Gran Turismo 6

poruka: 52
|
čitano: 21.528
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gran Turismo 6

Ako želiš baš hardvore simulaciju onda idi na rFactor.

Imaš dosta online liga i prvenstva, a što se setupa tiče - NEMA ŠTO NEMA!

Jedina mana je loša grafika.

 

@AFARON

Kakav je zvuk? Jesu se riješili onih usisavača iz GT5?

Eh šta volim ovaj režim... Sunce sija, a ja ležim...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 6
speedy56 kaže...

Ako želiš baš hardvore simulaciju onda idi na rFactor.

Imaš dosta online liga i prvenstva, a što se setupa tiče - NEMA ŠTO NEMA!

Jedina mana je loša grafika.

 

@AFARON

Kakav je zvuk? Jesu se riješili onih usisavača iz GT5?

 

Nisu nazalost, navodno bi nekada trebao biti patch koji ce popraviti zvukove.

 

Standard i premium auti nisu vise odvojeni, nego su svi izlistani pod jedan jedini dealership (nema vise used cars). Mnogi standard auti su vizuelno popravljeni (bar mi se cini) ali i dalje ima low ress/low polygon modela.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
14 godina
offline
Gran Turismo 6

"Even on hardware from 2006, GT6 manages native 1080p, 60fps, and grids full of immaculately-modelled, licensed cars. And it tops all of this off with day/night transitions and wet-weather racing. It’s the full package straight out of the box, making its next-gen competition (*cough* Forza 5) look like a demo. For lens flare effects. Yes, I just went there."

 

http://www.gamesradar.com/gran-turismo-6-review/

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 6

Gran Turismo 6 - Launch Trailer 

IGN - Gran Turismo 6 Video Review 8.0

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

Baš sam sada igrao par sati,igra je odlična.Baš se osjeti da je handling auta drugačiji(realniji),pogotovo me oduševio Shelby Mustang.

Meniji su brži i pregledniji.Zvuk mi se čini bolji.Ne sviđa mi se što su premium i ne premium auti sada zajedno i što nema kupovine polovnih auta.

Također očekivao sam neke nove aute kao što je nova Buba ili novi Camaro,ali što ćeš.Grafika mi se čini mrvicu bolja od petice.

Sve u svemu mislim da se isplati kupiti.Za sve fanove serijala to je naravno must buy.Najviše su male sitnice i poboljšanja ta koja čine bolje iskustvo,iako

je meni najvažniji handling auta,koji je po meni bolji nego u petici.Šteta na autu je također detaljnija,a jednom sam se čak prevrnuo jer sam prebrzo ušao s Mustangom u zavoj. {#}

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 6

Super mi je kak skoro svaki review govori kako je šestica ono što je petica trebala biti i kak su ispravljene sve mane, a na metacriticu petica ima 84 a šestica 80 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

 

 

pa nemogu vjerovat, cuo sam da je instalacija duga, al da je 4 ipo sata duga, i tek je na 82%, pa to nije ni GTA, ACBF zajedno nisu toliko instalirali...... imam osjecaj ako nebude kao u stvarnom zivotu nakon ovoliko iscekivanja da ce konzola letit u zid hahaahahahaha

 

8 sati download, pa onda skoro jos toliko instalacija...... morat ce neke zlatne poluge ili dodatna igra kao nagrada za cekanje uletit.....  ahaaaaa, mos si mislit :-(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 6
mahnitash kaže...

 

 

pa nemogu vjerovat, cuo sam da je instalacija duga, al da je 4 ipo sata duga, i tek je na 82%, pa to nije ni GTA, ACBF zajedno nisu toliko instalirali...... imam osjecaj ako nebude kao u stvarnom zivotu nakon ovoliko iscekivanja da ce konzola letit u zid hahaahahahaha

 

8 sati download, pa onda skoro jos toliko instalacija...... morat ce neke zlatne poluge ili dodatna igra kao nagrada za cekanje uletit.....  ahaaaaa, mos si mislit :-(

Haha,ja nisam još instalirao jer vidim da se igra dosta brzo učitava,to su dobro optimizirali.Puno se manje čeka kod loadinga između izbornika itd.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 6

 

preporucam ti instaliranje dok spavas :D , manje ces se nervirat dok promatras postotak haahah

14 godina
offline
Gran Turismo 6

GAMESPOT - Gran Turismo 6 Review 7.0

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 6
Asterix kaže...

GAMESPOT - Gran Turismo 6 Review 7.0

Slažem se da gt treba promjene u vidu boljeg ai-a i zvuka i štete, ali sve ostalo što radi radi daleko bolje od konzolaške konkurencije i na totalno drugačiji način.

Sedam je smiješno za takvu igretinu, pogotovo obzirom da su petici dali 8 a mislim da nisam vidio reviewa koji nije rekao da je šestica sve što je petica trebala biti.

12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

assetto corsa bi mogao vrlo lako u sam vrh simulacija all time..

 

 igra je jos u beti .. ali.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2013 10:19 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 6

Gran Turismo 6: Get 20 Million Credits For Free

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

Ako tko treba, prodajem GT6 za 350 kuna, nova, zapakirana.

Kontakt: 091-738-4032

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 6
belabur kaže...

Ako tko treba, prodajem GT6 za 350 kuna, nova, zapakirana.

Kontakt: 091-738-4032

Imaš oglasnik.

PUTA MADRID
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 6

Nisam znao da se tu ne smije stavljati post za oglas niti sam vidio oglasni dio. Ispričavam se, ako nekome smeta

12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

Da li je netko uspio pokrenit duplex verziju na 4.46 rogero? Meni smrzne nakon uvodne animacije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 6
garamba2 kaže...

Da li je netko uspio pokrenit duplex verziju na 4.46 rogero? Meni smrzne nakon uvodne animacije.

 

Ako ti smrzne nakon poruke da treba novi patch da se skine, rjesenje ti je da pritisnes "ok" na toj poruci za manje od 2 sekunde od njenog pojavljivanja. Ako prodje vise od 2 sekunde, zamrznuti ce se.

 

I ovo nije trollanje, progooglaj ako nevjerujes.

 

Btw., nadam se da pricas o igri GT6, jer nemam pojma sta je duplex i 4.46 rogero.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 8:42 (AFARON).
14 godina
offline
Gran Turismo 6

BMW Vision Gran Turismo Unveiled

BMW Vision Gran Turismo Inside Trailer 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

Htio bi iskoristiti ovaj popust na zavvi.com 20€ pa bi htio malo vidit kakva su iskustva.
Znam da igra posjeduje 1200+ auta.
Zanima me kakav je multiplayer? Da li su samo staze za formule ili ima i off road ili snijeg i nešto drugo izvan profi staza?

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 6

NFS Underground 2 

Stara je malo ali je ok

 

EDIT @eagle05 

PSN ID : Arixod dodajte me
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 11:55 (Arixod).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gran Turismo 6

jučer sam kupio igru na Storu na HRV acc, a primarni mi je UK (jer još onda nije bilo našeg)... pa me zanima dal ću moći pomoću kreditne kartice kupiti Credits na UK serveru ili ne? ako ne, dal mi je bolje onda igrati na HRV acc?

 

i za što uopće služe Credits?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice