PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.795
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uvijek je najava zadnje srijede u mjesecu a izlaze prvog utorka u mjesecu kad je i najava ps nowa
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

nisam igrao dragon ball od ps2, al mozda nekom za klince posluži.

Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
jel se to meni čini...da su neke igre poskupile na psn...evo gledam starija igra sniper elite 4 529kn...a kad sam gledao na...koristim psn app za mobitel...cilo vrime max cijena je bila 499kn...koliko je bio TLOU2...jerbo sad isto piše 529kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

dobro si primjetio, jesu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Persona 5 99 kn. Ja uzeo. Pokušavao sam fizičku kopiju nabaviti, ali to je malo teža misija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
#bloodborne

zna Sony kako se kuha žaba:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

a kad im vec nejde mobilna divizija da im bar neš ide.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
tandara kaže...
Persona 5 99 kn. Ja uzeo. Pokušavao sam fizičku kopiju nabaviti, ali to je malo teža misija.

 Hrvatski gamershop.hr je ima vec mjesecima za 200kn.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hvala, nisam znao. Mislio sam na rabljenu, stvarno je rijetko netko prodaje ili mijenja. 205+39 dostava.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pokrenuo sa EA Play i stala konzola, ne reagira.... Nikad nisam doživio tako sta. Hahaha, nemojte bolje pokretati EA ovih dana, imaju gadnih problema zbog Early Accessa Fife 21.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako sam igrao Pes 21 i Fifu 21 mogu vam reći da je Fifa ove godine puno bolja. Napokon je igriva kao pes a i puno bolji dojam ostavlja, bas stvori atmosferu i imas dojam da si na tekmi. Nekako mi ljepse djeluje od pesa i realnije kod dodira s loptom. O licencama da i ne pricam. Nisam ljubitelj ni jedne ni druge igre, samo moj dojam 😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako sam igrao Pes 21 i Fifu 21 mogu vam reći da je Fifa ove godine puno bolja. Napokon je igriva kao pes a i puno bolji dojam ostavlja, bas stvori atmosferu i imas dojam da si na tekmi. Nekako mi ljepse djeluje od pesa i realnije kod dodira s loptom. O licencama da i ne pricam. Nisam ljubitelj ni jedne ni druge igre, samo moj dojam 😄

 Igrao si već Fifu 21? Ja čekam da se otključa preload.

Koristite blage riječi i jake argumente
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, preko Ea Playa, 10h Trial
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Da, preko Ea Playa, 10h Trial

 Pa kako? Ja imam EA Play i prednaručio sam igru i neda mi taj trial, samo mi nudi UFC4 i još neko sranje.

 

EDIT: Uspio, bila mi je EA Play aplikacija zbugana, evo danas mi je ponudilo skidanje.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 11:19 (Dodinho).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
U Americi je prije par sati bio bug na storeu gdje je Bloodborne vracen u PS Plus ponudu, zbog testiranja Ps plus Collectiona, puno ljudi ga je uspjelo ugrabiti i dodati u library.
Nekima je očito tesko pričekati mjesec dana. S druge strane cini mi se da ps plus Collection ipak nece biti samo za PS5, mislim da je to ipak samo marketinski trik, vrlo lako je moguće da ce biti dostupan i za ps4, ali mozda tek nagodinu.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako sam igrao Pes 21 i Fifu 21 mogu vam reći da je Fifa ove godine puno bolja. Napokon je igriva kao pes a i puno bolji dojam ostavlja, bas stvori atmosferu i imas dojam da si na tekmi. Nekako mi ljepse djeluje od pesa i realnije kod dodira s loptom. O licencama da i ne pricam. Nisam ljubitelj ni jedne ni druge igre, samo moj dojam 😄

 

Da mi je pet kuna svaki put kad sam to čuo prvi tjedan nakon izlaska Fife... danas bih imao sigurno 25 kuna.

 

Po društvenim mrežama sam vidio da ljudi koji žive od Fife, streameri koji igraju competitive lige i natjecanja kažu da je ista Fifa kao i prošle godine, sa sličnim boljkama.

 

Ajmo bit iskreni i reći da nam prodaju istu igru, a sve ostalo je subjektivni dojam podložan promjenama u tjednima koji slijede.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dali je ista to neznam, vjerojatno je kao i pes. Oboje su isti, zato to nisam ni naveo. Zadnju fifu i pes sam igrao prije nekih 5 godina, ne kupuju je svi svake godine. Ono sto sam htjeo reći je da je fifa fino napredovala odkako sam ju igrao zadnji put dok je pes i dalje isti s istim problemima. Varas se ako misliš da sam fan fife, nisam, ne volim sportske igre. Moje mišljenje je bazirano na mom dojmu ne na fan bazi.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dali je ista to neznam, vjerojatno je kao i pes. Oboje su isti, zato to nisam ni naveo. Zadnju fifu i pes sam igrao prije nekih 5 godina, ne kupuju je svi svake godine. Ono sto sam htjeo reći je da je fifa fino napredovala odkako sam ju igrao zadnji put dok je pes i dalje isti s istim problemima. Varas se ako misliš da sam fan fife, nisam, ne volim sportske igre. Moje mišljenje je bazirano na mom dojmu ne na fan bazi.

 

Pa u pet godina vjerojatno je bilo napretka, ali mi se čini pogrešnim preporučiti Fifu na temelju usporedbe s ovogodišnjim PES-om, koji je pobrao pljuvačke po reviewima više nego ikad.

 

Usporedba s PES-om ne čini mi se kao razlog za kupnju, treba usporediti s istom igrom koju nam prodaju sve ove godine, samo što na naslovnicu stave drugog nogometaša.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovogodišnji PES je doslovno prošlogodišnji PES. Nisu ni recenzije mogle biti ne znam kakve kad za obični patch žele 30 eura
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Gogy7 kaže...
Dali je ista to neznam, vjerojatno je kao i pes. Oboje su isti, zato to nisam ni naveo. Zadnju fifu i pes sam igrao prije nekih 5 godina, ne kupuju je svi svake godine. Ono sto sam htjeo reći je da je fifa fino napredovala odkako sam ju igrao zadnji put dok je pes i dalje isti s istim problemima. Varas se ako misliš da sam fan fife, nisam, ne volim sportske igre. Moje mišljenje je bazirano na mom dojmu ne na fan bazi.

 

Pa u pet godina vjerojatno je bilo napretka, ali mi se čini pogrešnim preporučiti Fifu na temelju usporedbe s ovogodišnjim PES-om, koji je pobrao pljuvačke po reviewima više nego ikad.

 

Usporedba s PES-om ne čini mi se kao razlog za kupnju, treba usporediti s istom igrom koju nam prodaju sve ove godine, samo što na naslovnicu stave drugog nogometaša.

 Nadam se da nece doletit neki patch koji ce sjebat ovogodisnju FIFAu. Odradili su dobar posao sa nerfanjem pacea, dosta je sporija igra i puno je ugodnije igrat. Vidjet cemo kakvi su serveri u WL... za sada je obecavajuce. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
PlayStation 4

Iz Konamija bar imaju muda pa su rekli otvoreno "gle ove godine ne očekujte nikakvu razliku u gameplayu jer se spremamo za velike promjene u vezi next gena sljedeće godine". To svi vide kao nekakvu negativnu stvar, a s druge strane svi uvijek seru kako su PES i FIFA iste igre svake godine. FIFA ove godine ima minimalne promjene pa naplaćuju punu cijenu.

 

Još jedan primjer koliko su gameri ponekad licemjerna skupina ljudi. Uvijek paljba kako su nogometne igre iste svake godine, a kad netko otvoreno kaže da se spremaju na velike promjene i da treba čekati godinu dana na to, onda paljba veća nego ikad. Odlučite se šta želite zapravo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 13:38 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel tko zainteresiran za Novog Crasha?
Ja sam ga mislio uzeti ali vidim da traje svega 5 sati a puna cijena igre. A i demo mi je bio tezak, kontole nisu bas precizne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel tko zainteresiran za Novog Crasha?
Ja sam ga mislio uzeti ali vidim da traje svega 5 sati a puna cijena igre. A i demo mi je bio tezak, kontole nisu bas precizne.

 Ne bas, vidio kratko walkthrough cini mi se da su ga nabrzaka sklepali jer je interes za remake bio velik.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Konami se sprema na nešto veliko? Konami kad se sprema na nešto veliko ispadne sranje. Pes 6, a nakon njega Pes 2008 (nešto veliko) i oporavak koji je trajao 5 godina da to postane nešto od igre kakav je bio Pes 6. Jedino dobro što prelaze na unreal engine. Nadamo se da bude nešto vrijedno čekanja. Ali opet, Konami...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
što se tiče novog Crash Bandicoot...gledao review od DF...i vidim da neki leveli su čista reciklaža od trice...i sad kažete 5 sati za 499kn
a s druge strane cyberpunk 2077 499kn

očito industrija video igara postaje
greed is good
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Jel tko zainteresiran za Novog Crasha?
Ja sam ga mislio uzeti ali vidim da traje svega 5 sati a puna cijena igre. A i demo mi je bio tezak, kontole nisu bas precizne.

 

Klinac je nabrijan, al za te pare mu sigurno neću dati da kupi ni sa svojim novcima, malo su zabrijali.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa da, znam da kad bi ga prodavao da nema sanse da mi netko da preko 300 kn za njega. Da je bio 40 dolara uzeo bi ali puna cijena za crash mi je previše.
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam skoro kupio, nostalgije radi. Malo bolje proguglam, kad ono 5h. Ajde u PM. 500kn za to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Idite na platinu pa cete imati 5x vise gameplaya :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Iz Konamija bar imaju muda pa su rekli otvoreno "gle ove godine ne očekujte nikakvu razliku u gameplayu jer se spremamo za velike promjene u vezi next gena sljedeće godine". To svi vide kao nekakvu negativnu stvar, a s druge strane svi uvijek seru kako su PES i FIFA iste igre svake godine. FIFA ove godine ima minimalne promjene pa naplaćuju punu cijenu.

 

Još jedan primjer koliko su gameri ponekad licemjerna skupina ljudi. Uvijek paljba kako su nogometne igre iste svake godine, a kad netko otvoreno kaže da se spremaju na velike promjene i da treba čekati godinu dana na to, onda paljba veća nego ikad. Odlučite se šta želite zapravo.

 

Znam što želim. Ako se radi o igri koja godišnje dobije tek minimalne preinake, onda želim platiti nadogradnju na novu verziju, a ne punu cijenu. Želim tih par nadogradnji i novu bazu igrača i zbogom, to jednostavno nije vrijedno pune cijene koju sam jednom već platio za igru. Ili neka im igra bude live service s mjesečnom pretplatom od par eura. Ako MMO igre to mogu imati, onda može i Fifa. Samo što EA nikad neće priznati da je ovogodišnja Fifa ista kao i prošlogodišnja i uvijek će na nju nalijepiti cijenu od 549 do 749 kn jer su pohlepni smradovi. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice