Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ti problemi su riješeni sa PS5. Skinuo sam dosad 10-ak igara i sve su se skidale u punoj brzini na wifiju, čak i kad sam ih skidao u pozadini dok sam igrao neku igru. Na PS4 mi je padala brzina downloada a držao sam konzolu u istoj sobi i na istom mjestu gdje mi je sad PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sto se tice wi-fija, definitivno radi odlicno. Uz istog operatera i router, PS5 mi skida s brzinama kojima PS4 nikada nije dostizao. 

 

Tipa, PS5 skida tocno 200mbps kako i imam paket, dok je PS4 se vrtio oko 120-130.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Padobransko pitanje. Trenutno ne planiram kupiti PS5 ali poznavajući sebe siguran sam da ću u jednom trenutku kad ih bude po dućanima ipak otići i kupiti...

Vidim da se priča o tom ps collectionu koji se može aktivirati samo na ps5. Da li ima nekakav vremenski rok za to? Jel to besplatno za kupce ps5 do nekog datuma?

Btw, jel to moguće i na hr accountima? Kao da je netko pisao da je prednost US accounta taj ps collection...

 

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 13:38 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

Padobransko pitanje. Trenutno ne planiram kupiti PS5 ali poznavajući sebe siguran sam da ću u jednom trenutku kad ih bude po dućanima ipak otići i kupiti...

Vidim da se priča o tom ps collectionu koji se može aktivirati samo na ps5. Da li ima nekakav vremenski rok za to? Jel to besplatno za kupce ps5 do nekog datuma?

Btw, jel to moguće i na hr accountima? Kao da je netko pisao da je prednost US accounta taj ps collection...

 

 

 Nema vremenski rok, dostupno je uvijek za sve pretplatnike PS+ usluge. Radi na accountu iz svih regija, nije ograničeno na US.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pitanje ekipa, uzeo sam nedavno monitor Samsung 28'' 1ms 60Hz s obzirom da mi PS4 Pro vrti najviše u 60hz. E sad planiram uzet PS5 čim bude dostupan koji vrti i 60Hz i 120Hz.

Da li je istina da ce vecina igara biti i dalje u 60Hz jer tih 120 Hz ce znatno rusit fps i nece biti fluidno kao na 60 nego vise nategnuto?

Nije da mi se monitor star niti mjesec dana sada ide prodavat i kupovat novi.

 

Hvala unaprijed,

 

Lp

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CptJack93 kaže...

Pitanje ekipa, uzeo sam nedavno monitor Samsung 28'' 1ms 60Hz s obzirom da mi PS4 Pro vrti najviše u 60hz. E sad planiram uzet PS5 čim bude dostupan koji vrti i 60Hz i 120Hz.

Da li je istina da ce vecina igara biti i dalje u 60Hz jer tih 120 Hz ce znatno rusit fps i nece biti fluidno kao na 60 nego vise nategnuto?

Nije da mi se monitor star niti mjesec dana sada ide prodavat i kupovat novi.

 

Hvala unaprijed,

 

Lp

 

60 FPSa će ti biti sasvim dovoljno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Ja ozbiljno razmatran uzet ps5 uskoro,iako neman bas para na bacanje(a ko ima haha),ima se šta za igrat itekako. Sutra počinjem Last of Us II,kad završim to,stavljam točku na staru generaciju konzola :)

 

A od PS Collectiona imam neodigrano: Detroit Become Human,Crash trilogija,Last Guardian,Persona 5....još Just Cause 4 za prosinac free na PS+

i uz to AC:Valhalla,Cyberpunk 2077(nabavljam kad dođe PS5 next-gen patch iduće god),Far Cry 6,Dying Light 2,Horizon 2 itd.

EDIT: zaboravia san Ghost of Tsushima u 60fps,i Metro Exodus kad dodje next gen patch

 

Za svoje gušte nevalja previše se mozgat :)

Netko će uzet robe ili mob za par tisuća kn,ja prodam PS4 Pro za 1000kn ili više,nadodam 3000 i uživam idućih 5 godina minimalno!

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Bio jucer u hg spotu,pito lika kakva je sema kod vas za ps5, reko mi doslovno ovako,sad prednarucis i platis pa kad ga dobijes dobijes

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
robyvk24 kaže...

Bio jucer u hg spotu,pito lika kakva je sema kod vas za ps5, reko mi doslovno ovako,sad prednarucis i platis pa kad ga dobijes dobijes

 Skontaj da sam ja svog prednarucio i platio 09.10. i to od sluzbenog zastupnika sancta domenice, jos uvijek nema infa kad cu ga dobit, tako da sretno :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
robyvk24 kaže...

Bio jucer u hg spotu,pito lika kakva je sema kod vas za ps5, reko mi doslovno ovako,sad prednarucis i platis pa kad ga dobijes dobijes

 Skontaj da sam ja svog prednarucio i platio 09.10. i to od sluzbenog zastupnika sancta domenice, jos uvijek nema infa kad cu ga dobit, tako da sretno :D

 Dobit ces 15.-20.12 tad su sljedece isporuke za standardnu a za digitalnu 1.mj

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:31 (LeBron2233).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
LeBron2233 kaže...

 Dobit ces 15.-20.12 tad su sljedece isporuke za standardnu a za digitalnu 1.mj

 

Jesi sto posto siguran?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
LeBron2233 kaže...

 Dobit ces 15.-20.12 tad su sljedece isporuke za standardnu a za digitalnu 1.mj

 

Jesi sto posto siguran?

 Gle nezelim ispast da filozifiram il nesto jer naravno ko sam ja da to znam ali kad sam narucio 19.11 na releaseu preko SD na stranici je pisalo da su isporuke u 12. mj(ima i screenshot na forumu jos puno prije je netko poslao) i pitao sam SD prije par dana kad mogu ocekivati isporuku da provjerim situaciju i rekli su istu stvar. U drugim trgovinama se spominjao i tocan datum oko 15.12 da im dolaze konzole pa da je isporuka do 20.12 a znajući da je SD glavni dobavljac oni bi isto morali dobiti oko tog datuma.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:37 (LeBron2233).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Glupo pitanje gdje se isključi "teta šta priča"

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vjerojatno u accessibility postavkama
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam mislio da ce biti oko Bozica to moguce kupiti u trgovini , ali ocito kifla :) A nigdje ne mogu naci da se naruci pa da me zabiljeze, da li netko ima mozda neki info gdje se primaju narudzbe?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovim putem bih zamolio kolegu @mariclius da mi se javi u pp,jer ne mogu mu poslati poruku.Znam da je offtopic ali pretpostavljam da je aktivan i da čita ovu temu pa nadam se da ce vidjeti poruku 😁

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CptJack93 kaže...

Ja sam mislio da ce biti oko Bozica to moguce kupiti u trgovini , ali ocito kifla :) A nigdje ne mogu naci da se naruci pa da me zabiljeze, da li netko ima mozda neki info gdje se primaju narudzbe?

 

 Ima info. Na istoj stranici, 7 postova iznad tvog.

PSN - ediholic
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
CptJack93 kaže...

Ja sam mislio da ce biti oko Bozica to moguce kupiti u trgovini , ali ocito kifla :) A nigdje ne mogu naci da se naruci pa da me zabiljeze, da li netko ima mozda neki info gdje se primaju narudzbe?

 

 Ima info. Na istoj stranici, 7 postova iznad tvog.

 Ne znam kakav je to info ako on piše za ljude koji su prednarucili, a ja nemogu nac nigdje opciju da prednarucim.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CptJack93 kaže...

 Ne znam kakav je to info ako on piše za ljude koji su prednarucili, a ja nemogu nac nigdje opciju da prednarucim.

 

 "reko mi doslovno ovako,sad prednarucis i platis pa kad ga dobijes dobijes"

PSN - ediholic
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tele2 isporucio konzole ili se ekipa prebacila na drugu temu? Ocekivala sam 50 stranica, a nema ni 50 postova 

Ja igram detroit po drugi put, zao mi poceti nove igre na ps4 kad znam da stize ps5... :D Da li te igrice s ps4 dobiju neki upgrade za ps5 ili sve ostaje isto? Konkretno, nisam jos odigrala rdr2, ac odissey, witcher 3, spiderman, gta V i jos neke manje poznate

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 19:02 (Korisnik1251).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igre koje nisu lockane na 30fpsa na ps5 su u 60 fpsa.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Korisnik1251 kaže...

Tele2 isporucio konzole ili se ekipa prebacila na drugu temu? Ocekivala sam 50 stranica, a nema ni 50 postova 

Ja igram detroit po drugi put, zao mi poceti nove igre na ps4 kad znam da stize ps5... :D Da li te igrice s ps4 dobiju neki upgrade za ps5 ili sve ostaje isto? Konkretno, nisam jos odigrala rdr2, ac odissey, witcher 3, spiderman, gta V i jos neke manje poznate

 Nije tele2 nista isporucio, a tocno znam da ce isporuciti iduci tjedan, jer mi je jedan od tih dana registracija za auto, i sigurno ce dostavljac zvati bas na dan kad auto bude u stanici za tehnicki pregled na dizalici i nikoga ne bude kuci..I reci ce da stize za 2min..i da ne moze danas dostaviti nigdje dalje..i da ne zna kad ce moci..Kao i svaki put natezanje sa Overseasom :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ma podići ću ti ga ja jbt, samo da dođe 😂

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Korisnik1251 kaže...

Tele2 isporucio konzole ili se ekipa prebacila na drugu temu? Ocekivala sam 50 stranica, a nema ni 50 postova 

Ja igram detroit po drugi put, zao mi poceti nove igre na ps4 kad znam da stize ps5... :D Da li te igrice s ps4 dobiju neki upgrade za ps5 ili sve ostaje isto? Konkretno, nisam jos odigrala rdr2, ac odissey, witcher 3, spiderman, gta V i jos neke manje poznate

 Hehe nije nego je vikend pa se niti nemamo cemu nadati xd

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo chill. Sony će do kraja godine isporučit 2.5m konzola. Scalperi će ugrabit maximalno 10%. Pošto se ne mogu riješiti ovih što imaju,sumnjam da će biti blizu tih 10%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

jos cu ja koji nisam prednarucio niti platio dobit konzolu prije 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koja je regularna cijena za PS5 kod nas ? Sad ako stvarno dodje veca posiljka i ak budu dostupne konzole,mi koji smo u zadnjem valu narucili ispadamo budale...(?)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

Koja je regularna cijena za PS5 kod nas ? Sad ako stvarno dodje veca posiljka i ak budu dostupne konzole,mi koji smo u zadnjem valu narucili ispadamo budale...(?)

Zašto?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice