Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.454
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xbox Series X

Bilo bi jebeno kada bi se stvarno mogao nabavit Series X u 12 mjesecu taman uzmem to i Cyberpunk i Sretan mi Božić.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Koje su sad najaktualnije igre za xbox? Kakav je novi cod, igra tko?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
x18x05x kaže...

Pitanje u vezi Xbox Game Pass Ultimate, ako sad nakon pola godine kupim gold od 6 mjeseci i ukucam kod, dal se produži i Xbox Game Pass Ultimate ili samo se doda Gold?

 Produžit će ti GP Ultimate, ali ne u 1:1 omjeru.

LINK

 

Bolje ti je pričekati da GPU istekne, pa onda ukucati Gold i konvertirati u GPU.

 Meni je ovo isplativo. Dobivam one bodove za surfanje bing tražilicom. Nakupi ih se jako puno pa sam to prebacivao u gold. Sada za 3 mj gold-a bi dobio 50 dana, great deal.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Koje su sad najaktualnije igre za xbox? Kakav je novi cod, igra tko?

 Ja igram Forzu 4 i 7 te Super Lucky’s Tale.

 

 Ako nije problem da ostavite svoje gamertag pa da se dodamo.

 

 Moj je TiToBodyBag

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 21:07 (x18x05x).
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 21:23 (Dark_Knight_HR).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
DeniZg kaže...
x18x05x kaže...

Pitanje u vezi Xbox Game Pass Ultimate, ako sad nakon pola godine kupim gold od 6 mjeseci i ukucam kod, dal se produži i Xbox Game Pass Ultimate ili samo se doda Gold?

 Produžit će ti GP Ultimate, ali ne u 1:1 omjeru.

LINK

 

Bolje ti je pričekati da GPU istekne, pa onda ukucati Gold i konvertirati u GPU.

 Meni je ovo isplativo. Dobivam one bodove za surfanje bing tražilicom. Nakupi ih se jako puno pa sam to prebacivao u gold. Sada za 3 mj gold-a bi dobio 50 dana, great deal.

 ja sam to koristio sve dok me nisu banali sa bing rewardsa

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
PCNjubara kaže...
x18x05x kaže...
DeniZg kaže...
x18x05x kaže...

Pitanje u vezi Xbox Game Pass Ultimate, ako sad nakon pola godine kupim gold od 6 mjeseci i ukucam kod, dal se produži i Xbox Game Pass Ultimate ili samo se doda Gold?

 Produžit će ti GP Ultimate, ali ne u 1:1 omjeru.

LINK

 

Bolje ti je pričekati da GPU istekne, pa onda ukucati Gold i konvertirati u GPU.

 Meni je ovo isplativo. Dobivam one bodove za surfanje bing tražilicom. Nakupi ih se jako puno pa sam to prebacivao u gold. Sada za 3 mj gold-a bi dobio 50 dana, great deal.

 ja sam to koristio sve dok me nisu banali sa bing rewardsa

 Ja to koristim dvije godine, nikad problema. Sigurno si koristio vpn ili nema u tvojoj zemlji Bing Rewards?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
PCNjubara kaže...
x18x05x kaže...
DeniZg kaže...
x18x05x kaže...

Pitanje u vezi Xbox Game Pass Ultimate, ako sad nakon pola godine kupim gold od 6 mjeseci i ukucam kod, dal se produži i Xbox Game Pass Ultimate ili samo se doda Gold?

 Produžit će ti GP Ultimate, ali ne u 1:1 omjeru.

LINK

 

Bolje ti je pričekati da GPU istekne, pa onda ukucati Gold i konvertirati u GPU.

 Meni je ovo isplativo. Dobivam one bodove za surfanje bing tražilicom. Nakupi ih se jako puno pa sam to prebacivao u gold. Sada za 3 mj gold-a bi dobio 50 dana, great deal.

 ja sam to koristio sve dok me nisu banali sa bing rewardsa

 Ja to koristim dvije godine, nikad problema. Sigurno si koristio vpn ili nema u tvojoj zemlji Bing Rewards?

 HR nije podrzan pa sam morao VPN,znam da je zato al ipak...to je najveci minus Xboxa,kaj nema podrske .

16 godina
offline
Re: Xbox Series X

 E da, kao što ranije napisah Mikrošuft je ipak naučil na ranijim greškama.Kad se emulacija i podrška još popegla, uskoro če podmukla Mikrošuft konzola vrtit i PS3 igrice.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/sony-playstation-5/269241.aspx?page=75&jumpto=6190893&sort=asc&view=flat

 

"When you realise that Xbox has more backwards compatibility with ps games than ps5 Edit: man's running wild in this room, proceed with caution ⚠"

AMD,........is that Epyc or what?
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
PCNjubara kaže...
x18x05x kaže...
PCNjubara kaže...
x18x05x kaže...
DeniZg kaže...
x18x05x kaže...

Pitanje u vezi Xbox Game Pass Ultimate, ako sad nakon pola godine kupim gold od 6 mjeseci i ukucam kod, dal se produži i Xbox Game Pass Ultimate ili samo se doda Gold?

 Produžit će ti GP Ultimate, ali ne u 1:1 omjeru.

LINK

 

Bolje ti je pričekati da GPU istekne, pa onda ukucati Gold i konvertirati u GPU.

 Meni je ovo isplativo. Dobivam one bodove za surfanje bing tražilicom. Nakupi ih se jako puno pa sam to prebacivao u gold. Sada za 3 mj gold-a bi dobio 50 dana, great deal.

 ja sam to koristio sve dok me nisu banali sa bing rewardsa

 Ja to koristim dvije godine, nikad problema. Sigurno si koristio vpn ili nema u tvojoj zemlji Bing Rewards?

 HR nije podrzan pa sam morao VPN,znam da je zato al ipak...to je najveci minus Xboxa,kaj nema podrske .

 Znam, balkan je uvijek zadnji za sve.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSN kaže...

Iskreno nisam siguran kako će to raditi za tebe, znam si već imao aktivan game pass ultimate (kao ti npr) onda ako kupiš brazilski xbox live gold, I klikneš convert dobit ćeš samo samo 3 mj ultimate za 12 mj golda mislim.

 

Ali to se da srediti 😊

 

Pricekas da ti ultimate istekne, isključi ono auto produživanje pretplate. Nakon što ti istekne, kupiš za 2 god brazilski, napraviš sve kako sam ti rekao, preko vpn, te onda kupiš 1mj xbox game pass ultimate code i kada ćeš aktivirati taj kod pitat će te hoćeš li prebaciti live gold 24 mj za game pass ultimate 24mj

 Hej, uzeo sam 2 mjeseca brazilskog golda i sad cekam samo Gamivo.com da obave verifikaciju. Koliko se ceka otprilike da prode verifikacija ako znas?

E sad jos da pitam nakon sto napravim redeem na kompu sa VPN-om upaljenim na brazil kakav GPU da uzmem radi konverzije Golda u GPU, isto brazil moze sa istom semom ili da uzmem od drzave u kojoj se nalazim?

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 19:05 (mat777gold).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Xbox Series X

Problem decki, ne prolazi mi kod kad odem na redeem mada imam upaljen vpn i podesen na Brazil.

Mozda nesto krivo radim ili je do browsera( Mozilla) ili nesto drugo? Koristim Ivacy VPN koji sam normalno koristio da mogu gledati US netflix.

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Fino, Control nisam još probao, a i Greedfall je navodno čist ok. Možda se i upustim u avanturu zvanu Doom Eternal na gamepadu.


Bajdevej, na Amazonu.de piše da im Series S dolazi u drugom tjednu prosinca ako netko čeka. Ništa za Series X nažalost.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Control je dosta čudan. Vuče na Alana Wakea i mislim da je smješten u istom "svijetu".
Greedfall je klonirani Bioware. Kao da igraš Dragon Age Inquisition.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
8 godina
online
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

Baš danas vidim Control na 50%, idem vidjeti jel slučajno bio negdje jeftinije ili nešto i naletim na ovo. Savršeno, taman završio The Outer Worlds, da ubijem vrijeme do CP2077.

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Stigao mi Series X, moja prva konzola ikad , baj baj pc gaming ;)
Ima koja dobra duša da mi ukratko objasni sta je to game pass, koji je najbolje uzet, gdje kupovat najpovoljnije igre itd, kao sto rekoh, nikad nisam posjedovao konzolu :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@mat777gold
Probaj sa tunnelbear. S ovim je ekipi prolazilo

@bik
Jesi to negdje u Hr kupio ili?
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 23:25 (izzy007).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Stigao mi Series X, moja prva konzola ikad , baj baj pc gaming ;)
Ima koja dobra duša da mi ukratko objasni sta je to game pass, koji je najbolje uzet, gdje kupovat najpovoljnije igre itd, kao sto rekoh, nikad nisam posjedovao konzolu :)

Ugrubo cu ja probat,al bude me vec netko ispravio ko se bolje razumije :D

 

Ako znas eng https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass

 

Popis svih igara na GamePassu https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games#

 

Ukratko GamePass ti je kao Netflix ali za video igre.Ima 2 razlicite pretplate. Xbox Game Pass uz koji dobivas igre koje su samo za Konzole (Pogledaj pod drugim linkom imas opciju Console,te igre spadaju u standardnu Game Pass pretplatu)

Uz obicnu GP pretplatu ima i Game Pass Ultimate koji obuhvaca konzole,PC i android (xcloud streamanje na mobilne uredjaje ) i jos uz to dobijes Xbox Live Gold koji je potreban ako zelis igrat MP Online ,a uz tu pretplatu jos mjesecno dobijes gratis igre.

 

Ja sam osobno uvijek uzimao USA pretplate koje nisu najjeftinije ali manje zajebancije oko aktivacije.

 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships je pouzdan keyshop za pretplate...

 

tu cu ti citirat kolegu DeniZg-a:

 

Kupiti kodove 3x12 mj. (može i manje) Xbox Gold za US account. Preko VPN podešenog na US se ulogira US account i US Xbox stranicu i ukuca te Golde.

Nakon toga treba konvertirati Xbox Gold u Gamepass Ultimate tako da se plati 1$. Ja sam to riješio tako da sam na G2A kupio 5$ za Microsoft Wallet, jer mi PayPal nije prihvaćalo

Nakon toga mi nije htjelo konvertirati Gold u GPU, jer sam imao 36 mjeseci Golda (maksimum), a konverzija daje još mjesec dana, što bi onda išlo preko maksimuma.

Javio sam se na Support chat i oni su napravili konverziju u GPU, bez da su dodali tih mjesec dana koji su radili problem.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 23:28 (PCNjubara).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
@mat777gold
Probaj sa tunnelbear. S ovim je ekipi prolazilo

@bik
Jesi to negdje u Hr kupio ili?

 E covjece hvala, spasi me od natezanja oko refunda

Valjda ima razlike od VPN-a do VPN-a nemres vjerovati

Dobio po mjesec gratis za svakih 12 mj i jos 1 mjesec za GPU i sad sam miran do 04/2023( sve zajedno me doslo 82 eura)

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 0:30 (mat777gold).
11 godina
offline
Xbox Series X

@Bik

 

Sve super sta ti je @PCNjubar spomenuo samo ću napomenuti jednu malu stvar ako budeš radio US account da nećeš moći kupovati igre hrvatskom karticom ili paypalom već ćeš morati kupovati bonove i tako plaćati (možda ti to nije problem ali dobro je znati). Ako napraviš account Uk,njemački ili većina EU (gdje je mogućnost 1 euro ili funta upgrade) onda prolazi hrv kartica i PayPal. Neznam ako se promijenilo to za US account , neka ti @DeniZg potvrdi ako je sada moguće kupovati igre i plaćati našim karticama i paypalom . I obavezno kada budeš radio novi acc iskoristi priliku i uzmi gamepass ultimate godinu,dve,tri za male novce kao što je @mat77gold danas iskoristio. Uzivaj

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Javili mi iz gamershopa da ništa ove godine :/.

13 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pikiram jednog na ebay.de, ova neizvjesnost oko ponovne dostupnosti u 12. mjesecu me vec lagano ubija:). Cak je cijena ok-ish, 610 Eura.

Goran
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ništa od obje konzole?

Ma mislim da ću onda uzet SeS na Amazonu, a X kad bude.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
mat777gold kaže...
izzy007 kaže...
@mat777gold
Probaj sa tunnelbear. S ovim je ekipi prolazilo

@bik
Jesi to negdje u Hr kupio ili?

 E covjece hvala, spasi me od natezanja oko refunda

Valjda ima razlike od VPN-a do VPN-a nemres vjerovati

Dobio po mjesec gratis za svakih 12 mj i jos 1 mjesec za GPU i sad sam miran do 04/2023( sve zajedno me doslo 82 eura)

 

Gdje si kupovao Xbox live gold pretplatu? Za koju regiju i koji shop ako nije tajna.

 

I da, očito određeni VPN-ovi ne prolaze.

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Uzeo sam u njemackoj posto tu zivim, preko malog oglasnika. Svugdje je rasprodano, tu i tamo ispliva koja paleta i u sekundi se rasproda, nisam mogao vise cekat, sad je pravo vrijeme za konzolu, na ljeto mi ne treba ;)
Neda mi se zezat s vpn ovima, idem sve legalno zasad. znaci taj xbox live moram imat da bi igrao online? Malo je konfuzno.. ugl ulogirao sam se sa svojim MS racunom kao na kompu, uzeo GamePass Ultimate sto nude prvi mjesec za 1eur a kasnije 13eur/mj, pred kraj mjeseca cu pokusat nac nesto jeftinije. U tom imam taj xbox live? Nadam se da sam napravio sve kak spada?! Sad vidim koliko tu ima zanimljivih igri u game passu, to necu stic odigrat za 2god..
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

 Bas sam si nagledao Control prije par dana i bio razocaran da ga nema na Game Passu. Umalo skinuo Quantum Break da si utazim zed hahah, jel igrao netko Quantuma? I kakav je u usporedbi s Controlom?

 

A Call of the Sea ce isto bit odlicna pustolovina od igre!

 

Game pass keeps on giving.

samo nešto struže..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
bik kaže...
Uzeo sam u njemackoj posto tu zivim, preko malog oglasnika. Svugdje je rasprodano, tu i tamo ispliva koja paleta i u sekundi se rasproda, nisam mogao vise cekat, sad je pravo vrijeme za konzolu, na ljeto mi ne treba ;)
Neda mi se zezat s vpn ovima, idem sve legalno zasad. znaci taj xbox live moram imat da bi igrao online? Malo je konfuzno.. ugl ulogirao sam se sa svojim MS racunom kao na kompu, uzeo GamePass Ultimate sto nude prvi mjesec za 1eur a kasnije 13eur/mj, pred kraj mjeseca cu pokusat nac nesto jeftinije. U tom imam taj xbox live? Nadam se da sam napravio sve kak spada?! Sad vidim koliko tu ima zanimljivih igri u game passu, to necu stic odigrat za 2god..

 Dobro si shvatio, Xbox Live ti treba za online play, a on je ukljucen u Game Pass Ultimate tako da nemas problema.

samo nešto struže..
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ugl mocan stroj je taj seriesX, moram jos nac odgovarajucu policu pokraj tva.. Sto se tice wireless controllera i betarija; to nisu punjive baterije? Koliko traju? Kako ste to rjesili, kupili dodatno punjac i punjive baterije?
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Control je dosta čudan. Vuče na Alana Wakea i mislim da je smješten u istom "svijetu".
Greedfall je klonirani Bioware. Kao da igraš Dragon Age Inquisition.

 Je, control i alan wake su u istom svijetu i zadnji DLC se bavi upravo Alan Wakeom.. Control bi smatrati ko neki offspin nastavak ALan WAke.

 

A GreedFall je odličan ali baš odličan oldschool, narativno fokusiran RPG. Definitivno preporuke od mene, vidi se manjak budžeta ali meni nije smetalo. I definitivno je bolji od Inqusitiona.

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice