Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.169
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dali se možda zna hoće li dodatni hardver za PS5 (kontroleri, slušalice i ostalo) doći prije 19.11 u trgovine ili nakon?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
akantic kaže...

Jel ima još negdje za prednaručit kod nas, a da nije uz neku pretplatu? Malo sam zakasnio izgleda. I šta mislite kad će nove zalihe?

 

Sony je službeno dao izjavu da će biti više konzola ovog puta nego što je bilo za PS4, tako da će vjerojatno svi uskoro omogućiti dodatne prednarudžbe

 https://twitter.com/PlayStation/status/1307364082341740544

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Dali se možda zna hoće li dodatni hardver za PS5 (kontroleri, slušalice i ostalo) doći prije 19.11 u trgovine ili nakon?

 

 Pa ako će ti trebat (a mnogima hoće) nema smisla da ga kupuješ 3 tjedna nakon releasea. Dakle kad skupljaš konzolu, vjerujem da će biti u trgovini i dodatne opreme.

Mislim ak odem po konzolu i vratim se doma bez igre - mogu uzet neku online. Ali ako se vratim bez dodatnog kontrollera, kastrirat će me doma.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Pa ako će ti trebat (a mnogima hoće) nema smisla da ga kupuješ 3 tjedna nakon releasea. Dakle kad skupljaš konzolu, vjerujem da će biti u trgovini i dodatne opreme.Mislim ak odem po konzolu i vratim se doma bez igre - mogu uzet neku online. Ali ako se vratim bez dodatnog kontrollera, kastrirat će me doma.

 Sve bi to bilo super da ja ne živim na otoku i da mogu uzet GO za ić pokupit PS5. No nažalost ista će mi doći kurirskom službom.... hehehehe

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za prvu ruku ce drugi joy bit sa PS4. Kompatibilni jesu, to je najbitnije. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

 Pa ako će ti trebat (a mnogima hoće) nema smisla da ga kupuješ 3 tjedna nakon releasea. Dakle kad skupljaš konzolu, vjerujem da će biti u trgovini i dodatne opreme.Mislim ak odem po konzolu i vratim se doma bez igre - mogu uzet neku online. Ali ako se vratim bez dodatnog kontrollera, kastrirat će me doma.

 Sve bi to bilo super da ja ne živim na otoku i da mogu uzet GO za ić pokupit PS5. No nažalost ista će mi doći kurirskom službom.... hehehehe

 A da, kužim. Nadam se da će bit preordera ondak... nešto je u SD bilo ako se ne varam, u ostalim trgovinama nisam vidio PS5 dodataka.

Ja moram barem 1 igru i 2 controllera imat day one, trenutno samo konzola kupljena, također se nadam da neće biti problem. Isto se nadam da neću 3 sata stajati u redu to pokupit.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
Rhodin kaže...
antimadridista kaže...

Ne razumijem zašto se o konzoli priča kao o luksuzu koji je teško priuštiti. 400-500 eura za hardver na kojem ćeš igrati igre 6-7 godina. To bi kao trebao biti neki ne znam kakav luksuz koji je teško priuštiti? I jos uz to svi znaju već godinu i pol da konzola izlazi na kraju ove godine. Pa da imaš ne znam koliko nisku plaću, u godinu i pol - dvije si možeš skupiti 3000 kn za nešto što te veseli. Ekipa mijenja mobitele od skoro 1000 eura svakih 2 godine pa se ne priča o tome kao nekom luksuzu.

 E, ajd nemoj ovakve stvari pričat. Prvo ne žive svi super, druge ko je ušparao, hrpetina je sve do zadnje lipe i što su imali i što nisu imali trošila na preživljavanje proljetos kad se sve zatvorilo.

 

Pričate iz svoje perspektive ko da je svima isto.

 

Da, luksuz je nekima, al i da nije, ne treba omalovažavati nikoga ko nema, nisu svi krivi što nemaju.

 

Pričamo, ko ima super, ko nema ima sigurno razlog da je tako.

 

Joj daj, prestanite pričati o tome tko ima, a tko nema. To uopće nije tema ove grupe, tko nema neće kupiti i dobro, ni prvi ni zadnji.

Šta ćemo sad pričati o tome tko će čekati koliko godina i koliki popust da kupi PS5?! Jel to tema ove grupe?

 Idemo malo o fps-u  ( oprosti bilo je jace od mene ) 

 

 Ili dark soulsima.

 Neee, sad je demon souls aktualan. 

 Jesi ti piknuo 5icu na preorder ?

 

Ma da, na to sam i mislio :) 

Jesam, preorderano je :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dualshock 4 ce raditi na PS5 samo s Ps4 verzijama igre
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dualshock 4 ce raditi na PS5 samo s Ps4 verzijama igre

 Aha, nisam znao da tako bude radilo. Mislio sam da ce DS4 radit samo bez ovih cuda kaj ima novi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Gogy7 kaže...
Dualshock 4 ce raditi na PS5 samo s Ps4 verzijama igre

 Aha, nisam znao da tako bude radilo. Mislio sam da ce DS4 radit samo bez ovih cuda kaj ima novi. 

 Hoće, upravo tako, ali ne na PS5 igrama. Vjerojatno će ti igra pri loadu reć da ga ne možeš koristiti, da uštekaš PS5.

 

Slušalice sam isto vidio da dolaze nove, "iznenađujuće su jeftine, "samo" 99$" - možda dobro, prošle su navodno 130$, ali meni taj "samo" jako bode oči. Vidjet ću što točno nose/daju... moram 2 para uez, dal se isplate i što će od "3rd party" bit kompatibilno, uz kakva ograničenja.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
SimeKZ kaže...
Gogy7 kaže...
Dualshock 4 ce raditi na PS5 samo s Ps4 verzijama igre

 Aha, nisam znao da tako bude radilo. Mislio sam da ce DS4 radit samo bez ovih cuda kaj ima novi. 

 Hoće, upravo tako, ali ne na PS5 igrama. Vjerojatno će ti igra pri loadu reć da ga ne možeš koristiti, da uštekaš PS5.

 

Slušalice sam isto vidio da dolaze nove, "iznenađujuće su jeftine, "samo" 99$" - možda dobro, prošle su navodno 130$, ali meni taj "samo" jako bode oči. Vidjet ću što točno nose/daju... moram 2 para uez, dal se isplate i što će od "3rd party" bit kompatibilno, uz kakva ograničenja.

 I mene privlace te slusalice. Uzeti konzolu + slusalice. Igara svejedno imam brdo za igrat. Nadam se da cu u sljedecoj turi uspjet pokupit preorder.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zanimaju me malo i igre. 2 Klinca su, GTA5 i slično im nedamo igrat, nešto u stilu Ratchet & Clunk bi bilo za njih... PS5 će, sigurno u početku, bit više za "odrasle", koliko vidim nije ni PS4 baš imao 100 igara za mlađariju. Ima li nešto odmah na releaseu za uzet da im bude dobro u co-op?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za XSX mogu normalno nac preordere ali za PS5 nema nigdje,moram se zaletit u centar do ovih najvecih Mediamarkt i Saturn u Berlinu da ih pitam kakva je situacija.

Oni su inace uvjek imali svih konzola na lopate cak i kad se pisalo o nestasicama po svijetu ali sad je doba korone pa tko zna....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za djecu ce ti release titlovi biti Spiderman, Sackboy i Destruction AllStars.
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 evo krenuli su lagano na njuskalu, samo 5000kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eto ja narucio PS5 sa discom u Tele2 155kn mjeceno na 24 mjeseca jos dode 100kn jeftinije nego u trgovinama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
truki kaže...

 evo krenuli su lagano na njuskalu, samo 5000kn 

 

Jadno, ali budala je onaj ko kupi, takve ne žalim, a ove prve ne krivim ako ima ljudi koji će stvarno to platit.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za one koji nisu imali Ps4 biće dobra i Digital Edition verzija konzole. 100 eura jeftinija. Za tu razliku mogu uzeti dodatni kontroler. Igre online.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

 

da su igre jeftinije online odmah bi se prebacio na digitalnu konzolu, ali kad nisu, čak često po raznim shopovima bude akcija na fizičke igre a na ps storeu budu po punoj cijeni, jebiga onda si želim ostaviti opciju i gotovo

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vjeruj mi svi ce navaliti na digitalnu verziju pa kad skuze kako je malo 800GB ssd bit ce panike. Tko ce jos kupovati konzolu s ssdom a igrati preko prijenosnog hdda
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

da su igre jeftinije online odmah bi se prebacio na digitalnu konzolu, ali kad nisu, čak često po raznim shopovima bude akcija na fizičke igre a na ps storeu budu po punoj cijeni, jebiga onda si želim ostaviti opciju i gotovo

 Pa bas, a i s vremenom fizickim igrama cijena pada, pogotvo na njuskalu.

Recimo ghost of tsushima, na storeu je jos uvijek puna cijena a sad se vec moze naci za oko 300 kn na njuskalu

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve to stoji. Samo možda će biti nekih roditelja koji će kupiti djeci 2-3 igre i mir u kući. Za to im je dosta 800gb. Ako hoce jos valjda mogu izbristati igru sa diska i kupiti/instalirati nešto drugo. Iskreno ne znam kako funkcionira taj cijeli sustav. (Nisam nikad imao PS)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Baš zbog toga mira u kući, ne bi se čudio da Njuškalo ekipa dobije par sto kuna više 19.11.
Pogotovo ako će se duže čekati na novu zalihu plejke.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

 

Sad PS4 prema njemu izgleda ko' mala beba. 

 

 

EDIT: vidim da je u međuvremenu još malo narastao. PS5 size: 390 x 104 x 260 mm, 4.5kg. Usporedbe radi PS4 265 × 39 × 288 mm 2.1kg i PS4 Pro 295 × 55 × 327 mm 3.3kg.

 nek bude velik ko avion što se mene tiče...samo da ne zvuči tako prilikom igranja 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vjeruj mi svi ce navaliti na digitalnu verziju pa kad skuze kako je malo 800GB ssd bit ce panike. Tko ce jos kupovati konzolu s ssdom a igrati preko prijenosnog hdda

 Po cemu je tocno malo?

Ja sad imam 1TB Slim. Nikad pun niti di pola. Kad nesto ne igram duze vrijeme, izbrisem... Lako se skine. Pa ne moras imat instalirano 15 igara. Kad ces ih igrat? 

Kaj se tice cijene igara. Ima brdo stranica za kupit digitalne igre. Neki dan sam uzeo FIFAu 21 za 360kn, key dode na mail.

 

Kaj se tice fizickih verzija. Sve je to super dok ne moras ic prodat pa svakakve idiote sa druge strane slusat kaj nide drva, tenisice i ostalo za jebenu igru od 250-300kn.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hahaha, sad si mi dao ideju.
Ja sam iz šale stavio svoj PS5 na njuškalo za 1000€ pa nek se nađe, cak sam stavio i Hitno!!! u naslov 😂

Bas da vidim hoce li tko li biti zainteresiran

S druge strane, bit ce konzola ljudi do kraja godine, ne morate se bojati 😄
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vjeruj mi svi ce navaliti na digitalnu verziju pa kad skuze kako je malo 800GB ssd bit ce panike. Tko ce jos kupovati konzolu s ssdom a igrati preko prijenosnog hdda

 

Za razliku od nedigitalne verzije koja ne troši ssd storage?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Hahaha, sad si mi dao ideju.
Ja sam iz šale stavio svoj PS5 na njuškalo za 1000€ pa nek se nađe, cak sam stavio i Hitno!!! u naslov 😂

Bas da vidim hoce li tko li biti zainteresiran

S druge strane, bit ce konzola ljudi do kraja godine, ne morate se bojati 😄

 ...zapravo još ju nisam niti dobio...hahah rikavam 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Hahaha, sad si mi dao ideju.
Ja sam iz šale stavio svoj PS5 na njuškalo za 1000€ pa nek se nađe, cak sam stavio i Hitno!!! u naslov 😂

Bas da vidim hoce li tko li biti zainteresiran

S druge strane, bit ce konzola ljudi do kraja godine, ne morate se bojati 😄

 

Čudi me da approveaju te oglase s obzirom da prodaješ nešto što nemaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Podsjetio si me gogy sad na jedan oglas davno kad je covjek stavio da prodaje harry potter plast

na prodaju i kao drzi ga sa dva prsta, i napisao na slici ga ne vidite jer je nevidljiv. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice