Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...
antimadridista kaže...

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 Otkud ti to da će cijena sigurno pasti? Već sad su na rubu gubitaka na samom hardveru jer za 400 eura dobiješ konzolu koja je prilično snažna. Što misliš da ćeš za dvije godine kupiti PS5 u dućanu za 2000 kn? Pa PS4 nakon 7 godina i dalje drži cijenu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 21:20 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...
antimadridista kaže...

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 sačekaj ps6 i ja ti ps5 prodam za 500 kn

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

to na ekupi ne piše jasno jel digital ili sa diskom

Ja naručio, istina da ne piše koja je verzija konzole, ali ne smiju naplatiti digitalnu 3850 kn tako da se ne sekiram tu previše.

Više me zanima kako dokupiti dodatno jamstvo. Ipak je ovo prva revizija, sigurno će se otkriti neki HW nedostaci konzole nakon nekog vremena.

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ću čekati 2030. Jer ću tako najviše uštedjeti. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...

 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

A nekome dvije godine igranja puno znače. Ja sam kupio PS5 samo zbog fife i nema šanse da bih čekao dvije godine da ju zaigram na PS5 pa da ušparam pet puta toliko. Još nas iskustvo sa PS4 uči da konzola i nije puno izgubila na vrijednosti u 8 godina.

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Tko ima love samo nek uzme prvi dan, ipak je poseban gušt biti među prvima koji je ugrabio novu konzolu. Uzeo bih i ja da nisam izgubio angažmane zbog korone pa da mi nije sve tijesno što se tiče financija. Ipak na PS5 možeš igrati bez problema PS4 naslove i nema problema. Vjerojatno će dosta ljudi odigrati neke PS4 igre ponovno na PS5. Biti će igara, nemojte da se sekirate. Isto tako će biti još uvijek na PS4 dobrih igara tako da za nas nema žurbe u prelasku na PS5 Ako ne moramo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

kao da "čekanje" znači apstinenciju od gaminga na nekoj drugoj platformi. najbolje je biti u blagom zaostatku, pogotovo jer single player igre ne zastarjevaju više brzo kao prije, dok im cijena strlovito pada nakon godinu dana. tko prvi drek mrvi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
walentkane kaže...
antimadridista kaže...

Uopće ne kužim poantu vas koji druge nazivate ludima jer su kupili day 1 a vi kao pametni pa će te kupiti nakon godinu-dvije. Jel mi može netko objasniti koja je točno razlika kad će cijena konzole biti ista? Eventualno će te dobiti jednu igru u bundleu, al ono, po reakcijama rekao bi čovjek da ovi koji su kupili prvi dan plaćaju pola milijuna eura a vi nakon godinu dana dobivate besplatno.

 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 Otkud ti to da će cijena sigurno pasti? Već sad su na rubu gubitaka na samom hardveru jer za 400 eura dobiješ konzolu koja je prilično snažna. Što misliš da ćeš za dvije godine kupiti PS5 u dućanu za 2000 kn? Pa PS4 nakon 7 godina i dalje drži cijenu.

 Jedino kaj moze bit to je bundle sa igrama nista drugo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Iwan7SeVeN Kolko vidim nije,evo uzimam tamo,pa sta bude bude. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 22:51 (Sideswipe).
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ako se ne varam bio je 3800kn u preorderu kod nas, kad pogledaš da je neka mainstream grafička oko 2500kn onda je plejka bagatela.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 22:59 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja sam najveći mulac na svijetu. otišao sam na ekupi iz znatiželje da vidim jel imaju raspoloživih konzola, i malo tamo klikao i onda poništavao i onda ponovio i tako još jednom, pa sam otišao na nastavi kupnju, i dalje da vidim hoće pisati negdje da ima ili nema još konzola, i došao do zadnjeg koraka i tamo su mi 3 konzole za 11k kuna, tako negdje. I sad ja ne kužim da je to zadnji korak, tražim gdje da poništim i kliknem na završi kupnju i dobjem potvrdu na email i sve. I pošajem im email kako sam zabunom napravio narudžbu i oni mi odgovore kako se ne moram brinuti ništa, te kako su mi poništili 2 konzole, sada imam prednaručenu samo jednu. Tako da sam i ja nekom igrom slučaja prednaručio  ovo je presmiješno. Sad ne znam da ostavim ili da poništim, ali ovo mora biti sudbina 

Moj PC  
11 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Eto suđeno ti je
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

U prve serije konzola Sony uvijek stavlja one šugave Delta ventilatore i to će u roku mjesec dana biti glasno za pop..dit.

Ja čekam prvu reviziju. Već sam se opekao dvaput, treći put me neće dobit.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
8 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

U prve serije konzola Sony uvijek stavlja one šugave Delta ventilatore i to će u roku mjesec dana biti glasno za pop..dit.

Ja čekam prvu reviziju. Već sam se opekao dvaput, treći put me neće dobit.

Prvi su uvijek pokusni kunići 

Cijena je super, ali ipak čekam da pokrpaju moguće greške.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nigdje ne pronalazim na ekupi za prednarudzbu, tako da mislim da je rasprodano?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

HT je stavio u ponudu, od 130-170kn za jaču verziju, ovisi tarifi.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

tolko price da je to sve bezveze, da nema postene igre... a na kraju pola foruma prednarucilo konzolu lol

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam onu prvu fat konzolu ps4, radi ko i prvog dana a nisam je jos ocistio ni termalnu promjenio 🤣 . Ugl cijena je top, ocekivao sam puno vise, uzet je mozda oko žićbo, a kada pro verzija dode onda ovu prodat i nadodat. Uzet cu digital verziju jer imam na ps4 sve digital pa samo prebacit i dobro.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Onaj Demon Souls trailer izgleda kao 60fps i out of this world ❤️❤️❤️❤️❤️

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja čekam bundle PS5 + Demon's souls. Čim izađe, plejka je moja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da ponovimo gradivo, hoču li digitalne igre kupljene na PS4 igrati na PS5 bez dodatnog plačanja; npr. FIFA, COD, CRASH?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Onaj Demon Souls trailer izgleda kao 60fps i out of this world ❤️❤️❤️❤️❤️

 

4k i 60 fps, izgleda brutalno dobro

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve svoje igre mozes igrati na ps5, a neke ce dobiti free upgrade na PS5 verziju, bas sam jucer radio video o tom pa vidi


Iznenadili bi se koliko ljudi nezna hoce li moci igrati ps4 igre na PS5, dok drugi misle da ce sve njihove ps4 igre magično dobiti bolju PS5 verziju.

Napominjem, Sony je rekao da PS5 podrzava 99% ps4 igara, tako da ne brinite. 😄
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Onaj Demon Souls trailer izgleda kao 60fps i out of this world ❤️❤️❤️❤️❤️

 Da to se uzima day one uz Spidermana ! 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...
MEGATAMA kaže...

Onaj Demon Souls trailer izgleda kao 60fps i out of this world ❤️❤️❤️❤️❤️

 Da to se uzima day one uz Spidermana ! 

 Apsolutno ❤️

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sve svoje igre mozes igrati na ps5, a neke ce dobiti free upgrade na PS5 verziju, bas sam jucer radio video o tom pa vidi


Iznenadili bi se koliko ljudi nezna hoce li moci igrati ps4 igre na PS5, dok drugi misle da ce sve njihove ps4 igre magično dobiti bolju PS5 verziju.

Napominjem, Sony je rekao da PS5 podrzava 99% ps4 igara, tako da ne brinite. 😄

 

meni je bitno, u slučaju da uzmem PS5, da day 1 mogu ubaciti personu 5 ili ghost of tshushima u PS5 i normalno ih igrati kao i na PS4. Ne trebam nikakav upgrade, samo da ih mogu igrati.

 

Bitno mi je iz razloga jer onda mogu staviti PS4 na njuškalo i riješit ga se, a ne da ga moram zadržati ako nisam još prešao neku igru

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sve svoje igre mozes igrati na ps5, a neke ce dobiti free upgrade na PS5 verziju, bas sam jucer radio video o tom pa vidi


Iznenadili bi se koliko ljudi nezna hoce li moci igrati ps4 igre na PS5, dok drugi misle da ce sve njihove ps4 igre magično dobiti bolju PS5 verziju.

Napominjem, Sony je rekao da PS5 podrzava 99% ps4 igara, tako da ne brinite. 😄

 što ne ubaciš malo naracije u video

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Što je još ostalo od opcija za prednarudžbu? Jedino vidim Tele2 ali normalno za 400kn više nego ostatak. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trebal bih si ubost neki monitor za ps5 da ima 144hz. Dilema je jel uzet full hd ili 2k. PS4 je imal samo full hd i 4k a sad ne znam jel ce PS5 podrzavat 2k a da ne rusi sliku na full hd
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
footballer kaže...

Što je još ostalo od opcija za prednarudžbu? Jedino vidim Tele2 ali normalno za 400kn više nego ostatak. 

 Koliko vidim ima i HT, ako ti to išta znači.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice