Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.617
|
čitano: 4.735.636
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Sony PlayStation 5

Za masu igrica iz ovog videa uz PS4 Pro stoji 4K 30/60 FPS. Da li je to pravi 4K ili upscale sa 1080p?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

 Ne izgleda bolje na ps4:/

 

kak si to zakljucio? ja vidim iskljucivo napredak

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

 Ne izgleda bolje na ps4:/

 

kak si to zakljucio? ja vidim iskljucivo napredak

U nekim scenama je deteljnije na Ps4 recimo teksture lica na Parkeru ali opet sa druge strane neke scene izgledaju detaljnije i bistrije na Ps5,moguce da je dinamicna rezolucija pa kako koju sliku ulovi.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

 Ne izgleda bolje na ps4:/

 

kak si to zakljucio? ja vidim iskljucivo napredak

U nekim scenama je deteljnije na Ps4 recimo teksture lica na Parkeru ali opet sa druge strane neke scene izgledaju detaljnije i bistrije na Ps5,moguce da je dinamicna rezolucija pa kako koju sliku ulovi.

 hah, ta jedna scena na kraju.

Sto se tice lica, napravili su redizajn zato izgleda drugacije, dakle nisu samo napravili poboljsanje vec redizajn...

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

 Ne izgleda bolje na ps4:/

 

kak si to zakljucio? ja vidim iskljucivo napredak

U nekim scenama je deteljnije na Ps4 recimo teksture lica na Parkeru ali opet sa druge strane neke scene izgledaju detaljnije i bistrije na Ps5,moguce da je dinamicna rezolucija pa kako koju sliku ulovi.

 hah, ta jedna scena na kraju.

Sto se tice lica, napravili su redizajn zato izgleda drugacije, dakle nisu samo napravili poboljsanje vec redizajn...

 Scena na 2:38 usporedba lica pogledaj detaljnost tekstura.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

 Ne izgleda bolje na ps4:/

 

kak si to zakljucio? ja vidim iskljucivo napredak

U nekim scenama je deteljnije na Ps4 recimo teksture lica na Parkeru ali opet sa druge strane neke scene izgledaju detaljnije i bistrije na Ps5,moguce da je dinamicna rezolucija pa kako koju sliku ulovi.

 hah, ta jedna scena na kraju.

Sto se tice lica, napravili su redizajn zato izgleda drugacije, dakle nisu samo napravili poboljsanje vec redizajn...

 Scena na 2:38 usporedba lica pogledaj detaljnost tekstura.

 rekao bih na prvu da se liz zahebo koji je radio video...

jer ima dosta nelogicnosti i nedosljednosti, ako pogledas bas tu scenu pogledaj i pozadinu, bolje osvjetljenje u pozadini kod ps4 dok u 90% ostalih slucajeva je sve kontra i na strani ps5

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...

Bolje izgleda na Ps4,pogledajte cjelu usporedbu.

Ali jos je u razvoju pa se to moze promjenit do izlaska.

 

 Ne izgleda bolje na ps4:/

 

kak si to zakljucio? ja vidim iskljucivo napredak

U nekim scenama je deteljnije na Ps4 recimo teksture lica na Parkeru ali opet sa druge strane neke scene izgledaju detaljnije i bistrije na Ps5,moguce da je dinamicna rezolucija pa kako koju sliku ulovi.

 hah, ta jedna scena na kraju.

Sto se tice lica, napravili su redizajn zato izgleda drugacije, dakle nisu samo napravili poboljsanje vec redizajn...

 Scena na 2:38 usporedba lica pogledaj detaljnost tekstura.

 rekao bih na prvu da se liz zahebo koji je radio video...

jer ima dosta nelogicnosti i nedosljednosti, ako pogledas bas tu scenu pogledaj i pozadinu, bolje osvjetljenje u pozadini kod ps4 dok u 90% ostalih slucajeva je sve kontra i na strani ps5

 Mislis da je zamjenio, lako moguce.

Odlicno izgleda u 60fps btw iako sam ja uzivao prolazit igru i u 30fps ❤️

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni reci, kao (budućem) vlasniku samo PS5, nije jasno zašto ne kažu naprosto što se neće moć preselit. Dakle pričalo se o 1% igara koje neće ić na PS5, pa je netko rekao da su to Bethesdine igre, radi nedavno dovršene kupnje, ali sad ispada da Bethesdine igre idu, da se radi o nekim drugim igrama.

Ja nemam problema sa trofejima i save fileovima, ja imam problema sa igrama sa PS4 koje sam uzeo klincima da imaju za release, a samo little big adventure su potvrdili da ide na PS5 u onom videu.

Nisam prezabrinut, ali onak... ako se radi o nekoliko igara, dajte popis koje su to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Meni reci, kao (budućem) vlasniku samo PS5, nije jasno zašto ne kažu naprosto što se neće moć preselit. Dakle pričalo se o 1% igara koje neće ić na PS5, pa je netko rekao da su to Bethesdine igre, radi nedavno dovršene kupnje, ali sad ispada da Bethesdine igre idu, da se radi o nekim drugim igrama.

Ja nemam problema sa trofejima i save fileovima, ja imam problema sa igrama sa PS4 koje sam uzeo klincima da imaju za release, a samo little big adventure su potvrdili da ide na PS5 u onom videu.

Nisam prezabrinut, ali onak... ako se radi o nekoliko igara, dajte popis koje su to?

 To su rekli da radi 99% PS4 igara da bi išli na sigurno. Jer vjerojatno će biti u početku par igara koje će imati problema. Trebale bi sve PS4 igre raditi na PS5, ali to je tehnologija i pretpostavka je da neće sve u početku biti savršeno. Kad bi rekli da će raditi sve i onda po izlasku bude problema sa 2-3 igre, svi bi ih popljuvali.

 

I isto tako mislim da si pomiješao neke stvari. U videu se priča samo o upgrade-u. Dakle igre koje će dobiti bolje verzije (bolju grafiku, fps itd.). To je nešto sasvim drugo. A ostale PS4 igre ćeš igrati na PS5 najnormalnije, samo te igre neće dobiti bolju grafiku itd. odnosno radit će isto kao da ih igras na PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 13:39 (antimadridista).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I to sam skužio, recimo, brine me samo tih 1%.

 

Ma dobro, uzeo sam 3 igre da imaju za početak, ne brine me toliko, pretpostavljam da će raditi sve. Upgrade još ako bude, super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije bas tocno, ps4 igre bi trebale raditi bolje na ps5 uz pomoc boost moda, no nista jos nije sluzbeno dok ne dobijemo potvrdu od sonija. Sve jos na nagadanju.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nije bas tocno, ps4 igre bi trebale raditi bolje na ps5 uz pomoc boost moda, no nista jos nije sluzbeno dok ne dobijemo potvrdu od sonija. Sve jos na nagadanju.

 Dobro, mislio sam više na grafiku i slično. Recimo ako je neka igra imala za target 60 fps na PS4, a realno nije uspijevala do 60 nego je fps padao na nekih 40, onda će na PS5 ići sigurno do 60. Ali neće sad svaka igra dobiti bolju grafiku, ili svaka PS4 igra da će biti u 60 fps na PS5. Ako je igra na PS4 bila lockana u 30, onda na PS5 neće raditi u 60. Osim ako dobije PS5 upgrade naravno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

 brine me samo tih 1%.

 Nepotrebno se uzrujavaš kolega. bit će igara za djecu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 14:38 (bloodborne).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve se vise prica da je GT7 launch window igra, takodjer se cini da ce igra imat jedan set postavki a to su 4K/60fps i Raytrace.... ako to uspiju svaka im cast.

Vecina drugih ce nudit performance i visual modove tako da je ovo sa GT7 veliko postignuce ako se ostvari. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PD je jedan od rijetkih, čak govoreći o 1st party, studija koji znaju izvući maksimum iz konzola, samo kaj ih prati i činjenica da puno, u pravilu uvijek, odgađaju svoje GT igre.
Vjerujem da Sony čeka do zadnjeg trenutka s datumom izlaska za GT7, jer se čini da su ovaj puta blizu samom launchu konzole.
A to bi za njih i nas bilo fenomenalno.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa ako novi GT bude sadržajno kao GT Sport kontam si da je mogu završiti do launcha konzole. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Pa ako novi GT bude sadržajno kao GT Sport kontam si da je mogu završiti do launcha konzole. 

 Biti će puno veća igra s obzirom da vraćaju punokrvnu singleplayer kampanju iz starih GT naslova, zajedno sa online elementima iz GT Sporta

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vjerujem da to svi očekuju. Samo se nadam da će se napokon pozabaviti i sa AI-om i SP-u. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ajmo ko bi htio remake ovog naslova na ps5 ?

 

 

ili ovog ?

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Vjerujem da to svi očekuju. Samo se nadam da će se napokon pozabaviti i sa AI-om i SP-u. 

 Pa Gran Turismo 6 na PS3 je imao jako dobar AI, što ne? Jedino su destrukcija i zvukovi auta bili katastrofa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

koliko sam sati proveo uz te dvije igre pogotovo vigilante...

šteta kaj nema neka tema di se mozemo prisjecati tih starih
igara sa ps1 i ps2.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 15:41 (bloodborne).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Pa Gran Turismo 6 na PS3 je imao jako dobar AI, što ne? Jedino su destrukcija i zvukovi auta bili katastrofa.

 

Iskreno, ne sjećam se. Moguće. Gledam po zadnjem nastavku i tu stvarno ima posla ako žele ponuditi kompetativni single player. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja hocu Vigilante 8 i 8.2 Remake. Igre mog djetinjstva, kako mi je to bilo super igrati. A nikad nisam volio Twisted Metal.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
antimadridista kaže...

 Pa Gran Turismo 6 na PS3 je imao jako dobar AI, što ne? Jedino su destrukcija i zvukovi auta bili katastrofa.

 

Iskreno, ne sjećam se. Moguće. Gledam po zadnjem nastavku i tu stvarno ima posla ako žele ponuditi kompetativni single player. 

 GT Sport nikad nije ni bio zamišljen kao singleplayer igra i zato AI nije na razini kad igraš te neke singleplayer levele koje su kasnije dodali čisto onako da ih ima. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Predlažem svima da naprave US account, pogotovo vama koji ste uzeli digital only konzolu. Uzeo sam Spiderman ultimate edition (zbog remastera) i izašlo me ravno 60 eura nakon što sam kupio US bonove za PS store. Ista igra je 80 eura na europskom storeu. Vidim i Demon Souls je 70 dolara, odnosno 60 eura. U Europi je 80. 

 

Znači razlika u cijeni igara između Europe/US je 20 eura za Sonyeve first party igre. Što nije mali iznos...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 16:37 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
antimadridista kaže...

 Pa Gran Turismo 6 na PS3 je imao jako dobar AI, što ne? Jedino su destrukcija i zvukovi auta bili katastrofa.

 

Iskreno, ne sjećam se. Moguće. Gledam po zadnjem nastavku i tu stvarno ima posla ako žele ponuditi kompetativni single player. 

 Gtsport je imao losiji AI nego bilo koja GT igra prije nje.

Ocito je Sport bila planirana kao online only igra, al su na zahtjev igraca dodali SP dio no izgleda da se nisu AI-em bavili bas.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Stalno slušam o AIu u racing igrama, a nisam još nijedan pošteni vidio.

I što bi to trebalo značiti uopće?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Stalno slušam o AIu u racing igrama, a nisam još nijedan pošteni vidio.

I što bi to trebalo značiti uopće?

 U assetto corsa competizione je solidan

 

Dobar AI treba znat pravila. Recimo u starijim GT naslovima AI ako izleti s ceste nece se ukljucit natrag na stazu dok nije sigurno, a dobro je izbjegavo sudare , no bio je malo previse spor i nije bio dovoljno agresivan .

 

I naravno da nije rubberband kojeg cesto vidimo u arkadama tipa Forza Horizon.

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice