Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.049
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xbox Series X

Rijesit ce to MS, samo polako.. I dalje mi je box bolji neg ps5

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Evo dobra vijest za one koji su kupili Dirt 5 za XSX/S, ako uopće ima takvih.
Nakon meltdowna na Xbox redditu, Microsoft je malo pogurao developere koji su obećali popraviti igru.

https://mobile.twitter.com/K8RPY/status/1330301432633896963
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Xbox Series X

https://www.theverge.com/2020/11/24/21612408/microsoft-xbox-series-s-phil-spencer-sony-ps5-hardware-decisions-interview

 

Phil Spencer kaže da će konzole ići na kapaljku još mjesecima, jer su krenuli s proizvodnjom tek na ljeto, budući da su čekali AMD da završi neke RDNA2 fićre.

Ako mu je za vjerovati, to bi bio i razlog zašto XSX/S igre nisu dobro optimizirane.

 

 

Both the Xbox Series X and Series S are difficult to find and purchase right now, and that’s a situation that’s likely to last for months yet. “We started manufacturing late summer,” reveals Spencer. “We were a little bit later than the competition, because we were waiting for some specific AMD technology in our chip. We were a little bit behind where they were, where Sony was, in terms of building units. That decision to hold for a full implementation of AMD’s RDNA 2 technologies will likely mean Sony has more units to ship out this holiday season. Microsoft hasn’t revealed what the benefits of having full RDNA 2 support will bring to Xbox Series X over the PS5, or why the company was willing to hold and impact its shipping plans. It’s a decision that could play out in what’s supported in games in the months and years ahead.”

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Moj je danas došao, doduše Series S. Poslužit će do dolaska PS5.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 19:14 (x18x05x).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

I meni došao S, uzeo ga za game pass

 

Imam i sve plejke,1, 2, 3, 4 Pro

 

PS 5 je prednaruđba

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Xbox Series X

Hmmm šta sad... kupiti SeS ili čekati SeX pa kad bude bude. 

 

Bajdevej, gdje ste uzeli S?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 19:20 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

Hmmm šta sad... kupiti SeS ili čekati SeX pa kad bude bude. 

 

Bajdevej, gdje ste uzeli S?

 Bolje ovo prvo, ko zna kad bu SeX. 

Ja sam svoju preko Amazon-a kupio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

SeS piše da ima u Edigitalu, ne vidim drugdje. Nije baš ni jeftin. Ma ne znam, ako kupim S onda se moram gnjaviti sa prodajom kad X bude dostupan... vidjet ću šta bude do kraja godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Moguce da ce uskoro biti dostupno kupiti Xbox Series X u bundlu sa Cyberpunk 2077 . Na najvecom poljskom ducanu elektronicke opreme stavili su pakovanje i rekli da dolazi 10 prosinca  .

 

edit - evo i link-

 

https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-series/microsoft-konsola-xbox-series-x-cyberpunk-2077.bhtml#opis

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 20:06 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...

SeS piše da ima u Edigitalu, ne vidim drugdje. Nije baš ni jeftin. Ma ne znam, ako kupim S onda se moram gnjaviti sa prodajom kad X bude dostupan... vidjet ću šta bude do kraja godine.

 Imaš PS 4 Pro vidim, po meni onda bolje X ako ne misliš uzimati PS 5.

 Tako da je bar jedna konzola full jaka.

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ma uzet će se i PS5 :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ma uzet će se i PS5 :D

 Onda uzmi X, kad je bal nek je maskenbal.

BE HAPPY 要開心 : )
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bude bio ziher za black friday XsX na Amazonu.Kod nas nema sanse
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

SEC od 1TB je došao isto. :)

Nema da fali storage.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 17:03 (x18x05x).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox Series X

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/sony-playstation-5/269241.aspx?page=75&jumpto=6190893&sort=asc&view=flat

 

Emulacija na njima ide odlično, a jeftiniji X Box S tu je onako čisti pogodak u sridu.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ubij me ako je više od 1% kupaca konzole zainteresirano za to.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ubij me ako je više od 1% kupaca konzole zainteresirano za to.

 puno si i rekao

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
rambox kaže...

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

Toliko je popularan, bar na ovim prostorima da se danas došlo na jubilarnu 20 stranicu na ovom forumu. Na kraju s lošijom konzolom na papiru sony će opet izdominirati generacijom. Već prvi prodajni rezultati idu im u prilog. Majstori su u prodaji već godinama

11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Jedva si docekao da malo kenjas .. Uzivaj u svojoj konzoli i pusti ljude na miru

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 22:41 (azzie).
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
movie kaže...
rambox kaže...

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

Toliko je popularan, bar na ovim prostorima da se danas došlo na jubilarnu 20 stranicu na ovom forumu. Na kraju s lošijom konzolom na papiru sony će opet izdominirati generacijom. Već prvi prodajni rezultati idu im u prilog. Majstori su u prodaji već godinama

Neka samo PS5 dominira u prodaji,mene kao korisnika to ne zanima.Kao platforma je sad vec Xbox daleko ispred PS-a...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
PCNjubara kaže...
movie kaže...
rambox kaže...

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

Toliko je popularan, bar na ovim prostorima da se danas došlo na jubilarnu 20 stranicu na ovom forumu. Na kraju s lošijom konzolom na papiru sony će opet izdominirati generacijom. Već prvi prodajni rezultati idu im u prilog. Majstori su u prodaji već godinama

Neka samo PS5 dominira u prodaji,mene kao korisnika to ne zanima.Kao platforma je sad vec Xbox daleko ispred PS-a...

 Po čemu točno je "daleko" ispred?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

 Po čemu točno je "daleko" ispred?

Po nadanjima korisnika. Znaš što kažu za nadu?

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
PCNjubara kaže...
movie kaže...
rambox kaže...

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

Toliko je popularan, bar na ovim prostorima da se danas došlo na jubilarnu 20 stranicu na ovom forumu. Na kraju s lošijom konzolom na papiru sony će opet izdominirati generacijom. Već prvi prodajni rezultati idu im u prilog. Majstori su u prodaji već godinama

Neka samo PS5 dominira u prodaji,mene kao korisnika to ne zanima.Kao platforma je sad vec Xbox daleko ispred PS-a...

 Po čemu točno je "daleko" ispred?

Daleko su ispred sa GP-om.To je def. buducnost gaminga i ne vidim kak tu Sony moze parirati.Svi znamo da PS ima dobre ekskluzive ali i tu se MS pobrinuo za buducnost.xCloud je vec u dobroj fazi dok bu Sony tu ovisio o MS-u. Za sad Sony zivi od "stare" slave ali kaj ce biti ak MS ponudi odlicne eskluzive ? koji adut je ostao PS-u?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
@movie, daj se skockaj.
Ovi prostori i Bug forum nisu mjerilo ničega.
A PS5 temu bi trebalo resetirati. Ono je gore od chata na football streaming sajtovima.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
@movie, daj se skockaj.
Ovi prostori i Bug forum nisu mjerilo ničega.
A PS5 temu bi trebalo resetirati. Ono je gore od chata na football streaming sajtovima.

To mi kaže lik koji voli doći na onu temu pa tu i tamo malo podjebati? Meni ne smeta.

Bug forum ti je mjerilo popularnosti konzole na ovim prostorima.

Da se radi anketa tko ima koju konzolu omjer bi ti bio otprilike kakav je i sada omjer stranica na te dvije teme. No nebitno.

PS5 tema ti je pokazatelj koliko su ljudi sluđeni novom konzolom i koliko ih ima. Trenutno je u fokusu samo kako se domoći konzole.

Kad ta faza prođe tema će se unormaliti i već se počinje sređivati. Ne znam zakaj ste tako napaljeni? Kada neki fan xboxa dođe i nešto kaže na PS temi nitko mu ne zamjeri ako malo podjebava.

Šarolikost izričaja je uvijek dobro došla.

 

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
movie kaže...
DeniZg kaže...
@movie, daj se skockaj.
Ovi prostori i Bug forum nisu mjerilo ničega.
A PS5 temu bi trebalo resetirati. Ono je gore od chata na football streaming sajtovima.

To mi kaže lik koji voli doći na onu temu pa tu i tamo malo podjebati? Meni ne smeta.

Bug forum ti je mjerilo popularnosti konzole na ovim prostorima.

Da se radi anketa tko ima koju konzolu omjer bi ti bio otprilike kakav je i sada omjer stranica na te dvije teme. No nebitno.

PS5 tema ti je pokazatelj koliko su ljudi sluđeni novom konzolom i koliko ih ima. Trenutno je u fokusu samo kako se domoći konzole.

Kad ta faza prođe tema će se unormaliti i već se počinje sređivati. Ne znam zakaj ste tako napaljeni? Kada neki fan xboxa dođe i nešto kaže na PS temi nitko mu ne zamjeri ako malo podjebava.

Šarolikost izričaja je uvijek dobro došla.

 

 Nije ti isto. Vidis da ih je malo pa se osjecaju ugrozeno, zato tak nasilno i reagiraju :)




Inace po meni Xbox ima dobar potencijal, ali ne vjerujem da ce ga iskoristit dok to ne vidim. Nisu se jos nicim dokazali i ne opravdavaju nicime kupnju za sada po meni.

Dok ce oni imat kolekciju kvalitetnih ekskluziva vec ce izac Gran Turismo 8, a do onda tko ziv tko mrtav...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...
movie kaže...
DeniZg kaže...
@movie, daj se skockaj.
Ovi prostori i Bug forum nisu mjerilo ničega.
A PS5 temu bi trebalo resetirati. Ono je gore od chata na football streaming sajtovima.

To mi kaže lik koji voli doći na onu temu pa tu i tamo malo podjebati? Meni ne smeta.

Bug forum ti je mjerilo popularnosti konzole na ovim prostorima.

Da se radi anketa tko ima koju konzolu omjer bi ti bio otprilike kakav je i sada omjer stranica na te dvije teme. No nebitno.

PS5 tema ti je pokazatelj koliko su ljudi sluđeni novom konzolom i koliko ih ima. Trenutno je u fokusu samo kako se domoći konzole.

Kad ta faza prođe tema će se unormaliti i već se počinje sređivati. Ne znam zakaj ste tako napaljeni? Kada neki fan xboxa dođe i nešto kaže na PS temi nitko mu ne zamjeri ako malo podjebava.

Šarolikost izričaja je uvijek dobro došla.

 

 Nije ti isto. Vidis da ih je malo pa se osjecaju ugrozeno, zato tak nasilno i reagiraju :)




Inace po meni Xbox ima dobar potencijal, ali ne vjerujem da ce ga iskoristit dok to ne vidim. Nisu se jos nicim dokazali i ne opravdavaju nicime kupnju za sada po meni.

Dok ce oni imat kolekciju kvalitetnih ekskluziva vec ce izac Gran Turismo 8, a do onda tko ziv tko mrtav...

Gran Turismo ...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
PCNjubara kaže...
antimadridista kaže...
PCNjubara kaže...
movie kaže...
rambox kaže...

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

Toliko je popularan, bar na ovim prostorima da se danas došlo na jubilarnu 20 stranicu na ovom forumu. Na kraju s lošijom konzolom na papiru sony će opet izdominirati generacijom. Već prvi prodajni rezultati idu im u prilog. Majstori su u prodaji već godinama

Neka samo PS5 dominira u prodaji,mene kao korisnika to ne zanima.Kao platforma je sad vec Xbox daleko ispred PS-a...

 Po čemu točno je "daleko" ispred?

Daleko su ispred sa GP-om.To je def. buducnost gaminga i ne vidim kak tu Sony moze parirati.Svi znamo da PS ima dobre ekskluzive ali i tu se MS pobrinuo za buducnost.xCloud je vec u dobroj fazi dok bu Sony tu ovisio o MS-u. Za sad Sony zivi od "stare" slave ali kaj ce biti ak MS ponudi odlicne eskluzive ? koji adut je ostao PS-u?

 Čuje daleko ispred sa GPU-om. Vidim po trenutnim performansama u novim igrama koliko su daleko ispred. Čak i po brojkama na papiru nisu "daleko" bolji, a kamoli u praksi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
PCNjubara kaže...
antimadridista kaže...
PCNjubara kaže...
movie kaže...
rambox kaže...

Eto jednog razloga, zašto se još i prije lansiranja prognozirala buduča velika popularnost X Box X serije konzola.

 

Toliko je popularan, bar na ovim prostorima da se danas došlo na jubilarnu 20 stranicu na ovom forumu. Na kraju s lošijom konzolom na papiru sony će opet izdominirati generacijom. Već prvi prodajni rezultati idu im u prilog. Majstori su u prodaji već godinama

Neka samo PS5 dominira u prodaji,mene kao korisnika to ne zanima.Kao platforma je sad vec Xbox daleko ispred PS-a...

 Po čemu točno je "daleko" ispred?

Daleko su ispred sa GP-om.To je def. buducnost gaminga i ne vidim kak tu Sony moze parirati.Svi znamo da PS ima dobre ekskluzive ali i tu se MS pobrinuo za buducnost.xCloud je vec u dobroj fazi dok bu Sony tu ovisio o MS-u. Za sad Sony zivi od "stare" slave ali kaj ce biti ak MS ponudi odlicne eskluzive ? koji adut je ostao PS-u?

 Čuje daleko ispred sa GPU-om. Vidim po trenutnim performansama u novim igrama koliko su daleko ispred. Čak i po brojkama na papiru nisu "daleko" bolji, a kamoli u praksi.

 Čovjek ti govori za Game pass ne gpu ili namjerno okrećes tematiku ?! Btw - jos samo fali Megatama i to je udarna postava za obranu ili spominjanje imena Sony. Dobri ste fanboy-vi kao da vam neka šuška kapa od Sonya...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice