Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox Series X

I odlucio se ja za xbox. 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Na koji način misliš koristiti taj njihov game pass? Moraš napraviti uk ili usa profil pa kupiti bonove kao za ps? Sve više se razmišljam o xboxu jer osim the last of us, ps ekskluzive nisam baš nešto igrao. Fifa, ghost recon, mafia... To sve mogu i na xbox samo da nije pre kompliciramo to sa profilima i kupnjom game pass.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
mariclius kaže...
Na koji način misliš koristiti taj njihov game pass? Moraš napraviti uk ili usa profil pa kupiti bonove kao za ps? Sve više se razmišljam o xboxu jer osim the last of us, ps ekskluzive nisam baš nešto igrao. Fifa, ghost recon, mafia... To sve mogu i na xbox samo da nije pre kompliciramo to sa profilima i kupnjom game pass.

 Iskreno ne zamaram se sa time sve dok ne stigne konzola. Mislim da nije tako komplicirano, pogledaj par stranica prije bio je razgovora o tome. Zbog tog game pass-a sam se i odlucio za xbox. Tako i ja oduvjek na playstation-u i ono razmisljam si svi pricaju o nekim ekskluzivama a ja jedino odigrao last of us i uncharted a igre sve skuplje.... A za to mogu posuditi od nekog frenda PS5 ili kupiti polovni za par godina.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Šefica Microsofta kaže da nije gotov šoping.

https://www.cnet.com/news/what-microsofts-7-5b-purchase-of-bethesda-parent-zenimax-means-for-xbox-series-x/

Inače, od kad su krenuli XseX pre-orderi na Amazonu je prodaja X1X porasla za 747%. Bit će zbunjenih lica kad se krenu kutije otvarati.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

ono kad su ti vlastite ekskluzive shit pa ides kupovat okolo gotove proizvode 🙄

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
nixass kaže...

ono kad su ti vlastite ekskluzive shit pa ides kupovat okolo gotove proizvode 🙄

 Da i gdje je tu problem? To je definitnivno najbolja stvar koju Microsoft radi. Bitno je da menađeri kuze gdje su im slabe tocke i rade na njima. Sta bi trebali? sta bi ti napravio da si na njihovom mjestu? ako je konkurencija jaca po pitanju toga

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
offline
Re: Xbox Series X

ja ti na to gledam malo romaticarski (da, znam da romantika nije profitabilna).

ovo je upravo stvar zbog koje mi se Xbox kao platforma gadi od prvog dana.

nula privlacnosti, nula osobnosti, nula karizme, nula posebnosti, skoro pa nula (vrijednih) ekskluziva, ko mcdonalds hrana (dobro kad nemas bas nikaj drugo za pojesti, da bas ne umres od gladi, al ce ubrzo proljev..).

idu na brute force kad vec ne ide sa kreativnoscu i nekom vizijom, baje sa novcem.

i opet bez obzira na to, PS5 teme po forumima diljem weba imaju valjda 1000x puta vise postova i citanosti od xboxa :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 0:37 (nixass).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
nixass kaže...

ja ti na to gledam malo romaticarski (da, znam da romantika nije profitabilna).

ovo je upravo stvar zbog koje mi se Xbox kao platforma gadi od prvog dana.

nula privlacnosti, nula osobnosti, nula karizme, nula posebnosti, skoro pa nula (vrijednih) ekskluziva, ko mcdonalds hrana (dobro kad nemas bas nikaj drugo za pojesti, da bas ne umres od gladi, al ce ubrzo proljev..).

idu na brute force kad vec ne ide sa kreativnoscu i nekom vizijom, baje sa novcem.

i opet bez obzira na to, PS5 teme po forumima diljem weba imaju valjda 1000x puta vise postova i citanosti od xboxa :)

 A gle to je sve vise stvar perspektive, oduvjek sam bio fan playstation-a i evo sada mi ga je lagano dosta i prednarucio sam xbox i nadam se da nisam pogrijesio. Sta se tice mcdonalds-a jbg o ukusima se ne raspravlja ali ja uzivam u toj hrani kao i cura i uglavnom starci ne kuze tu mcdonalds spiku jer nikada od neke mlađe generacije nisam cuo da im se ne svida ta hrana, da je zdrava to naravno nije kao ni ostali fastfood-ovi

A gle Sony je jaci po pitanju konzola i tu nema dileme ali sta bi bilo da nema konkurenata? radili bi sta zele, jesi vidio koliko su dugo cekali sa objavom cijene jer nisu htjeli prije xboxa, mislis da nema xboxa da bi razbijali glavu hoce staviti cijenu 400$ili 600$? ili ovaj novi ps plus collection, uvjek je dobro da imamo nekog izbora i da se oni međusobno bore. I ako sagledas dolaskom next-gen konzola microsoft ide u dobrom smjeru jer su skuzili gdje su im greske pretpostavljam. A kao sta rekoh sony je jaci po popularnosti i korisnicima pogotovo tu na balkanu, vani to bas i nije tako ali uz microsoftove dobre poteze i puno ulaganja se to moze promijenti. Imas hrpu primjera pogledaj huawei i xiaomi zadnjih par godina i imas jos tako hrpu primjera....

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Xbox Series X

Eh ako idući Fallout ili The Elder Scrolls ne bude na PS5 onda definitivno moram uzeti i Xbox. Ali ako opet bude neko sranje tipa Fallout 76, onda naravno nikoga neće biti briga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Šefica Microsofta kaže da nije gotov šoping.

 

Na par mjesta pročitao da je Sega iduća. 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koga vraga će im Sega?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
nixass kaže...

ono kad su ti vlastite ekskluzive shit pa ides kupovat okolo gotove proizvode 🙄

 Misliš kao kad Sony kupi Naughty Dog, Insomniac games, Sucker Punch, Bend....?

Ili kad dogovori ekskluzivu sa From Sofwtare-om koju ne pušta na druge platforme?

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 9:04 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Sonic, Persona i ostale, Total War, Warhammer, Yakuza, Bayonetta

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
nije Microsoft blesav...xbox kao konkurencija ps5...ali glavna para im bude PC master race... Nvidia...Amd...Intel...svi će oni imati koristi od ovoga
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Koga vraga će im Sega?

Ma kakva sega, priča se da se radi o Asobu i DontNodu.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
To već ima smisla
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
To sam i ja mislio, ali Wikipedia kaže da su prodali prava na većinu IP-a.

Ako nekim čudom imaju prava na Bayonettu onda podržavam kupnju :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

 

Kao što sam napisal u PS5 temi koju sam ja otvoril, Mikrošuft je naučil na ranijim greškama i eto rezultata.X Box S je pun pogodak, i opet napominjem PS5 dizajn je malo previše jurišan ili lepršav fučkaj ga sad.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/sony-playstation-5/269241.aspx?page=75&jumpto=6190893&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 14:17 (rambox).
13 godina
offline
Xbox Series X

Upravo sam probao xCloud uslugu sa GamePass Ultimate na Androidu. Nemam Xbox konzolu. Ono što je pozitivno je da se može spojiti dosta gamepada. Čak i PS4 gamepad mi je radio bez problema. E sad, negativne stvari. Dosta igara sa GamePassa nije dostupno za cloud igranje. Ima dobrih igara koje jesu, ali dosta nije. Osjeti se dosta veliki input lag tijekom igre i slika kao da se dosta sporo "osvježava" pa je gotovo nemoguće igrati. Internet mi je 100 mbps down i 50 mbps up. PlayStation Now na PS4 konzoli mi puuuuno manje laga. Ali ajde, razumljivo je jer je xCloud jos u beti i tek je nedavno počeo. Naravno, jos jedna negativna stvar je to što nije dostupno svugdje. Ne znam jel postoji način da se igra u Hrvatskoj.

 

Sve u svemu, trenutno mi je beskorisno, ali kad bi riješili te probleme sa štekanjem i lagom, ovo bi bilo nešto što bi koristio jako često. Uzmeš GamePass pretplatu i igraš bilo gdje bez da uopće imaš Xbox konzolu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 22:43 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Da, probao sam i ne radi kod nas.
Lag će popraviti, siguran sam.
Ali mogućnosti igranja su razne. Instaliraš aplikaciju na Android TV i imaš virtualnu konzolu.

Edit: evo vidim da je Amazon izbacio svoju cloud gaming uslugu Luna.
Sad znamo zašto je Microsoft kupio Bethesdu. Da spriječi Amazon u istoj namjeri.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 23:59 (DeniZg).
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav,

htio bih napraviti PayPal sa engleskom adresom posto sam postavio UK za Xbox racun pa me zanima mora li adresa kartice odgovarati adresi na PP. Razlog zasto zelim napraviti PP sa engleskom adresom je placanje XGP Ultimate

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam uredno platio s PayPal vezan za Visu Zagrebačke banke. Tak da mislim da ne trebaš ništa komplicirati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Da, probao sam i ne radi kod nas.
Lag će popraviti, siguran sam.
Ali mogućnosti igranja su razne. Instaliraš aplikaciju na Android TV i imaš virtualnu konzolu.

Edit: evo vidim da je Amazon izbacio svoju cloud gaming uslugu Luna.
Sad znamo zašto je Microsoft kupio Bethesdu. Da spriječi Amazon u istoj namjeri.

 

Slazem se , nije Sony njima konkurencija niti konzole vs konzole vec se boje veceg ulaska Amazona ili Googla na cloud ili mobil gaming - tj strimanje igara.

Microsoft sa "gamepassom" sada pokriva skoro 75 posto svjetskog "gaming" trzista. Jebeno su ovo odigrali i sada ce samo jacati .

Zasada je to super za gaming , jeftino , dostupno na vise platforma a kakva ce biti buducnost to cemo jos viditi.

 

Podaci o gaming trzistu -

 

https://newzoo.com/wp-content/uploads/2020/05/Newzoo_Games_Market_Revenues_2020.png

11 godina
offline
Xbox Series X

https://news.xbox.com/en-us/2020/09/24/xbox-series-x-and-xbox-series-s-custom-storage-solution-primer/

 

Xbox Wire: Let’s start with the size of games and how that relates to Xbox Series X|S?

Jason Ronald: A significant portion of the overall size of a game is comprised of texture data. As Xbox Series S was designed with a performance target of 1440p at 60 FPS with support for up to 120 FPS, many games will not require their highest level of 4K textures resulting in smaller game sizes overall, often up to 30% smaller on average.

 

Xbox Wire: Why did you decide to create a custom solution rather than enabling users to install off-the-shelf SSDs?

Jason Ronald: The Xbox Velocity Architecture delivers over 40x the performance of a standard hard drive, unlocking a new level of speed and performance that will virtually eliminate load times and enable new levels of innovation.

 

Xbox Wire: Will you be able to play games right from the Storage Expansion Card or do they need to be copied to the internal storage?

Jason Ronald: You can play directly from the Storage Expansion Card and you will have the exact same experience and performance as if the game was running from the internal SSD.

 

Xbox Wire: Where can I get/pre-order the Storage Expansion Card?

Jason Ronald:  The Seagate Storage Expansion Card will launch for $219.99 USD alongside Xbox Series X and Xbox Series S on November 10 and will be available in all Xbox markets, worldwide.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 10:07 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja za sebe osobno ne vidim razlog naručivanja dodatnih kartica. Na 1TB diska će se moći instalirati 10ak igara. Ionako ih neću sve stići igrati. Ne vidim razloga da instaliram više od jedne igre. Kad ju završim, brišem. Tako i sada radim na PC. Čemu onda ova panika oko prostora i cijena dodatnih kartica
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

https://news.xbox.com/en-us/2020/09/24/xbox-series-x-and-xbox-series-s-custom-storage-solution-primer/

 

Xbox Wire: Let’s start with the size of games and how that relates to Xbox Series X|S?

Jason Ronald: A significant portion of the overall size of a game is comprised of texture data. As Xbox Series S was designed with a performance target of 1440p at 60 FPS with support for up to 120 FPS, many games will not require their highest level of 4K textures resulting in smaller game sizes overall, often up to 30% smaller on average.

 

Xbox Wire: Why did you decide to create a custom solution rather than enabling users to install off-the-shelf SSDs?

Jason Ronald: The Xbox Velocity Architecture delivers over 40x the performance of a standard hard drive, unlocking a new level of speed and performance that will virtually eliminate load times and enable new levels of innovation.

 

Xbox Wire: Will you be able to play games right from the Storage Expansion Card or do they need to be copied to the internal storage?

Jason Ronald: You can play directly from the Storage Expansion Card and you will have the exact same experience and performance as if the game was running from the internal SSD.

 

Xbox Wire: Where can I get/pre-order the Storage Expansion Card?

Jason Ronald:  The Seagate Storage Expansion Card will launch for $219.99 USD alongside Xbox Series X and Xbox Series S on November 10 and will be available in all Xbox markets, worldwide.

 Koji losi marketing odogovori lol

Ovo sa tim karticama je Sony move zbog kojeg su ga svi mrzili. Tipa one skupe kartice za PSvita

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nije da smo svi isti... Netko tko dijeli konzolu sa 2-3 ukućana mogao bi imati problem. Pretpostavka je da igre neće biti toliko velike kao dosad, ali nekako im ne vjerujem. Pogotovo Xbox SeS je problematičan. Dodatni storage košta skoro ko cijela konzola što je pomalo i komično jer ti je možda bolje uzeti još jednu konzolu :D

Količina storagea ne da nije porasla u odnosu na last gen nego je čak manja. Ljudi uvijek očekuju brže, više, bolje od nove stvari koju kupuju pa reakcije nekih nisu iznenađenje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fora je kako napominju da su to napravili radi nas gamera kako bi nam olakšali. Jer kad imaš puno izbora samo imaš problem...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice