Fighting Igre

poruka: 16
|
čitano: 4.484
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Ja mislim da je svatko od nas igrao makar jedno fighting igre iako kažu da je marvel vs capcom 2 najbolja fighting igra svih vremena ja mislim da je tekken 5 najbolja fighting igra ja i moji frendovi smo igrali dan i noć tu igru

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Mortal Kombat.

Koja pila? Naravno,motorka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Mortal Kombat FTW!!!

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fighting Igre
Koja_pila kaže...

Mortal Kombat.

 jbte kad sam to igra u igraonici po cili dan
bia sam definitivno najjaći
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

nije pravi gamer onaj koji nije odrasta uz mortal kombat lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Fighting Igre

Mortal Kombat je meni jedna od losijiih fighting igara, naravno igrao sam je u vrijeme kad sam igrao i street fighter 2, koji je meni bio dosta bolji, al ovo kasnije kad je doslo na PlayStation to vise nije bilo to, tuce su bile previse spore i nisi mogo pravit neke dobre Combo-e, definitvno mi je najbolja Tekken 5, zasad, to sam igrao ko lud protiv frendova, iako nisu imali sanse Smijeh Jos mi je dobra i Virtua Fighter opcenito, jer kod te tuce moras znat poteze kako treba, a nema samo trljanja po gamepadu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

od Mortal Kombat-a volim igrati samo one stare igre one za super nintenod i 4 za ps1 (ima i za komp i n 64) ove novije izbacili u osnovne igraće likovi idu nekako sporo... zato baš i nevolim igrati tu igru

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

ovo sam našao na youtube najbolje fihgting igre

 

https://www.youtube.com/watch?v=aMfZQFckOE0&feature=related

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Najbolja fighting igra je Street Fighter i naravno Double Dragon!

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fighting Igre

dobar je onaj Mortal Kombat Armagedon

 

al najbolje od najboljeg je sve od Tekken-a 3 pa nadalje

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Sve druge se mogu sakrit od Street Fightera 4. Čim sam zaigrao igru sam se zaljubio, jednostavno je predobra.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Street Fighter 4 je najbolja tuča u posljednjih 10 godine ( SF3 je izašla prije 10 i kusur :P ), stvarno nisam očekivao da će biti tako dobro skrojena. Mortal Kombat 2 i 3 su bile zakon, ali ove nove su katastrofa. VF5 je najbolja (prava) 3D tuča.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fighting Igre

pa najbolja igra je mini motal combat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Meni je najbolja Tekken 3, al kad se počne igrati Street Fighter 4 za PC, bit će koljaže online i offline.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Čeka se Street Fighter za PC, nadam se da će mi postat nova omiljena fighting igra :)

 

 

Trenutno su mi najbolje fghting igre Mortal Kombat Trilogy ( Nintendo 64 ), Killer Instinct Gold ( Nintendo 64 ) i Tekken 3 ( PSX ).

Gaming Portal Hrvatske Cyber Lige - www.hcl.hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fighting Igre

Znam da će te se sad tu zgražat, ali da ne ponavljam koliko je street fighter 2 dobar, reći ću da sam poprilično uživao u dragon ball - u (budokai3). Blia je brza, zabavna... uglavnom sve što od jedne igre očekujem.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice