Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo i moj ps5 je spakiran po njihovom 😅

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://www.hcl.hr/vijest/playstation-now-stize-horizon-zero-dawn-opet-164250/ . Šta je taj ps now , ja sam sam uzeo pretplatu na godinu dana za ps+ , imam li onda i taj ps now?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mislav88 kaže...

Ovako stoji status jos od narudzbe.

 

 

 Cekaj ti si dobio konzolu, a naručio 19.11?

3 godine
online
Sony PlayStation 5

odakle si sad ti izronio, daj procitaj i prethodnu stranicu.

 

nisam dobio nista

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/playstation-now-stize-horizon-zero-dawn-opet-164250/ . Šta je taj ps now , ja sam sam uzeo pretplatu na godinu dana za ps+ , imam li onda i taj ps now?

 Nemas to posebno platis, to je kao server za igranje na daljinu sa  jihovog servera , ako se dobro sjecam , neka me netko ispravi ako grijesim

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Gledam sliku koju si poslao i vidim piše dostavljeno, al skuzio sam na koju im je foru to napravljeno.

 
0 0 hvala 0
3 godine
online
Sony PlayStation 5

ma ne, ovo s tekstom ispod je trenutno stanje

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovu temu treba bukvalno preimenovat u PS5 narudzbe, ovo je bas nevjerovatno.

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

Ovu temu treba bukvalno preimenovat u PS5 narudzbe, ovo je bas nevjerovatno.

 ps5, operateri, 4k, dostave, blicalice & prijatelji

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Dobro jel ima ko u ovoj temi, a da nema ženu i djecu? Sve neki oženjeni se igraju, di je pohotna mladež? Nije valjda da samo piju i jedu drogu 😄

Meni djeca otišla od kuće pa ih više nemam ali žena se ne da niti nakon 35 godina braka. Još uvijek je kod mene.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemam ženu. Ni djecu. Ni PS5.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam ništa ulovio na ni jedan BF godinama,pa ni žena ni djca 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja pitao u temi za BF za curu,preporuke samo za "cistacice".

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hahahahhaha...
Nisam čitao dva dana i sad uletim i ne vjerujem 🤣🤣
Alzo dakle, prošle godine za Božić kupio ženi taj Philips Lumea, izljubila me do neba, počastila kvalitetnim s...m i sve super, eto, malo malo, pa se blica.
Nakon toga kad je došao moj rođendan na red, kupila mi Nacon Revolution Unlimited i sad mi dala pola para za PS5, ja zadovoljan...
Jedino kaj sad nisam baš u formi, pa ak neko ima žnjoru za male plave tabletice, da se ovaj put ja njoj zahvalim kvalitetnim s...m!

Fala lepo
🤣🤣🤣🤣🤣
 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

NHF, ali tema je vec duze vrijeme sprdnja i totalno otisla u kurac. Unazad tjedan-dva se konstanto rega nova ekipa koja zatrpava temu s jednim te istim pitanjima, kad ce doci, hoce-nece. Cim se promijeni status, trci se na forum s objavama je li se i kada promijenio status narudzbe

 

Ne znam koliko vam nije jasno, ali ovaj forum zaista nije sluzbena stranica od Sancte domenice, sluzba za korisnike Tele2/Tcom ili koje pizde materine, niti su ovdje regani dostavljaci iz Overseasa/HP-a ili sl. koji vam mogu dati trazene informacije.

 

Da, apsolutno razumijem kako ste nervozni jer konzola nikako da dodje, ali decki, po krivom plotu pisate i non stop se vrtimo u krug

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 19:50 (Purger155).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Oprosti ako nemas informacije ili ne dijelis iskustvo sa zenom nemoj se javljati. Tnx pusa

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

NHF, ali tema je vec duze vrijeme sprdnja i totalno otisla u kurac. Unazad tjedan-dva se konstanto rega nova ekipa koja zatrpava temu s jednim te istim pitanjima, kad ce doci, hoce-nece. Cim se promijeni status, trci se na forum s objavama je li se i kada promijenio status narudzbe

 

Ne znam koliko vam nije jasno, ali ovaj forum zaista nije sluzbena stranica od Sance domenie, sluzba za korisnike Tele2/Tcom ili koje pizde materine, niti su ovdje regani dostavljaci iz Overseasa/HP-a ili sl. koji vam mogu dati trazene informacije.

 

Da, apsolutno razumijem kako ste nervozni jer konzola nikako da dodje, ali decki, po krivom plotu pisate i non stop se vrtimo u krug

 I misecima ce jos to potrajat, tako da mislim da nam je najbolje da se pripremimo na to. Nekolicina je pokusala ukazat na to sta ti spominjes, da shvate da ovdje nece dobit odgovor, al ne ide. Tako da triba ljude potapsat, rec sve ce bit u redu i nastavit citat o statusima narudzbe i agentima telekom sluzbi.

14 godina
online
Sony PlayStation 5

Ja ne razbijam glavu, val 3 pouzećem, malo manje od 4300 kuna pa kad dođe.

Do tada PS4 Pro i Xbox Series S

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Treba admin malo reda napravit jer nam je muka od spama o dostavama i isporukama. Ako ste nekome platili 4.000 neka vam taj netko kaže kada če biti dostava. I pustite jadne djelatnike na miru, da itko zna datum dostave dobili bi obavijest na mail, ako ste se sjetili poslati upit.

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mislav88 kaže...

Info od strane szk tcoma za narudzbe od 19.11 - isporuka tek u 1mj.

 Jesi ovo ti pisao ili netko drugi? Vec vidim da uskoro krece nova tuzba 

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
umjesto da se piše o igrama i tehnologiji same konzole...piše se o
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
online
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...
mislav88 kaže...

Info od strane szk tcoma za narudzbe od 19.11 - isporuka tek u 1mj.

 Jesi ovo ti pisao ili netko drugi? Vec vidim da uskoro krece nova tuzba 

 nisam, iskreno ebe mi se kad ce, placanje pouzecem pa kad bude bude

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ajd neka netko kontaktira sancta domenicu za digitalnu verziju, narudjbe iz 10. mj, meni neugodno

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5
https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kome je to interesanrno dok im se bebice smrzavaju u tko zna kojem skladištu a dom topal i samo se čeka da dođu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jel ovdje itko igra def jam fight for ny? Oce ikad izbaciti opet takvu igricu

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Dobro jel ima ko u ovoj temi, a da nema ženu i djecu? Sve neki oženjeni se igraju, di je pohotna mladež? Nije valjda da samo piju i jedu drogu 😄

 Nemam zenu, nemam decu, nemam ps5, al sam mlad ( 28 god  ) i imam mini friđ pun pivi 

Kolacic kaže...

Oprosti ako nemas informacije ili ne dijelis iskustvo sa zenom nemoj se javljati. Tnx pusa

 Ako ikada bude ovdje nekakav bug.hr hall of fame imat ces  moj glas. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Konačno, detalji o isporukama konzola: ISPORUKA PLAYSTATION 5 KONZOLA

 
5 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
don4ld kaže...
Dobro jel ima ko u ovoj temi, a da nema ženu i djecu? Sve neki oženjeni se igraju, di je pohotna mladež? Nije valjda da samo piju i jedu drogu 😄

 Nemam zenu, nemam decu, nemam ps5, al sam mlad ( 28 god  ) i imam mini friđ pun pivi 

 Ajde imamo barem jednu zajedničku stvar. 

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Jucer su dosle neke konzole u SD jer je danas jedna osvanula na njuskalu sa datumom racuna iz SD na 30.11. mamu im lazljivu pohlepnu pratimo ih u stopu 

 Zao nam je nema konzola ni nikakvih informacija

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice