Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.700.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Čekaj da bude u Konzumu 49,99kn

 

Ne kupujem u Konzumu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj plan je ovakav
Kupiti ps5 i iskoristiti PS+ Collection.
Igrat cu Days Gone, Uncharted 4 jer ih nisam igrao i kad se malo smire cijene uzeti demon's Souls, nema sanse da cu dati 600 kn pa da se netko cjenka samnom nakon 2 tjedna i nudi najviše 300 😄
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Chaky kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Naravno da ce biti, Ipak se radi o eskluzivi za ps5

 

pas me jebo, 615 kn, i to u najjeftinijem shopu za igre kojeg sam dosad našao, ghost of tshushima je bio 397 kn, 615 kn za remake? Ne dam, jednostavno ne dam, pa ovo stvarno nije normalno.

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/demons-souls

 

edit: to je 82 eura, pa kod nas mora najskuplje kak god da okreneš, jebote pa to je lova u americi a ne kod nas, ekipa iz geta će te ubiti za te novce i spavati ko bebe

bloodborne kaže...

615kn za remake lol.

 

Strašno

Nema sanse da dam 80€ za remake.

Uzet cu Godfall.

 

pa normalno, 615 kn za igru koju ću igrati 20 sati, a s druge strane slušalice koje će raditi super nekoliko godina 750 kn, nešto tu ne štima. Pretjerali su s tom igrom, neću to poticati svojim novcima. Ja shvaćam da mi toliko novaca naplate CP2077, iako gle čuda, baš ta igra ostaje po staroj cijeni. Ali to bi shvatio jer je ta igra u razvoju 8 godina, i bez obzira što se nekome nešto ne sviđa, činjenica je da će igra imati preko 100 sati svježeg gameplaya i to u prvom walkthrough. Igra će imati više različitih pristupa svakom questu, hrpu NPCa koji će u nekom questu postupiti na ovaj ili onaj način jer je naš lik izveo nešto 4 questa prije, dakle ogromna isprepletena mreža, ogroman svijet.

 

ja volim i assasin creede ali većina njihovih questova su vrlo generični i zbog toga mi oni nemaju opravdanja za poskupljenje, ali kad se izbaci dugačka igra u koju je uloženo hrpu vremena, pažnje i novaca, onda mi je jasno da košta više

 Zakaj mislis samo 20 sati ? Imat ces najmanje 45 sati, ak ne brojis PVP igranje. Ja sam u Demon's souls sigurno ulozio 400 sati tamo 2009. godine. Replay value je ogroman, ali slazem se da je 600kn previse i ne budem dal tolke novce.

 

Tak mozes gledat i Witcher 3 i Bloodborne. Iako je Witcher 3 puno duza igra ja sam vise sati potrosio igrajuci bloodborne,a i zabavnije mi je bilo. Nigdje te tak ne puca adrenalin kao u souls igrama :) Tak da meni je Demon's Souls ispred cyberpunk-a, al sigurno cu obje odigrat :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 17:04 (Santana).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

 Da, samo pazi da aktiviraš taj kod na US accountu jer ti na europskom ne radi. I da, kad to aktiviraš imati ćeš sve one igre sa PS+ Specials liste koje su najavili prije par dana na PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
user2206 kaže...
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

 Da, samo pazi da aktiviraš taj kod na US accountu jer ti na europskom ne radi. I da, kad to aktiviraš imati ćeš sve one igre sa PS+ Specials liste koje su najavili prije par dana na PS5.

 Znači preporučio bi korištenje PS+ američki account?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mayales kaže...
antimadridista kaže...
user2206 kaže...
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

 Da, samo pazi da aktiviraš taj kod na US accountu jer ti na europskom ne radi. I da, kad to aktiviraš imati ćeš sve one igre sa PS+ Specials liste koje su najavili prije par dana na PS5.

 Znači preporučio bi korištenje PS+ američki account?

 Pa definitivno ce bit jeftiniji nego naš ili UK
Ja ti isto preporucam, tak cu i ja napravit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mayales kaže...
antimadridista kaže...
user2206 kaže...
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

 Da, samo pazi da aktiviraš taj kod na US accountu jer ti na europskom ne radi. I da, kad to aktiviraš imati ćeš sve one igre sa PS+ Specials liste koje su najavili prije par dana na PS5.

 Znači preporučio bi korištenje PS+ američki account?

 Ja koristim američki account godinama kao primary, zajedno sa PS+ na tom accountu. Nikad nikakvih problema, jedino ne možeš plaćati našim karticama direktno preko PS storea, ali kupuješ američke PS bonove online i ukucaš ih u store i sve uredno radi. 

 

Nove Sony igre su na američkom storeu po 70 dolara, a u Europi 80 eura. Nije baš mala razlika.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 17:13 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Mayales kaže...
antimadridista kaže...
user2206 kaže...
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

 Da, samo pazi da aktiviraš taj kod na US accountu jer ti na europskom ne radi. I da, kad to aktiviraš imati ćeš sve one igre sa PS+ Specials liste koje su najavili prije par dana na PS5.

 Znači preporučio bi korištenje PS+ američki account?

 Ja koristim američki account godinama kao primary, zajedno sa PS+ na tom accountu. Nikad nikakvih problema, jedino ne možeš plaćati našim karticama direktno preko PS storea, ali kupuješ američke PS bonove online i ukucaš ih u store i sve uredno radi. 

 

Nove Sony igre su na američkom storeu po 70 dolara, a u Europi 80 eura. Nije baš mala razlika.

 da + razlika u tecaju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li kakva razlika u multiplayeru s US racunom. Spajaju li se igre i dalje na server s najmanjim pingom ili kako to funkcionira?
S tim ne bi trebalo bit problema?

Lp
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 18:16 (FearCro).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
FearCro kaže...
Ima li kakva razlika u multiplayeru s US racunom. Spajaju li se igre i dalje na server s najmanjim pingom ili kako to funkcionira?
S tim ne bi trebalo bit problema?

Lp

 eh pa ima, al ovisi o igri
Gran turismo sport te spajao na server ovisno o PSN lokaciji. Tak da si igro sa amerikancima, no ne brini.
Mozes napravit USA PSN gdje ces sve placat, a igrat na našem PSN pa ces i na lokalnim serverima igrat.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni posjedovanja fizičke kopije igre uzrokuje dva problema. Prvi: pod pritiskom sam da odigram igru što brže kako bi je prodao što prije i time bio na što manjem gubitku u financijskom smislu. Drugo: kada stavim igru na prodaju ne da mi se natezati s kojekakvim budala, ali dosadašnja praksa mi ukazuje da sam magnet za iste. 

 

Što se tiče kako će tržište reagirati, mislim da će reagirati pozitivno za Sony. Nama su igre bile skupe i sada će biti još skuplje. Baš sam se čuo s poznanikom koji je u Švedskoj. Njemu su cijene do sada bile ok, a na poskupljenje gleda kao na malo poskupljenje. Eto...Nije Sony ovu odluku donio preko noći, sigurno su dani i noći analize iza njih, a možda su se samo ugledali na Nintendo. 

 

Jeli ovaj potez nužan Sonyu? Vjerojatno nije, ali stavite se vi u situaciju gdje imate firmu koja zarađuje 10 nećega, i sada imate priliku povećati zaradu na 15 nećega, a bez da se nešto previše uložili. Poslovno logičan potez. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Meni posjedovanja fizičke kopije igre uzrokuje dva problema. Prvi: pod pritiskom sam da odigram igru što brže kako bi je prodao što prije i time bio na što manjem gubitku u financijskom smislu. Drugo: kada stavim igru na prodaju ne da mi se natezati s kojekakvim budala, ali dosadašnja praksa mi ukazuje da sam magnet za iste. 

 

Što se tiče kako će tržište reagirati, mislim da će reagirati pozitivno za Sony. Nama su igre bile skupe i sada će biti još skuplje. Baš sam se čuo s poznanikom koji je u Švedskoj. Njemu su cijene do sada bile ok, a na poskupljenje gleda kao na malo poskupljenje. Eto...Nije Sony ovu odluku donio preko noći, sigurno su dani i noći analize iza njih, a možda su se samo ugledali na Nintendo. 

 

Jeli ovaj potez nužan Sonyu? Vjerojatno nije, ali stavite se vi u situaciju gdje imate firmu koja zarađuje 10 nećega, i sada imate priliku povećati zaradu na 15 nećega, a bez da se nešto previše uložili. Poslovno logičan potez. 

 Bas zato bi ja uzeo digital konzolu jer mi se neda zezat sa ljudima, a niti sa diskovima. Ne igram previse razlicitih igara u isto vrijeme pa mislim da mi taj malen prostor nece pravit probleme.
No ipak necu radit nikakav preorder. Ne zuri mi se :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
user2206 kaže...
antimadridista kaže...

Ja koristim američki account i jučer uzeo još godinu dana PS+, bilo na akciji na cdkeys za 26 eura godinu dana pretplata. Moguće da je još ta akcija pa provjerite. Sad sam osiguran za PS+ do 2023. i nikad nisam platio pretplatu više od 30 eura. 

 Jel ovo?

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

Također dal sam ja dobro skužio - ako sad kupim PS Plus onda čim dobijem PS5 dobivam svih onih 20ak igara. Napomena dosad nisam nikako imao PS+.

 Da, samo pazi da aktiviraš taj kod na US accountu jer ti na europskom ne radi. I da, kad to aktiviraš imati ćeš sve one igre sa PS+ Specials liste koje su najavili prije par dana na PS5.

 Hvala ti, još jedna pitanje čisto da bude sve jasno - moram li aktivirati PS+ pretplatu prije kupnje PS5 kako bih dobio te igre ili je to nebitno? Evo nebih je sad aktivirao jer se daju igre koje me ne zanimaju.

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
@antimadridista jesi siguran da cemo moći prebaciti ps+ supskripciju koju sada imamo na ps4 accountu? Meni moja važi do kolovoza 2021., jel to znači da će mi vrijediti odma na ps5 kad bi ga uzeo?

@Santana nisam znao za Demon Souls da toliko valja i da ima takav replay value, iskreno ne znam baš puno o toj igri, ali ako je to istina onda super. Najviše me muči što je remake pa toliko košta, al teoretski je i moguće da je remake toliko bolji da i vrijedi toliko, ne znam, pratiti ću sve pa odlučiti
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što se tiče nadogradnje postojećih igara na next gen...zar njima nije to u interesu i tako potaknuti da svi koji nisu uzeli da kupe...mada s obzirom na covid-19 i očiti nedostatak igara za sljedeću godinu... prije E3 2022 ne očekujem neku veliku navalu nex gen naslova.

Postoji velika mogućnost da sljedeće godine budemo dobili remastere...goty izdanja pa ponovno plaćaju još jednom istu stvar.

Konzole skoro pred vratima A nikad manje igara....nakon izlaska budemo doživjeli pravi boom patcheva uz plaćanje za next gen:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

... još jedna pitanje čisto da bude sve jasno - moram li aktivirati PS+ pretplatu prije kupnje PS5 kako bih dobio te igre ili je to nebitno? Evo nebih je sad aktivirao jer se daju igre koje me ne zanimaju.

Nebitno. PSN+ se veže za acc a ne za konzolu.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

 Hvala ti, još jedna pitanje čisto da bude sve jasno - moram li aktivirati PS+ pretplatu prije kupnje PS5 kako bih dobio te igre ili je to nebitno? Evo nebih je sad aktivirao jer se daju igre koje me ne zanimaju.

 Možeš aktivirati kad hoćeš, nebitno. Samo moraš imati aktiviran PS+ da bi imao pristup tim igrama.

Cansee kaže...
@antimadridista jesi siguran da cemo moći prebaciti ps+ supskripciju koju sada imamo na ps4 accountu? Meni moja važi do kolovoza 2021., jel to znači da će mi vrijediti odma na ps5 kad bi ga uzeo? . 

 Da. PS+ pretplata ti važi za sve konzole, ja ju imam još od PS3 i kad sam kupio PS4, samo se nastavila pretplata. Nemaš brige.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima kakvih info o tome.jel ce se moci dijeliti igre s nekim kao dosad s onim forama s primary racunom itd

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene zanima jel će moći isti račun biti aktivan na mom Ps5 a ps4 pro ide klincu...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svi ste navalili, ne zna se nista jos, neznamo ni kako UI izgleda, neznamo mozemo li i dalje koristiti rabljene igre, neznamo hoce li biti promjena u ps plus formatu, neznamo ni kako konzola izgleda dok radi, jel bucna itd. Neznamo gotovo nista osim dimenzija i cijene, sve drugo je jos upitno.
Pricekajmo jos malo. Za tjedan dana mogu objaviti svasta dobro i lose
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
walentkane kaže...
 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 

A za 4 godine možda još više padne, pa uštediš i 1250kn... strpljen spašen.

 

Nekome je 1000kn puno netko radi sprdačinu od toga. Ne možemo svi biti bogati. U mojem kvartu ima još puno ljudi koji su sretni da su uspijeli nabavati PS3 pa uživaju u njemu. Valjda nismo svi sreće da su nam starci u HDZ-u a mi zaposleni u državnim firmama.

Uglavnom da ima nekih super igri odmah na početku još bi razumio day one kupnju ali ovako ne.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Aha a nisam ni znao da bez ugovora ima opcija..

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da je Demon's Souls Launch Naslov, uz predorder se dobije Reaper Scythe

Demon’s Souls Remake releases for PS5 on November 12, 2020, in the US and November 19, 2020, in the UK and EU.

“The Reaper Scythe weapon – Once wielded by sorcerers who commanded the spirits of the dead. A pole weapon with a curved blade on one end that is so sharp that they say it can sever your soul from your body. The Reaper Scythe can mow down many targets in a single blow but is difficult to handle and requires both strength and dexterity to use.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...

Nekome je 1000kn puno netko radi sprdačinu od toga. Ne možemo svi biti bogati. U mojem kvartu ima još puno ljudi koji su sretni da su uspijeli nabavati PS3 pa uživaju u njemu. Valjda nismo svi sreće da su nam starci u HDZ-u a mi zaposleni u državnim firmama.

Uglavnom da ima nekih super igri odmah na početku još bi razumio day one kupnju ali ovako ne.

 Bokte, ko da pričamo o nabavci nove S klase, a ne o konzoli od 500 eura. Da si svaki dan od izlaska PS4 stavio jednu kunu u kasicu sad bi imao dosta za PS5. 

 

Navodno su svi HDZ-ovci uspjeli rezervirati svoj primjerak konzole. Ipak neka korist od stranke.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad kad se desi da ps4 igre mogu ali samo digital...u tom slučaju bi iz dišpeta kupio xsex
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...
Bitanga kaže...
walentkane kaže...
 

Cijena konzole će sigurno pasti nakon dvije godine a uz to kako kažeš dobiješ i igru. Znači, uštedio si nekih 1000kn + do onda će i biti nekih igri vrijednih igranja. Nekome 1000kn nije za baciti...

 

 

A za 4 godine možda još više padne, pa uštediš i 1250kn... strpljen spašen.

 

Nekome je 1000kn puno netko radi sprdačinu od toga. Ne možemo svi biti bogati. U mojem kvartu ima još puno ljudi koji su sretni da su uspijeli nabavati PS3 pa uživaju u njemu. Valjda nismo svi sreće da su nam starci u HDZ-u a mi zaposleni u državnim firmama.

Uglavnom da ima nekih super igri odmah na početku još bi razumio day one kupnju ali ovako ne.

 

 

kolega ja sam u privatnom sektoru, nemam veze ni sa jednom političkom strankom i gle čuda mogu si priuštiti i dobar PC i konzolu day 1. A oženjen i imam dijete. Vjerojatno iz razloga što mi je to jedini nekakav hobi u životu. Ali zato nemogu voziti motor, svaki vikend naručivati bocu u klubu i povući koju liniju uz to. Biranje prioriteta jebiga.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 21:13 (Cansee).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel nije potvrđeno da diskovi od PS4 idu u 5icu bez problema?
Meni je sto se tice toga odlicno jer mogu haklati postojece igre bez lufta cekanja dok ne izađu varijante/novi naslovi za 5icu.

Kad se sjetim dolaska kuci nakon kupnje PS4 day one konzole s usranim Destinyem...
Doslovno je stajala ugašena gro vremena dok nisu pocele kapati igrice za nju, a da ne pricam veselja o GTA V koji je imao drasticno graficko poboljsanje..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Bokte, ko da pričamo o nabavci nove S klase, a ne o konzoli od 500 eura. Da si svaki dan od izlaska PS4 stavio jednu kunu u kasicu sad bi imao dosta za PS5. 

 

Navodno su svi HDZ-ovci uspjeli rezervirati svoj primjerak konzole. Ipak neka korist od stranke.

Ja ovaj tjedan kupio ženi Miele CX1 Powerline - usisavač - za 3800 kuna... Kad meni stiže ps5 da i ona ima na čemu igrati. A za plejku  skupio bez problema ( dva rođendana po 700 kn u kasu, digao 500 na kladionici), a ostalo od kasice ( ubacim 30 kuna svakog ponedjeljka baš za svoj gušt)... Tu nema prigovora, odatle mogu potrošiti baš za što hoću, bez obzira kakva glupost bila. Na kraju iskeširao za usisavač a PS5 na otplatu 😉

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice