Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.325
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Matija4321 kaže...

Kaj mislite, dal taj PRO ima firmware 6.72 ili ispod?

al možda bolje ostat na slimu, ipak mi je kraj glave na monitoru od kompa a praktički je nečujan.

 Ak već i imaš slim, ja ne bi baco pare na pro, već išao na PS5.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema sanse da prodajem svoj ps4. Sta bi sad dao da imam svoj stari gameboy. Eeee
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Nema sanse da prodajem svoj ps4. Sta bi sad dao da imam svoj stari gameboy. Eeee

 

Ja isto neću prodati, što zbog klinaca, ali i zato što ga planiram koristiti kao media player za sekundarni 4k monitor, pošto su aplikacije za Netflix teško smeće i ne playaju 4k na windowsima s više monitora.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

ma ja sam kupio slim još prije 3 godine kad je izašao prvi jailbreak jer je nov bio 2000tkn , s tim da sam četri igre koje su došle sa njim prodao za 500.

za te pare nisam mogao složit komp za 1080p monitor.

sad mi je na 6.72 jailbreaku, radi kao prvog dana.

ps5 može za jedno 5, 6 godina. ak bude ista situacija

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Cansee kaže...

čudi me da neće roditelji djeci kupiti polovni ps4. ja sam recimo na to računao. uzmeš mu polovnjak za 1500 kn sa nekoliko igara i instaliraš  mu fortnite i miran si godinu dana barem. osim toga sve igre su puno jeftinije

Moja dva frenda već su prednaručila djeci novi PS5. Jednom mali ide u drugi osnovne i zna što hoće, a to nije PS4 nego PS5. Nisu više niti djeca što su nekad bila. Informacija je i njima dostupna i hoće isto što i mi.

 Ja bih rekao vise razmaženija. Kad gledaš malo te roditelje danasnje ono 30-40 vecina ih

 uvali klincima mob samo da se ne moraju baviti njima. I kupit ce im sve i svasta samo da ih 

 zaokupiraju i ne bave se njima. Cast izuzecima, ali i sam imam takvih par RL primjera.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moji klinci su znali da PS5 dolazi zadnje 2 godine, čuli su, obojixa su u vrtiću bili.

Na neki način si sami kupuju, sve pare su u kasicu stavljali za njega, prali i usisavali auto i stan, išli stare boce prodavat za 0.5kn

 

Mislim... radili bi to ionako, dobili ga svejedno, al skupilo se u kasici za to, jest da su svi davali puno da se skupi, al imaju osjećaj da su sami to napravili.

 

Da im kaže da je 4 za njih a ne 5, ne bi radili drame, bili bi razočarani, to sigurno, jer prijatelji dobivaju 5... jedan prijatelj čak 10 ima (kao ps10) ... dječja posla. U svakom slučaju novac imaju, pa ne moram razmišljati o tome.

 

Hoću reć nije da djeca ne znaju na nekom svom nivou što dolazi i što bi htjeli. Ne znaju zašto dok im se ne objasni, al u društvu se točno zna. Dođe od roditelja, starije braće

Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
walentkane kaže...

 

Znači danas je cijena PS4 ista kao i na dan izlaska 

 Ne razumijem čemu čuđenje. Uvijek je bilo tako.

Konzole se najviše isplate uzeti na početku generacije, kad dobiješ najviše hardvera za najmanje novaca.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 9:18 (DeniZg).
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima još šta konzoli?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 9:22 (Dr.Feel).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ima zlatna verzija 24 karata. Oko 60000 kuna.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja cu izgleda ponistiti predorder PS5 iz svijeta medija 😟 Treba mi laptop za video editing a ionako jako malo igram igre. Moram si poslozit prioritete, ps5 mi je trenutno trošak a laptop ulog. Muku mučim s ovim starim Amdom 7600 i 8gb rama.
Kupit cu PS5 nagodinu
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako ima netko na forumu da nije stigao uzeti mozete se dogovoriti da mu prebacis preorder.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja cu izgleda ponistiti predorder PS5 iz svijeta medija 😟 Treba mi laptop za video editing a ionako jako malo igram igre. Moram si poslozit prioritete, ps5 mi je trenutno trošak a laptop ulog. Muku mučim s ovim starim Amdom 7600 i 8gb rama.
Kupit cu PS5 nagodinu

 Kako kaže kolega, nemoj otkazati, jer će taj završiti na njuškalu, daj radije kojem forumašu koji nije imao sreće. Prvi koji ti se javi, recimo :)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ajd nek se netko onda javi jer kako znate ja sam ga vec platio nekih 4150 kn. Ako ima netko zainteresiran nek mi javi pa cu pokušati nešto dogovoriti s njima, ali hitno
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Cansee kaže...

čudi me da neće roditelji djeci kupiti polovni ps4. ja sam recimo na to računao. uzmeš mu polovnjak za 1500 kn sa nekoliko igara i instaliraš  mu fortnite i miran si godinu dana barem. osim toga sve igre su puno jeftinije

Moja dva frenda već su prednaručila djeci novi PS5. Jednom mali ide u drugi osnovne i zna što hoće, a to nije PS4 nego PS5. Nisu više niti djeca što su nekad bila. Informacija je i njima dostupna i hoće isto što i mi.

 

jebiga, svatko ima različitu situaciju. Neka djeca su sada zaslužila da im prednaručiš PS6, a neka nisu ni PS1 star 20 godina. A i ovisi kolko klinac ima godina

 

Od žene brat je sad prošli tjedan svome malom kupio ps4, i reko mu to ti mogu priuštiti, više ne mogu i nema više priče. I to je ok. A netko da ide plaćati 24 rate da mu bezobrazni klinac igra fortnite na najnovijem sonyu je konj.

 

Ovo što je Rhodin rekao za svoje klince, ako se trude, skupljaju sami novac, ispunjavaju svoje obaveze, onda ih se itekako treba nagraditi kako god se može. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

True, moja nagrada je bila kad si sam zaradim mogu si kupit koji god mob zelim. :D
sjecam se prve godine faxa i sprdnje na racun moje nokie xpress music.

svi hodaju s ajfonom 4, samsunzima, xperijama jedino ja imam jos uvijek mob na tipke.
i onda dode ispit, a mene njih par pita bb kaj budes poslikao ispit ?
takve pizdarije meni moji nikad nisu htjeli kupovati.

robu, obucu itd okej. ali koje kakve mobitele, pm po par hiljada kn

kad si sam zaradim moze. mozda zato i vise cijenim danas kad dajem

svoje novce za takve "gluposti", a ne danasnja klincurlija prvi mob sam

dobio u 5 razredu osnovne nokia 3310 i to sam imao ni sam ne znam koliko godina.

a danas 2 osnovne ajfoni od 1k eura i sl... ma bjez drago mi je da sam imao djetinjstvo

prije ajfona i slicnih gluposti.

12 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
Sony PlayStation 5

Kad čujem kako se ljudu čude što PS4 košta 3000HRK...

Nintendo Switch košta 2800 kuna, pa naviše. Ponegdje 3200 kn, ako ima neki bundle sa igrom. Koma. I to prva generacija konzole, sa kraćim trajanjem baterije.

Manjka u trgovinama nema, to je samo u Americi.

Ja sam ga platio 2200 prije 2 godine u Svijet Medija, kad je bio neki event, black friday mislim...

Jedva čekam PS5, no neće mi ništa biti do ljeta. Piše 500 eura (sa diskom), ja ne plaćam preko 3700 kuna, makar ga naručio iz Deutchland.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nego, kaj mislite dal bu prva cijena plejke ista kao u prednarudžbi ili bude viša?

PS4 sam kupio tek pred dvije godine, al peticu bi uzeo odmah. A kao da sam čitao da je ps4 u prednarudžbi bio malo jeftiniji nego kad se pojavio u redovnoj prodaji.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav!

 

sto mislite kada mozemo ocekivati prve PS5 bundleove?

dal se sjeca tko kako je bilo s PS4?

 

thnx

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Demons Souls je u 1440p/60 i 4K/30 uz raytrace cini mi se.

Izgleda fantasticno, tesko za povjerovat da cu to igrat za mjesec i pol ❤️

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
RonoN kaže...

Pozdrav!

 

sto mislite kada mozemo ocekivati prve PS5 bundleove?

dal se sjeca tko kako je bilo s PS4?

 

thnx

 Vjerovatno kad se stvore dovoljne zalihe i prodaja malo se uspori, moglo bi sa god of war 2021, tada je ja mislim nabavit

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
evo ja jučer završio prvi Borderlands goty na ps4pro...još mi ostala 4 dlc-a...dva dana po 6 sati...smo jednu smrt imao:)...na 65" ekranu izgleda odlično...a po grafici i nije nešto...

poanta je da neovisno o novim konzolama pred vratima...većini osnovnoškolaca i sadašnje konzole su i više nego dovoljne...većina njih nisu poput nas "starih prdonja" hardcore gameri pa da dođeš u situaciju da moraš kupovati novi hardware jer si odigrao sve sa trenutne generacije.

U mom slučaju pare nisu problem za novu konzolu...nego jednostavno još nije došlo vrijeme.

razumim one kojima je to prvo gameing iskustvo pa da su uzbuđeni i nestrpljivi...meni je ps5 samo nastavak vožnje koja je ozbiljno započela 1999 kupnjom prvog Playstation-a...odnosno vožnjom koja je započela od sredine 80'
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma gle, ja kužim kaj hićeš reć i meni je ovo prvi PS5... tj. familijici :)

 

Ali, kako ja to gledam, PS5 neće naglo pojeftiniti iza Nove godine , cijena je sad bila 3000, odnosno 3800kn, PS4 je i dalje cool, samo sve PS4 igre možeš igrat na PS5 sa puno boljim iskustvom jer je jača i nema gluposti poout FHD30fps, a nijednu PS5 igru ne možeš na PS4.

 

Slijedećih godinu-dvije možeš jedini čekat bolji value u obliku igre ili dodatnog controllera u bundlu, ali sigurno ne igre od 700kn po istoj cijeni, ili controllera... vjv će biti "tu negdje" sa razlikom u cijeni, kao da kupiš odvojeno, popust 100njak kn očekivati?

 

Ja nisam siguran ko kupuje novu što točno ima čekat. Jedino ako je plan čekat 2-3 godine kad će nešto past cijene i počet se spominjati refresh i bit rabljenih na njuškalu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nintendo Switch je na pola životnog vijeka plus vrijedi svake kune. 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel izašla neka službena info o tim ps plus essential igrama (njih 16 ili 18) koje će biti odmah raspoložive na ps5 uz ps plus, koliko dugo će to trajati? Npr. ako netko kupi konzolu u ožujku nagodinu i uzme ps plus, hoće imati te igre na raspolaganju? Pitam jer ih ima nekoliko na popisu koje bi baš probao a nisam dosad stigao

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mene pak frend uvjerava da one stizu sljedeci mjesec na ps+ za sve korisnike plusa i da ce biti dostupne
za nas koji imamo i 4orku. ja bas to nisam tako shvatio iz zadnje prezentacije, a on je unatoc tome
sto ju za razliku od mene nije gledao.

Ja koliko sam shvatio dolaze uz ps5 i vazeci ps+ kad aktiviras "plejku".

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

jel izašla neka službena info o tim ps plus essential igrama (njih 16 ili 18) koje će biti odmah raspoložive na ps5 uz ps plus, koliko dugo će to trajati? Npr. ako netko kupi konzolu u ožujku nagodinu i uzme ps plus, hoće imati te igre na raspolaganju? Pitam jer ih ima nekoliko na popisu koje bi baš probao a nisam dosad stigao

 Ja sam negdje čitao ovako:

PS+ je normalan kao i do sada, dobiješ 2 igre. PS+ za korisnike koji će ga imat aktivnim na PS5 (sustav prepoznaje konzolu) dobiju kompletan popis od 18 naslova. Ipak, koliko shvaćam, to je neka release akcija i nisam vidio da li će biti dostupna samo 11. mjesec (sumnjam) ili samo ove godine ili koji su točno limiti.

S obzirom da konzola izlazi 14.11., odnosno 19.11. i da je relativno kratak period u kojem se može aktivirati, neće me čuditi ako bude 11. i 12. mjesec pod tom akcijom, bit ću malo razočaran ako bude "samo" 11. mjesec i samo na PS5, ali imat ću koristi od toga, pa ne previše razočaran (više jer puno ljudi neće dobit na vrijeme) , ali iskreno ne vjerujem da je to akcija zauvijek, tj. da možeš u ožujku uzet PS5 i dobit te igre koje su release bonus.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
Cansee kaže...

jel izašla neka službena info o tim ps plus essential igrama (njih 16 ili 18) koje će biti odmah raspoložive na ps5 uz ps plus, koliko dugo će to trajati? Npr. ako netko kupi konzolu u ožujku nagodinu i uzme ps plus, hoće imati te igre na raspolaganju? Pitam jer ih ima nekoliko na popisu koje bi baš probao a nisam dosad stigao

 Ja sam negdje čitao ovako:

PS+ je normalan kao i do sada, dobiješ 2 igre. PS+ za korisnike koji će ga imat aktivnim na PS5 (sustav prepoznaje konzolu) dobiju kompletan popis od 18 naslova. Ipak, koliko shvaćam, to je neka release akcija i nisam vidio da li će biti dostupna samo 11. mjesec (sumnjam) ili samo ove godine ili koji su točno limiti.

S obzirom da konzola izlazi 14.11., odnosno 19.11. i da je relativno kratak period u kojem se može aktivirati, neće me čuditi ako bude 11. i 12. mjesec pod tom akcijom, bit ću malo razočaran ako bude "samo" 11. mjesec i samo na PS5, ali imat ću koristi od toga, pa ne previše razočaran (više jer puno ljudi neće dobit na vrijeme) , ali iskreno ne vjerujem da je to akcija zauvijek, tj. da možeš u ožujku uzet PS5 i dobit te igre koje su release bonus.

 

bio bi red da malo taj rok produže, čisto zbog toga jer mnogi koji žele neće uspjeti nabaviti konzolu odmah na početku. Osim ako nemaju neki master plan da ipak izbace dovoljan broj, o tome se nešto priča po netu, onda kužim da to stave npr. akcija do kraja godine

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da je to njihov odgovor na gamepass od MSa. Dobijes neke od najigranijih igara prosle generacije da imas kaj radit na PS5. 

Sumnjam da ce to bit dostupno samo mjesec ili dva. Nebi imalo smisla prema igracima koji do konzole trenutno ne mogu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Rhodin kaže...
Cansee kaže...

jel izašla neka službena info o tim ps plus essential igrama (njih 16 ili 18) koje će biti odmah raspoložive na ps5 uz ps plus, koliko dugo će to trajati? Npr. ako netko kupi konzolu u ožujku nagodinu i uzme ps plus, hoće imati te igre na raspolaganju? Pitam jer ih ima nekoliko na popisu koje bi baš probao a nisam dosad stigao

 Ja sam negdje čitao ovako:

PS+ je normalan kao i do sada, dobiješ 2 igre. PS+ za korisnike koji će ga imat aktivnim na PS5 (sustav prepoznaje konzolu) dobiju kompletan popis od 18 naslova. Ipak, koliko shvaćam, to je neka release akcija i nisam vidio da li će biti dostupna samo 11. mjesec (sumnjam) ili samo ove godine ili koji su točno limiti.

S obzirom da konzola izlazi 14.11., odnosno 19.11. i da je relativno kratak period u kojem se može aktivirati, neće me čuditi ako bude 11. i 12. mjesec pod tom akcijom, bit ću malo razočaran ako bude "samo" 11. mjesec i samo na PS5, ali imat ću koristi od toga, pa ne previše razočaran (više jer puno ljudi neće dobit na vrijeme) , ali iskreno ne vjerujem da je to akcija zauvijek, tj. da možeš u ožujku uzet PS5 i dobit te igre koje su release bonus.

 

bio bi red da malo taj rok produže, čisto zbog toga jer mnogi koji žele neće uspjeti nabaviti konzolu odmah na početku. Osim ako nemaju neki master plan da ipak izbace dovoljan broj, o tome se nešto priča po netu, onda kužim da to stave npr. akcija do kraja godine

 Ja pak mislim da uopce nece bit nikakvog roka za to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice