Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.700.844
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Stigao sms od HP-a da danas dostavljaju, napokon

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Di si uzeo

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Botovi na djelu
UK Scalper Group Claims It's Snagged 3,500 PS5 Consoles
https://www.pushsquare.com/news/2020/11/uk_scalper_group_claims_its_snagged_3500_ps5_consoles
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prosao i Spidermena :)

jel tko za trejd?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Di si uzeo

 T-com

5 godina
offline
Sony PlayStation 5

A sta je taj BOT sta svi spominju? Neki program/software koji ceka online i automatski kupuje za istu osobu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 izbjegavaj te digitalne fore sa profilima...Tu kupis profil koji ima igru i stavljas na svoju konzolu,i sve to super radi neko vrijeme dok ne izgubis pristup tom profilu.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
zeze88 kaže...

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 izbjegavaj te digitalne fore sa profilima...Tu kupis profil koji ima igru i stavljas na svoju konzolu,i sve to super radi neko vrijeme dok ne izgubis pristup tom profilu.

 I pretpostavila sam da je tako nešto.

Htjela bi kupit barem jednu igru za PS5 i Godfall me zainteresirao. Cijene su fakat paprene, tek je sad razlika ogromna između nas i Amerike.

Jedino sam vidjela da Infomark prodaje za 440kn a ne uobičajenih 600kn tako da ću tu možda uzet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 10:52 (zeze88).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...
PCNjubara kaže...
zeze88 kaže...

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 izbjegavaj te digitalne fore sa profilima...Tu kupis profil koji ima igru i stavljas na svoju konzolu,i sve to super radi neko vrijeme dok ne izgubis pristup tom profilu.

 I pretpostavila sam da je tako nešto.

Htjela bi kupit barem jednu igru za PS5 i Godfall me zainteresirao. Cijene su fakat paprene, tek je sad razlika ogromn između nas i Amerike.

Jedino sam vidjela da Infomark prodaje za 440kn a ne uobičajenih 600kn tako da ću tu možda uzet.

 bolje kupi normalnim putem,kad predjes lagano na njusku i vratis si dio novca...

5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Je li itko testirao je li sve ok ako koristiš američki account i na PS5? Njima je većina igara 60 dolara što je velika razlika od nas.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...
PCNjubara kaže...
zeze88 kaže...

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 izbjegavaj te digitalne fore sa profilima...Tu kupis profil koji ima igru i stavljas na svoju konzolu,i sve to super radi neko vrijeme dok ne izgubis pristup tom profilu.

 I pretpostavila sam da je tako nešto.

Htjela bi kupit barem jednu igru za PS5 i Godfall me zainteresirao. Cijene su fakat paprene, tek je sad razlika ogromn između nas i Amerike.

Jedino sam vidjela da Infomark prodaje za 440kn a ne uobičajenih 600kn tako da ću tu možda uzet.

 Imam ja prijatelja koji prodaje tako igre preko profila ali su njegovi profili i kupljene igre tako da neces imati problema. Znao sam imati igru po godinu-dvije i na kraju je zamijenim ili prodam. Ako te zanima javi se u pp pa cu ti poslati kontakt.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...

Je li itko testirao je li sve ok ako koristiš američki account i na PS5? Njima je većina igara 60 dolara što je velika razlika od nas.

Trebalo bi biti sve OK. Kreiraš si američki account i prijaviš se s njim na istu PS5 konzolu. Kupiš PS Store card (jer HR kartice ne prolaze) od dolara koliko ti treba za igru ne eBayu/Amazonu/G2A, redeemaš key na US storeu da dobiješ dolare, kupiš igru i potom ju možeš normalno igrati na svojem primarnom HR accountu na istom PS5.

 

Znači, američki koristiš samo za redeemanje i kupovinu, naš za igranje. Možeš naravno i američki koristiti za igranje, ali pretpostavljam da ti je hrvatski primarni.

 

Neka me netko ispravi ako sam u krivu, ovako je to izgledalo za PS4.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 10:34 (Marko).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...
zeze88 kaže...

Je li itko testirao je li sve ok ako koristiš američki account i na PS5? Njima je većina igara 60 dolara što je velika razlika od nas.

Trebalo bi biti sve OK. Kreiraš si američki account i prijaviš se s njim na istu PS5 konzolu. Kupiš PS Store card (jer HR kartice ne prolaze) od dolara koliko ti treba za igru ne eBayu/Amazonu/G2A, redeemaš key na US storeu da dobiješ dolare, kupiš igru i potom ju možeš normalno igrati na svojem primarnom HR accountu na istom PS5.

 

Znači, američki koristiš samo za redeemanje i kupovinu, naš za igranje. Možeš naravno i američki koristiti za igranje, ali pretpostavljam da ti je hrvatski primarni.

 

Neka me netko ispravi ako sam u krivu, ovako je to izgledalo za PS4.

 Jest, to je to. Nedavno sam baš otvorila account i testirala na PS4 sa igrom od 5 dolara :D

 

Nego me čisto zanimalo da nije možda Sony kakve restrikcije napravio za PS5.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
zeze88 kaže...

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 izbjegavaj te digitalne fore sa profilima...Tu kupis profil koji ima igru i stavljas na svoju konzolu,i sve to super radi neko vrijeme dok ne izgubis pristup tom profilu.

 inace, ti accounti vam se prodaju po cca 3-4 dolara inace ako su s jednom igrom. 

ako dode cca desetak igara na njima a i vise cijena je od 12 do 15 dolara(sve najnovnije aaa igre budu). 

osobno sam to probo prije par godina na ps4, desit ti se ne moze nista(mislim moze, jer je protiv pravila, ali nisam cuo da je netko najebo), to su tudi accounti koje ta ekipa jos uvijek koristi(znaci nije im mjenjana sifra) a ti ih samo stavis na svoju konzolu, stavis da je tvoja konzola primary i igras na taj nacin. neki nikad ne skuze pa ti account ostane, nekad skuze pa ti promjene sifru i onda si popusio. meni su ostajali dosta dugo, al uzimo sam single player igre koje kad bi prosao bas me bilo briga vise za igru i account. Zato ti i napomenu da ne mjenjas sifru jer onda vlasnik skuzi da mu je neko ukro account i onda si on vrati account preko podrske a ti nemas nista. 

kazem, prije sam tako uzeo par puta neke igre jer nisam imo bas para da kupim po pravim cijenama, danas se ne zelim s tim uopce zajebavat jer zelim imat igre na svom accountu i u kolekciji.

s druge strane, to je neka vrsta krade tudeg accounta, no vlasnik svejedno dalje ima pristup i u 90% slucajeva ni ne skuzi da se ista desava jer ne koristi share play i ne skuzi da mu je netko promjenio primary konzolu. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 11:47 (mar123).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5
jel ps5 ista brzi u kopiranju na USB za razliku od ps4? ps4 je uzasan u tome bio...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
jel ps5 ista brzi u kopiranju na USB za razliku od ps4? ps4 je uzasan u tome bio...

 Ako koristis spori USB onda ti nema pomoci. Nabavi dobar USB 3.0 i bit ce brzine dobre.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

 inace, ti accounti vam se prodaju po cca 3-4 dolara inace ako su s jednom igrom. 

ako dode cca desetak igara na njima a i vise cijena je od 12 do 15 dolara(sve najnovnije aaa igre budu). 

osobno sam to probo prije par godina na ps4, desit ti se ne moze nista(mislim moze, jer je protiv pravila, ali nisam cuo da je netko najebo), to su tudi accounti koje ta ekipa jos uvijek koristi(znaci nije im mjenjana sifra) a ti ih samo stavis na svoju konzolu, stavis da je tvoja konzola primary i igras na taj nacin. neki nikad ne skuze pa ti account ostane, nekad skuze pa ti promjene sifru i onda si popusio. meni su ostajali dosta dugo, al uzimo sam single player igre koje kad bi prosao bas me bilo briga vise za igru i account. Zato ti i napomenu da ne mjenjas sifru jer onda vlasnik skuzi da mu je neko ukro account i onda si on vrati account preko podrske a ti nemas nista. 

kazem, prije sam tako uzeo par puta neke igre jer nisam imo bas para da kupim po pravim cijenama, danas se ne zelim s tim uopce zajebavat jer zelim imat igre na svom accountu i u kolekciji.

s druge strane, to je neka vrsta krade tudeg accounta, no vlasnik svejedno dalje ima pristup i u 90% slucajeva ni ne skuzi da se ista desava jer ne koristi share play i ne skuzi da mu je netko promjenio primary konzolu. 

 

Ako netko nakon sveg napisanog i dalje zeli probat ovo, neka ne daje ovim njuskalo preprodavacima ovolko para nego idite na stranicu EPICNPC(mislim da je to) i tamo vam se prodaju ti accounti, vecinom su to ljudi koje dodate na telegram(u moje vrijeme je preko skypea islo) i placate im pay palom ili nekim drugim slicnim nacinom placanja i onda vam oni posalju podatke za login. i naravno daju vam prvo popise accounta sa hrpom igara na njima, ps plusom itd. 

Baš krasni savjeti kako igrati igre na ukradenom acc. Umjesto da se takve stvari osuđuju mi ih promoviramo i još se time hvalimo. Prije bih prestao igrati nego igrao na ukradenom acc. Oprostite, ali ja to ne mogu shvatiti. često dobijem poruku na PS od likova koji mi nude tako igre. Ja samo tu poruku proslijedim sonyu s kratkim tekstom kako se radi o prodaji ukradenih acc. Sony napravi istragu, zahvali mi se i lika odradi. Ispočetka sam brisao poruke a poslije sam svaku takvu poruku proslijeđivao sonyu. Kad bi svi tako napravili bilo bi manje krađe acc tj. manje šanse da bi ih imali kome prodavati. Stoga, svaka ponuda koja završi na mojoj konzoli proslijedi se do sonya. Ovo je samo moje razmišljanje s kojim se ne morate složiti ali imam pravo na njega kao i vi na svoje.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...
PCNjubara kaže...
zeze88 kaže...

Došao mi jučer PS5. Malo sam igrala Red Dead Redemption 2 i ušao je u igru nakon 30 sekundi naspram minute i po na PS4.

Je li itko ikad kupovao s ovog oglasa na Njuškalu? Zanima me je li ok ili neka spačka:

https://www.njuskalo.hr/ps5-igre/godfall-ps5-digitalna-igra-oglas-32859946 

 izbjegavaj te digitalne fore sa profilima...Tu kupis profil koji ima igru i stavljas na svoju konzolu,i sve to super radi neko vrijeme dok ne izgubis pristup tom profilu.

 inace, ti accounti vam se prodaju po cca 3-4 dolara inace ako su s jednom igrom. 

ako dode cca desetak igara na njima a i vise cijena je od 12 do 15 dolara(sve najnovnije aaa igre budu). 

osobno sam to probo prije par godina na ps4, desit ti se ne moze nista(mislim moze, jer je protiv pravila, ali nisam cuo da je netko najebo), to su tudi accounti koje ta ekipa jos uvijek koristi(znaci nije im mjenjana sifra) a ti ih samo stavis na svoju konzolu, stavis da je tvoja konzola primary i igras na taj nacin. neki nikad ne skuze pa ti account ostane, nekad skuze pa ti promjene sifru i onda si popusio. meni su ostajali dosta dugo, al uzimo sam single player igre koje kad bi prosao bas me bilo briga vise za igru i account. Zato ti i napomenu da ne mjenjas sifru jer onda vlasnik skuzi da mu je neko ukro account i onda si on vrati account preko podrske a ti nemas nista. 

kazem, prije sam tako uzeo par puta neke igre jer nisam imo bas para da kupim po pravim cijenama, danas se ne zelim s tim uopce zajebavat jer zelim imat igre na svom accountu i u kolekciji.

s druge strane, to je neka vrsta krade tudeg accounta, no vlasnik svejedno dalje ima pristup i u 90% slucajeva ni ne skuzi da se ista desava jer ne koristi share play i ne skuzi da mu je netko promjenio primary konzolu. 

 

Ako netko nakon sveg napisanog i dalje zeli probat ovo, neka ne daje ovim njuskalo preprodavacima ovolko para nego idite na stranicu EPICNPC(mislim da je to) i tamo vam se prodaju ti accounti, vecinom su to ljudi koje dodate na telegram(u moje vrijeme je preko skypea islo) i placate im pay palom ili nekim drugim slicnim nacinom placanja i onda vam oni posalju podatke za login. i naravno daju vam prvo popise accounta sa hrpom igara na njima, ps plusom itd. 

 To su sve ukradeni accounti i na ovome forumu je zabranjeno reklamiranje takvog sadržaja.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa i ebay je pun tih prodavaca accounta, sto za ps, sto za pc....

 

Neznam za ps, no za pc je account obicno slozen da ima jednu dobru igru (reklamiranu u oglasu), tipa rdr2, i onda ti jos pise "poklon 60+ igara"....

 

Vic je u tome sto je ovih 60+ igara u biti free smece, tako da...

 

Na taj nacin sam uzeo re3, za 0,99$, osim njega na accountu je jos bilo hrpa free igara (koje ionako mogu legalno skinuti), i mk10..... koji me ne interesira.

 

Opet, neznam, vjerovatno ovisi o slucaju, no mene je uredno znao izbacivati iz igre (iako sam bio u offline modu), uz poruku da se "xy" logirao..... I onda taman u pola akcije - popup da izlazis iz igre...

 

Nije vrijedno. Uostalom..... uz malo strpljenja, igre toliko pojeftine, da stvarno ne vidim problem u kupovini.

 

No, za pc me boli kika, ali na ps se nebih igrao s time, ako nista drugo, jednog dana ce ps ici u prodaju, a prodavati konzolu koja ima ban.... bezveze.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 11:24 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dali se može EA Play koristiti na PS5?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kada si uzeo? Ja sam ju uzeo 19.11 kazu tijekom prosinca da dolazi.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Pa i ebay je pun tih prodavaca accounta, sto za ps, sto za pc....

 

Neznam za ps, no za pc je account obicno slozen da ima jednu dobru igru (reklamiranu u oglasu), tipa rdr2, i onda ti jos pise "poklon 60+ igara"....

 

Vic je u tome sto je ovih 60+ igara u biti free smece, tako da...

 

Na taj nacin sam uzeo re3, za 0,99$, osim njega na accountu je jos bilo hrpa free igara (koje ionako mogu legalno skinuti), i mk10..... koji me ne interesira.

 

Opet, neznam, vjerovatno ovisi o slucaju, no mene je uredno znao izbacivati iz igre (iako sam bio u offline modu), uz poruku da se "xy" logirao..... I onda taman u pola akcije - popup da izlazis iz igre...

 

Nije vrijedno. Uostalom..... uz malo strpljenja, igre toliko pojeftine, da stvarno ne vidim problem u kupovini.

 

No, za pc me boli kika, ali na ps se nebih igrao s time, ako nista drugo, jednog dana ce ps ici u prodaju, a prodavati konzolu koja ima ban.... bezveze.

 ako si offline ne vidim kako te moze izbaciti...ako si online onda je normalno da te izbaci

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nemam pojma.....

 

Ali me je uredno izbacivao, bez obzira na offline. Ok, uspio sam odigrati, nije mi zao za par kn, ali definitivno nije vrijedno muke.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Dali se može EA Play koristiti na PS5?

 

 

 

da

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 11:38 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Baš krasni savjeti kako igrati igre na ukradenom acc. Umjesto da se takve stvari osuđuju mi ih promoviramo i još se time hvalimo. Prije bih prestao igrati nego igrao na ukradenom acc. Oprostite, ali ja to ne mogu shvatiti. često dobijem poruku na PS od likova koji mi nude tako igre. Ja samo tu poruku proslijedim sonyu s kratkim tekstom kako se radi o prodaji ukradenih acc. Sony napravi istragu, zahvali mi se i lika odradi. Ispočetka sam brisao poruke a poslije sam svaku takvu poruku proslijeđivao sonyu. Kad bi svi tako napravili bilo bi manje krađe acc tj. manje šanse da bi ih imali kome prodavati. Stoga, svaka ponuda koja završi na mojoj konzoli proslijedi se do sonya. Ovo je samo moje razmišljanje s kojim se ne morate složiti ali imam pravo na njega kao i vi na svoje.

 Slažem se. Nije mi jasno da je netko sposoban dati nekoliko stotina eura i onda se ići ciganiti za igre, pogotovo danas kada na svom mjestu imaš popuste i za pola mjeseca možeš skupiti za željenu igru. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
mar123 kaže...

 inace, ti accounti vam se prodaju po cca 3-4 dolara inace ako su s jednom igrom. 

ako dode cca desetak igara na njima a i vise cijena je od 12 do 15 dolara(sve najnovnije aaa igre budu). 

osobno sam to probo prije par godina na ps4, desit ti se ne moze nista(mislim moze, jer je protiv pravila, ali nisam cuo da je netko najebo), to su tudi accounti koje ta ekipa jos uvijek koristi(znaci nije im mjenjana sifra) a ti ih samo stavis na svoju konzolu, stavis da je tvoja konzola primary i igras na taj nacin. neki nikad ne skuze pa ti account ostane, nekad skuze pa ti promjene sifru i onda si popusio. meni su ostajali dosta dugo, al uzimo sam single player igre koje kad bi prosao bas me bilo briga vise za igru i account. Zato ti i napomenu da ne mjenjas sifru jer onda vlasnik skuzi da mu je neko ukro account i onda si on vrati account preko podrske a ti nemas nista. 

kazem, prije sam tako uzeo par puta neke igre jer nisam imo bas para da kupim po pravim cijenama, danas se ne zelim s tim uopce zajebavat jer zelim imat igre na svom accountu i u kolekciji.

s druge strane, to je neka vrsta krade tudeg accounta, no vlasnik svejedno dalje ima pristup i u 90% slucajeva ni ne skuzi da se ista desava jer ne koristi share play i ne skuzi da mu je netko promjenio primary konzolu. 

 

Ako netko nakon sveg napisanog i dalje zeli probat ovo, neka ne daje ovim njuskalo preprodavacima ovolko para nego idite na stranicu EPICNPC(mislim da je to) i tamo vam se prodaju ti accounti, vecinom su to ljudi koje dodate na telegram(u moje vrijeme je preko skypea islo) i placate im pay palom ili nekim drugim slicnim nacinom placanja i onda vam oni posalju podatke za login. i naravno daju vam prvo popise accounta sa hrpom igara na njima, ps plusom itd. 

Baš krasni savjeti kako igrati igre na ukradenom acc. Umjesto da se takve stvari osuđuju mi ih promoviramo i još se time hvalimo. Prije bih prestao igrati nego igrao na ukradenom acc. Oprostite, ali ja to ne mogu shvatiti. često dobijem poruku na PS od likova koji mi nude tako igre. Ja samo tu poruku proslijedim sonyu s kratkim tekstom kako se radi o prodaji ukradenih acc. Sony napravi istragu, zahvali mi se i lika odradi. Ispočetka sam brisao poruke a poslije sam svaku takvu poruku proslijeđivao sonyu. Kad bi svi tako napravili bilo bi manje krađe acc tj. manje šanse da bi ih imali kome prodavati. Stoga, svaka ponuda koja završi na mojoj konzoli proslijedi se do sonya. Ovo je samo moje razmišljanje s kojim se ne morate složiti ali imam pravo na njega kao i vi na svoje.

napiso sam da to ne radim, ali sam i napiso o cem se zapravo radi i sto su ti accounti tj igre koje se na njuskalu prodaju za male pare.
kao da npr napisem post o tome sto je to zapravo bijeli prah koji ti ponude u klubu, kazem da je to kokain i educiram ljude o tome, a ti me optuzis da reklamiram droge. najbolje da se o nicem takvom ne pise i da onda ljudi kupuju to s njuskala totalno neupuceni(a jesu neupuceni jer nebi se stalno postavljalo to isto pitanje za taj oglas na njuskalu da nisu). 
Uz to napisao sam da sam i sam probao te igre i svoje iskustvo i dodao da to vise ne radim. 

Mogu ti jedino priznat da nisam bas trebao napisat stranicu gdje se to moze nabavit za puno manje para od njuskala(kao reklama jelte). 

Ti si potpuno u pravu, sve stoji sto kazes, ali post ti zvuci kao da ja savjetujem nekog da se bavi kriminalom i da sam sam kriminalac. nema potrebe za tim. 

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

meni nije jasan dio ukradeni acc. kak ti netko moze ukrast acc.
jedino mi pada na pamet da frendu game share-am igre
i on pokusava prodat igre s mog acc...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Dali se može EA Play koristiti na PS5?

Pričao sam o tome jučer i da si pratio vidio bi. Ne, aplikacija s PS4 ne radi na PS5. Na PS5 dovoljno je ući na PSN i skinuti si igru koja je markirana da je EA play igra. Na svakoj piše koja je. Meni je to bezveze jer sada moram pregledavati cijeli PSN da bi našao igre koje su EA play. No imaš interenet stranicu na kojoj možeš vidjeti koje su igre EA play pa se onda prebaciš na PSN i potražiš je. Možda ima kakav jednostavniji način no ja za sada ovako pretražujem.

 

https://www.ea.com/ea-play/games-playstation-4

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Cim dodju "free" igre radi se o ukradenim acc, medjutim ima nekih osoba koji naprave licno acc, kupe igru pa prodaju na taj nacin. Njima se isplati jer jednu igru prodaju na 3 nacina, primarno, sekundarno i offline. Trenutno mogu prodati i vise jer ps4 primary ne ovisi o ps5 console sharing. Ako kupujete od pouzdanih osoba gdje ste sigurni da prave svoje acc i kupuju igre tad nema rizika i igra ce vam raditi sve dok je vi ne zamjenite ili ne prodati. Ali na ovaj fazon ne dodje nikakvih "free" igara jer pravi posebno acc za svaku kupovinu.

 

@bloodborne phishing, bezveze sifre, keyloggeri ima metoda. Zato upalite 2 FA i nema problema s tim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 11:51 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice