PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.535
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Onda ništa
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
mzopg kaže...

ok, jesam li poblesavio ili više ne vidim wishlistu u playstoreu? pa nisu je valjda maknuli??? 

 

što mislite o playlinku? gledam uzeti Hidden Agenda. valja li to išta? preporuke što kupiti?

 jesu maknuli je budale. 

 Ček nije mi jasno, ja sam siguran da na PS4 nikad nisam ni imao Wishlistu? A i nedavno sam čitao na redditu kako svi pišu da je wishlista nešto novo na PS5 storeu što proje nije ni bilo na PS4. I sad je imam na PS5. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nisam nikad provjeravala na ps4, ali preko browsera sam imala wishlistu

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Ček nije mi jasno, ja sam siguran da na PS4 nikad nisam ni imao Wishlistu? A i nedavno sam čitao na redditu kako svi pišu da je wishlista nešto novo na PS5 storeu što proje nije ni bilo na PS4. I sad je imam na PS5. 

 

Da, bila je wishlista na webu, koristio sam. Ali je nije bilo na konzoli u Storeu.

Sad je obrnuto, ima je na PS5 konzoli u storeu, ali nema na webu :-D

 

Jednostavno ne kužim kako su takvi debili. 

 

Na PS4 sam rijetko pregledavao store, bilo mi je lakše na webu poklikat u wishlist ono što me zanima kad gledam neku novu akciju. Nekom sigurno paše obrnuto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

ni ja više niš ne kužim hahaha... ja se sjecam da sam preko app na mobu i storea na ps4 imao wishlistu.

za web se ne mogu sjetiti jer gotovo nikad nisam išao na pcu na store.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

ni ja više niš ne kužim hahaha... ja se sjecam da sam preko app na mobu i storea na ps4 imao wishlistu.

za web se ne mogu sjetiti jer gotovo nikad nisam išao na pcu na store.

 

App na mobu je imao web store učitan unutar aplikacije.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Jednostavno ne kužim kako su takvi debili. 

 

Na PS4 sam rijetko pregledavao store, bilo mi je lakše na webu poklikat u wishlist ono što me zanima kad gledam neku novu akciju. Nekom sigurno paše obrnuto.

Meni je isto bilo lakše na webu poklikat što mi se sviđa i ubaciti u wishlistu, jednostavnije nego na plejki tako da tamo nisam nikada ni gledao ima li ta opcija.

Ne kužim tu politiku, umjesto da je još nadograde da nam recimo šalje obavijest kad je nešto u listi na akciji i potaknu nas na kupovinu, oni maknu listu. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
Bitanga kaže...

 

Jednostavno ne kužim kako su takvi debili. 

 

Na PS4 sam rijetko pregledavao store, bilo mi je lakše na webu poklikat u wishlist ono što me zanima kad gledam neku novu akciju. Nekom sigurno paše obrnuto.

Meni je isto bilo lakše na webu poklikat što mi se sviđa i ubaciti u wishlistu, jednostavnije nego na plejki tako da tamo nisam nikada ni gledao ima li ta opcija.

Ne kužim tu politiku, umjesto da je još nadograde da nam recimo šalje obavijest kad je nešto u listi na akciji i potaknu nas na kupovinu, oni maknu listu. 

 

Da, nisu nikad slali nikakve notifikacije za tu wishlistu.

Steam uredno svaki puta šalje čim je nešto u wishlisti na akciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Namjeravam uzet dns/sutra na ps storu PS+ pretplatu za 328kn,aktivirat ću pretplatu na PS4 Pro,ali namjeravam uzet PS5 uskoro.Oće li mi važit pretplata kad se ulogiram sa svojim PS4 accountom na ps5?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

PS plus 365 dana ti je 30 dolara za US stote.

Čemu bacati 140 kn više?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Namjeravam uzet dns/sutra na ps storu PS+ pretplatu za 328kn,aktivirat ću pretplatu na PS4 Pro,ali namjeravam uzet PS5 uskoro.Oće li mi važit pretplata kad se ulogiram sa svojim PS4 accountom na ps5?

 Hoće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
PlayStation 4

Bok

odmah da pojasnim. Nemam PS4 nit bilo koji drugi broj. Ne igram igrice, nikada ih nisam igrao na konzoli, o konzolama nemam pojma, ali bih htio nećaku nabaviti:

voucher/gift card (tako se zove?)

ili ako je isplativije

annual membership.

 

On je u BiH, pa ne znam igraju li kakvu ulogu regionalne blokade ili ograničen sadržaj, kao u nekim streaming servisima.

Može pomoć? Gdje je najpovoljnije kupiti ove opcije (dostava emailom)? Imaju li igdje ikakve BF/Cyber monday akcije?

 

Što bi dobio godišnjom pretplatom (ako bih voucher mogao kupovati periodično)?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako koga zanima imam za prodati PSN vaucher za PS Plus 12 mjeseci za HR store za 50 eura. Dobio ga pri kupovini TV uredjaja a ja koristim US acc i imam vec odnedavno uplaceno godinu. Iz BiH sam, iako to nema veze ima mogucnosti svakako :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 16:17 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako si ga vec dobio uz tv prodaj ga jeftinije. Stavi 250-300 kn i bit ce zainteresiranih, ovako ce ti za mj dana ukinuti kod ako ga ne iskoristis
3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze i za 40€  

Ja sam pratio cijene u Bosni i ovdje su najjeftiniji 109KM i to na snizenju-

 

 

EDIT: Prodano.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 11:36 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
gamex1423 kaže...

Moze i za 40€  

Ja sam pratio cijene u Bosni i ovdje su najjeftiniji 109KM i to na snizenju-

gamex1423

 Pa evo čovjek iznad tebe post traži PS+ za nećaka koji živi u Bosni.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Strelok kaže...

PS plus 365 dana ti je 30 dolara za US stote.

Čemu bacati 140 kn više?

Kako da to kupim? Može li se taj kod sa US stora unijeti na moj hrvatski "obični" PS store account?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Citao sam clanak na push Square u kojem tvrde da je vrijednost ps plus igara ove godine 800$.
Isao sam provjeriti pravu vrijednost igara koristeći njihovu najnizu cijenu koju su igre imale, ne trenutnu cijenu kako su radili na push Square.

Ukratko ako nekog zanima najniza cijena ps plus igara ove godine.

Ps Plus 280$
Ps plus Collection 198$
Ukupna najniža cijena Ps plus igara je 478$.

Ako racunamo najnižu cijenu ps plus pretplate od 40$ "Usteda" je oko 440$"
Moj PC  
5 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Vrh je to,ja ozbiljno razmatran uzet ps5 uskoro,iako neman bas para na bacanje(a ko ima haha),ima se šta za igrat itekako. Sutra počinjem Last of Us II,kad završim to,stavljam točku na staru generaciju konzola :)

 

A od PS Collectiona imam neodigrano: Detroit Become Human,Crash trilogija,Last Guardian,Persona 5....još Just Cause 4 za prosinac free na PS+

i uz to AC:Valhalla,Cyberpunk 2077(nabavljam kad dođe PS5 next-gen patch iduće god),Far Cry 6,Dying Light 2,Horizon 2 itd.

 

Za svoje gušte nevalja previše se mozgat :)

Netko će uzet robe ili mob za par tisuća kn,ja prodam PS4 Pro za 1000kn ili više,nadodam 3000 i uživam idućih 5 godina minimalno!

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 19:15 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
don4ld kaže...
Gogy7, imaš kakve informacije da bude i na US storeu sniženje kao što je na našem od jučer? Zasad nema niš

 Kod mene ima,end of year deals.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Morate paziti na vrijeme, na nas store dode oko 11, za US morate cekati do 17h. Slijedeći veci sale bi trebao biti Holiday Sale od 23.12.

Btw. Dostupne su ps plus igre, za Us Account cekajte 17/18h
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pazite PS Now igre za Prosinac.

Horizon Zero Dawn
Darksiders 3
Wreckfest
Stranded Deep
Surge 2
Wreckfest
BroForce
Jel ima netko da koristi PS Now preko UK ili US pa da kaze kako doci do ps now u HR?
Video
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam riješio psnow kupnjom eBay accounta za 1$ - dobiva se mjesec dana psnow, svakog 7 dana se mora kucati novi account (free trail praktički prodaju jel).
Uglavnom, u 2 mjeseca odigrao sve što me zanimalo i time prestao s eBay accounta.
Znači, račun nije ukraden ili nešto.
To možete i sami napraviti, ali moja lijenost mi nije dala i radije platim 1$ nekome.

Trebate napraviti USA account, sve možete preko ps stranice na webu. Kad se registrirate, možete aktivirati 7 dana free psnow i 14 ps+.
Ulogirate se normalno na konzoli, stavite da je primarna, skinete igru koju želite, prebacite na glavni račun i igrate s njega.
Easy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje je bilo postavljeno vec sigurno puno puta, ali ne mogu naci nista novije. Shareanje PS Plusa s npr. indijskog storea se ne odnosi na shareanje subscriptiona? Sto me zanima tocno: ako imam PS+ igre od prije na RH accountu i istekne mi subscription, jedini način da opet dođem do tih igara je novi RH subscription, ili mogu nekako i s indijskim na drugom accountu? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Samo ako obnovis hr pretplatu

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

In that case, nekom dugotrajnom forumasu mogu dati indijski account za, ne znam, 100 kn? Uzimao sam par igara na indijskom i odma uzeo ps+, ali ocito mi nece koristiti. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
A cuj, razmisli.... Ja imam puno ps plus igara na hr accountu i puno na us Accountu, nemam neku zelju da igram ove s hr accounta pogotovo kad aktiviram ps plus Collection. Po meni taj Collection vrijedi vise od svih ps plus igara do sada.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vjerojatno ce se prikazati Elden Ring na Game of the year awardsu

https://www.psu.com/news/rumor-elden-ring-is-nearly-finished-from-software-waiting-to-show-it-off/
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam jel bilo:

https://www.hrvatskitelekom.hr/pogodnosti/u-dobrim-rukama/pogodnosti-partnera?oa=true&utm_source=oneapp&utm_medium=banner&utm_campaign=loaylti-partneri-SD

 

"popusti na igre za PlayStation 4, Xbox i PC te PlayStation VR od čak 30%, dok PlayStation 4 pribor te Logitech, Razer i Steelseries asoritman možete nabaviti uz popust od 20%."

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice