Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.107
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa vjerojatno čovjek priča o tome da je preko WiFi spojen na mobitel s kojeg uzima Internet. Ja sam jedan od onih koji nije naručio konzolu i nije mi došla, ali planiram uzeti sljedeće godine kada dođu Gt7, Tekken 8, možda neki dobar Nfs, tj kada bude bolja i zanimljivija ponuda igara meni.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Rekao sam da me baš briga kako je sklopljen i da se s time ne zamaram kao niti time koliko je tvornički predodređen da se grije. No svojim postupcima mu ne otežavam život. Naučio sam da svojim komponentama osiguram dovoljno zraka sa svih strana. Već sam ovdje dva puta postao upute sonya  koji preporučuje da se konzola odmakne nekih 20 cm od bilo kakve prepreke s bilo koje strane kako bi normalno disala. Kaj se mene tiče može na svoju konzolu istresti i vreću cementa. No ja mu prijateljski savjetujem što da napravi kako bi mu konzola duže trajala. Možda zato što se tako odnosim prema svojim komponentama niti jedna do sada mi nije otkazala u radu a promijenio sam ih more.

 

Pa nije istina, baš piše da treba biti minimalno 10cm od zida. I to sigurno nije znanstvena činjenica nego odokativno. Sigurno nijedna komponenta neće crknut jer je 8cm od zida, a na 10cm je super sigurna.

Više zagrijavanje ovisi o sobnoj temperaturi, godišnjem dobu i sl. a ne o udaljenosti od zida. Nijedan uređaj neće crknut od pregrijavanja jer imaju zaštite, eventualno se može smanjit rok trajanja, sa recimo 15 godina, na 10 godina (isto tako odokativno jer to nitko ne može znati). To samo statistika može reći, a nje još nema.

 

Po meni je na njegovoj slici sve apsolutno ok s pozicijom konzole. Plus ne zaboravi da na fotografiji ne možeš dobro procijeniti udaljenosti.

 

https://blog.playstation.com/2020/11/09/ps5-the-ultimate-faq/

  • - Place the console at least 10 cm (4 in) away from a wall surface.
  • - Do not place in a narrow or cramped space.
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 0:11 (Bitanga).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

gdje kupiti us psn gift card?

Na cd keys su sold out. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

gdje kupiti us psn gift card?

Na cd keys su sold out. 

 Ja san kupova na pcgamesupply. Najcesce one od 20$ jer na njih nebi placa nista dodatno. Za 10$ bon cijena je bila 12$.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

gdje kupiti us psn gift card?

Na cd keys su sold out. 

 kinguin...g2a

9 godina
offline
Sony PlayStation 5
https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

gdje kupiti us psn gift card?

Na cd keys su sold out. 

 Amazon US. Nema dodatne provizije, bon od 10$ plaćaš točno 10$. I kod stiže iste sekunde.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Godinama već uzimam na "cardscodes.com", nikad problema, stižu kodovi takoreći pa odmah, ukoliko duže vrijeme uzimaš od njih, čak se i popust dobije (ja sam trenutno na 10%)...👍🏻
Plaćanje je preko PayPal ili kartica direktno.
Ja uvijek odaberem PayPal, zbog zaštite.
I imaju kartice iz cijelog svijeta (skoro) 😉
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Sideswipe kaže...

Aklimatizacija je u postupku, kontrolori se pune do ibera prije prvog paljenja 

 Odmakni ga od zida. Zrak nekamo mora puhati a nije baš dobro da se vraća tako topli nazad u konzolu

 Ma odmaknut je on 20cm,samo što na slici je sve 2D.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kodove isključivo uzimam na G2A. Najbolja ponuda. Ukoliko nastane kakav problem, G2A ga odmah rješava.

Moj frend kupio kod od 50$, dobio od 20$, kontaktirao G2A za dva dana i dali mu izbor hoće li novce natrag ili kod od 10 i 20 $ (jer je već dan jedan od 20$).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Haha odlična reklama, dobio 30$ manji kod od onog što je platio, i, zamisli, čak mu ponudili da mu to nadoknade... pa ko bi to očekivao... lmao
-
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav svima,

 

kako pratim ovu temu već 2 mjeseca da malo i ja pomognem...što se tiče PSN cardova, 

ja koristim MTC game. Kako sam bio jedan od sretnika koji je PS5 dobio day one (tj. day two radi praznika:)),

htio sam PS+ collection pa sam za probu uzeo PS+ pretplatu za 12. mjeseci, a prošli tjedan nadoplatio

i wallet na USA accountu sa 100$ kako bih mogao kupiti par igrica iz BF ponude.

 

Koliko sam vidio, daleko najbolje cijene imaju i uvijek raspoloživo.

 

Mene je čak bon od 100$ ispao 622HRK što je čak i manje od 100$.

PS+ godišnja pretplata je trenutno 24,89€

 

https://www.mtcgame.com/hr-HR/playstation-network/psn-us-card-satin-al

 

Uglavnom, provjereno i radi. Nakon što kupite, kroz 10tak minuta vam stigne mail s kodom

kojeg uneste i piči miško.

 

Nadam se da sam pomogao bar nekome:)

 

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Novi sam na korisnik ps,pa me zanima moze li se kupiti pretplata na ps+ 12m. za americko trziste jer je upola jeftinije..tj da li me mogu banati ako skuze i onda da izgubim cijeli game library?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan159 kaže...

Novi sam na korisnik ps,pa me zanima moze li se kupiti pretplata na ps+ 12m. za americko trziste jer je upola jeftinije..tj da li me mogu banati ako skuze i onda da izgubim cijeli game library?

 Možeš, ali tu pretplatu možeš iskoristiti isključivo za američki account. Na hrvatskom ti neće raditi. Znači, kupiš pretplatu i otvoriš si USA account. Igre sa USA accounta možeš igrati na HR accountu bez problema. I pretplatu također. 

 

Neće te banati. Ja tako funkcioniram već godinama (a i mnogi drugi ovdje), gotovo sve igre kupujem na USA store-u.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Prvo isprike na podužem postu, ali jednostavno moram. Bio bih oprezan s MTCGame, jako. Mene su pokušali prevariti kad sam nećaku htio uzeti poklon u vidu PSN wallet carda. Oni su jedini imali željeni iznos carda za Irsku taj tren raspoloživo na svom storeu. Nisu isporučili. Nakon nekoliko sati su molili da čekam još nekoliko sati. da će biti. Deset sati na ponovljeni upit supportu putem chata su tražili da još čekam. 15ak sati kasnije sam dobio mail da nije raspoloživo i želim li refund ili drugi gift card, koji je raspoloživ, u puno većem iznosu. Plaćanje i kupovinu sam prethodno izvršio preko G2A, putem PayPala. Srećom. Uglavnom, tražio sam otkazivanje narudžbe jer nisu znali kad će biti raspoloživo. So far so good.

Tu kreće noćna mora. Oni potvrđuju zahtjev za otkazivanjem narudžbe ali ne rade refund već navode u pratećem support ticketu da je narudžba isporučena. I tako tjedan dana. Svi agenti na chatu i na supportu rade isto, 7-8 support ticketa za otkazivanje narudžbe, svi redom zatvoreni sa tvrdnjom da je narudžba isporučena ili da je izvršen refund, kako koji put. Bez izdanog refunda. Bez potvrde o istom. Bez obzira što nije i što sam imao njihovu mail potvrdu da ne mogu isporučiti.

Imao sam screenshotove svih razgovora, svih ticketa. Kolikogod molio da se narudžba otkaže i izvrši refund, svaki idući zahtjev se zatvara sa jednim od dva objašnjenja: ili da je izvršena isporuka, ili da je izvršen refund. Prijavljeno i na nadređeni servis G2A. G2A su bili maksimalno krektni i rekli da će istražiti i ako treba intervenirati, ali i da je njima trgovac na support ticket otvoren na G2A odgovorio da je isporučio narudžbu. Čekali su dodatnu dokumentaciju o isporuci, jer su imali samo potvrdu o mojoj uplati preko njih. Bili su maksimalno reassuring i rekli da će sve riješiti ako se ispostavi da sam ja u pravu. Priložio sve screenshotove. Tjedan dana natezanja s MTCGame. Bezbroj sati dopisivanja sa support agentima, čija je funkcija bila praviti se glup, praviti se da je isporučeno, i pozivati sa na to da je ili isporučeno, ili da sam dobio refund, ovisno koji se agent taj tren javi. Niti jedno nisu mogli dokazati, ali bez obzira. Idu na umaranje. Na Trustpilotu sam našao bezbroj takvih priča nakon toga. iznosi 20-30-50 eura. Idu na umaranje i odustajanje. To je bilo prije nešto malo više od dvije godine, ali tu noćnu moru sam zapamtio za cijeli život. Uglavnom, nakon tjedan dana sam uspio dobit jednog od njihovih više rangiranih djelatnika koji me saslušao, kojem sam objasnio da neću odustati bez obzira na iznos, da će G2A vjerojatno riješiti u moju korist, a ako ne budu oni da će PayPal sigurno riješiti u moju korist jer imam sve dokumentirano. ISti dan sam dobio potvrdu da su izdali refund, novci su sjeli sutradan na moj račun natrag.

Noćna mora koje nije trebalo biti. Tako da bez obzira na 2 godine razmaka, samo zbog njih, jer mi je MTCGame ostao urezan crveno u sjećanje, sam se javio ovdje. Dok ne dođe PS5 :D

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gnjezdo kaže...
Kodove isključivo uzimam na G2A. Najbolja ponuda. Ukoliko nastane kakav problem, G2A ga odmah rješava.

Moj frend kupio kod od 50$, dobio od 20$, kontaktirao G2A za dva dana i dali mu izbor hoće li novce natrag ili kod od 10 i 20 $ (jer je već dan jedan od 20$).

 ja pročitao kondome

PSN - darklydexter
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nikad nisam kuzio ekipu koja ima usa i hr account i onda kupuje igru na usa a igra na hr.Pa ako vec imas usa account zasto ga ne koristis za igranje vec samo za kupovinu?
Sve je isto osim jezika.Cemu 100 accounta?
Ja imam usa i bok.Sve radim prek njega
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Nikad nisam kuzio ekipu koja ima usa i hr account i onda kupuje igru na usa a igra na hr.Pa ako vec imas usa account zasto ga ne koristis za igranje vec samo za kupovinu?
Sve je isto osim jezika.Cemu 100 accounta?
Ja imam usa i bok.Sve radim prek njega

Zato jer su krenuli sa HR accountom. Vecina trofeja, likova i ostalo je sacuvano upravo za taj account. Jesi sad skuzio? 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

  

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 13:34 (dragutin985).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato jer smo domoljubi😀
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...

Prvo isprike na podužem postu, ali jednostavno moram. Bio bih oprezan s MTCGame, jako. Mene su pokušali prevariti kad sam nećaku htio uzeti poklon u vidu PSN wallet carda. Oni su jedini imali željeni iznos carda za Irsku taj tren raspoloživo na svom storeu. Nisu isporučili. Nakon nekoliko sati su molili da čekam još nekoliko sati. da će biti. Deset sati na ponovljeni upit supportu putem chata su tražili da još čekam. 15ak sati kasnije sam dobio mail da nije raspoloživo i želim li refund ili drugi gift card, koji je raspoloživ, u puno većem iznosu. Plaćanje i kupovinu sam prethodno izvršio preko G2A, putem PayPala. Srećom. Uglavnom, tražio sam otkazivanje narudžbe jer nisu znali kad će biti raspoloživo. So far so good.

Tu kreće noćna mora. Oni potvrđuju zahtjev za otkazivanjem narudžbe ali ne rade refund već navode u pratećem support ticketu da je narudžba isporučena. I tako tjedan dana. Svi agenti na chatu i na supportu rade isto, 7-8 support ticketa za otkazivanje narudžbe, svi redom zatvoreni sa tvrdnjom da je narudžba isporučena ili da je izvršen refund, kako koji put. Bez izdanog refunda. Bez potvrde o istom. Bez obzira što nije i što sam imao njihovu mail potvrdu da ne mogu isporučiti.

Imao sam screenshotove svih razgovora, svih ticketa. Kolikogod molio da se narudžba otkaže i izvrši refund, svaki idući zahtjev se zatvara sa jednim od dva objašnjenja: ili da je izvršena isporuka, ili da je izvršen refund. Prijavljeno i na nadređeni servis G2A. G2A su bili maksimalno krektni i rekli da će istražiti i ako treba intervenirati, ali i da je njima trgovac na support ticket otvoren na G2A odgovorio da je isporučio narudžbu. Čekali su dodatnu dokumentaciju o isporuci, jer su imali samo potvrdu o mojoj uplati preko njih. Bili su maksimalno reassuring i rekli da će sve riješiti ako se ispostavi da sam ja u pravu. Priložio sve screenshotove. Tjedan dana natezanja s MTCGame. Bezbroj sati dopisivanja sa support agentima, čija je funkcija bila praviti se glup, praviti se da je isporučeno, i pozivati sa na to da je ili isporučeno, ili da sam dobio refund, ovisno koji se agent taj tren javi. Niti jedno nisu mogli dokazati, ali bez obzira. Idu na umaranje. Na Trustpilotu sam našao bezbroj takvih priča nakon toga. iznosi 20-30-50 eura. Idu na umaranje i odustajanje. To je bilo prije nešto malo više od dvije godine, ali tu noćnu moru sam zapamtio za cijeli život. Uglavnom, nakon tjedan dana sam uspio dobit jednog od njihovih više rangiranih djelatnika koji me saslušao, kojem sam objasnio da neću odustati bez obzira na iznos, da će G2A vjerojatno riješiti u moju korist, a ako ne budu oni da će PayPal sigurno riješiti u moju korist jer imam sve dokumentirano. ISti dan sam dobio potvrdu da su izdali refund, novci su sjeli sutradan na moj račun natrag.

Noćna mora koje nije trebalo biti. Tako da bez obzira na 2 godine razmaka, samo zbog njih, jer mi je MTCGame ostao urezan crveno u sjećanje, sam se javio ovdje. Dok ne dođe PS5 :D

 

 

Hvala na infu...kažem, nisam znao kako funkcionira, ali imaju super stranicu, pregledno sve...usporedio cijene, vidio da su najjeftiniji

i rekoh, idem probati uzeti pretplatu, ak me zajebu za 25€, neću propasti i sve bilo super...kažem, neki dan išao riskirati s 100$ wallet nadopune

i stigao kod u manje od 5 min, i sve radi kako treba tako da su mi za sad iskustva super...

 

Čak sam razmišljao da odmah uzmeme još 2 godišnje pretplate za 50€ i miran sam do 2023, i stavit možda 200$ na wallet pa da sam miran

dok funkcionira, ali možda ću malo opreznije sad...

 

Si to nedavno kupovao ili?

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

ja koliko god sam htio pokusati to sa usa/hr acc toliko sam i shvatio

koliko mi se u drugu ruku zapravo i neda zajebavati sa time.

 

kupi ps+ preko amazona, pa kupuj gift card za wallet tamo,

pa trazi neku adresu adresu da se prijavljujes. pa stalno

kombiniraj sve skupa pa se prebaci na jedan profil da kupis igru

pa opet nazad u drugi da skines i igras. pa onda sranja ak nekom

das acc ( frendu, burazu, kumu, sogoru, itd.. ) onda sranje pol

toga zakljucano opet. suma sumarum previse zajebancije

 

prihvatio sam donekle da je konzola danas luksuz u jednu ruku

i jbg kenjam po cijenama, sonyu, al opet kupim za cfiru koja mi na

kraju bude prihvatljiva.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ja koliko god sam htio pokusati to sa usa/hr acc toliko sam i shvatio

koliko mi se u drugu ruku zapravo i neda zajebavati sa time.

 

kupi ps+ preko amazona, pa kupuj gift card za wallet tamo,

pa trazi neku adresu adresu da se prijavljujes. pa stalno

kombiniraj sve skupa pa se prebaci na jedan profil da kupis igru

pa opet nazad u drugi da skines i igras. pa onda sranja ak nekom

das acc ( frendu, burazu, kumu, sogoru, itd.. ) onda sranje pol

toga zakljucano opet. suma sumarum previse zajebancije

 

prihvatio sam donekle da je konzola danas luksuz u jednu ruku

i jbg kenjam po cijenama, sonyu, al opet kupim za cfiru koja mi na

kraju bude prihvatljiva.

 

Adresa ti treba samo kada kreiraš USA account. Kada želim kupiti igru na USA store-u kupim bon na Amazonu, kod stigne na mail kroz 30 sekundi, napunim wallet na store-u i to je to. Nikakva gnjavaža ili dugotrajni proces. Al' dobro, svatko ima svoje metode. Nekome se ovo ne da, meni se da jer mi je godišnja ušteda na razlici cijena i više nego značajna. 

 

A da odmah odgovorim i na pitanje zašto hr + usa acc. Kako je već odgovoreno, prvo sam krenuo sa hr acc-om kada nisam znao za foru sa usa acc-om, a na hr acc-u su mi svi trofeji i frendovi. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
Hvala na infu...kažem, nisam znao kako funkcionira, ali imaju super stranicu, pregledno sve...usporedio cijene, vidio da su najjeftiniji

i rekoh, idem probati uzeti pretplatu, ak me zajebu za 25€, neću propasti i sve bilo super...kažem, neki dan išao riskirati s 100$ wallet nadopune

i stigao kod u manje od 5 min, i sve radi kako treba tako da su mi za sad iskustva super...

 

Čak sam razmišljao da odmah uzmeme još 2 godišnje pretplate za 50€ i miran sam do 2023, i stavit možda 200$ na wallet pa da sam miran

dok funkcionira, ali možda ću malo opreznije sad...

 

Si to nedavno kupovao ili?

 You're welcome. Prije dvije godine. Možda su se popravili do sada. Na stranici im je uključen bio filter da prikazuje samo pozitivne reviowe sa TrustPilota. Uglavnom, biti oprezan. Baš to mi se čini, da ljude često za takve iznose 20-30-50 eura ošišaju a ljudi nakon para dana natezanja odustanu, jednostavno prijeđu granicu kad im se za taj iznos više ne da natezat. Ja sam bio dovoljno uporan, kako zbog sebe tako i zbog drugih, jer takvo ponašanje ne treba ohrabrivati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 13:44 (Maat).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam imao prvo američki i UK account, dok nije postojao HR account.

Čim se pojavio HR account, otvorio sam ga i igram dalje na njemu. Svaki put kad igram fifu oblačim dres sa kockicama. Kad igram fpsove iz 2. svj rata, oblačim crni dres hr repke.

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prijeđen UNCHARTED 1!!!! 

 

Moja prva Playstation igra!

Moj PC  
17 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

plejka kod cure, kad se vrati ide kod buraza, a meni ce ocigledno ostati

"igranje" preko youtube-a.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Prijeđen UNCHARTED 1!!!! 

 

Moja prva Playstation igra!

 Te igre se sjećam, bila je teška za popizdit. Ako ti se svidjela super, jer su ostale igre u Uncharted serijalu još puno bolje od jedinice. Dvojka je najbolja, za mene jedna od najboljih igara ikad uopće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice