Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.700.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Gledam onu američku PS pretplatu, ubacili su upozorenje  Pretpostavaljam da se upozorenje ne odnosi na lokaciju konzole već na vrstu accounta

Upozorenje se odnosi na to da se pretplata ne može aktivirati ako imaš hrvatski PSN account. Ali je možeš aktivirati iz Hrvatske ako imaš americki account. Ne treba ti ni VPN ni ništa drugo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kao i što sam pretpostavio al hvala na potvrdi 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Imam pitanjce...

hocu li svoj account u isto vrijeme moci koristiit i na ps4 i ps5...

 

npr ja picim plejku s svojim accountom a u isto vrijeme mi klinac roka na mom accountu ps4?

 

ili samo odvojeno?

razmisljam kako da mu na ps4 ostavim sejvove koje imam ...

Mislim da ces moci. Nema smisla da ne radi.

Ali dobro pitanje, ako pokrenete istu igru. Recimo Fortnite ili nesto iz PS+ ili kupljeno digitalno

Vidis to mi nije palo na pamet.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
toxic kaže...

Imam pitanjce...

hocu li svoj account u isto vrijeme moci koristiit i na ps4 i ps5...

 

npr ja picim plejku s svojim accountom a u isto vrijeme mi klinac roka na mom accountu ps4?

 

ili samo odvojeno?

razmisljam kako da mu na ps4 ostavim sejvove koje imam ...

Mislim da ces moci. Nema smisla da ne radi.

Ali dobro pitanje, ako pokrenete istu igru. Recimo Fortnite ili nesto iz PS+ ili kupljeno digitalno

Vidis to mi nije palo na pamet.

 Ako me pamcenje sluzi PS3 i PS4 su mogli radit na isti account u isto vrime.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Look closer.

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Dlaka kaže...

Look closer.

 

Bit će super za skupljanje masnoće i prljavštine s ruku.

Bit će odvratno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Potvrđeno je da će God Of War (PS4 verzija) na PS5 ići na 60FPS-ova. 

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je namjerno tako receno, jer vuce aluzije na 4K 60fps ali radi o 1080p 60fps. 4k ostaje na 30fps. 😄
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako neko trazi tv za ps5 u santi je trenutno dobra akcija za 55'xh9077, jednokratno placanje mastercardom ili maestrom 20%, na rate 15% popusta. Tak da vas tv ispadne 6150kn i jos dobite poklon 365 dana ps plusa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Dlaka kaže...

Look closer.

 

Bit će super za skupljanje masnoće i prljavštine s ruku.

Bit će odvratno.

Ne znam kako neki ali ja recimo obrišem kontroler poslje svake dulje sesije sa onim maramicama iz Lidla. Poslje toga sa sintetičkom krpicom posušim. Isto tako sa i sa osjetljivijim površinama tipa imitacije površine klavira i sl. izdarije. 

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jim Ryan kaže da su u prvih 12 sati kad je PS5 bio dostupan prodali više konzola nego PS4 u prvih 12 tjedana.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A jaka stvar. Pa GoW je na PS4 pro radio na 40-50 fps. Ako na ovom ne može držati 60 nek stave ključ u bravu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I što točno imamo od te informacije?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
I što točno imamo od te informacije?

 Pa ništa eto ljudi se još uvijek čude kako ne mogu doći do konzole, a PS4 su lako kupili na releaseu. Jednostavno je ogromna potražnja.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma ok, ali informacija u tom obliku je blago rečeno nepotpuna. Što točno im znači "više"? I dva je više od jedan, ali i sto je više od jedan. Jer ti ako uzmeš u obzir koliko više ljudi općenito se igra, koliko će kupiti konzolu prvenstveno zbog lockdowna, da ne pričam koliko ljudi je napravilo preorder online jer je to sad normalno umjesto da stoji u redu od 2 ujutro ili ju kupi tokom mjeseca u dućanu...

Da je izjava tipa prodali smo 10m ps5, a 4m ps4 onda bi mogao izvući neki zaključak. Ovako baš i ne.

Plus što treba vidjeti hoće li baš svi konzolu i dobiti 19.11. Jer i nVidia recimo je "prodala" hrpu rtx3080.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bome će PS5 biti vruća roba ove zime... U USA Burger King ima promociju u kojoj se može dobiti PS5 - mora se unijeti kod sa računa - a zaposlenici im ne izdaju račune pa ljudi šize ( kao ne radi printer za račune isl). Reko dobro došli u Hrvatsku. Razmišljam da stavim svoga na njuškalo, šta mislite za koju cijenu će ići?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Bome će PS5 biti vruća roba ove zime... U USA Burger King ima promociju u kojoj se može dobiti PS5 - mora se unijeti kod sa računa - a zaposlenici im ne izdaju račune pa ljudi šize ( kao ne radi printer za račune isl). Reko dobro došli u Hrvatsku. Razmišljam da stavim svoga na njuškalo, šta mislite za koju cijenu će ići?

 Istu onu za koju si ga kupio. Ako bude raspakiran, koja stotka dolje.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

 Istu onu za koju si ga kupio. Ako bude raspakiran, koja stotka dolje.

 

Hahaha... Misliš da bi ga uspio utopiti za 3500 raspakiranog? 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Ne znam kako neki ali ja recimo obrišem kontroler poslje svake dulje sesije sa onim maramicama iz Lidla. Poslje toga sa sintetičkom krpicom posušim. Isto tako sa i sa osjetljivijim površinama tipa imitacije površine klavira i sl. izdarije. 

 

To objašnjava tvoj nickname :-)

 

No, ne znam, ovo su presitne mikrostrukture da bi se mogle dobro obrisati, samo će se nakupljati smeće po njima.

A ko ima djecu zna kako kontroleri mogu biti zmazani, ljepljivi i odvratni :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 10:00 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Da je izjava tipa prodali smo 10m ps5, a 4m ps4 onda bi mogao izvući neki zaključak. Ovako baš i ne.

Plus što treba vidjeti hoće li baš svi konzolu i dobiti 19.11. Jer i nVidia recimo je "prodala" hrpu rtx3080.

 Pa otprilike tako nešto su i sami rekli. PS4 je pri izlasku ponuđen tržištu u 4 milijuna komada a sada ciljaju da tržištu po izlasku ponude 10 milijuna komada PS5.  Vrlo vjerojatno će odmah nakon starta prodaje pohvaliti se koliko su uspjeli u samom startu prodati konzola.  Vjerojatno će im i na ovoj generaciji konzola usko grlo biti sama proizvodnja jer kako kažeš uslijed ove pandemije i svih okolnosti next gen konzole će biti tražena roba. I microsoft i sony trljat će ruke od zadovoljstva.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

No, ne znam, ovo su presitne mikrostrukture da bi se mogle dobro obrisati, samo će se nakuplati smeće po njima.

A ko ima djecu zna kako kontroleri mogu biti zmazani, ljepljivi i odvratni :-D

Sve to stoji ali bar mi u ljetnim mjesecima kada se ruke više znoje neće kliziti kroz prste.  Djeca mi nisu problem. Raselio sam ih po svijetu i sada je gamepad samo moj. Stoga, ne žali se na djecu. Toliko brzo odrastaju da nećeš niti trepnuti a njih više neće s tobom biti. Tada ćeš se sa sjetom sjećati kako si im mamu ebo što su prljali gamepad ili oštetili dvd. Neka prekrasna vremena koja je nažalost nemoguće vratiti.... Meni više nema tko prljati gamepad osim mene samog.

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
truki kaže...
Ako neko trazi tv za ps5 u santi je trenutno dobra akcija za 55'xh9077, jednokratno placanje mastercardom ili maestrom 20%, na rate 15% popusta. Tak da vas tv ispadne 6150kn i jos dobite poklon 365 dana ps plusa.

 Taj nejde do 120 Hz i nema hdmi 2.1? Da li je onda bolje pricekati nove modele za 2021 godinu?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

 Taj nejde do 120 Hz i nema hdmi 2.1? Da li je onda bolje pricekati nove modele za 2021 godinu?

Imaš modela 2020 koji imaju hdmi 2.1. Pogledaj ponudu novih televizora. Imaju ih svi u ponudi. Još 2019 bilo je na tržištu televizora s hdmi 2.1

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
djhuby kaže...

 Taj nejde do 120 Hz i nema hdmi 2.1? Da li je onda bolje pricekati nove modele za 2021 godinu?

Imaš modela 2020 koji imaju hdmi 2.1. Pogledaj ponudu novih televizora. Imaju ih svi u ponudi. Još 2019 bilo je na tržištu televizora s hdmi 2.1

 Ja sam uzeo SAMSUNG 65Q80T, koji ima jedan hdmi 2.1 utor, pa cemo vidjeti kakav će biti za PS5. 

PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...
Bitanga kaže...
Dlaka kaže...

Look closer.

 

Bit će super za skupljanje masnoće i prljavštine s ruku.

Bit će odvratno.

Ne znam kako neki ali ja recimo obrišem kontroler poslje svake dulje sesije sa onim maramicama iz Lidla. Poslje toga sa sintetičkom krpicom posušim. Isto tako sa i sa osjetljivijim površinama tipa imitacije površine klavira i sl. izdarije. 

Definitivno ne. Obrisem ga tu i tamo. Igram ja, sin 10, kcer 7 (ima svoj Electric Purple), ali ovisi i o napunjenosti, pa se zamijene.

Prilicno paze i ne diraju s prljavim rukama gamepade.

Ali kao sto kaze Bitanga ove ce biti j*beno za ocistiti. I jos su bijeli.

Ali da su funkcionalni (protuklizno) zbog teksture, sigurno jesu.

 

Svida mi se sto su izgleda ostale iste dimenzije gljiva, pa bi trebali odgovarati ORBovi s PS4.

 

djhuby 

Super mi je taj lik. Prvi puta sam saznao za njega bas tu na forumu je netko isto postao njegov video.

Mrtav hladan ispaljuje fore tipa: "Thats what she said."

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 11:45 (Chaky).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je novi model i ima 2x hdmi 2.1, 4k120hz. Razlike izmedu tih svih modela xh9005, 9077, 9096 su samo kozmeticki, jedni imaju crni rub, drugi sivi i tak nis previse bitno.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene sve svrbi novčanik i sam sebe pokušavam zaustaviti od kupnje LG CX. A znam da sam sebe lažem i kupit ću je kad tad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo koga zanima u kratkim crticama, otkriveni detalji o No Man's Sky na PS5:

- 4k60 uz veliki napredak grafike

- do 32 igrača na serveru online

- besplatan update za sve vlasnike igre sa PS4 na PS5

- igra iskorištava haptic feedback i ostale mogućnosti PS5 kontrolera

- launch day update

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 1
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice