Burnout Paradise

poruka: 25
|
čitano: 4.769
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

Zanima me da li itko ima ovu igru za PS 3 i ako ima kakvi su dojmovi?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Burnout Paradise

Igra je zakon, pogotovo za EA kao publishera.

 

 

Zezam se, crash model je super, lijepo izgleda i ne traje predugo. Prvih 2 sata smo samo drobili a onda krenuli dalje sa igrom.

Juriš autom, staneš na križanje, stisneš L2 i R2 i kreće utrka. Nema traženja staza, glupih grananja pa ne znaš što treba i tako.

Novi auto dobiješ tako da ga uhvatiš i podrobiš.

 

Kako hod, igra jako dobro izgleda i zabavna je. Za simulaciju čekaj 28.3. i GT5.

 

Inače, probao sam ps3 verziju

 

 


--
HaHa na sve
16 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

Mogo bi si to nabavit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise

Meni je također zakon igra. Imam ju isto za PS3. Najbolje mi je kada "driftam" s autima. I zvuk motora mi je dobar.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise
The_Chosen_One kaže...

Meni je također zakon igra. Imam ju isto za PS3. Najbolje mi je kada "driftam" s autima. I zvuk motora mi je dobar.


  Meni se općenito burnout serijal ne sviđa je nije baš nešto fizika i nije  ni do pasa gran turismu u kojem ima triput više utrka i bolja je fizika.O autima da i ne govorimo...

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise
nick kaže...
The_Chosen_One kaže...

Meni je također zakon igra. Imam ju isto za PS3. Najbolje mi je kada "driftam" s autima. I zvuk motora mi je dobar.


  Meni se općenito burnout serijal ne sviđa je nije baš nešto fizika i nije  ni do pasa gran turismu u kojem ima triput više utrka i bolja je fizika.O autima da i ne govorimo...

 Ja bih volio da se u gran turismu auti mogu razbijat. A ne ti se zabiješ a auti su cijeli. JA volim di se razbijaju

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise
nick kaže...
The_Chosen_One kaže...

Meni je također zakon igra. Imam ju isto za PS3. Najbolje mi je kada "driftam" s autima. I zvuk motora mi je dobar.


  Meni se općenito burnout serijal ne sviđa je nije baš nešto fizika i nije  ni do pasa gran turismu u kojem ima triput više utrka i bolja je fizika.O autima da i ne govorimo...

 Slažem se s tobom da je GT5 bolja i ozbiljnija simulacija, ali Burnout Paradise dobro posluži kao zabava i neobavezna igra.
16 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

Skinuo sam demo burnouta sa ps store-a , nije mi se svidjeo . Ok je sloboda kretanja i sve to ali mi previše sliči na nfs most wanted vidi se da je isti proizvođač previše sličnosti. Što se tiče tih razbijanja auta i trka, što ne moraš puno tražit na okolo to je fora, al to meni brzo dosadi, nije mi to neka igra koju bi mogao dugo igrati. Demo mi je sve objasnio brzo.Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Burnout Paradise

Zna li tko kada izlazi Burnout Paradise za PC?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @2.66 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Burnout Paradise

Anyone? Bilo tko?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.00 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

Criterion Games' well-received open-world racer Burnout: Paradise will be ported to the PC, publisher Electronic Arts announced Friday. The first title in the long-running arcade racing franchise to appear on computers, Burnout: Paradise promises "expanded multiplayer, enhanced online features, and community-driven content." Additionally, the press release mentions unspecified new content for the PC version, which EA claimed is being "rebuilt specifically" for the platform.

No word yet on a release date for the PC port, but Criterion has already posted footage of the game running on a laptop, as well as several screenshots that show the various resolutions possible on the PC. The "ultra widescreen" image up top was running at 3480 x 1200, while the two portraits below were sized down from a monitor running at 1920 x 2400. Criterion claims that the screens were directly captured from the PC version with no touch-ups, and full-sized images of each are available at the developer's Flickr page.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2008 22:57 (gi4ouR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise

hmm igra je sve u svemu jedna od bolih trkačih naslova na konzolama...mada za ps3 tu je gradn turismo.....ali dok on ne izađe imaš šta igrat....

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
15 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

Imam ju za ps2...Dobra igra najbolje kad se razbijes.E doso sam do jedno 50% i neke mi je memorijskapotrgala i sad vise nis nemrem spremati na toj igrici

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise
Još samo 4 dana do izlaska igre! Nakon izlaska ove igre, EA može slobodno zaustaviti rad na novim NFS-ovima jer već vidim da neće biti ni blizu Burnoutu.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
offline
RE: Burnout Paradise
Vulgaris kaže...
Još samo 4 dana do izlaska igre! Nakon izlaska ove igre, EA može slobodno zaustaviti rad na novim NFS-ovima jer već vidim da neće biti ni blizu Burnoutu.
 4 dana?!?!?!?? OMG to je super!!!!!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise

1 ako igru skineš preko EA-ovog servisa. (a igra i nije prevelika za skinuti, samo 3 gb).

You only got one finger left And its pointing at the door
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2009 14:58 (Vulgaris).
16 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

sada sam je skinuo, instalirao, zaigrao...prvi dojmovi su fantastični ,grafika perfektna, mozes vozit aute i motore, motori jako realni, zvuk auta je gust slučati kao sta kaze vec jedan...igra je stvarno super i morate je probati

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

ja danas probo igru i igra je predobra...grafika super i najbolje sto se moze birat izmedu auti i motora...ko nije probao svakako neka proba sto prije

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.28V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Burnout Paradise

Evo ja   sam sa torrenta skinuo ultimate box,i igrao par dan,evo moja mišljenja:

-prvo:Motora ima samo 4(???)

-drugo:veoma su tromi(barem prva 2)

_treće:nemogu se kurit gume u krug(barem ja nisam uspio9

-četvrto:previše je nfs:undercover-asto

  -peto:nije im bas neka fizika

-sesto:burnout 3 za ps2 je DAAAAALEKOOOO bolja igra

 

KRAJ

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Burnout Paradise

Može li mi netko objasniti kako spremiti igru i kako izaći iz nje? Kad stisnem Escape nigdje nema Quit ili exit ili save game. Molim vas pomagajte!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise

Slusaj,,,kada izades iz igre,,,mislim stisne escape,, i sad listas pomocu (F1) i tu ces naci  Savegame and QuitNamigiva

15 godina
protjeran
offline
RE: Burnout Paradise
Captain Mitchel kaže...

Zanima me da li itko ima ovu igru za PS 3 i ako ima kakvi su dojmovi?

 igra je odlična, ne vrijedi prepričavati igru, da imam PS3 i igram je, čak i online, više se isplati nego neki NFS, probaj demo za PS3 i javi nam svoje mišljenje
15 godina
protjeran
offline
RE: Burnout Paradise
nick kaže...

Evo ja   sam sa torrenta skinuo ultimate box,i igrao par dan,evo moja mišljenja:

-prvo:Motora ima samo 4(???)

-drugo:veoma su tromi(barem prva 2)

_treće:nemogu se kurit gume u krug(barem ja nisam uspio9

-četvrto:previše je nfs:undercover-asto

  -peto:nije im bas neka fizika

-sesto:burnout 3 za ps2 je DAAAAALEKOOOO bolja igra

 

KRAJ

 uzas, kakav si ti to torrent skinuo, mozda los krek ili sta, fali ti handling fajlovi, igra je predobra, bar za PS3
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise
nick kaže...

Evo ja   sam sa torrenta skinuo ultimate box,i igrao par dan,evo moja mišljenja:

-prvo:Motora ima samo 4(???)

-drugo:veoma su tromi(barem prva 2)

_treće:nemogu se kurit gume u krug(barem ja nisam uspio9

-četvrto:previše je nfs:undercover-asto

  -peto:nije im bas neka fizika

-sesto:burnout 3 za ps2 je DAAAAALEKOOOO bolja igra

 

KRAJ

 drugo: motori nisu tromi, bas naprotiv
trece: gume se mogu jako lako "kurit" samo srzis A i ljevo ili desno

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
neaktivan
offline
RE: Burnout Paradise
Meni je odlična na PCu, PS3 još nisam ni vidjela uživo, a kamo li igrala što na njemu...:)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice