Bloodborne (PS4)

poruka: 427
|
čitano: 102.367
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

Uh, moras citat sve iteme, slusat sta vicu ljudi bossovi štaveć, čitat opise objekata, to baš ima zajebancije.. ili pogledat neki lore video jer mi je priča daleko najdraza od tih souls igara. Pravi lovecraft. Ja otkada sam izigrao bloodborne nista mi se vise neda igrat, nimalo.. cekam sekira :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Nasekirat češ se.Po trenutnim informacijama,igra je teža od Dark Souls/Bloodborne igara za 2-3 stepenice.S time da nema Online komponentu gdje ti drugi mogu pomoć il ostavljat poruke.
Ja sam rezervirao primjerak igre,pa neka treniranje strpljivosti započne.
14 godina
offline
Bloodborne (PS4)

E ljudi kod aktivacije chalice dungeona, je li ja to aktiviram jednom i koristim vise puta ili svaki put kad se zelim okusati moram dati ponovo sve one elemente koje trazi da bi se otvorio put do tamo?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Svaki puta možeš aktivirat drugi kalež i tad se otvara novi dungeon,sa još jačim mobovima i bossevima ali i boljim lootom.Ako želiš doć do Pthumerian Queen(zadnji boss u Chalice Dungeonima),moraš osvojit Defiled Chalice u prijašnjim dungeonima.
Svi kaleži ostaju aktivni dok ih ne obrišeš.Ostaju aktivni kad pokreneš i New game + sa time da se u njima težina ne povećava.
Evo ti opisa koje sve Dungeone moraš završit ukoliko želiš doć do kraljice (ako želiš osvojit platinasti trofej,moraš i nju pobjedit)
https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Yharnam,+Pthumerian+Queen
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

ja isto imam malo poteškoća s tim ritualima. jedan sam očistio, valjda taj prvi, išao sam na tri razine, sredio sam 3 bossa, nisu bili posebno teški, vjerojatno sam OP za najslabiji dungeon, ali ne znam kako da napravim jači

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Imaš u linku objašnjenje šta moraš sve sakupit kako bi aktivirao jači Dungeon Chalice.Negdje trebaš imat više Arcane i onih Bloodova,ima različitih zahtjeva za skupit jači kalež.A većinu tih dobiješ nakon što pobjediš zadnjeg bossa u layer-u.Malo je komplicirano al u linku je sve objašnjeno šta ti treba.
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Dann3R kaže...
Imaš u linku objašnjenje šta moraš sve sakupit kako bi aktivirao jači Dungeon Chalice.Negdje trebaš imat više Arcane i onih Bloodova,ima različitih zahtjeva za skupit jači kalež.A većinu tih dobiješ nakon što pobjediš zadnjeg bossa u layer-u.Malo je komplicirano al u linku je sve objašnjeno šta ti treba.

 

jel ima razlike što ja igram offline? mislim što se tiče tih dungeona? nemam ps plus pa ne igram online, iako vidim da bi mi skroz zgodno bilo da mogu pročitati sve on savjete posvuda

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

jučer bio super dan. sredio martyra logariusa, i nafarmo dovoljno echoesa u hemwrick lane za cainhurst armor i kupio onaj zlatni čunj za kacigu, predobro :D.

 

onda sam sredio onog celestial emmisary, ne znam jel imam još štogod obaviti u upper cathedral, nisam ništa drugo pronaša, a nije da mi se tamo provodi previše vremena jer su mi prokleti brainsuckeri isisali 10 insighta

 

na jedvite jade sam uspio riješiti ona tri huntera u yahrgul, na onom mjestu gdje se pojave umjesto snatchera. sreća da se ne respawnaju, za razliku od old hunters dlca, gdje se dosta moram boriti s hunterima svaki put kad dođem

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

jučer bio super dan. sredio martyra logariusa, i nafarmo dovoljno echoesa u hemwrick lane za cainhurst armor i kupio onaj zlatni čunj za kacigu, predobro :D.

 

onda sam sredio onog celestial emmisary, ne znam jel imam još štogod obaviti u upper cathedral, nisam ništa drugo pronaša, a nije da mi se tamo provodi previše vremena jer su mi prokleti brainsuckeri isisali 10 insighta

 

na jedvite jade sam uspio riješiti ona tri huntera u yahrgul, na onom mjestu gdje se pojave umjesto snatchera. sreća da se ne respawnaju, za razliku od old hunters dlca, gdje se dosta moram boriti s hunterima svaki put kad dođem

 Imas u Upper cath jos jednog bossa. Skriven je, ali ali evo mala pomoc, kreces od lampe koju dobijes nakon sta ubijes emmisary.

PSN - ediholic
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Tututuru kaže...
Cansee kaže...

jučer bio super dan. sredio martyra logariusa, i nafarmo dovoljno echoesa u hemwrick lane za cainhurst armor i kupio onaj zlatni čunj za kacigu, predobro :D.

 

onda sam sredio onog celestial emmisary, ne znam jel imam još štogod obaviti u upper cathedral, nisam ništa drugo pronaša, a nije da mi se tamo provodi previše vremena jer su mi prokleti brainsuckeri isisali 10 insighta

 

na jedvite jade sam uspio riješiti ona tri huntera u yahrgul, na onom mjestu gdje se pojave umjesto snatchera. sreća da se ne respawnaju, za razliku od old hunters dlca, gdje se dosta moram boriti s hunterima svaki put kad dođem

 Imas u Upper cath jos jednog bossa. Skriven je, ali ali evo mala pomoc, kreces od lampe koju dobijes nakon sta ubijes emmisary.

 baš sam imao osjećaj da sam sve dobro istražio tamo, al dobro znači vraćam se tamo. s obzirom na to da je ovaj emmisary boss bio prilično lagan, nagađam da će ovaj biti užas

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

mislim da je ovdje na forumu netko stavio kvalitetan link za bloodborne lore, možda na playstation 4 temi, ne znam ga sada naći, pa ako netko ima taj link bio bi zahvalan da ga ovdje stavi. gledao sam lore po youtubeu, ali bi mi draže bilo ako ima negdje baš ono lijepo sve redom navedeno. guglao sam bloodborne lore i ima korektnih stranica, ali mislim da je netko ovdje napisao da je neki lik na redditu brutalno dobro sve napisao

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

 

e hvala ti, al njega već pratim i pogledao sam većinu bloodborne videa. uspio sam pronaći ovo što sam mislio, mislim da je to netko već stavio na forum, al ne znam pronaći, uglavnom ovaj lik - Redgrave je na 89 stranica napisao sve redom, sav poznati lore i na kraju svoju interpretaciju nekih stvari, super izgleda, evo linka https://docs.google.com/document/d/1JL5acskAT_2t062HILImBkV8eXAwaqOj611mSjK-vZ8/edit

14 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Rijesio sam Roma, a prije toga sam rijesio sve bosseve (ja mislim) ukljucujuci i opcionalne.

Na koliko % sam main storya trenutno?

S jedne strane zuri mi se da krenem i sa Sekirom, al s druge strane igra mi se polahko da uzivam :D

 

P.S. koji s*it nakon Rom-a, ne vjerujem haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 19:45 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hambrle kaže...

Rijesio sam Roma, a prije toga sam rijesio sve bosseve (ja mislim) ukljucujuci i opcionalne.

Na koliko % sam main storya trenutno?

S jedne strane zuri mi se da krenem i sa Sekirom, al s druge strane igra mi se polahko da uzivam :D

 

P.S. koji s*it nakon Rom-a, ne vjerujem haha

 

meni ista stvar, jučer igrao sekiro jedno pol sata, al hoću prvo završiti bloodborne :) s tim da igram i old hunters, došao sam tek do ludwiga, tu imam sigurno još 5-6 sati, tako da razmišljam da odigram pređem prvo base igru pa malo na sekira pa na old hunterse možda poslije ili nešto.

 

 

imam jedno pitasnje za one koje su prešli, kad krene NG+ jel mi ostaje sva oprema koju sam skupio?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Ostaje ti oprema, koliko se sjećam samo key iteme gubis.
PSN Grimsey2955
14 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže... 

meni ista stvar, jučer igrao sekiro jedno pol sata, al hoću prvo završiti bloodborne :) s tim da igram i old hunters, došao sam tek do ludwiga, tu imam sigurno još 5-6 sati, tako da razmišljam da odigram pređem prvo base igru pa malo na sekira pa na old hunterse možda poslije ili nešto.

 

 

imam jedno pitasnje za one koje su prešli, kad krene NG+ jel mi ostaje sva oprema koju sam skupio?

Ja jos nemam old hunters ali definitivno planiram nabaviti.

Kasno sam otkrio Bloodborne u odnosu kad je izasla, a bas sam se zalio duze vrijeme na nedostatku dobrih naslova. 

Sada imam ogromnu kolicinu contenta u BB, pa onda Old Hunters DLC, pa Sekiro, cak i Dark Souls 3... Dobro je :D

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

e ljudi aj pomagajte, spoiler dalje ko nije prešao

 

 

 

 

došao sam do dijela kada gori hunter dream, ubio sam wet nurse, sad mi lutka kaže da me čeka gehrman, vjerujem da je to neki kraj, a nisam završio old hunters, odnosno samo sam ubio ludwiga. ako sad krenem na gehrmana hoću li se moći vratiti poslije u old hunters ili?kontam ako sad igra završi onda mogu tek kada krenem NG+ i stignem do dijela kada mogu ići u old hunters?

 

edit: još jedno pitanje, imam 99 insighta, ne znam šta će biti ako još nešto pronađem, jel ide preko 99 ili bi trebao potrošiti koji da mogu skupljati još?

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 18:39 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Ako ga ubiješ nećeš se moći vratiti nego te stavlja u NG+. A što se insighta tiče max je 99 i ne možeš više od toga imati, tako da troši.
PSN Grimsey2955
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 18:44 (Juqa).
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

I nemoj zaboraviti konzumirati umb. cords, nije dovoljno da ih samo skupiš, ako hoćeš još jednog bossa iza Gerhama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
NathanDrek kaže...

I nemoj zaboraviti konzumirati umb. cords, nije dovoljno da ih samo skupiš, ako hoćeš još jednog bossa iza Gerhama.

 

ufff dobro si mi rekao, skupio ih 3, nisam ih još konzumirao. 

 

sad sam se baš narajcao na tog gehrmana, a ako odem na old hunterse to će mi trebati vjerojatno još dosta vremena, riješio sam tek ludwiga

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Uvijek možeš spremiti save na USB ili cloud, ubiti ga pa vratiti save i ici na old hunterse.
PSN Grimsey2955
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...
NathanDrek kaže...

I nemoj zaboraviti konzumirati umb. cords, nije dovoljno da ih samo skupiš, ako hoćeš još jednog bossa iza Gerhama.

 

ufff dobro si mi rekao, skupio ih 3, nisam ih još konzumirao. 

 

sad sam se baš narajcao na tog gehrmana, a ako odem na old hunterse to će mi trebati vjerojatno još dosta vremena, riješio sam tek ludwiga

 Ukupno ih je 4 ali 3 su ti dosta, pojedi to odmah, zaboraviti ćeš. Ja sam se tek u NG++ sjetio.

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

danas mi je iskocilo nesto someone ringing sinister bell i iskocio neki tip, pisalo adversary nešto. imao u tom trenutku oko 100k echoesa, taman za dva levela. tip mi se pokloni a ja stojim i nije mi jasno, bili smo odmah pored lampe  pa sam pokušao zgiljati u hunter dream, ali sam onda skužio da se ne možeš vratiti ako si u borbi. tip skoči na mene i zvekne me jednom, i ja nekako na njega i krenem ga udarat ko manijak i bome ga ubijem nekako, nije se uopće više uspio pomaknuti kad sam navalio. dobio na njemu nešto više od 20k echoesa, a jesam bio sretan, ko malo dijete. to je sigurno bio baš neki igrač jel, nije mogao biti NPC? jel moguće da ti ljudi mogu tako upasti kad god hoće? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

danas mi je iskocilo nesto someone ringing sinister bell i iskocio neki tip, pisalo adversary nešto. imao u tom trenutku oko 100k echoesa, taman za dva levela. tip mi se pokloni a ja stojim i nije mi jasno, bili smo odmah pored lampe  pa sam pokušao zgiljati u hunter dream, ali sam onda skužio da se ne možeš vratiti ako si u borbi. tip skoči na mene i zvekne me jednom, i ja nekako na njega i krenem ga udarat ko manijak i bome ga ubijem nekako, nije se uopće više uspio pomaknuti kad sam navalio. dobio na njemu nešto više od 20k echoesa, a jesam bio sretan, ko malo dijete. to je sigurno bio baš neki igrač jel, nije mogao biti NPC? jel moguće da ti ljudi mogu tako upasti kad god hoće? 

 Da to je bio igrač koji se ubacio u tvoj svijet.

To može napraviti samo na određenim mjestima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 23:06 (hummer0).
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Dobro poslusaj kolegu. Spremi na usb Save od igre. Prije konzumiranja. Tako ces vidjeti oba kraja. I boriti se protiv one zvijeri, moon presence valjda.
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

jesam se danas ujutro naživcirao u pm. imam velikih teškoća u old hunters, sa onim ribetinama u onom fishing hamlet. one male su lagane, ali ove velike su katastrofa. spustim se u onaj bunar na sredini sela i tamo su dolje dva smrada, mučio sam se s njima ko konj, skoro odustao i onda sam otišao pogledati na youtubeu strategiju za njih pa sam vidio da se dobije onaj rayiku mač, tako da bi ih sada svakako htio riješiti. jednom sam uspio na jedvite jade spustiti jednog na minimum hp i onda mi je drugi skočio u ubio me ko mrava. uglavnom jako su mi teški, mijenjao sam opremu, koristio vatru ali jako slabo pomaže. ako netko ima neki savjet super, a ako netko ima želju i vremena da mi dođe pomoći to bi bilo još bolje, nastavit ću danas igrat oko 17 h pa nadalje. ne znam kako se dođe ne znam da ja probam dozvati nekog, ne zna jel bi se uopće neko odazvao, uopće ne znam kako to ide

 

dosta mi  je problem i Laurence first vicar, ali njega generalno kužim, malo još trebam vježbati s njim ali ću ga uspjeti. a Orphan of Kos mi je čak ok, borio sam se s njim dvaput, drugi put sam mu spustio HP skoro na pola, a iskoristio samo jedan blood vial, onda me je ubio. ali to neće biti toliki problem, vidim da ima rezultata s ovim što radim i kako se borim, trebat će mi još koji put ali ću ga srediti, ali ove ribetine nemam uopće ideju što da radim

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Ima 3 kraja.Kad se boriš ili ne boriš protiv Ghermana,i kad prije borbe borbe konzumiraš ona 4 "fetusa" te se nakon borbe sa Ghermanon boriš sa još jednim alienom.
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Da ti pojasnim u komadu, jer sad svako piše svoje. Item se zove one third umbilical cord, ali u igri ih možeš skupiti 4, a za pravi završetak su ti dovoljna 3 kom koja si već skupio. Četvrti je ubačen zbog veće šanse da ih skupiš dovoljno, zbog toga što su neke rute u igri opcionalne i možeš ih promašiti. 

Igru možeš završiti na 3 načina, od toga na 2 načina uopće ne utječe konzumiranje ta tri itema. 

1. Odlučiš se ne boriti s Gerhmanom - propustit ćeš najbolji fajt u igri i taj završetak si rade pogledaj na YouTubeu

2. Boriš se 

3. Konzumiraš 3 cordsa prije nego udes kroz ulaz (kapiju), za arenu do Gerhmana, jer kad počne animacija kasno je, i imaš isti fajt ko da nisi konzumirao + pravi završetak i dodatnog bossa ( ne želim ti spojlati ) i to ti preporučam

Nemoj mu se znaci submitati i pojedi odmah te cordse.

Ova dva lika u zdencu ćeš riješiti tako da kružiš okolo, koristi tu okolinu zato je tako i dizajnirana, tako će uvijek jedan biti van borbe, eazy fajt.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

i dalje mi je situacija loša, ako bilo tko bude za online pomoć javite se ili ovdje ili u privatne poruke, unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice