to.Samo nemoj iznova svakim postom iskazivat svoje nezadovoljstvo i uvjeravat druge u nesto sto nije.

Samo jedan primjer;u kojoj igriovo mozes dozivit?

 

U bilo kojem filmu?

 Jel trebas naocale ili samo dioptriju promijeniti?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

 I vec vidim na kakvoj je razini ova igra.Ako je tvoje osobno misljenje,okej,imas pravo na to.Samo nemoj iznova svakim postom iskazivat svoje nezadovoljstvo i uvjeravat druge u nesto sto nije.

Samo jedan primjer;u kojoj igriovo mozes dozivit?

 

U bilo kojem filmu?

 Jel trebas naocale ili samo dioptriju promijeniti?

 

Ne, tnx, sve mi je to u redu, taman kako treba.

Da mi se gleda lik kako 2 minute svira gitaru i pjeva pustio bih si nešt na youtubeu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
big_guy kaže...
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

 I vec vidim na kakvoj je razini ova igra.Ako je tvoje osobno misljenje,okej,imas pravo na to.Samo nemoj iznova svakim postom iskazivat svoje nezadovoljstvo i uvjeravat druge u nesto sto nije.

Samo jedan primjer;u kojoj igriovo mozes dozivit?

 

U bilo kojem filmu?

 Jel trebas naocale ili samo dioptriju promijeniti?

 

Ne, tnx, sve mi je to u redu, taman kako treba.

Da mi se gleda lik kako 2 minute svira gitaru i pjeva pustio bih si nešt na youtubeu.

 Ti si, bitanga,nhf,stvarno velika picajzla.Da li ima ijedna igra u kojoj ne  nalazis mane?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

 Ti si, bitanga,nhf,stvarno velika picajzla.Da li ima ijedna igra u kojoj ne  nalazis mane?

 

Da li ima ijedna igra da je savršena i ne može biti bolja? Da je baš vrhunska u svakom mogućem aspektu? Odgovorit ćeš si sam na svoje pitanje. Ja mislim da nema takve.

A da sam picajzla, jesam, i time se ponosim :-) Puno kvalitetnije obavljam svoj posao kao picajzla nego što bih da sam šlampav i da mi je sve super.

 

Ali nije pravo pitanje jel ima igra kojoj ne nalazim mane, nego jel ima igra koja bi me full toliko oduševila da pričam o njoj sa ushićenjem (sa ovoliko godina i gaming iskustva što imam). Odgovor je - jako teško.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Novi PS Store Sale - Games of a generation

 

Na popustu su Ghost of tsushima, F1 2020, Witcher 3, SW Jedi Fallen Order, FarCry 5, Dying Light...

 

Deal Of The week je Remnant From Ashes 150 kn

 

Moj PC  
5 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hmm

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meh, bezveze.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hmm

 Onak, neloše. Vampyr sam probao prvih sat vremena i dio koji se tiče priče i likova je očekivano na visokoj razini. Combat je dosta mlak doduše.

 

Need for speed da dolazi na disku bih mogao staviti ispod konzole da napokon bude stabilna, ali ovako ni to.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hmm

 Veća slika..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 19:59 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

--

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 19:58 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

--

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 19:59 (x18x05x).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo jedna black friday akcija s fejsa 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Evo jedna black friday akcija s fejsa 

 pa to je jeftino, inace stvari koje imaju apple logo su puno skuplje :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rogue Company je od danas Free to Play, ako se sjećate, ovdje sam prije dao Alpha Key kolegi Bloodborneu a na kanalu sam podjelio desetak ključeva. Sad je dostupna svima.
Igra je mjesavina Overwatcha i csgo. Nesto slicno valorantu samo sto tu umjesto skilova imate gadgete.
Radi ju HiRez studio poznat po Paladins, Smite i Realm Royale.
Moj PC  
3 0 hvala 4
9 godina
offline
PlayStation 4

kak to da ps plus igre za ovaj mjesec još nisu raspoložive?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

kak to da ps plus igre za ovaj mjesec još nisu raspoložive?

 Od 6.10 budu. Kako i zašto, nemam pojma.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

kak to da ps plus igre za ovaj mjesec još nisu raspoložive?

 Od utorka tek. Uobičajeno je da ih puste oko 6-7. u mjesecu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice